BENDRAMINČIŲ SUSITIKIMAI,......

R. Bukausko bitininkavimo technologija
Vartotojo avataras
Med
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai: Dugiaauksciai
Bičių šeimų skaičius: 250
Bitininkavimo stažas: 20
Pranešimai: 1456
Užsiregistravo: 2009 Sau 17 , 19:26

Re: BENDRAMINČIŲ SUSITIKIMAI,......

2013 Kov 31 , 18:17

Rolandas30 rašė: Tai va, klasikiniam 12 rėmų Dadanui praktiškai nereikalingos tos diafragmos, ir viršutinis apšiltinimas gali būti kaip ir daugiaaukščių, stoge įdėtas polistirolas. Ir perų auginimo atžvilgiu 12 rėmų Dadanas manau yra "turbo" avilys, nesunku užauginti galingas šeimas visiems sezono medunešiams. Ne veltui didis bitininkas, vienuolis brolis Adomas pasirinko šitą Dadant sistemą.
Nu reikia tu diafragmu.Reikia. Bent jau vienos. Ypac ruosiant ziemai. Isivaizduokit, seima didele, mes ja maitinam ziemai, o ji ta sirupa uzpila 12 remu vietoj to, kad kompaktiskai susisandeliuotu esant mazesniam lizdui. Po to ateina pavasaris, sonuose maisto yr, o virs kamuolio ner. Sitas Dadano variantas turi dideli minusa kai reikia sudaryt seimeles. Daugiaaukstyje imi rema is lizdo, papurtai, paziuri ar neliko motinos ir dedi i nauja auksta. Po to virs groteliu ir praktiskai turi paruosta seimele. Tik reikia atvaziuot ir nusiimt kai lopseliu pradedi turet. Toks Dadanas tikrai nepalengvina bitininkavimo. Kam rinktis bloga varianta kai galima pasirinkt geresni.
Vartotojo avataras
Med
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai: Dugiaauksciai
Bičių šeimų skaičius: 250
Bitininkavimo stažas: 20
Pranešimai: 1456
Užsiregistravo: 2009 Sau 17 , 19:26

Re: BENDRAMINČIŲ SUSITIKIMAI,......

2013 Kov 31 , 20:30

Austeja2 rašė: Diafragmos nėra griozdiškas elementas, nesudaro keblumų jas transportuojant ar sandėliuojant.
Šeimelės sudarymas absoliučiai analogiškas kaip ir kiekviename daugiaukštyje, ant lizdo uždedant groteles ir po to lizdinį korpusą į kurį perkeliami rėmai iš apačios su perais, bitėmis, bet be motinos. Čia aiškinu 12-os rėmų Dadano avilio atvejį, kuris atskirai susideda iš dugno, lizdinio korpuso ir po to meduvinių korpusų.
Med pateikti argumentai, kad tai blogas variantas, nepalengvinantis bitininkavimo, nėra įtikinami.
Tarkim turiu 100 aviliu ir prie ju dar reikia papildomai 200 diafragmu. :o O po to dar rudeni ziurek ten i ta lizda ir skaiciuok kiek cia man tu remu palikt? T-19 atveju, rudeni nuemi magazinus ir praktiskai, jei seima stipri, reikia ta pati vakara pradet maitint, nes lizde tik duona ir perai. Todel, nuemus aukstus su medum yra butina likusius 2 korpusus pakilot ir nustatyt kiek maisto reikia. Ir nereikia ten landziot. Mano atveju kai lizde nelieka maisto yra liuks variantas, nes pas mane daugumoj vietu grikiai, o jei ne jie tai lipcius miske.
Del seimeliu sudarymo Dadanuose su lizdiniu: nu nesakykit, kilot lizdini ir mazesni virs groteliu yra skirtumas. Daugiaaukscio atveju sukeliamas visas korpusas su perais virs groteliu, o Dadano 12 remu kaip? Tik dalis? O po to ir i viena ir i kita dedasi ploksteles?
Austeja2
Patyręs narys
Aviliai: dadano
Bičių šeimų skaičius: 60
Bitininkavimo stažas: 25
Pranešimai: 844
Užsiregistravo: 2008 Spa 06 , 09:36

Re: BENDRAMINČIŲ SUSITIKIMAI,......

