Re: Ne į temą

R. Bukausko bitininkavimo technologija
Vartotojo avataras
Rimas007
Patyręs narys
Aviliai:daugiaaukščiai.T-18
Bičių šeimų skaičius:120
Bitininkavimo stažas:9
Pranešimai:1038
Užsiregistravo:2009 Lap 09 , 22:36
Re: Ne į temą

2014 Geg 14 , 21:54

vinipux rašė:nors ir laikausi principo nediskutuoti su tais kurie negerbia savo oponentų, bet niekada nepateisinsiu ir nesuprasiu kur čia humoras (juodas rudas mėlynas ar raudonas), kai rodomi vaizdai iš Ukrainos, nešami kruvini ,sužaloti žmonės -ir kažkoks nebrendyla piemuo komentuoja ir džiaugiasi kad bus pilietinis karas. Na dovanokit- nekelia ir nekels susižavėjimo tokie "linksmuoliai" ir tokie atsiprašant "jumorai". Tokiems jumoristams ir jais besižavintiems labai sveika būtų pakliūti tarp tų įvykių, kai kas nors pasvilintų kapšį ar nors praskeltų nosį ,gal būt protelis tada suvoktų ,kad ne iš visko galima šaipytis, kad gal kenčia gyvi žmonės o ne kompiuterio ekrane vyksta "Žvaigždžių karai".
beveik prieš 40 metų nukrito lėktuvas ir žuvo nemažai mūsų gydytojų, nebeprisimenu gydytojo pavardės (jo sūnus žuvo) , taigi tas gydytojas pasakė- "dabar supratau, kad miršta Žmonės".
nors apie ką aš čia- šviesuoliams, kitus vadinantiems mužikais ir tt., bet nesibodintiems ėsti tų pačių mužikų rankomis išaugintos duonos, tokių dalykų neduota suprasti.
,,pasirašau,, po kiekvienu žodžiu :ok:
Visiems jums-linkiu laimės
Vartotojo avataras
Rimas007
Patyręs narys
Aviliai:daugiaaukščiai.T-18
Bičių šeimų skaičius:120
Bitininkavimo stažas:9
Pranešimai:1038
Užsiregistravo:2009 Lap 09 , 22:36

Re: Ne į temą

2014 Geg 14 , 22:02

Kažkada seniai vienas garbingas senuolis išaiškino anūkui svarbią gyvenimo tiesą.
- Kiekvieno žmogaus viduje vyksta kova, labai panaši į dviejų vilkų grumtynes.Vienas vilkas yra blogis - pavydas,savanaudiškumas, ambicingumas, egoizmas, melas.....
Kitas vilkas - gėris; taika, meilė, viltis, tiesa, gerumas, ištikimybė...
Mažasis berniukas iki širdies gelmių sujaudintas senelio žodžių, keletą sekundžių mąstė, o paskui paklausė;
- O kuris vilkas galiausiai laimi ?
Senelis šyptelėjo ir atsakė;
- Visada laimi tas vilkas, kurį tu maitini.
Visiems jums-linkiu laimės
Vartotojo avataras
rennyka
Patyręs narys
Aviliai:Dadanas, daugiaaukštis bedugnis 435X145
Bičių šeimų skaičius:10
Bitininkavimo stažas:20
Bičių rasė:karnika
Pranešimai:2387
Užsiregistravo:2008 Geg 19 , 11:05

Re: Ne į temą

2014 Geg 14 , 23:39

Man tai labiausiai patinka, kad Augucevičius mūsų Seimo pirmininkę vadina Tankete Lavrete. Sakyčiau stipriai pataikė jaunuolis. Per marmūzę visiems Lietuvos runkeliams, palaikantiems korupciją teze "o ką, kiti taip nedaro...?"

Džiuginu akimirką. Specialiai vinipux'ui profilaktikai nuo paniurėlizmo :lol:
" onclick="window.open(this.href);return false;
Šiandien rytoj bus vakar, tačiau dar vakar šiandien buvo rytoj...
Poviliokas
Patyręs narys
Bičių šeimų skaičius:12
Bitininkavimo stažas:8
Pranešimai:159
Užsiregistravo:2014 Vas 10 , 22:13

