Kasetiniai paviljonai (bitidės)

Alternatyvios bitininkavimo technologijos
tadasruskys
Patyręs narys
Aviliai:savos konstrukcijos
Bičių šeimų skaičius:30
Bitininkavimo stažas:35
Pranešimai:195
Užsiregistravo:2009 Rgp 22 , 22:15
Re: Kasetiniai paviljonai (bitidės)

2012 Spa 16 , 17:30

Gal kas zinote is kur yra kiles remelio storis 37mm?Gal dar kas nors bandete bitininkauti remeliais 40mm storio?Ar nedaro liezuviu tarp peru?[suprantu,kad akutes kur pila medu pagilina,bet kaip tarp peru?
Vartotojo avataras
zilvasss
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:daugiaaukščiai, 8 ir 10 rėmų
Bičių šeimų skaičius:100
Bitininkavimo stažas:25
Bičių rasė:bakfastas
Pranešimai:4991
Užsiregistravo:2009 Sau 25 , 16:06

Re: Kasetiniai paviljonai (bitidės)

2012 Spa 16 , 17:43

(12.5mm bitės(pero) ilgumas +6mm tarpas bitei vaikščioti) x2=37.
koks ten jūsų bitininkavimo stažas, 30 metų ?
kai rasit spiečių kuris pats siuvo korius pamatuokit atstumą tarp korių centrų
tinginiai progreso variklis
tadasruskys
Patyręs narys
Aviliai:savos konstrukcijos
Bičių šeimų skaičius:30
Bitininkavimo stažas:35
Pranešimai:195
Užsiregistravo:2009 Rgp 22 , 22:15

Re: Kasetiniai paviljonai (bitidės)

2012 Spa 16 , 19:36

zilvasss rašė:(12.5mm bitės(pero) ilgumas +6mm tarpas bitei vaikščioti) x2=37.
koks ten jūsų bitininkavimo stažas, 30 metų ?
kai rasit spiečių kuris pats siuvo korius pamatuokit atstumą tarp korių centrų
Dekoju,tuom tik patvirtinat mano nusistatyma,Zilvasss as nesiruosiu rasyti traktatu ar ginti moksliniu darbu apie bitininkyste,as esu paprastas bitininkas megejas[zemaitis]ir todel cia nei kiek nesvarbus koks mano bitininkavimo stazas,as nezadu lakstyti is paskos spieciaus,su slankmaciu rankoje.Tam yra zmones kurie is to gyvena.Ir is vis ko jus cia ponai[save vadinantys:oligardais, ptriarkais]rodote savo nepasitenkinima.As esu zemaitis ir nekreipsiu demesio i jusu nepasitenkinima.Na gal ir nekoks mano bendravimo budas ,bet atleiskit moku ir atsiprasyti.[Bet nuolankus niekada nebusiu]
Vartotojo avataras
cezis
Patyręs narys
Aviliai:Daugiaaukščiai 10R
Bičių šeimų skaičius:>6
Bitininkavimo stažas:1
Pranešimai:1708
Užsiregistravo:2011 Spa 01 , 00:26

Re: Kasetiniai paviljonai (bitidės)

2012 Spa 16 , 20:41

Tadai, nekompromituok žemaičių. Vienas tamstos tautietis, nuo Skuodo, berods, Remarks, su bobišku vardu Marija yra gudriai pasakęs: "Vienas dalykas yra sakyti ką galvoji, o kitas negalvoti ką sakai." Tamstai linkiu išmokti šią žemiečio pamoką. Nes aš jau pradėjau skaityti Froidą, kad suprasčiau kur tamstos "nusimušimų" (rus. "sboj") priežastys ir atrodo jau pradedu suprasti. Pradžioje buvo keista, po to pikta, po to juokinga, o dabar jau nusibosti pradeda - nei baikių nei naudos :dontknow:
Vartotojo avataras
zilvasss
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:daugiaaukščiai, 8 ir 10 rėmų
Bičių šeimų skaičius:100
Bitininkavimo stažas:25
Bičių rasė:bakfastas
Pranešimai:4991
Užsiregistravo:2009 Sau 25 , 16:06

Re: Kasetiniai paviljonai (bitidės)

2012 Spa 16 , 20:48

tadasruskys rašė:.. esu paprastas bitininkas megejas[zemaitis]ir todel cia nei kiek nesvarbus koks mano bitininkavimo stazas,as nezadu lakstyti is paskos spieciaus,su slankmaciu rankoje.
Bet kasetinę bitidę žadat konstruot kur kiekvienas milimetras svarbu.
tinginiai progreso variklis
tadasruskys
Patyręs narys
Aviliai:savos konstrukcijos
Bičių šeimų skaičius:30
Bitininkavimo stažas:35
Pranešimai:195
Užsiregistravo:2009 Rgp 22 , 22:15

Re: Kasetiniai paviljonai (bitidės)