2013 Kov 31 , 21:22

Med rašė: Tarkim turiu 100 aviliu ir prie ju dar reikia papildomai 200 diafragmu. :o O po to dar rudeni ziurek ten i ta lizda ir skaiciuok kiek cia man tu remu palikt?
Gerai, aiškinames toliau.Turint 100 avilių tos 200 diafragmų pagal svorį ar tūrį yra išties menknekiekis prie reikalingos visos turimos įrangos tokiam bitynui. Rudenį ruošiant lizdą žiemą jį peržiūrėti išties verta, kad įvertinti ar nėra kokių problemų šeimoje. Tai užima laiko, tačiau atsiperka, kad aklai nemaitinti šeimų kurių gal sutranėjusi motina, gal iš viso jos buvimo nėra požymių ar dar kokių problemų. Paskaičiuoti kiek rėmų? Juk tik užtenka pažiūrėti į lizdą iš viršaus ir skaičiuoti nereikia kiek tų rėmų palikti.
Med rašė:T-19 atveju, rudeni nuemi magazinus ir praktiskai, jei seima stipri, reikia ta pati vakara pradet maitint, nes lizde tik duona ir perai.
O jei šeima nėra stipri? Irgi tiek pat aukštų palikti ar reikia pasvarstyti?
Med rašė:Del seimeliu sudarymo Dadanuose su lizdiniu: nu nesakykit, kilot lizdini ir mazesni virs groteliu yra skirtumas. Daugiaaukscio atveju sukeliamas visas korpusas su perais virs groteliu, o Dadano 12 remu kaip? Tik dalis? O po to ir i viena ir i kita dedasi ploksteles?
Taip tik dalis, o į laisvą erdvę dedasi tušti koriai ar plokštelės ir į vieną ir kitą korpusą ir tas uždėtas korpusas tikrai nei kiek nesunkus, nes nelaukiama, kad ten prinešta būtų pilna medaus. Be to šis procesas (šeimelių sudarymo) nėra bitininkavimo pagrindas, šeimas galima greitai sudaryti ir kitokiais būdais. Šioje vietoje gali būti pranašumas kitokio rėmo prieš Dadano rėmą, tačiau jis smarkiai nunyksta, kai turimuose tik vieno varianto medsukiuose sukame medų iš T rėmo ir dar nemažai oro kartu.
Vartotojo avataras
Med
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai: Dugiaauksciai
Bičių šeimų skaičius: 250
Bitininkavimo stažas: 20
Pranešimai: 1456
Užsiregistravo: 2009 Sau 17 , 19:26

Re: BENDRAMINČIŲ SUSITIKIMAI,......

2013 Kov 31 , 22:00

Austeja2 rašė:Gerai, aiškinames toliau.Turint 100 avilių tos 200 diafragmų pagal svorį ar tūrį yra išties menknekiekis prie reikalingos visos turimos įrangos tokiam bitynui. Rudenį ruošiant lizdą žiemą jį peržiūrėti išties verta, kad įvertinti ar nėra kokių problemų šeimoje. Tai užima laiko, tačiau atsiperka, kad aklai nemaitinti šeimų kurių gal sutranėjusi motina, gal iš viso jos buvimo nėra požymių ar dar kokių problemų. Paskaičiuoti kiek rėmų? Juk tik užtenka pažiūrėti į lizdą iš viršaus ir skaičiuoti nereikia kiek tų rėmų palikti.
.
Kiekviena avilio detale reikia gamintis, sandeliuot, o po to naudot. Kam tai daryt jei galima to nedaryt? Taip, ruosiant ziemai galima ir iskelt viena kita kori, kad isitikint ar viskas tvarkoj.
Austeja2 rašė:O jei šeima nėra stipri? Irgi tiek pat aukštų palikti ar reikia pasvarstyti?
Jei seima silpna reikia ja jungt su kita. Cia jau nieko nepadarysi. Buna ir taip.
Austeja2 rašė: Taip tik dalis, o į laisvą erdvę dedasi tušti koriai ar plokštelės ir į vieną ir kitą korpusą ir tas uždėtas korpusas tikrai nei kiek nesunkus, nes nelaukiama, kad ten prinešta būtų pilna medaus. Be to šis procesas (šeimelių sudarymo) nėra bitininkavimo pagrindas, šeimas galima greitai sudaryti ir kitokiais būdais. Šioje vietoje gali būti pranašumas kitokio rėmo prieš Dadano rėmą, tačiau jis smarkiai nunyksta, kai turimuose tik vieno varianto medsukiuose sukame medų iš T rėmo ir dar nemažai oro kartu.
Ir vel visi T-19 avilio nepatogumai susiveda i inventoriaus jam nebuvimo. O jei tas inventorius butu gaminamas, parduodamas? Kokiu dar minusu matytumet tame T-19? Ka tada rinktis norint bitininkaut daugiaaukstyje? T-19 ar Dadana su pusremiu?
Vartotojo avataras
rimantas000
Patyręs narys
Aviliai: WBC=T-18 aviliai+ dreve+ seni kelmai
Bičių šeimų skaičius: 35
Bitininkavimo stažas: 15
Bičių rasė: bakfastas+lietuviska
Pranešimai: 2285
Užsiregistravo: 2011 Geg 06 , 22:26