Re: Ne į temą

2014 Geg 15 , 00:25

kadangi timuras yra istrauktas is youtubes ir pastatytas klouno vietoj, cia jau prodiuseriai meistriskai sudirbo, nes man jo nesamoniu klausyt yra koktu ir netgi slykstu, jei pradeda ta laida rodyt perjungiu kanala. patinka jumoras man, ir subtilus ir vulguarus ir juodas, bet su ribom! A.Ramanauskas man patinka (paziurekite laidas pasivaiksciojimai su R.zemkausku , kaip jis sneka! ir atskirkite jo personazus nuo jo, teko dalyvauti jo interaktyviame sou, keiksmazodzio nei vieno, kalba atvira. radioshow laikai jau praejo , jie tik dare ko truko (komercija), O labiauisiai patinka J.Erlickas :P ismokite pirma ji skaityti musu klasika, paskum komentuokite kas yra geras jumoras.....
vinipux
Patyręs narys
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:0
Pranešimai:3130
Užsiregistravo:2009 Vas 17 , 20:19

Re: Ne į temą

2014 Geg 15 , 08:50

butent ,kad viskam turi būti ribos- o kai ribų nelieka turim ,ką turim. Erlickui bent kol kas lygių nėra. "Dviratis" pasižymėjo stipriu jumoru- bet deja pastaruoju metu "nusivažiavo". Praeitą sezoną "buratinai" elgėsi pakankamai kultūringai ir oriai, tuo pat metu taikliai ir subtiliai geldami, nepalyginsi su besisnarglėjančiu, žiaukčiojančiu (kol kas nešikančiu) personažu.
Žurnalistai dabar jaučiasi visagaliai, ir kaltintojai ir teisėjai ,pamiršdami savo pagrindinę paskirtį informuoti visuomenę. Imkime žinias - "Grybauskaitė padarė tą, padarė aną ,susitiko su tuo- pamirštant tai kad ji visų pirma prezidentė, jokios pagarbos institucijai., pavyzdžių tiek ir tiek.
Vartotojo avataras
rennyka
Patyręs narys
Aviliai:Dadanas, daugiaaukštis bedugnis 435X145
Bičių šeimų skaičius:10
Bitininkavimo stažas:20
Bičių rasė:karnika
Pranešimai:2387
Užsiregistravo:2008 Geg 19 , 11:05

Re: Ne į temą

2014 Geg 15 , 09:02

Tie, kurie myli save iki skausmo,
Dažniausiai neturi jumoro jausmo.

Andrius Mamontovas.
Šiandien rytoj bus vakar, tačiau dar vakar šiandien buvo rytoj...
Vartotojo avataras
kice
Patyręs narys
Aviliai:dadanai, daugiaukščiai 10-rėmiai
Bičių šeimų skaičius:30
Bitininkavimo stažas:15
Bičių rasė:Carnica, buckfast
Pranešimai:3591
Užsiregistravo:2008 Geg 05 , 12:15

Re: Ne į temą

2014 Geg 15 , 10:24

rennyka rašė:Tie, kurie myli save iki skausmo,
Dažniausiai neturi jumoro jausmo.

Andrius Mamontovas.

cia tiksliai pacitavai apie ta "humorista".. is saves tegu issiderglioja, paziuresim, ar turi humoro jausma..
O jei nemoki myleti saves - nemokesi myleti ir kito.. Meile yra geris :)
Berods paties Kristaus citata: "mylek savo artima, kaip pats save" ?
Katėms žiurkių nuomonė nerūpi..
Vartotojo avataras
rennyka
Patyręs narys
Aviliai:Dadanas, daugiaaukštis bedugnis 435X145
Bičių šeimų skaičius:10
Bitininkavimo stažas:20
Bičių rasė:karnika
Pranešimai:2387
Užsiregistravo:2008 Geg 19 , 11:05

Re: Ne į temą

2014 Geg 15 , 11:28

Nujau nujau, dergtis iš savęs yra iškrypimas. Tegul kiti iš jo pasidergia kokioje nors laidoje. Aš visai mielai pasižiūrėčiau tokią laidą, kur jumoristas dergiasi iš Augucevičiaus.
Kam tas iš karto "davaj save išp***davok"? Nu kur čia jumoras? Jokios komedijos. Va pasižiūriu kaip iš savęs išsidergia Seimo pirmininkė, Seimo ekonomikos komiteto pirmininkas Bronka Raudonasis, Europarlamentaras "Čia ne koksas čia sloga ir nieko aš nevogiau" Užpiskichas, Ministras Pirmininkas "nieko nedarysim, tik darbo grupę" Butkevičius ir man tai jokia komedija net nekvepia. Tragiškas farsas. Nejuokinga
Šiandien rytoj bus vakar, tačiau dar vakar šiandien buvo rytoj...
Vartotojo avataras
kice
Patyręs narys
Aviliai:dadanai, daugiaukščiai 10-rėmiai
Bičių šeimų skaičius:30
Bitininkavimo stažas:15
Bičių rasė:Carnica, buckfast
Pranešimai:3591
Užsiregistravo:2008 Geg 05 , 12:15

