Kas dainon nesudėta :)

Vartotojo avataras
Vasarinis
Patyręs narys
Aviliai: daugiaaukščiai, rėmelis 360x200
Bitininkavimo stažas: 32
Bičių rasė: A. m. carnica

Re: Kas dainon nesudėta :)

2020 Bal 30 , 13:00

TRANAS rašė:
2020 Bal 30 , 12:42
Ir neišgirsi Rimantai, nes tu tų mano argumentų paprasčiausiai nesupranti, nesuvoki. Mąstai nuvalkiotomis "makslininkų" klišėmis, nesuprasdamas jų esmės, o savo išmąstytos nuomonės neturi ar nenori turėti.
TRANAS rašė:
2020 Bal 29 , 22:36
Man blogai aš visur ieškau , tiek gamtos, tiek ir žmogaus vystymosi logikos. Čia man labai talkina mokslas, ypač gamtos mokslai ir genetika...

Va, taip! Nuoseklu?!
Galima būtų išsamiai pakomentuoti, bet juk priims kaip tyčiojimąsi.
Nors iš esmės – pats šių teiginių autorius iš savęs tyčiojasi...
:think:
O kaip dėl „Bakfasto rasės“, jei „ jis (brolis Adomas) sako, kad tai ir ne linija – tai toks mišrūnas“?! A. Amšiejaus teiginių parafrazė
Vartotojo avataras
rimantas000
Patyręs narys
Aviliai: WBC=T-18 aviliai+ dreve+ seni kelmai
Bičių šeimų skaičius: 35
Bitininkavimo stažas: 15
Bičių rasė: bakfastas+lietuviska

2020 Bal 30 , 23:38

nurasom tai i senelio Trano amziu ....
Vasarini ,nesusikalbesim su Tranu ,nes mes jam apie tiltus ,o jis mums apie miltus.....
Mes kalbames skirtingomis kalbomis ,as ji suprantu ,net zinau ka jis nori pasakyti ,bet jis musu niekaip nesupras ir greiciausiai,del to, kad nenori pripazinti ,esant suklydus ...Norisi aplinkiniu dar paklausti, kaip visa diskusija atrodo is salies ? Tik is neutraliu forumieciu tarpo,o ne is Trano palydos ....
duokit bitems laisve !
nekaitalioju motinu ir bitems ziemoti palieku medu.
Vartotojo avataras
Vasarinis
Patyręs narys

2020 Geg 01 , 10:28

TRANAS rašė:
2020 Geg 01 , 10:18
Manau, kad eiliniams bitininkams, kuriems visai nesvarbu, kaip bitė nektarą susiranda...

Kai argumentai baigiasi, o nesinori sutikti su oponentu... :dontknow:
O kaip dėl „Bakfasto rasės“, jei „ jis (brolis Adomas) sako, kad tai ir ne linija – tai toks mišrūnas“?! A. Amšiejaus teiginių parafrazė
Vartotojo avataras
Alvisaz
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai: Dadanai
Bičių šeimų skaičius: 42
Bitininkavimo stažas: 14
Bičių rasė: Buckfast

2020 Geg 01 , 20:05

rimantas000 rašė:
2020 Bal 30 , 23:38
...Norisi aplinkiniu dar paklausti, kaip visa diskusija atrodo is salies ? Tik is neutraliu forumieciu tarpo,o ne is Trano palydos ....
Kokia diskusija? Iš šono tai atrodo dviejų labai susireikšminusių žmogelių, manančių kad tik jie yra tiesos šaltinis, teroras turinčių kitokią nuomonę atžvilgiu. Viskas pagal geriausias Rusijos bolševikų tradicijas: "Kas ne su mumis - tas prieš mus".
P.S. Aš ne iš "Trano palydos". Aš irgi daug kur su juo nesutinku, bet tai nėra pagrindas drabstytis purvais.
Vartotojo avataras
Vasarinis
Patyręs narys

2020 Geg 01 , 20:18

Alvisaz rašė:
"Kas ne su mumis - tas prieš mus".
P.S. Aš ne iš "Trano palydos"....
Gal klystu, bet ar nesi kartais "diedas" tos, kuri čia Liuka vadinasi? ;)
Nes tokiu atveju "Kas ne su mumis - tas prieš mus" būtent pačiam ir galima būtų pritaikyti... :lol:
Vartotojo avataras
Vasarinis
Patyręs narys