Re: BENDRAMINČIŲ SUSITIKIMAI,......

2013 Bal 01 , 00:44

Austeja2 atsakysiu kaip megejas is savo varpines ,bet manau mane palaikys dauguma "megeju",
Pasiruosimas ziemojimui -T-18 privalumas ,nes daznai nereiks spausti lizdu ,nes normalios seimos gali ziemoti tiesiai ant 2 T-18 korpusu ,stai bites mano "laukines" ,o rudeniop kaip dingsta medunesis tampa labai piktos ir bet koks knisimasis avilyje tampa "pavojingas".
Ziemojimas kaip gaila ,bet net 10-remiai 4 Wilaros ir su suspaustu ziemai lizdu po 2 metu ,tapo kaip po 20 metu eksplotacijos ,( nuo dregmes visi sonai pajuodo,net "kolukiniuose to nebuvau mates),bites sekmingai isgyveno tik manau ,kad tai joms nelabai patinka .
Pavasarinis gyvenimas-neturiu dar duomenu ,bet nesunku numatyti ,kad taip besikaitaliojant orams T-18 avilyje oro temperatura akivaizdziai turetu but stabilesne,nes yra dviguba siena.
Vasaros pradzia-pakalausti stai noretusi is kur traukete kad seimos vystimasis yra Dadano aviliuose spartesnis? galeciau net nuraminti tuos kurie bitininkauja su 435x145,Luizijanos experimentas geras bet jis geras Luizijanoje ,bet ne 3000km i siaure (Lietuvoje),jo duomenimis negalima remtis ,nes rezultatai tokio experimento gali buti priesingi ,Stai biciu normali kolonija eina ziemoti ant 7-8 dadano remu ,kai tuo tarpu pietuose gali gal but ziemoja ant 10-12 remu ar dar daugiau .O vertinant Trano ventiliacines schemas ,dvigubi korpusai leidzia vasara labiau apsaugoti avili nuo perkaitimo+ yra laisva ertme perteklinems bitems kauptis ,maziau galimybes CO2 koncentruotis,todel yra daugiau manevro suvaldyti spietimasi.
Medunesis: niekad neteko pastatyti daugiau kaip 5 dadano puskorpusiu,( ir jie tik max 17,5 cm zemesni butu),bet jei auksinis medunesis ir pasitaikytu galima kelis kart issukti medu .
Medaus kopimas daugumas 90% medsukiu jokio skirtumo nera ,nes ta problema pats patyriau ant savo kailio ,nes teko nusipirkti medsuki elektrini 20R radijalini dadano pusremiams+4 tangentinis su mazu 600mm diametru ,tai vat T-18 remeliai tinka ,bet jau T-19 jau nesudeciau ,reiketu remelius ne Trano naudoti arba galus apdrozti,su didesnio diametro medsukiais tu problemu neturetu buti.
Austeja 2, jei norite itikinti savo teiginiais ,duok faktu ,skaiciu ,aiskiu argumentu,o ne pamastymu .
Nes kazkaip keistai atrodo T-18 kritikuoja aprioriai ,tie kurie nebitininkavo tokiuose aviliuose ,o "uz" pasisako tie kurie net dabar bitininkauja tiek dadano tiek T-18 aviliuose. Suma sumarum jusu postulatai neatlaiko kritikos :ok:
Taigi man tas T-18 netgi primena Velykas ,tai tarsi koks atgimimas .
Taigi biciuliai su Velykomis ir su atsinaujinimu. :bee
duokit bitems laisve !
nekaitalioju motinu ir bitems ziemoti palieku medu.
Vartotojo avataras
Duona
Patyręs narys
Aviliai: Dadano
Bičių šeimų skaičius: 200
Bitininkavimo stažas: 33
Pranešimai: 1015
Užsiregistravo: 2009 Spa 08 , 19:40