Re: Ne į temą

2014 Geg 15 , 11:37

rennyka rašė:Nujau nujau, dergtis iš savęs yra iškrypimas. Tegul kiti iš jo pasidergia kokioje nors laidoje. Aš visai mielai pasižiūrėčiau tokią laidą, kur jumoristas dergiasi iš Augucevičiaus.
Kam tas iš karto "davaj save išp***davok"? Nu kur čia jumoras? Jokios komedijos. Va pasižiūriu kaip iš savęs išsidergia Seimo pirmininkė, Seimo ekonomikos komiteto pirmininkas Bronka Raudonasis, Europarlamentaras "Čia ne koksas čia sloga ir nieko aš nevogiau" Užpiskichas, Ministras Pirmininkas "nieko nedarysim, tik darbo grupę" Butkevičius ir man tai jokia komedija net nekvepia. Tragiškas farsas. Nejuokinga
Gal kokiu valerijonu reiktu? Tiesiog kad ramiau butu?
Katėms žiurkių nuomonė nerūpi..
vinipux
Patyręs narys
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:0
Pranešimai:3130
Užsiregistravo:2009 Vas 17 , 20:19

Re: Ne į temą

2014 Geg 15 , 14:24

kice rašė:
O jei nemoki myleti saves - nemokesi myleti ir kito.. Meile yra geris :)
Berods paties Kristaus citata: "mylek savo artima, kaip pats save" ?

taip turėtų būti, bet yra atvirksčiai, kaip nebūtų gaila tai pasenusios etinės normos
realybės filosofija - dergti save iškrypimas, dergti kitus ir tuo džiaugtis -gyvenimo norma.
tiktai runkeliams ir mužikams sunku prisitaikyti prie tų naujų pažangių etikos normų, atsiprašom kad jau tokie esam- nesuprantam ir nesuprasim naujujų vėjų propaguotojų :)
aukstaitis
Patyręs narys
Bičių šeimų skaičius:5
Bitininkavimo stažas:8
Bičių rasė:karnika
Pranešimai:169
Užsiregistravo:2012 Bir 21 , 12:40

Re: Ne į temą

2014 Geg 15 , 15:59

Vinipux. O jūs pasirodo šaunuolis. Išdrisote parašyti tai, ką daugelis galvoja.
P.S. Liudniausia, kad tai ne jumoras, o politiniai užsakymai.
Vartotojo avataras
Rimas007
Patyręs narys
Aviliai:daugiaaukščiai.T-18
Bičių šeimų skaičius:120
Bitininkavimo stažas:9
Pranešimai:1038
Užsiregistravo:2009 Lap 09 , 22:36

Re: Ne į temą

2014 Geg 15 , 16:12

kad jau apie jumorą ...,man Vini tai labiausiai šypseną kelia , kai prasideda tų ,, naujų vėjų,, propaguotojų ,,išmintis lietis per kraštus,, :chuckle , ir kaip dažnai tenka pastebėti ,kad tai daugumoje daro ,ta visuomenės ,,griėtinėlė,, , kuri kaip taisyklė, yra atsiradusi iš lieso pieno , ką labai nesunku pastebėti.... ;)
Visiems jums-linkiu laimės
vinipux
Patyręs narys
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:0
Pranešimai:3130
Užsiregistravo:2009 Vas 17 , 20:19

Re: Ne į temą

2014 Geg 15 , 16:22

aukstaitis rašė:Vinipux. O jūs pasirodo šaunuolis. Išdrisote parašyti tai, ką daugelis galvoja.
P.S. Liudniausia, kad tai ne jumoras, o politiniai užsakymai.
nežinau ar šaunuolis ar ne- bet parašiau kaip suprantu savo galva, na o ta dauguma kaip visuomet tyli.
dėl antro Jūsų sakinio tikrai labai liūdna, ir liūdniausia -kad didelė dalis nesupranta ar nenori suprasti.
atsakymą į daugelį vykstančių jumoro (ir ne tik) dalykų rasčiau J. Baltušio "Parduotose vasarose", kai piemenėlis buvo paklaustas- "Ar žinai kur šuniukas loja?"
vinipux
Patyręs narys
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:0
Pranešimai:3130
Užsiregistravo:2009 Vas 17 , 20:19

