Bitininkų video

Vieta, skirta pasidalinti nuorodomis į idomius, vertingus ar kitaip naudingus Interneto resursus, susijusius su bitėmis ir bitininkavimu.
Vartotojo avataras
Rolandas30
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai: daugiaaukščiai
Bičių rasė: buckfast

Re: Bitininkų video

2017 Kov 21 , 22:22

https://youtu.be/W4Pfk9UBcO0 Akikėms paganyti ;)
Vartotojo avataras
zalias7
Patyręs narys
Aviliai: Mediniai
Bičių šeimų skaičius: 1-10
Bitininkavimo stažas: 1

2017 Kov 21 , 22:47

zilvasss rašė:Kad Amśiejus "žaliai" liaudžiai supaprastina kai kuriuos dalykus suprantu ir pateisinu.atsimenu
J.Straigio puikią mokslinę nesupaprastintą paskaitą, kurios klausėmės penkiese tarp 95 miegančių draugijos diedukų :)
Tai jei imant ta Mendelio taisykle, tai cia nesupaprastina, o is principo neteisinga t.y. netinka bitem, o pateisint taip viska galima siais laikais :)

Rolandas30 pazesiu nors apie bakfasta zinau dauk, nemanau, kad ka pakeisiu nuomuone, jis mano tikslams netinka ir kas blogiausia tik kenkia ir gadina trukdydamas "rajonuot" bites :wasntme:
Vartotojo avataras
Rolandas30
BIČIULIS
BIČIULIS

2017 Kov 21 , 23:13

zalias7 rašė: apie bakfasta zinau dauk, nemanau, kad ka pakeisiu nuomuone, jis mano tikslams netinka ir kas blogiausia tik kenkia ir gadina trukdydamas "rajonuot" bites :wasntme:
Bakfasto yra įvairaus, atskiros linijos labai panašios į tavo išsvajotas vietines (Europos tamsioji) bites, tik be jų blogųjų savybių - per didelio nervingumo, spietlumo, piktumo.
Vartotojo avataras
zalias7
Patyręs narys

2017 Kov 22 , 08:19

tame ir problema, kad genu kokteilis ir kas gausis po keliu kartu NIEKS negali pasakyt :)
vinipux
Patyręs narys
Bičių šeimų skaičius: 0
Bitininkavimo stažas: 0

2017 Kov 22 , 08:43

Rolandas30 rašė:https://youtu.be/W4Pfk9UBcO0 Akikėms paganyti ;)

pagaliau ir avilių laikytojams aktuali ir savalaikė (pavasaris) vaizdinė informacija :)
Vartotojo avataras
kice
Patyręs narys
Aviliai: dadanai, daugiaukščiai 10-rėmiai
Bičių šeimų skaičius: 30
Bitininkavimo stažas: 15
Bičių rasė: Carnica, buckfast

2017 Kov 22 , 20:52

zalias7 rašė:tame ir problema, kad genu kokteilis ir kas gausis po keliu kartu NIEKS negali pasakyt :)
Piktesniu uz vietines misrunes tikrai nesigaus.
Katėms žiurkių nuomonė nerūpi..
Vartotojo avataras
zalias7
Patyręs narys

2017 Kov 22 , 22:40

pofik man piktumas, man reikia, kad ziemotu be sirupu ant to ka prisirinko pradziai :) , o turkijos anatolikos ar afrikos biciu genai tam tikrai nepades :(
Vartotojo avataras
Rolandas30
BIČIULIS
BIČIULIS

2017 Kov 22 , 23:23

zalias7 rašė:pofik man piktumas, man reikia, kad ziemotu be sirupu ant to ka prisirinko pradziai :) , o turkijos anatolikos ar afrikos biciu genai tam tikrai nepades :(
Ant šviesesnio medaus visos rasės žiemos, o ant kokio lipčiaus ar viržių ir super atsparios žiemojimui bitės po sunkesnės žiemos išeis su nuostoliais ar nusilpusios. Taip, kad pasirūpinti kokybišku maistu žiemai vis tiek teks, ant durniaus palikti viską savieigai neapsimokės :) :think:
Vartotojo avataras
zalias7
Patyręs narys

