Bityno užrašai

Bitininko kalendorius.
arturelis
Patyręs narys
Aviliai:dadaniniai, 10r daugiaaukščiai
Bitininkavimo stažas:15
Pranešimai:306
Užsiregistravo:2008 Geg 15 , 17:46
Re: Bityno užrašai

2009 Vas 25 , 10:29

o su dviem ar viena meduve jie yra? as tokių kaip tavo ir turiu, tai stengiuosi paaukštinti, deti po dvi meduves
Vartotojo avataras
raamzis
Patyręs narys
Pranešimai:586
Užsiregistravo:2009 Sau 15 , 12:22

Re: Bityno užrašai

2009 Vas 25 , 20:55

Manau kad jeigu taip labai jau usiciklinti del tu uzrasu gal ir nereiketu,o jeigu labai norisi tai yra programa berods pcela-10 tai ten ir 10 aviliu turint jau rupesciu uzteks.Nebent vienas dirbsi o kas kitas viska i kompa suvedines.Idomu kaip tie bitininkai kur turi 2000 seimu biciu su uzrasais,jei tik bitynus pagal GPSa susiranda :lol:
Skype-toks lietuvis
Austeja2
Patyręs narys
Aviliai:dadano
Bičių šeimų skaičius:60
Bitininkavimo stažas:25
Pranešimai:844
Užsiregistravo:2008 Spa 06 , 09:36

Re: Bityno užrašai

2009 Vas 25 , 21:26

Bityno vedami užrašai tiesiog parodo bitininko kruopštumą, o žiemą juos peržvelgus galima daug ką įvertinti, tame tarpe ir tai ką galėjai padaryti papraščiau ir efektingiau. Bet, kad vesti juos iš tikro reikia aukoti gan brangaus laiko vasarą. Kai yra nemažai patyrimo, daroma ir paprasčiau. Bityne, ant tos šeimos avilio stogo paliekamas koks akmenukas ir kitą kartą atvykus, jau matai, kad tą šeimą reikia pasižiūrėti, o jei sunkiau prisiminti būtent ką, tai galima palikti po stogu kokią kortelę su užrašu. Maitinant bites, reikalingą kiekį galima nuspręsti pagal paliktų rėmų kiekį - iš pradžių duodi visoms šeimoms pilnai, kiek telpa penetuvėse sirupo, o jau maitinimo gale normuoji, pažiūrėjęs į lizdo dydį. Šiaip, kas tvarkingai stengiasi keisti motinas, galima ir avilio viduje ar išorėje laikyti prisegus popieriaus gabaliuką su ta spalva, kokia vienais ar kitais metais žymimos motinos
Se
Sergijus

Re: Bityno užrašai

2009 Vas 25 , 22:04

Nebūtinai kruopštumą,Austėja2,o ir atminties stoką,kaip,kad mano atveju...Nenoriu nieko ižeist,bičiuliai,kalbu tik už save.Viską,ką užsirašau-prisimenu puikiai,iki smulkmenų,o kas lieka neužrašyta-kažkur išgaruoja... :think:
Vartotojo avataras
grikis
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:daugiaaukščiai-bedugniai, dadano pusrėm.
Bičių šeimų skaičius:270
Bitininkavimo stažas:22
Pranešimai:371
Užsiregistravo:2008 Spa 24 , 16:39

Re: Bityno užrašai

2009 Vas 26 , 19:27

:) o mano atveju parodo ir ir vieną ir kitą.. :) aviliai stovi ne prie mano namų, nes neturiu gaimybės pašonei jų laikyti, o pas ūkininkus ar žmones.. :) reikia važinėti į kelias vietas ir į kai kurias net kelias dešimtis kilometrų į vieną pusę. Kadangi neturiu furgono :) tai negaliu visų rakandų vežiotis vienoje vietoje :) , taigi man reikia tiksliai žinoti kada, kur ir kiek ko reikės.. :) O po to labai mėgstu pavartyti tuos užrašus, manau tai naudinga ir man pačiam ekonomiškiau nevažinėt papildomai ką užmišus ir pačios bitelės mažiau erzinasi, trukdosi :)
Se
Sergijus

Re: Bityno užrašai

2009 Vas 26 , 21:16

Pas mane,akurat viskas kaip ir pas grikį.Bitynai stovi-viens už 6,o kits už 10 km. nuo namų...Nors...yra 1 skirtumas:skirtingai nei grikis,furgoną,aš,vis tik turiu... :)
arturelis
Patyręs narys
Aviliai:dadaniniai, 10r daugiaaukščiai
Bitininkavimo stažas:15
Pranešimai:306
Užsiregistravo:2008 Geg 15 , 17:46

Re: Bityno užrašai

2009 Vas 26 , 23:44

be furgono tai neįmanoma, šiemet ir aš jau nusipirkau, daug laiko susitaupys :chi:
Vartotojo avataras
kice
Patyręs narys
Aviliai:dadanai, daugiaukščiai 10-rėmiai
Bičių šeimų skaičius:30
Bitininkavimo stažas:15
Bičių rasė:Carnica, buckfast
Pranešimai:3591
Užsiregistravo:2008 Geg 05 , 12:15