2012 Spa 16 , 20:52

cezis rašė:Tadai, nekompromituok žemaičių. Vienas tamstos tautietis, nuo Skuodo, berods, Remarks, su bobišku vardu Marija yra gudriai pasakęs: "Vienas dalykas yra sakyti ką galvoji, o kitas negalvoti ką sakai." Tamstai linkiu išmokti šią žemiečio pamoką. Nes aš jau pradėjau skaityti Froidą, kad suprasčiau kur tamstos "nusimušimų" (rus. "sboj") priežastys ir atrodo jau pradedu suprasti. Pradžioje buvo keista, po to pikta, po to juokinga, o dabar jau nusibosti pradeda - nei baikių nei naudos :dontknow:
Cezi,priimu domeJusu pastabas,stengsiuosi savo isvadas pasilikti sau.Dekoju.
Vartotojo avataras
zenonasvez
Patyręs narys
Aviliai:daugiaaukščiai bitidese
Bičių šeimų skaičius:68
Bitininkavimo stažas:52
Bičių rasė:Bakfast
Pranešimai:1052
Užsiregistravo:2010 Sau 03 , 18:15

Re: Kasetiniai paviljonai (bitidės)

2012 Spa 17 , 07:31

zilvasss rašė: bitidės elektriniu šildymu ir ankstyvu maitinimu.
Bitides sildymas nepasiteisino. 1. bitide buvo pagaminta su apsiltintomis sienomis, kai ja tampydavo traktorius del svorio problemos nebuvo.Bitides siluma aviliu vystymuisi mazai turejo itakos, todel antra sezona sildziau kiekviena avili atskirai, ten idedamas paslepta i met vamzdeli 15 W 12 V lempute. Sildomi aviliai pavasaryje dideles itakos neturejo, tik turejau smagaus papildomo darbo ir rupescio del galimo gaisro. 2.Bitide ar aviliai aviliai buvo sildomi tik 2 sezonus, tad rudeni privaledavau pastatyti man ir bitems nepatogioje vietoje kad pavasary pritempciau el kabeli. 3.Bituciu gyvenanciu dreveje niekas specialiai nesildo, nedengia, i lizda kol zmogus nepastebi niekas nelandzioja ir jos isgyvendavo (kol erkiu nebuvo). 4. Turiu patirti bitidziu konstravime ir bitininkavime, visada visus kvieciu susipazinti ir duoti patarimus bet ne nurodymus, tad Tadai kvieciu i svecius ne tik Tave bet ir visus besidomincius, kad bitininkavimas veziojamoje bitideje teiktu ne tik nauda bet malonuma.
Geriau veliau, negu niekada
tadasruskys
Patyręs narys
Aviliai:savos konstrukcijos
Bičių šeimų skaičius:30
Bitininkavimo stažas:35
Pranešimai:195
Užsiregistravo:2009 Rgp 22 , 22:15

Re: Kasetiniai paviljonai (bitidės)

2012 Spa 17 , 19:25

zilvasss rašė:
tadasruskys rašė:.. esu paprastas bitininkas megejas[zemaitis]ir todel cia nei kiek nesvarbus koks mano bitininkavimo stazas,as nezadu lakstyti is paskos spieciaus,su slankmaciu rankoje.
Bet kasetinę bitidę žadat konstruot kur kiekvienas milimetras svarbu.
Taip ,nes esu turejes baldu gamybos kooperatyva,tad su milimetrais teke yra bendrauti.Tik neramu,kad galiu ka tai nenumatyti.
Vartotojo avataras
Jovita
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:daugiaauksciai
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:16
Pranešimai:2126
Užsiregistravo:2008 Bir 13 , 22:58

Re: Kasetiniai paviljonai (bitidės)

2012 Spa 18 , 14:28

Pokalbis apie medaus vidurkius perkeltas i skyriu Darbai bityne , i tema "Prasidėjo/pasibaigė medonešis"
Vartotojo avataras
cezis
Patyręs narys
Aviliai:Daugiaaukščiai 10R
Bičių šeimų skaičius:>6
Bitininkavimo stažas:1
Pranešimai:1708
Užsiregistravo:2011 Spa 01 , 00:26

Re: Kasetiniai paviljonai (bitidės)

2012 Lap 05 , 23:11

zenonasvez rašė:visada visus kvieciu susipazinti ir duoti patarimus bet ne nurodymus, tad Tadai kvieciu i svecius ne tik Tave bet ir visus besidomincius, kad bitininkavimas veziojamoje bitideje teiktu ne tik nauda bet malonuma.
Zenonai, ar tik nepaėmėte pono Tado į nelaisvę ir neprivertėte vergauti savo bityne, kad nebesimato forume. Kažkaip neramu. Forumas prarado dalį savo žavesio. :dontknow:
Mortalas irgi surimtėjo...
Išsigimimas kažkokis tai... :'(
Vartotojo avataras
zenonasvez
Patyręs narys
Aviliai:daugiaaukščiai bitidese
Bičių šeimų skaičius:68
Bitininkavimo stažas:52
Bičių rasė:Bakfast
Pranešimai:1052
Užsiregistravo:2010 Sau 03 , 18:15

