Pusiau natūrinis ūkininkavimas

Viskas apie istatymus, kompensacijas ir paramą, susijusią su bitininkyste.
Vartotojo avataras
Admin
Administracija
Susisiekti:
Aviliai: Daugiaaukščiai 10 rėmų
Bitininkavimo stažas: 12

Pusiau natūrinis ūkininkavimas

2013 Bal 17 , 00:19

Girdėjau keletas bičiulių turi pusiau natūrinio ūkio statusą. Gal galite plačiau pasidalinti informacija? Kokie realūs reikalavimai? Išmokos?
--
Linkiu, kad Jums išsipildytų viskas, ko linkite kitiems...
Vartotojo avataras
Duona
Patyręs narys
Aviliai: Dadano
Bičių šeimų skaičius: 200
Bitininkavimo stažas: 33

Re: Pusiau natūrinis ūkininkavimas

2013 Bal 18 , 21:24

Admin rašė:Girdėjau keletas bičiulių turi pusiau natūrinio ūkio statusą. Gal galite plačiau pasidalinti informacija? Kokie realūs reikalavimai? Išmokos?
Rašo paraišką kas turi virš 1 EDV Reikalavimas pakelti EDV per 5metus (aš per 3metus) 20 procentų.Aš parašiau paraišką 2011 -03-08 ir pirką išmoką gavau 2011-05-16 5179,00lt.Toliau antrą 2012 pavasary,trečią 2013 pavasary.Kitais metais bus praėję 3metai rašysiu mokėjimo prašymą likusiai sumai viso 25t.lt.,kadangi EDV pakėliau,įrengimus užplanuotus paraiškoje ,nupirkau. Penkis metus reik pakeltą EDV išlaikyti ,jei sumažinsi dėl savo kaltės,reiks gautus pinigus gražinti,o jei numirsi-gražinti pinigų niekam nereiks.Paraišką rašiau pats kompiuterinį varijantą ,kurį įtraukęs į atmintį(lešiuką ) nusivežiau į agentūrą,ten pataisė,atspauzdino.Rašo paraiškas ir mokėjimo prašymus ūkin. konsultavimo tarnybos berots už 400lt.
Vartotojo avataras
laimutis
Patyręs narys
Aviliai: bedugniai daugiaaukščiai
Bičių šeimų skaičius: 80
Bitininkavimo stažas: 30

2013 Bal 20 , 09:34

Duona rašė:
Admin rašė:Girdėjau keletas bičiulių turi pusiau natūrinio ūkio statusą. Gal galite plačiau pasidalinti informacija? Kokie realūs reikalavimai? Išmokos?
Rašo paraišką kas turi virš 1 EDV Reikalavimas pakelti EDV per 5metus (aš per 3metus) 20 procentų.Aš parašiau paraišką 2011 -03-08 ir pirką išmoką gavau 2011-05-16 5179,00lt.Toliau antrą 2012 pavasary,trečią 2013 pavasary.Kitais metais bus praėję 3metai rašysiu mokėjimo prašymą likusiai sumai viso 25t.lt.,kadangi EDV pakėliau,įrengimus užplanuotus paraiškoje ,nupirkau. Penkis metus reik pakeltą EDV išlaikyti ,jei sumažinsi dėl savo kaltės,reiks gautus pinigus gražinti,o jei numirsi-gražinti pinigų niekam nereiks.Paraišką rašiau pats kompiuterinį varijantą ,kurį įtraukęs į atmintį(lešiuką ) nusivežiau į agentūrą,ten pataisė,atspauzdino.Rašo paraiškas ir mokėjimo prašymus ūkin. konsultavimo tarnybos berots už 400lt.
Dar pridėsiu tai, kad Privaloma vesti buhalterinę apskaitą ( žalias žurnalas), o EDV nuo 1 iki 4.
Vartotojo avataras
laimutis
Patyręs narys
Aviliai: bedugniai daugiaaukščiai
Bičių šeimų skaičius: 80
Bitininkavimo stažas: 30

2013 Bal 30 , 22:23

laimutis rašė:
Duona rašė:
Dar pridėsiu tai, kad Privaloma vesti buhalterinę apskaitą ( žalias žurnalas), o EDV nuo 1 iki 4.
Čia trumpai apie natūrinį http://www.lrt.lt/mediateka/laidos/G/14 ... e_tv_laida_" onclick="window.open(this.href);return false;

Grįžti į

REKLAMOS PLOTAS