Re: Bityno užrašai

2009 Vas 27 , 11:57

o mano visi 5 aviliai stovi uz 10 metru nuo namu, taiman nereikia uzsirasyti - ko truksta staigiai subegioju ;) Bet va uzrasus vedu, kazkodel... Tarsi butu svarbu kada apsiskraide, kada maitinau, kada vaistus deja-isemiau, kiek medaus kada is kur isimta.. Gal sakau tiesiog idomumo delei uzsirasau? :)
Katėms žiurkių nuomonė nerūpi..
Vartotojo avataras
zalias7
Patyręs narys
Aviliai:Mediniai
Bičių šeimų skaičius:1-10
Bitininkavimo stažas:1
Pranešimai:914
Užsiregistravo:2009 Lap 22 , 11:59

Re: Bityno užrašai

2012 Vas 01 , 12:01

Pabandysiu pakelt temą.

Pats esu šioks toks programuotojas ir pradedantis bitininkas. Kartais būna laisvo laiko, tai su forumiečių konsultacijomis galėčiau paprogramuot jei būtų poreikis.

Kaip suprantu reikalinga programa į kuria grižus iš bičių būtų galima suvesti nuveiktus darbus. Jei koks bičiulis tai daro pvz. veda į ekselį, gal galėtu pasidalinti failu. Man būtų lengviau pradėti.

ekseli nereiktu lygint su specializuota programa, niekada (jei nemokate programuot ekselio) negausite tokio patogumo duomenų įvedimui ar duomenų atvaizdavimui, kaip tam tikslui padarytoje programoje.
Vartotojo avataras
Kest
Patyręs narys
Aviliai:Dadano tipo 22 r. aviliai
Bičių šeimų skaičius:5
Bitininkavimo stažas:8
Bičių rasė:bakfastas
Pranešimai:3978
Užsiregistravo:2010 Vas 11 , 19:35

Re: Bityno užrašai

2012 Vas 01 , 13:19

Zalias7,
manau,kad jūsų pasiūlymas labai rimtas ir daug kam padėtų susitvarkyti buhalteriją :lol: Prikabinau savo juodraštinį varijantą.Gal kokia mintim pasinaudosit.
Kest
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
'Daryk tai,kuo tiki,tikėk tuo,ką darai
Vartotojo avataras
karak
Patyręs narys
Aviliai:Dedano tipo
Bičių šeimų skaičius:30
Bitininkavimo stažas:8
Bičių rasė:Bakfastas
Pranešimai:415
Užsiregistravo:2008 Geg 14 , 18:41

Re: Bityno užrašai

2012 Vas 01 , 15:04

Dar siūlau pagalvoti apie programėlę išmaniesiems - manau labai patogu tik nuėjus nuo avilio užpildyti. Tai jei mokat kurti programėles būtų visai liuks :)
Vartotojo avataras
RobertasJurbarkas
Patyręs narys
Aviliai:daugiaaukščiai
Bičių šeimų skaičius:150
Bitininkavimo stažas:12
Pranešimai:143
Užsiregistravo:2011 Lap 24 , 09:06

Re: Bityno užrašai

2012 Vas 01 , 15:10

Va išmaniesiems būtų labai gerai :ok:
Jeigu Bičiulis Bičiuliui būtų Bičiulis, tai ir Bičiulis Bičiuliui būtų Bičiulis
Vartotojo avataras
zalias7
Patyręs narys
Aviliai:Mediniai
Bičių šeimų skaičius:1-10
Bitininkavimo stažas:1
Pranešimai:914
Užsiregistravo:2009 Lap 22 , 11:59

Re: Bityno užrašai

2012 Vas 01 , 15:26

Kest ačiū, bet pas pati labai minimali, nei medaus kiek gauta nei kiek vaškuolių ar korių pridėta. Kokia statistinę informacija paskui rankioji iš savo failo, kurios ištraukimą reiktu automatizuot ? .
Ko dar trūksta/norisi funkcijų/galimybių ?

Dėl išmanių tel., reikia daryt www variantą, mažiausiai problemų su pasiekiamumu ir programine įrangą, bet programavimas www reikalaujantis darbo ir laiko.
Pradžiai bandysiu windows skirta programą, jei pasiteisins ir bus reikalinga su mielu noru perkelsiu į internetą.