2020 Geg 01 , 20:30

Ko ir reikėjo laukti – TRANAS pranešimus savo karalystėje ištrynė. Todėl jie atstatomi čia:
TRANAS rašė:
2020 Geg 01 , 17:40
Rolando nuomonė, kurią ištrynė"
"Užknisai, vasarini, dėdamas tą patį kreipimasi į visas temas. Adminas jau žino apie tai, ir padarys savo forume viską, kas jo nuomone reikalinga. Kas jautiesi esąs, kad bandytum čia forume eismą reguliuoti? Juk čia visi bendraudami esame lygūs. Nekenti riko, tai ar negali praeiti pro šalį, neužkabinęs jo bet kokioje temoje? Be pykčio šiaip, bet visgi, manau turėtume jausti ribas, kokias tai ;)"

TRANAS visai nukvako... :chuckle
Kas ką ištrynė, jei viskas yra čia
https://mano-bites.lt/viewtopic.php?f=1 ... 00#p131800
Mažiau mauk brendžiuko, "patriarche"! :lol: :lol: :lol:

Pamatęs operatyvų atsakymą į jo kliedesius, TRANAS teiginį Rolando nuomonė, kurią ištrynė" pakeitė į Rolando 30 nuomonė:
TRANAS "garbingai" pasitaisė atbuline data, bet klaidos nepripažino – kaip visada... :lol: :lol: :lol:
TRANAS rašė:
2020 Geg 01 , 17:40
Rolando 30 nuomonė:
P. S. Tuoj ištrins... :chuckle

Akivaizdžiai galime matyti, kaip TRANAS "mėgsta" pripažinti SAVAS klaidas...
:lol: :lol: :lol:
Vartotojo avataras
Vasarinis
Patyręs narys

2020 Geg 01 , 23:22

Vasarinis rašė:
2020 Geg 01 , 20:18
Alvisaz rašė:
"Kas ne su mumis - tas prieš mus".
P.S. Aš ne iš "Trano palydos"....
Gal klystu, bet ar nesi kartais "diedas" tos, kuri čia Liuka vadinasi? ;)
Nes tokiu atveju "Kas ne su mumis - tas prieš mus" būtent pačiam ir galima būtų pritaikyti... :lol:

Tai nebus išsklaidytos abejonės dėl to „diedo”? Nes gal diskusija, kurios pasigedai, išsirutuliotų tema „Kas drabstosi purvais ir kokiu pagrindu?” ;)
Vartotojo avataras
Alvisaz
BIČIULIS
BIČIULIS

2020 Geg 01 , 23:49

Buvo konkretus klausimas: kaip visa diskusija atrodo iš šalies ?
Aš į tą klausimą atsakiau. O žinant tamstos sugebėjimus kabinėtis prie žodžių nematau reikalo ką nors papildomai aiškinti.
Vartotojo avataras
Vasarinis
Patyręs narys

2020 Geg 01 , 23:57

Alvisaz rašė:
2020 Geg 01 , 23:49
Buvo konkretus klausimas: kaip visa diskusija atrodo iš šalies ?
Aš į tą klausimą atsakiau. O žinant tamstos sugebėjimus kabinėtis prie žodžių nematau reikalo ką nors papildomai aiškinti.

Na, jei buvo patogu atsakyti į vieną klausimą, o NEPATOGU į kitą - galim ties tokia „TIESA” (turbūt prisimeni laikraštį, jei bolševikus cituoji) ir baigti... :wasntme:
Vartotojo avataras
Vasarinis
Patyręs narys

2020 Geg 02 , 11:51

TRANAS rašė:
2020 Geg 02 , 10:26
Kestas rašė :
TRANAS rašė:
2020 Geg 02 , 10:39
Viki rašė:

TRANAS knisasi po forumo archyvus ir renka savo šalininkų pasisakymus. :chuckle
Kaip silpnai turi jaustis „patriarchas“, jei tik tokie "argumentai" beliko... :lol:
Vartotojo avataras
Vasarinis
Patyręs narys

2020 Geg 02 , 12:02

Galiu priminti ir kitokius pasisakymus, kuriuos buvau seniau paviešinęs... :lol: :lol: :lol:

Vasarinis rašė:
2020 Kov 30 , 12:34
O čia iš mano asmeninių žinučių archyvo:

12 Lap 2013, 23:30
"Na, vis "neperkandu" to Trano. Kiek skaitau jį forume, tai kartais nesuprantu ar jis tyčia "nugrybauja", ar tik taip išeina jam? Dėl tų 40mm rėmo pločio, galvojau jau senai jo yra išbandyta praktiškai, o pasirodo tik dabar atliekami lauko bandymai. :(
O pats dar kitus teoretikais vadina :) "