Re: BENDRAMINČIŲ SUSITIKIMAI,......

2013 Bal 01 , 10:30

<Med>
O po to dar rudeni ziurek ten i ta lizda ir skaiciuok kiek cia man tu remu palikt? T-19 atveju, rudeni nuemi magazinus ir praktiskai, jei seima stipri, reikia ta pati vakara pradet maitint, nes lizde tik duona ir perai. Todel, nuemus aukstus su medum yra butina likusius 2 korpusus pakilot ir nustatyt kiek maisto reikia. Ir nereikia ten landziot. Mano atveju kai lizde nelieka maisto yra liuks variantas, nes pas mane daugumoj vietu grikiai, o jei ne jie tai lipcius miske.

Taip,su pavydu perskaičiau,kad rudeni aviluose T-19 darbo mažiau,bet kogero išlaidos T19 dvigubai didesnės maitinant.Dadanuose po rugpiūčio revizijos (meduves nuimu liepos pabaigoje) suspaudus palieku 6-10 rėmų ir nustatau kiek maisto trūksta ir sumaitinu vid.6-12 litrų inverto,o T-19 pakilnojus gali apsirikti dėl duonos buvimo ir tuštiem korpusam sumaitinat apie 20 litrų,manau pripažinsit ir patikslinsit.
Vartotojo avataras
Med
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai: Dugiaauksciai
Bičių šeimų skaičius: 250
Bitininkavimo stažas: 20
Pranešimai: 1456
Užsiregistravo: 2009 Sau 17 , 19:26

Re: BENDRAMINČIŲ SUSITIKIMAI,......

2013 Bal 01 , 10:57

Duona rašė:Taip,su pavydu perskaičiau,kad rudeni aviluose T-19 darbo mažiau,bet kogero išlaidos T19 dvigubai didesnės maitinant.Dadanuose po rugpiūčio revizijos (meduves nuimu liepos pabaigoje) suspaudus palieku 6-10 rėmų ir nustatau kiek maisto trūksta ir sumaitinu vid.6-12 litrų inverto,o T-19 pakilnojus gali apsirikti dėl duonos buvimo ir tuštiem korpusam sumaitinat apie 20 litrų,manau pripažinsit ir patikslinsit.
:chuckle taigi geriau visa medu is avilio isimt nei ji palikt ir maziau inverto duot. Medus brangesnis uz inverta. Islaidos didesnes maitinant, bet didesnes ir pajamos nuo avilio. Del duonos...nu ka as ten zinau, gal yra gal nera...bites geriau zino ko jom ten reikia. Kilojant avilio sona galima gana tiksliai nustatyt kiek maitint. Pamaitini ir vel pakiloji. Prisipazinsiu tik tiek, kad bites truputi permaitinu rudeni, bet dabar ramus kaip belgas sedziu - siandien aviliai irgi sunkus. Buvo atvaziaves biciulis Sopraniukas, tai daviau avilio sonus pakilot. Tai padares nuvaziavo savo seimom Kandi tesla det.
Vartotojo avataras
Med
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai: Dugiaauksciai
Bičių šeimų skaičius: 250
Bitininkavimo stažas: 20
Pranešimai: 1456
Užsiregistravo: 2009 Sau 17 , 19:26

Re: BENDRAMINČIŲ SUSITIKIMAI,......