2017 Kov 23 , 07:55

Matai jei bites tokios durnos , kad nesupranta, kad marijos zeme tai ne afrika, tai man ju nereikia. Gamta pati atsirinks beda tik, kad su kiekvienais metais "ziemojimas" turetu geret, bet del pastovaus afrikos kraujo inesimo i "rinka" tas einasi labai sunkiai.
Ir nereikia pykt, pas visus savi tikslai, kam reikia medaus is jo gyvena ar dasiduria tas renkasi bakfasta darba , problemas ir seda ant nauju motineliu adatos. Man medaus reikia seimai ir bites del malonumo, kada pradedi dirbt, malonumas praina ar ne taip ? :)
vinipux
Patyręs narys
Bičių šeimų skaičius: 0
Bitininkavimo stažas: 0

2017 Kov 23 , 08:27

kai bus piktos bitės ir pats į kiemą neišeisi- malonumas irgi greitai praeis.
labai palaikau Tavo filosofiją- bet "šiandien dienai" tai nerealu- neišrasi veislės kuri pati išgyventų, aplamai sąlygos ne tos (rapsas, erkės ir tt.).
nors- kaip sako Lang- Sėkmės :beer:
Vartotojo avataras
Vytautasptn
Patyręs narys
Aviliai: T-18, dadanai
Bičių šeimų skaičius: 8
Bičių rasė: bakfasta

2017 Kov 23 , 09:45

Vietinė gajos kaip karosai. Peržiemoja sėkmingai ir nedidelės šeimelės ir drėgname avilyje ir ant papelijusių korių ir ant visokio maisto. Maisto sunaudoja nedaug. Ir į avilį netriedžia.
Vartotojo avataras
zalias7
Patyręs narys

2017 Kov 23 , 18:46

vinipux rašė:kai bus piktos bitės ir pats į kiemą neišeisi- malonumas irgi greitai praeis.
labai palaikau Tavo filosofiją- bet "šiandien dienai" tai nerealu- neišrasi veislės kuri pati išgyventų, aplamai sąlygos ne tos (rapsas, erkės ir tt.).
nors- kaip sako Lang- Sėkmės :beer:
na pas mane miskas aplinkui tai jei maisys patrauksiu i sona, cia tikrai ne beda, o iseis neiseis cia kita problema, procesas irgi svarbu :)
Bet jei bus kaip su triusiais tai vilciu yra, kiek reke man triusininku ir forumuose: durnas negyvens laisvai, jiems slapios zoles negalima duot ir t.t. , va tuoj bus metai ir gyvena ir veisiasi ir per lietu zole valgo ir velnias neima :) . zinoma iseiga triusienos palyginus su narvais mazesne, nes ir lapes ir kates mazius triusiukus islindusius is tvarto dusina, bet as NIEKO nedarau ir triusienos turiu :P

Vytautasptn :beer:
Vartotojo avataras
Liuka
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai: dadanai
Bičių šeimų skaičius: 150
Bitininkavimo stažas: 32

2017 Kov 23 , 20:09

zalias7 rašė:Matai jei bites tokios durnos , kad nesupranta, kad marijos zeme tai ne afrika, tai man ju nereikia. Gamta pati atsirinks beda tik, kad su kiekvienais metais "ziemojimas" turetu geret, bet del pastovaus afrikos kraujo inesimo i "rinka" tas einasi labai sunkiai.
Ir nereikia pykt, pas visus savi tikslai, kam reikia medaus is jo gyvena ar dasiduria tas renkasi bakfasta darba , problemas ir seda ant nauju motineliu adatos. Man medaus reikia seimai ir bites del malonumo, kada pradedi dirbt, malonumas praina ar ne taip ? :)
Kad ne iš Afrikos tas bakfastas,o ir žiemoja labai gerai.Argi šiemet Marijos žemėj buvo žiema kaip būdavo žiemos seniau.
Vartotojo avataras
zalias7
Patyręs narys

2017 Kov 23 , 20:16

bakfastas ne is afrikos , bet kokteili is kurio padare bakfasta ir afrikiniu biciu, amsiejus va irgi rode grazu paveiksliuka kuriame parodyta is kokiu biciu surinktas bakfastas. A gal Liuka mano, kad bakfastas platins tik "europiniu" biciu genus ?

