Bičių draudimas

Viskas apie istatymus, kompensacijas ir paramą, susijusią su bitininkyste.
Vartotojo avataras
Rimas007
Patyręs narys
Aviliai: daugiaaukščiai.T-18
Bičių šeimų skaičius: 120
Bitininkavimo stažas: 9

Re: Bičių draudimas

2013 Rgs 26 , 10:14

kai kam gal ir nuo spietimo-visai faina draudimo rūšis būtų :)
Visiems jums-linkiu laimės
romualda123
Patyręs narys
Bitininkavimo stažas: 0

2015 Vas 27 , 15:08

sveiki aš esu apdraudusi savo avilius nuo vagysciu ir nuo stikijos,mokejau gana nedaug,140 lt metams,pakolkas niekas neivyko tai negali pasakyt kaip veikia tas draudimas. :bee
audriusmo
Patyręs narys
Aviliai: Daugiaaukščiai 10R
Bičių šeimų skaičius: 20
Bitininkavimo stažas: 5

2015 Vas 27 , 15:15

romualda123 rašė:sveiki aš esu apdraudusi savo avilius nuo vagysciu ir nuo stikijos,mokejau gana nedaug,140 lt metams,pakolkas niekas neivyko tai negali pasakyt kaip veikia tas draudimas. :bee
Kelių avilių draudimas kainuoja 140 Lt? kuri draudimo bendrovė draudžia? Ačiū
Vartotojo avataras
cezis
Patyręs narys
Bičių šeimų skaičius: >6
Bitininkavimo stažas: 1

2015 Vas 27 , 15:52

audriusmo rašė:
romualda123 rašė:sveiki aš esu apdraudusi savo avilius nuo vagysciu ir nuo stikijos,mokejau gana nedaug,140 lt metams,pakolkas niekas neivyko tai negali pasakyt kaip veikia tas draudimas. :bee
Kelių avilių draudimas kainuoja 140 Lt? kuri draudimo bendrovė draudžia? Ačiū
Man įdomu kokios sąlygos? Nuolat gyvenama vieta? Apsaugos sistema? Frančizė? Išmokos dydis?
romualda123
Patyręs narys

2015 Vas 28 , 10:56

pas mane apdraustas visas bitino inventories 30 aviliu vieno avilio ikainavimas po 550 lt. kiti instrumentai kiek jie kainuoje bendroje sumoje 40 lt draudimas jeigu kas iviktu,turiu omeni sulauzimas dingimas ar vagyste,koks draudimas galesiu veliau parasyti dabar neturiu popietiu nepamenu liktai lietuvos draudimas.
romualda123
Patyręs narys

2015 Vas 28 , 11:02

Dar norejau dadurti kai eisiu pas draudeje uzduosiu klausima del biciu jeigu pavizdziui ziema seima zusta ar galima itraukti tai I draudima,nes kai draudziau sabo bytina apie bites nepagalvojau,gyveni mokaisi,jeigu bus kokiu pakitimu tada parasysiu. :bee
romualda123
Patyręs narys

2015 Vas 28 , 11:21

dar noriu dadeti mano bytinas neaptvertas stove laukuose netoli namu,dar norejau pataisyti draudimo suma 40 tukstanciu litu bendroje sumoje o imoka 140 lt metams
Vartotojo avataras
cezis
Patyręs narys

2015 Vas 28 , 14:39

Kadangi šiais dalykais domėjausi, tai skamba labai neįtikėtinai. Tokiomis sąlygomis paprastai draudžia tos draudimo kompanijos, kurios neplanuoja nieko mokėti, pasiremdamos kokia nors nežymia sutarties eilute. Bet LD rimta kompanija ir taip nesielgia.
Man savo laiku buvo išaiškinta, kad draudimas ne labdaros organizacija. Ir jei neįmanoma sukontroliuoti ar avilius pavogė, ar pats išsivežei, ar tinkamai saugojai, ar tinkamai prižiūrėjai, tai koks gali būti draudimas? Aišku gali apdrausti, jei įrengsi apsaugos sistemą - pvz stebėjimo kameras 24/7 arba pasodinsi sargą ir panašiai. Vienu žodžiu sąlygos pasidaro nepriimtinos.
Na, bet jei tai tiesa, ką rašote, tai labai tinkamas variantas. Tik sutarties krupščiai neperskaičius ar tas variantas geras taip ir nebus aišku.
Vartotojo avataras
Astraja
Patyręs narys

2015 Vas 28 , 21:43

Cezi, galiu tave nuvilti, bet pačiai visai neseniai teko susidurti su LD ir kai po nelaimės kreipėmės į draudimą, mums buvo pasakyta, kad gausime lygiai 0 būtent dėl kelių sutarties eilučių smulkiu šriftu išnašose :dontknow: Ir tik kai pradėjom kelti vėjus, grąsinti, kad iškelsim viską į viešumą, pareikalavome raštiško atsakymo ir ketinome kreiptis į draudimo priežiūros komisiją, jie sušaukė pasitarimą ir "išimties" tvarka sumokėjo draudimą. Bet tai kainavo nemažai nervų.