2013 Bal 01 , 11:15

Austeja2 rašė: Nesirinkčiau vien tik tik Dadano pusrėmių, nes lizdui reikia daug didesnio vientiso korio ploto. Manau, kad T-19 plotas irgi yra gerokai mažokas (turiu omenyje lizdą).
Vat as ir apie ta pati sakau - T-19 remas yra 13 % didesnis uz Dadano pusremi. Idealu butu 395x365 (ar panasiai), bet tada jau korpusas neatkeliamas. Kai pradedi skaiciuot kas tinka bitei ir bitininkui tai nori nenori prieini prie isvados, kad T avilys netoli tiesos.
Vartotojo avataras
Rimas007
Patyręs narys
Aviliai: daugiaaukščiai.T-18
Bičių šeimų skaičius: 120
Bitininkavimo stažas: 9
Pranešimai: 1038
Užsiregistravo: 2009 Lap 09 , 22:36

Re: BENDRAMINČIŲ SUSITIKIMAI,......

2013 Bal 01 , 18:56

midus rašė:Taigi niekam nereikalingos diafragmos ... Palieki lizdiniame korpuse rėmų tiek kiek reikia šeimai ... ir kvit.
" onclick="window.open(this.href);return false;

Midus
turiu dabar dar kelis tokios konstrukcijos avilius-nebenoriu-pavasari visada teko bokuoti neaptuptus krastinius korius-supelyjusius,pajuodusius,kondensatai virs pleveles ir visi kiti negrazumai,T-18 su ziedais i nieka niekada gyvenime nebekeisiu,nes nebeturiu daug ,,dadaniniu ,, problemu ;) -o gal nemoku ar nemokejau bitininkauti ;) Visus su Šv.velykom :rose:
Visiems jums-linkiu laimės
rob3123
Patyręs narys
Aviliai: T-18.
Bičių šeimų skaičius: 3
Bitininkavimo stažas: 2
Pranešimai: 434
Užsiregistravo: 2011 Bir 16 , 18:20

Re: BENDRAMINČIŲ SUSITIKIMAI,......

2013 Bal 01 , 20:45

:) niu pagaliau viskas susiveda i inventoriaus trukuma.Manau tai yra pagrindinis minusas.Nors pas mane radialinis medsukis ir ji kuo puikiausiai aukštas telpa be jokiu perdarimu.Beje kaip sakoma "valdiski"dabartiniai aviliai esa kažkokie "blozni"tai yra po keliu eksplotacijos metu turėtu sukristi i lenteliu kruva (atsiprašau jei kam ant nuospaudos užlipau).Visi sutinka(bent taip supratau),kad T avylyje bitės žiemoja geriau.Man tai jau pliusas.O per medunešį bet koks avilis geras svarbu sistema tik parinkt .
Į rapsu laukus aš b/š nevežu-vadinas avilis neužaugs iki beprotybės.Manau jei Lietuvoje butu bent keli standartai remuku išmatavimu nuo to tik geriau.Kaip sakoma kas negivibingas tas per laika ir pats nuniks.
arabas
Patyręs narys
Bičių šeimų skaičius: 6
Bitininkavimo stažas: 5
Pranešimai: 28
Užsiregistravo: 2011 Spa 10 , 12:28

Re: BENDRAMINČIŲ SUSITIKIMAI,......

2013 Bal 02 , 11:42

Kžkodėl apie trumpų susitikimą niekas nebešneka? Labai laukiu kada ir kur bus?

Tranas buvo minėjęs, kad su tais kurie patrumpintuose nebitininkauja, diskusijos nieko nevertos. Davatkai irgi neiroditi, kad velnio nėra, nors ji jo nei matė nei regėjo, bet viską apie ji žino, koks jis blogas ir baisus :lol:
Dr1
Patyręs narys
Aviliai: T18 ir dadano daugiaaukščiai 10R
Bičių šeimų skaičius: 12
Bitininkavimo stažas: 4
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2012 Vas 19 , 12:27

Re: BENDRAMINČIŲ SUSITIKIMAI,......