Išmaniajam dar galima ir kitą variantą, išmaniajame pildote koki nors txt/xls ar kita failą, griže namo importuojate į programą. Vienu žodžiu, reikia kažka padaryt pradžiai o paskui tobulint galima iki begalybes.
Išbaigtos, patogios programos kūrimas tęsiasi pastoviai ir ilgą laiką, bendraujant su naudotojais ir įsiklausant į jų norus ;)
Vartotojo avataras
RobertasJurbarkas
Patyręs narys
Aviliai:daugiaaukščiai
Bičių šeimų skaičius:150
Bitininkavimo stažas:12
Pranešimai:143
Užsiregistravo:2011 Lap 24 , 09:06

Re: Bityno užrašai

2012 Vas 01 , 15:41

Šitoje temoje ankstesniuose pasisakymuose yra šiek tiek geresnių žurnalo pvz. prisegta, bent keletas, visus peržiūrėjus gal ką tobuliau būtų galima sulipdyti.
Jeigu Bičiulis Bičiuliui būtų Bičiulis, tai ir Bičiulis Bičiuliui būtų Bičiulis
Vartotojo avataras
zalias7
Patyręs narys
Aviliai:Mediniai
Bičių šeimų skaičius:1-10
Bitininkavimo stažas:1
Pranešimai:914
Užsiregistravo:2009 Lap 22 , 11:59

Re: Bityno užrašai

2012 Vas 01 , 20:07

Viskas kas buvo šioje temoje, mačiau ir nagrinėjau, kuo daugiau informacijos tuo lengviau ir greičiau viskas vyks. Todėl viska ką turite prašau pasidalinti. Jei kas nenori viešai, galime sutart per PM, pažadu nieko neplatinti.
Vartotojo avataras
Liuka
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:dadanai
Bičių šeimų skaičius:150
Bitininkavimo stažas:32
Pranešimai:2579
Užsiregistravo:2009 Vas 08 , 14:20

Re: Bityno užrašai

2012 Vas 01 , 22:31

RobertasJurbarkas rašė:Va išmaniesiems būtų labai gerai :ok:
Nu kažin kas liks iš to išmaniojo ir dar liečiamu ekranu,pabitininkavus kokią savaitę ekranas bus ne liečiamasis,o lipnusis :) Maniškis telefonas su durelėm toks senutis,kartais tik pora kart atsiliepus prie avilio,paskui atidarinėt vos ne su kaltu reikia :chuckle
Vartotojo avataras
011110
Patyręs narys
Aviliai:Daugiaaukščiai
Bičių šeimų skaičius:20
Bitininkavimo stažas:5
Pranešimai:194
Užsiregistravo:2009 Kov 17 , 22:47

Re: Bityno užrašai

2012 Vas 01 , 23:10

Jeigu jau reikalinga tai vesti kompiuteryje, manau nereikia išradinėti dviračio. Pilnas internetas mokamų ir nemokamų CRM'ų (Customer Relationship Management, „santykių su klientais valdymas"). Aišku galima perfrazuoti "su Bitėmis" :lol: . Tik reikia atitinkamai adaptuoti savo poreikiams.

Tik, kad neatsitiktų taip: ne mums sistema tarnauja, o mes sistemai (programai).
ArunasS
Vartotojo avataras
zalias7
Patyręs narys
Aviliai:Mediniai
Bičių šeimų skaičius:1-10
Bitininkavimo stažas:1
Pranešimai:914
Užsiregistravo:2009 Lap 22 , 11:59

Re: Bityno užrašai

2012 Vas 02 , 13:02

011110 jei Jums su CRM'ų pagalba pavyks padaryti, aš tik paspausiu Jums ranką. Man jau nerinkt informacijos ? :)
Vartotojo avataras
011110
Patyręs narys
Aviliai:Daugiaaukščiai
Bičių šeimų skaičius:20
Bitininkavimo stažas:5
Pranešimai:194
Užsiregistravo:2009 Kov 17 , 22:47

Re: Bityno užrašai

2012 Vas 02 , 13:20

Ne, jeigu tik yra poreikis tu - rink. Ir nekreipk dėmesio į mano vieno nuomonę. Žinai kaip pas mus yra: visi nori gauti daug ir už dyką. O čia jau yra sukuriama vertė. Na man su 5 aviliais kol kas poreikio nėra. Nėra kol kas nieko geriau už popieriuką avilio dangtyje. Na, ne bent padaryti tinklą ir dagčio viduje monitorių su liečiamu darbalaukiu :) ir bitutėm linksmaiu būtų :lol:
ArunasS
Vartotojo avataras
RobertasJurbarkas
Patyręs narys
Aviliai:daugiaaukščiai
Bičių šeimų skaičius:150
Bitininkavimo stažas:12
Pranešimai:143
Užsiregistravo:2011 Lap 24 , 09:06

Re: Bityno užrašai

2012 Vas 02 , 13:50

zalias7 rašė:011110 jei Jums su CRM'ų pagalba pavyks padaryti, aš tik paspausiu Jums ranką. Man jau nerinkt informacijos ? :)
zalias 7, rinkti rinkti , aš senai galvojau kas galėtų kažką panašaus sukurti, jeigu geras produktas gausis - bent aš pirksiu, planuoju šeimų sk. padidinti iki 60 , apskaita būtinai reikalinga, dabar su 22 užrašų knygutėje pasiklystu :)
Jeigu Bičiulis Bičiuliui būtų Bičiulis, tai ir Bičiulis Bičiuliui būtų Bičiulis

Grįžti į