Pats bakfastas geras, bet, kad juo uziimt, turi sest augintojams i kisene nes pats nieko neislaikysi, kas is genu kokteilio islys visai neaisku.
kirk
Patyręs narys
Aviliai: Dadano. Pereinu į daugiaaukščius.
Bičių šeimų skaičius: 45
Bitininkavimo stažas: 25

2017 Kov 23 , 20:20

zalias7 rašė:pofik man piktumas, man reikia, kad ziemotu be sirupu ant to ka prisirinko pradziai :) , o turkijos anatolikos ar afrikos biciu genai tam tikrai nepades :(
Spiečių gaudytojai džiaugsis atskridusiu, bet keiksis parsivežę :lol:
Vartotojo avataras
zalias7
Patyręs narys

2017 Kov 23 , 21:03

zinok jau nemazai metu gaudau spiecius ir jokiu problemu nebuvo, gal, kad as prie ju mazai lendu :lol:
Vartotojo avataras
Rolandas30
BIČIULIS
BIČIULIS

2017 Kov 23 , 22:12

zalias7 rašė:zinok jau nemazai metu gaudau spiecius ir jokiu problemu nebuvo, gal, kad as prie ju mazai lendu :lol:
Tai ar pasitaikė iš tų spiečių, kad išgyventų bent porą sezonų, šeimos nemaitintos cukrumi ir negydytos nuo erkių?
Vartotojo avataras
kice
Patyręs narys
Aviliai: dadanai, daugiaukščiai 10-rėmiai
Bičių šeimų skaičius: 30
Bičių rasė: Carnica, buckfast

2017 Kov 23 , 22:15

Man siek tiek primena cigono arkli, nu liaudies ismintis: atpratino cigonas savo arkli esti. Dar ir gerti butu atpratines, tik nespejo - arklys nudvese..
Katėms žiurkių nuomonė nerūpi..
Vartotojo avataras
zalias7
Patyręs narys

2017 Kov 23 , 22:45

Rolandas30 rašė:
zalias7 rašė:zinok jau nemazai metu gaudau spiecius ir jokiu problemu nebuvo, gal, kad as prie ju mazai lendu :lol:
Tai ar pasitaikė iš tų spiečių, kad išgyventų bent porą sezonų, šeimos nemaitintos cukrumi ir negydytos nuo erkių?

zinoma ir rasiau ne karta, svarstykles dabar pvz. uzdetos ant seimos kur 5 ziema pergyveno.
Tik labai nepulkit, medaus dauk nebus, nepasimoka gi , nedauk durniu kuriems 5-10kg. is avilio uztenka :wasntme:

kicut kai vaidenasi sako reikia zegnotis ir baik trolinima, mums sneka nesirisa kai sakau paziurek ta ir ta, tu sakai AS neziuresiu, tai ir nesikisk i berniuku pokalbius, nes gyveni akmens amziuje, cigonai seniai arkliu neturi, su masinom vazineja :)
Vartotojo avataras
Rolandas30
BIČIULIS
BIČIULIS

2017 Kov 23 , 23:03

zalias7 rašė:
Rolandas30 rašė:

zinoma ir rasiau ne karta, svarstykles dabar pvz. uzdetos ant seimos kur 5 ziema pergyveno.
Tik labai nepulkit, medaus dauk nebus, nepasimoka gi , nedauk durniu kuriems 5-10kg. is avilio uztenka :wasntme:
Neapsimoka turėjau mintyje jeigu šeimos neišgyvena, pvz. iš kokių 10 šeimų tik 2-3 išgyvena. Ne medaus kilogramuose esmė tada, jeigu toks bičių laikymo stilius. O koks aplamai spiečių išgyvenamumo procentas?

Grįžti į

REKLAMOS PLOTAS