2013 Bal 02 , 18:18

Jeigu galėtumėt tą medžiagą kaip nors perduoti nuskenuotą, pasinaudočiau.
Mano nedidelis bitynas susideda iš daugiaaukščių bedugnių: dadano pusrėmio, T18 ir T30. Visi trys tipai iš polistirolo. Yra ir tradicinių, jeigu taip galima vadinti, medinių T18 su sijonais ir pastovia porėmine erdve (ačiū Vaidžiui iš Šventosios už sodybos puošmeną). Galėčiau pradėti fiksuoti bent šiokius tokius pastebėjimus. Planuojama imtis nebus didelė, max po 5 avilius kiekvieno tipo. Į mokslinį darbą nepretenduoju, nes patirties dar nedaug. Bet vis šiokia tokia informacija. Bus galima palyginti su rimtesniais ekspermentatoriais.
Vartotojo avataras
rimantas000
Patyręs narys
Aviliai: WBC=T-18 aviliai+ dreve+ seni kelmai
Bičių šeimų skaičius: 35
Bitininkavimo stažas: 15
Bičių rasė: bakfastas+lietuviska
Pranešimai: 2285
Užsiregistravo: 2011 Geg 06 , 22:26

Re: BENDRAMINČIŲ SUSITIKIMAI,......

2013 Bal 02 , 19:49

praktiskai dauguma T-18 savininku,bitininkauja tiek su Trano aviliais tiek su tradiciniais "kolukiniais",tiek su daugiaauksciais ,stai pas mane siuo metu visu yra po 5 vnt ,todel pries ispleciant T-18 skaiciu ,kiekvienas bitininkas stengiasi pasitikrint ar veikia is tikro Trano privalumai , as perskaites Trano teorija ir ji kritikuojancius argumentus ,padariau isvada,kad Trano avilys tikrai man bus geresnis nei tureti 10 rem daugiaauksciai ir dadano "kolukiniai" ,permeciau interneta ,o ten radau dar daugiau patvirtinimu mano pasirinkimui .
O Trano oponuotojams linkeciau buti KONKRETESNIEMS,nes niekaip negaliu uzsikabint ir rimtai ivertinti ju kritikos.
Kadangi ,marias laiko turiu ( 50 metu suejo ,vaikai isauginti ,verslai padaryti ,noriu uzsiimti savo hobiu-bitemis),labai apsidziaugiau rades toki lietuviska foruma ir teorines zinias turbut padidinau 90%( tiksliau vos ne puse ziniu,gautu is knygu ir vieno asmeninio mokytojo,turincio 70 seimu , teko "modernizuoti").Todel nesmagu matyti ,kai zmones gerai neisigiline ,lengvai nuraso R.Bukausko patyrima,manau tikrai dar negreit bus antras bitininkystes eruditas ,kaip Bukauskas.
duokit bitems laisve !
nekaitalioju motinu ir bitems ziemoti palieku medu.
Vartotojo avataras
Rimas007
Patyręs narys
Aviliai: daugiaaukščiai.T-18
Bičių šeimų skaičius: 120
Bitininkavimo stažas: 9
Pranešimai: 1038
Užsiregistravo: 2009 Lap 09 , 22:36

Re: BENDRAMINČIŲ SUSITIKIMAI,......