Re: Ne į temą

2014 Geg 15 , 16:35

dar keletas supelyjusių minčių apie jumorą. Rusų jumoro grandai išliko orūs ir kultūringi, labai mažai šneka apie antrą galą, o jeigu ir šneka sugeba tai atlikti subtiliai, nepalyginsi su mūsų bingeliais.
tas pats augucevičius TV Antenoje pareiškė, kad nemėgsta rusų jumoristų persirengiančių moterimis (manau turėjo mintyje "Naująsias rusų bobutes"), tuoj pat puikus to pavyzdys-šlykštus ramanausko personažas "Auksiniuose svogūnuose", ir puiki mandagi jo frazė merginai "eik čia ,greičiau judink šikną".
ir dar puikus pavyzdys iš vakarykštės radijo laidos kai į eterį buvo užminta myslė (beje moters)- kas tai "Jautis kabinoje- birka sakvojaže" :shame:
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Ne į temą

2014 Geg 15 , 20:49

Nu, bliam, tai kaip tada, apibūdintumėte mane, kritikai? :think: Negi tai, ką parašiau aš - visiškai nejuokinga...? :(
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Daugiaaukščiai T-18
Bičių šeimų skaičius:1
Bitininkavimo stažas:50
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:3101
Užsiregistravo:2008 Gru 18 , 15:42

Re: Ne į temą

2014 Geg 15 , 21:38

Tranas su Pupinu gurkšnuoja brendžiuką ir kalbasi apie šį bei tą...
Tranas- Pupinui.
- Žinai, vakar išsiaiškinau kaip katės išlietą pieną nuo grindų, sulaka.. :think:
- Na, na, pasakok ..
-Netyčia brendžiuką ant grindų buvau išpylęs.. ;)
Vartotojo avataras
Rimas007
Patyręs narys
Aviliai:daugiaaukščiai.T-18
Bičių šeimų skaičius:120
Bitininkavimo stažas:9
Pranešimai:1038
Užsiregistravo:2009 Lap 09 , 22:36

Re: Ne į temą

2014 Geg 16 , 08:02

Sergijus rašė:Nu, bliam, tai kaip tada, apibūdintumėte mane, kritikai? :think: Negi tai, ką parašiau aš - visiškai nejuokinga...? :(
Tu taip stipriai nebejuokauk ,užduodamas tokius klausimus.
Visiems jums-linkiu laimės
Vartotojo avataras
rennyka
Patyręs narys
Aviliai:Dadanas, daugiaaukštis bedugnis 435X145
Bičių šeimų skaičius:10
Bitininkavimo stažas:20
Bičių rasė:karnika
Pranešimai:2387
Užsiregistravo:2008 Geg 19 , 11:05

Re: Ne į temą

2014 Geg 16 , 08:59

Man tai labiausiai baisu, kiek jūs teliką žiūrit, žmonės. :o
Ir kokios mažos jūsų problemos. Augucevičius ir moteris su barzda. :lol:

PS: jumoristų Lietuvoje iš viso nėra, įskaitant paniurėlį kaip ten tas iš L ryto su savo šeštadieniniais pamokslais, nu nors tu ką kaip užkrito ir Augucevičių, nors tą dar priskirčiau prie politagitbrigadininkų, tik kur kas aukštesnio lygio, nei Juokis ar kitoks kaimiško "jumoro marazmo" vatufkininkas.
Nu kaip gali būti Lietuvoje jumoras. Paniurėlių ir pesimistų, lėtapėdžių būrų krašte jumoras? Juk mes bet kokią ironiją pirmiausia per asmeninio įžeidimo prizmę priimam. Neturim mes jumoro.
Todėl vieni žiūri Zadornovus, Petrosianus ir kitą sovietinės masių architektūros produktą, kiti žiūri Augucevičius ir kelia :ok: kai koks algis Greitai jam būdingu aštriu stiliumi "ataudžia" kokį svoločių politiką - sovietinio mentaliteto rūgeną.

Niekas jūsų nepralinksmins, lietuviai, jei būsite tokie beviltiški pesimistai ir nelaimėliai. :angel:
Šiandien rytoj bus vakar, tačiau dar vakar šiandien buvo rytoj...
vinipux
Patyręs narys
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:0
Pranešimai:3130
Užsiregistravo:2009 Vas 17 , 20:19

Re: Ne į temą

2014 Geg 16 , 09:41

TRANAS rašė: -Netyčia brendžiuką ant grindų buvau išpylęs.. ;)
dar vienas įrodymas ,kad pažinimas ateina per praktiką.... :)
vinipux
Patyręs narys
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:0
Pranešimai:3130
Užsiregistravo:2009 Vas 17 , 20:19

Re: Ne į temą

2014 Geg 16 , 09:49

Sergijus rašė:Nu, bliam, tai kaip tada, apibūdintumėte mane, kritikai? :think: Negi tai, ką parašiau aš - visiškai nejuokinga...? :(
čia kaip multiko herojus kabėdamas po balionėliu ir gavęs kamsčiu į užpakalį,- "Na kad visai nepataikei, bet pataikei ne ten kur reikia".

Grįžti į