Re: Kasetiniai paviljonai (bitidės)

2012 Lap 06 , 05:52

cezis rašė:Zenonai, ar tik nepaėmėte pono Tado į nelaisvę
Mortalas irgi surimtėjo...
:'(
Nea, prievartos nebuvo. Jis pats sutiko pagyventi mano bitidese, kol pasikeisime nuomonemis. Darau viska, kad atvaziaves su savo nuomone - isvyktu su manaja.
Geriau veliau, negu niekada
Vartotojo avataras
Kest
Patyręs narys
Aviliai:Dadano tipo 22 r. aviliai
Bičių šeimų skaičius:5
Bitininkavimo stažas:8
Bičių rasė:bakfastas
Pranešimai:3978
Užsiregistravo:2010 Vas 11 , 19:35

Re: Kasetiniai paviljonai (bitidės)

2012 Lap 06 , 08:27

zenonasvez rašė: Nea, prievartos nebuvo. Jis pats sutiko pagyventi mano bitidese, kol pasikeisime nuomonemis. Darau viska, kad atvaziaves su savo nuomone - isvyktu su manaja.
Žmogus,turintis daug pinigų, sutinka žmogų,turintį didelę patirtį.Po kurio laiko,žmogus lieka be pinigų,bet su patirtim,o tas,kuris turėjo patirtį,išeina su pinigais.
Čia matomai klausimas,kiek Tadas turėjo pasiėmęs pinigų ir kiek jų užteks,kad perimti patirtį :lol:
Kest
'Daryk tai,kuo tiki,tikėk tuo,ką darai
tadasruskys
Patyręs narys
Aviliai:savos konstrukcijos
Bičių šeimų skaičius:30
Bitininkavimo stažas:35
Pranešimai:195
Užsiregistravo:2009 Rgp 22 , 22:15

Re: Kasetiniai paviljonai (bitidės)

2012 Lap 06 , 12:18

Kest rašė:
zenonasvez rašė: Nea, prievartos nebuvo. Jis pats sutiko pagyventi mano bitidese, kol pasikeisime nuomonemis. Darau viska, kad atvaziaves su savo nuomone - isvyktu su manaja.
Žmogus,turintis daug pinigų, sutinka žmogų,turintį didelę patirtį.Po kurio laiko,žmogus lieka be pinigų,bet su patirtim,o tas,kuris turėjo patirtį,išeina su pinigais.
Čia matomai klausimas,kiek Tadas turėjo pasiėmęs pinigų ir kiek jų užteks,kad perimti patirtį :lol:
Kest
Ne Kestai,prievartos nebuvo ,taciau kaina pas Zenona labai didele,tad pinigai greit baigsis.O rimtai tai tik isitikinau,kad as kasetine bitide statysiu,tad dabar viska projektuojuosi.Truputi daug detaliu ,o jas visas reikia suristi pagal busima darbu technologija.Is musu forumo ,aisku tikejausi daugiau,taciau matomai zmones apie tai nieko nezino,bet dekingas zilvasss,jis viena silpna vieta surado,tad iki siol dar suku galva,kaip tai isspresti.Nes jei nors vieno dalyko nenumatysiu ,tai geras dalykas gali nueti suniui ant uodegos.O taip jei iskyla kokiu minciu ,rasykite,nes as pastoviai seku foruma is cia pasisemiau daug naudingu ziniu, nors ir senai draugauju su bitemis ,taciau tai tik megejiskas lygis.
Bobas
Patyręs narys
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:0
Pranešimai:21
Užsiregistravo:2014 Rgs 04 , 22:23

Re: Kasetiniai paviljonai (bitidės)

2015 Vas 05 , 22:28

Atsiprašau, kad prikeliu seną temą. Prabėgo pora metų, gal jau yra ir bitininkavimo kasetinėje bitidėje rezultatai? Būtų velniškai įdomu.
Vartotojo avataras
Kest
Patyręs narys
Aviliai:Dadano tipo 22 r. aviliai
Bičių šeimų skaičius:5
Bitininkavimo stažas:8
Bičių rasė:bakfastas
Pranešimai:3978
Užsiregistravo:2010 Vas 11 , 19:35

Re: Kasetiniai paviljonai (bitidės)

2015 Vas 05 , 22:49

Jo,po mano pašmaikštavimo,Tadas dviems metams iš temos dingo.Gal supyko :think:
'Daryk tai,kuo tiki,tikėk tuo,ką darai
algirdas125
Bičių šeimų skaičius:5
Bitininkavimo stažas:20
Bičių rasė:Karnikos
Pranešimai:2
Užsiregistravo:2014 Lap 15 , 21:33

Re: Kasetiniai paviljonai (bitidės)

2016 Geg 12 , 15:03

...Ir vėl pralėkė dar metai. Kokie gi rezultatai ir bėdos nutiko, bitininkaujant kasetinėj bitidėj?

Grįžti į