18 Lap 2013, 18:49
"Oi, tas Tranas užsispyręs kaip ožys. Jam rodai pirštu, kad raudona, o jis vis tiek - žaaalia... :lol:
Na galvą jis tikrai turi gerą, mąsto irgi daug, bet savotiškas yra :) Jis iškart būna nusistatęs prieš vienus ir pasitiki tik tam tikrais nedidelio rato žmonėmis :) dėl to nei kritikos, nei patarimo jis nevertina rimtai :) "

22 Lap 2013, 17:50
"Esu per senas, kad velčiausi į viešas diskusijas, bet vis tik noriu pasakyti, kad juose Jus suprantu ir palaikau 100%."

18 Sau 2014, 23:34
"Rašau dėl to, kad pasakyčiau, jog remiu tave šioje kovoje su kitais ( praktiškai beveik visais) forumo nariais :) Tikrai praktiškai tik tavo komentarai būna logiški ir jeigu kažką bandai įrodyti, visada būna su argumentais, tačiau išties čia susirinkus liaudis yra įdomi ir sugeba vis tiek padaryt taip, kad neteisus būtum tu :) Deja, negaliu viešai rodyti šios paramos, kadangi esu dar niekas šiame forume, pats stengiuos neišsišokt, tai padėti niekuo negaliu, nes mane sumindžiot gali labai lengvai :) Tikiuosi ir toliau "laikysi frontą" ir nepavargsti kariaut su jais..."

19 Sau 2014, 19:56
"Taip, šis forumas jau visai tapęs šiukšlynu, kuo toliau, tuo tik blogiau. Tiesiog sunku pakęsti tam tikrus vartotojus, kurie vis reiškias ir reiškias, bet tie jų komentarai tiesiog mažina intelektą vien juos skaitant :o ;) "

Galėčiau cituoti ir cituoti, bet pabaigai to paties laikotarpio Admin'o pasiūlymas, po kurio aš vis tik "išvykau skinti pomidorų į Ispaniją" :dontknow:

Išsiųsta: 26 Sau 2014, 09:09
Nuo: Admin
Kam: Vasarinis
"Sveiki,

Pagaliau prisėdau prie PC. Na Jūs ir įnešate sumaišties forume. Apie koncepciją: prieš 5 metus jis buvo paprastas - suburti į vieną vietą entuziastingus bitininkus, kuriems patinka dalintis žiniomis, ir nors kiek prisidėti prie bitininkų profesionalumo didinimo. Kiek pavyko tai kiek ne sunku pamatuoti. Faktas kad nauda yra.
Aišku sunku matyti kaip buksuojame vietoje kartais, visada reikia forumui naujų žmonių, šviežio kraujo, ir kaip visada senieji forumo dalyviai nemėgsta naujokų :) Paradoksalu.
Man kas nepatinka: eiliniam bitininkui skirtose temose gilinimasis į fundamentalius dėsnius. Šių temų tikslinė auditorija ir yra eiliniai.
Jei turite noro ir jėgų galima padaryti jūsų forumo dalį. Nauda - turite moderavimo teises - vienintelė sąlyga. Palaikom diskusijas, postus ne į temą trinam po keleto dienų, nedarydami cenzūravimo iškarto (na aišku trinami visi įžeidinėjimai ir trolinimai). Visas kitas taisykles nustatot jūs.
Ką manote?"

Po šešerių metų mes vėl tame pačiame taške... :wasntme:
Vartotojo avataras
Vasarinis
Patyręs narys