Kol aiškinomės kas ir kaip, iš pažįstamų išgirdome ne vieną istoriją, kaip draudžiantis LD automatiškai pratęsiant sutartį mūrinis namas tapo mediniu, kaip po nelaimės gavus draudimą ir kreipusis į draudimo priežiūros komisiją LD išmokėjo dar trigubai tiek, kiek buvo išmokėjus ir pan. Iki tol ir aš laikiau LD rimčiausia draudimo kompanoja, bet gyveni ir mokaisi.
Žmogus ne aukso moneta, kad visiems patiktų.
Vartotojo avataras
cezis
Patyręs narys

2015 Vas 28 , 21:51

Būčiau nusivylęs, jei sužinočiau, kad mano supratimas apie galimybę apsidrausti bityną yra klaidingos. Ačiū Astraja, kad išsklaidei bekylančias abejones. :beer:
Beje, draudikų vietoje elgčiausi lygiai taip pat, kitaip piktnaudžiavimai būtų neišvengiami.
Vartotojo avataras
Astraja
Patyręs narys

2015 Vas 28 , 22:04

Cezi, nedraudžiau nei bičių, nei avilių, dėl to negaliu nieko pasakyti. Aš norėjau išsklaidyti tavo įsitikinimą, kad LD rimta kompanija ir taip nepasielgtų. Aš kalbėjau apie rimtesnę nelaimę nei avilių vagystė.
Žmogus ne aukso moneta, kad visiems patiktų.
romualda123
Patyręs narys

2015 Bal 03 , 12:33

Sveiki visu pirma noriu visus pasveikinti su velykomis,palinketi geru metu daug bituciu ir daug medaus.
Na o dabar del draudimo sendien man paskambino LD ir klause ar pratesti draudima,pasirodo mano avilei drausti LD tai nefontazija o kas bus kai kaskas ivyks tai negaliu garantuoti kaip jie pasielks,tai tokios zinios :bee
Lirilija
Bičių šeimų skaičius: 3
Bitininkavimo stažas: 5

2016 Rgs 20 , 15:42

Tikriausiai tiesiog reikia prieš draudžiantis tiek internetu, tiek tiesiogiai, gerai perskaityti sutarties sąlygas ir būtinai paklausti apie sąlygas, kurias galite netikėtai praleisti. Taip išvengsite nemalonumų, o jei sutartyje nėra kažkokio punkto, tuomet yra papildomos sąlygos, kurios suteikia didesnes garantijas dėl žalos atlyginimo :)
Mes nuolat draudžiames LD ir mums jokių problemų nenutiko, dėl to paties žalos atlyginimo, nes tiesiog gerai įsigilinom į sąlygas. O jei neturim laiko tuo draudimu pasirūpinti tinkamai, tuomet juk visada galima kreiptis į konsultantą. Ypač kai dabar e. draudimo paslaugos yra. :)
Rimtautasm
Patyręs narys
Aviliai: Klasik. Dadant ir aukstiniai-bedugniai
Bičių šeimų skaičius: 16
Bitininkavimo stažas: 4
Bičių rasė: buckfast

2016 Rgs 20 , 21:32

Lirilija rašė:Tikriausiai tiesiog reikia prieš draudžiantis tiek internetu, tiek tiesiogiai, gerai perskaityti sutarties sąlygas ir būtinai paklausti apie sąlygas, kurias galite netikėtai praleisti. Taip išvengsite nemalonumų, o jei sutartyje nėra kažkokio punkto, tuomet yra papildomos sąlygos, kurios suteikia didesnes garantijas dėl žalos atlyginimo :)
Mes nuolat draudžiames LD ir mums jokių problemų nenutiko, dėl to paties žalos atlyginimo, nes tiesiog gerai įsigilinom į sąlygas. O jei neturim laiko tuo draudimu pasirūpinti tinkamai, tuomet juk visada galima kreiptis į konsultantą. Ypač kai dabar e. draudimo paslaugos yra. :)
Labas vakaras Lirilija,
Gal galėtumėte pakomentuoti ką konkrečiai apdraudžiate ir nuo kokių rizikų ?

Grįžti į

REKLAMOS PLOTAS