2013 Bal 02 , 21:27

jonas rašė:Gerb bičiuliai .Įkuriam bityną .Galiu atvežti 5 daugiaaukščius avilius .Atvežkite 5 t18 avilius ir pabitininkaujame keletą metų .Viską kruopščiai surašome ir po keleto metų įsitikinsime avilių privalumais ir trųkumais .Tai ne balandžio 1 pokštas
Bitininkavau vienu metu ir dabar dar tebebitinikauju ir su daugiauksciaias (pusremiaias,ir dadano 10r.) ,ir su 12r. dadanais ir su T-18 su ziedais.tai darau jau keleta metu, ir sita konkurseli,atsizvelgiant i tai kaip as bitinkauju ir su kokia bite :)-(biciu rasei irgi konkursa buvau paskelbes,kuris truko tris metus) ,nenugincijamai pas mane ,,laimi,,-(atsiszvelgiant i tai kaip ziemoja,kaip vystosi pavasari seimos,kiek ziema maisto suvartoja,kiek padmoro,ir kiek medaus gaunu,darbo lengvumu) -deja laimi T-18,ir naujuose dviejuose skyriuose siais metais biteles apgyvendinsiu tik T-18 aviliuose,pomazu ir kituose viska pakeisdamas tik i T-18.O seip jei neturi geru mamyciu ir patirties ,tai ir su kondicionierias joks avilys nepades.Cia tik mano asmenine nuomone ir nelabai didele patirtis,bet man tiek laiko tikrai uzteko kad priimti galutini ir negincyjama sprendima su kokiu aviliu ir kokios rases bitelemis toliau bitininkauti.nei karto del inventoriaus del T-18 nesusiduriau su jokia problema,nelabai suprantu kame cia problemos,-uzsakai ir viska pagamina jei reikia.
Visiems jums-linkiu laimės
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai: Daugiaaukščiai T-18
Bičių šeimų skaičius: 1
Bitininkavimo stažas: 50
Bičių rasė: Karnika
Pranešimai: 2986
Užsiregistravo: 2008 Gru 18 , 15:42

Re: BENDRAMINČIŲ SUSITIKIMAI,......

2013 Rgs 23 , 23:29

Senai nesimatėm ponai trumpašikniai, sakau gal susibėgam kokioje nors pakelės knaipėje ir aptariam kaip sekasi ;) gal gyvai pabandžius T avilius ir be skaičių yra aišku, kas yra kas ? ;)
Rytoi laukiu svečių- skambino Sergėjus, gyrėsi, kad turi brendžiuko ir prašė kad padėčiau ištutinti. Nu nejaugi paliksi draugą nelaimėje, teks padėti :P :P
Jono (Satkos) pasiilgau, prapuolė kažkur, mačiau per teliką, su ministrais bendrauja, amerikonus iš Žygaičių nori išvaryti, sakau, gal padedam žmogui? :devil: :devil: ;)
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai: Daugiaaukščiai T-18
Bičių šeimų skaičius: 1
Bitininkavimo stažas: 50
Bičių rasė: Karnika
Pranešimai: 2986
Užsiregistravo: 2008 Gru 18 , 15:42

Re: BENDRAMINČIŲ SUSITIKIMAI,......

2013 Rgs 24 , 17:34

Nu va, ka tik su Sergėjumi išvalėme vieną "čiornij aist" . Tai jau tapo lyg tradicija. Kiekvienais metais, gal jau ketvirti metai, kai Sergijus , grįždamas su invertu iš "Skomedos", užsuka ir ta proga brendžiuku visada pradenzinfikuojame per vasaros darbus užterštus vidurius, apipliotkinam forumo mergaites ir sustretegojam darbus kitiems metams.
Aha, matau, kad bendraminčių susitikimu šiais metais nekvepia ;) visi tyli :o Kagi, yra kaip yra, o yra blogai, nes nenusimato progos su bendraminčiais brendžiuko paragauti :beer: :'( :'(
Vartotojo avataras
Emanas
Patyręs narys
Aviliai: daugiaaukščiai T 18
Bičių šeimų skaičius: 60
Bitininkavimo stažas: 6
Pranešimai: 28
Užsiregistravo: 2012 Geg 13 , 10:30

Re: BENDRAMINČIŲ SUSITIKIMAI,......

2013 Rgs 25 , 09:24

Sveikas sugryzes TRANAI i foruma, labai smagu kad ir vel gali rasyti, dalintis su mumis savo daugiamete patirtim ir smaikstauti, kas retkarciais labai pakelia nuotaika.
O kas liecia trumparuriu susibrgima tai esu tikrai UZ :ok: ir manau kad yra dar nevienas norintis, tik reiketu aptarti vieta ir laika.
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai: Daugiaaukščiai T-18
Bičių šeimų skaičius: 1
Bitininkavimo stažas: 50
Bičių rasė: Karnika
Pranešimai: 2986
Užsiregistravo: 2008 Gru 18 , 15:42

Re: BENDRAMINČIŲ SUSITIKIMAI,......

2013 Rgs 30 , 14:48

Emanas rašė:Sveikas sugryzes TRANAI i foruma, labai smagu kad ir vel gali rasyti, dalintis su mumis savo daugiamete patirtim ir smaikstauti, kas retkarciais labai pakelia nuotaika.
O kas liecia trumparuriu susibrgima tai esu tikrai UZ :ok: ir manau kad yra dar nevienas norintis, tik reiketu aptarti vieta ir laika.
Nu teeeip, kol kas sąlyginai esu sveikas.
Manau, kad užsibūsiu neilgai, nes yra pasilpe nervai ir brendžiukas nebepadeda. ;)
Susitikimo, kaip matai nenusimato, nes matomai mintys pas visus skirtingos. Tik mums taip atrodo, kad visi mąsto kaip mes trupašikniai. Praėjo tie geri laikai, kai buvo viena partija ir visi mąstė vienodai, :'( dabar, kaip pastebėjo vienas žydelis -" kas galva- tas protas"
Už ką irrrrr :beer: :beer: :beer:
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai: Daugiaaukščiai T-18
Bičių šeimų skaičius: 1
Bitininkavimo stažas: 50
Bičių rasė: Karnika
Pranešimai: 2986
Užsiregistravo: 2008 Gru 18 , 15:42

Re: BENDRAMINČIŲ SUSITIKIMAI,......

2013 Lap 05 , 20:28

AndriusMasa rašė:A tai bus T- 18 partijos strategijos ir tolimesnių perspektyvų plano sudarymo vakaras? Prieš kitų metų pavasarį?
Niu teeip, blin rinkimai artėja ;)
Reikia juk kam nors demokratiją į Lietuvą atvesti. :chuckle
Juk negalime visi mąstyti kaip Landsbergis, o kitaip mąstantiems baudžiamąjį kodeksą takyti. :devil:
Galu gale tikrai demokratinėje valstybėje ir komunistai turi turėti teisę savas vetrtybes paviešinti :think:
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai: Daugiaaukščiai T-18
Bičių šeimų skaičius: 1
Bitininkavimo stažas: 50
Bičių rasė: Karnika
Pranešimai: 2986
Užsiregistravo: 2008 Gru 18 , 15:42

Re: BENDRAMINČIŲ SUSITIKIMAI,......

2013 Lap 11 , 13:14

Kest rašė:[Trane,
kaip suprantu,žiūrint per ideologinę prizmę,šiame susibūrime negaliu sudalyvauti.Bet gal, sakau,galėčiau sudalyvauti,kaip aršus kovotojas prieš erkes,tam matau ruošiatės skirti nemažai laiko.Pažadu sedėti galiniame suole,neuždavinėti kvailų klausimų ir Luką palikti namie :chuckle
Kest
:lol: :lol: :ok: :ok: jooooo Luka nepageidaujama, nebent mums striptizą sušoktu? Bet manau, kad jai dalyvaujant, greičiau mes patys striptizą šokti pradėsime, o Luka "švelniai" nurenginės. :lol:
Klausymai kyala ne iš kvailumo, o iš nežinojimo. Kavailiai paprastai klausymų neturi, nes jiems viskas dzinn.
Šiame susitikime profesorių, kurie į visus klausymus galėtų atsakyti, nebus. Susitikimas DARBINIS. Susivešime visi savas žinias ir bandysime lipdyti ir šlifuoti vieną bendrą, kuri būtų patogi praktiniame naudojime , suprantama ir efektinga.
Jei bendrą metodika pavyks atšlifuoti, tai toliau kiekvienas galės šlifuoti namuose, prie turimo savo inventoriaus. Sekantį seminarą Kest galėsi kviesti jau pas save ir prižiūrint Lukai, pasidalinti patirtimi, kaip tas trumpašiknių įdėjas sekasi taikyti dirbant su dyyyydeliais dadano aviliais :beer:

Grįžti į

Reklamos plotas