2020 Geg 02 , 15:15

TRANAS rašė:
2020 Geg 02 , 13:27
Pasistengsiu, kad šis komentaras būtų paskutinis pabendravimas su Tamsta.
BEVILTIŠKAS „PATRIARCHAS“... :chuckle
Aš jų specialiai nerinkau dabar, o buvo tai kovo mėnesį ir truputį kitame kontekste. Žinutės iš 2013-2014 metų, nes tuomet AŽ ateidavo, o dabar kataloge vietos sumažinta iki 5 žinučių ir dar kažkada prieš du mėnesius siųstos Rolando (Rolandas30) taip ir neatkeliavo. O, kaip žinia, po 2013-2014 metų aš penkerius metus čia nebuvau.
Ir man, skirtingai nei „patriarchui & Co” – jokios paramos ieškoti nereikia, nes jaučiuosi tvirtai pateikdamas ARGUMENTUS, o ne virdamas šūdo viralą. Juk „patriarchas” N kartų susimovė argumentų lygmenyje, o tuomet mesdavosi į asmeniškumus. Ir buvo priėjęs net iki melo, bet nenorom tai pripažino ir net formaliai atsiprašė. Tačiau vakar vėl per neapdairumą apsimelavo, bet jau neužteko orumo tai pripažinti – priimtiniau buvo ištaisyti savo moderuojamos temos pranešimą atbuline data, kai aš jau jį buvau pacitavęs. Galima būtų tęsti ir tęsti, bet tai niekur neveda…
Forume pasirodžiau 2009 metai, o ne prieš 6-7 metus. Ir iškart buvau puolamas būrio skalikų, bet man tai tik juoką keldavo. Nes argumentų lygmenyje jie NIEKO nesugebėjo, o tik garsiu rėkimu ir masiškumu bandė kažką įrodyti laidos “Klausimėlis” lygmenyje.
Dėl Admin’o dar kartą pasikartosiu – jis protingesnis, nei TRANAS apie jį galvoja. Ir ne veltui juk man jis siūlė 2014 m. forumo kampą, bet apsiėmiau tik dar kartą pasiūlius 2019 m. Ir šį sezoną apčiuopiamos diskusijos vyko tik mano moderuojamoje forumo dalyje "Gilesnis žvilgsnis į bites". Aš suprantu, kad Deividui reikia balansuoti tarp masiškumo (“kaip sukalti rėmelį”) ir fundamentalių žinių (bičių biologija ir pan.), bet jis puikiai mato, kad likus tik garsiai rėkiantiems ir siaurai mąstantiems – forumui bus KAPEC! Kas jau praktiškai ir buvo atsitikę.
O TRANAS tegul bando įgyvendinti savo pažadą „Pasistengsiu, kad šis komentaras būtų paskutinis pabendravimas su Tamsta“, nes su XX amžiuje likusiu savamoksliu man tikrai jau senokai nebėra apie ką diskutuoti.
Amen :lol:
Vartotojo avataras
rimantas000
Patyręs narys

2020 Geg 02 , 17:26

TRANAS rašė:
2020 Geg 01 , 20:13
rimantas000 rašė: ↑
30 Bal 2020, 22:38
...Norisi aplinkiniu dar paklausti, kaip visa diskusija atrodo is salies ? Tik is neutraliu forumieciu tarpo,o ne is Trano palydos ....

Alvyzas:
Kokia diskusija? Iš šono tai atrodo dviejų labai susireikšminusių žmogelių, manančių kad tik jie yra tiesos šaltinis, teroras turinčių kitokią nuomonę atžvilgiu. Viskas pagal geriausias Rusijos bolševikų tradicijas: "Kas ne su mumis - tas prieš mus".
P.S. Aš ne iš "Trano palydos". Aš irgi daug kur su juo nesutinku, bet tai nėra pagrindas drabstytis purvais.
Taip ir norisi pasakyti ,privet pridurki !!!!
o kur nesaliska liuka ?????
taip ir numaniau,islindo patys kukliausieji "beshaliskieji " ,pasirodo jie foruma seka ,o as per anksti apsidziaugiau ,kad anie bus sulinde is savo facebukus ,o ir kiek dar nesamoniu ( melu) apie mano dukra dar prirasysit cia forume ???
jei man reiketu sukalti varnenui lizda ir ji vaivorykstes spalvomis isdazyti ,tai tikrai reiketu pas Avyza kreiptis ,na dar neblogai jam sekesi ir jo sugyventinei piktdziugiskai kitus zeminti ...( jei jie apsivede ,tai labai atsiprasau...)
Paskutinį kartą redagavo rimantas000 2020 Geg 02 , 17:36, redaguota 3 kartą(us).
duokit bitems laisve !
Vartotojo avataras
rimantas000
Patyręs narys

2020 Geg 02 , 17:31

Tranas tikrai pasimetes savo iliuziju liune ,o jei tokie argumentai ir toks adekvatumas ,tai is jo knygos ,nezinau ko ir laukti ....praktiskai reiketu anonsuoti taip ,kad tokiu knygu nereiketu skaityti ,ypac pradedantiems ,nes jie gali tikrai patiketi ,kad bites reikia miskan vezti ir iskratyti.....
duokit bitems laisve !
Vartotojo avataras
rimantas000
Patyręs narys

2020 Geg 02 , 17:50

pasakyciau,i mano retorini klausima apie nesaliskuma sugebejo atsiliepti tik neadekvatus demagogai,kuriems matyt labai NIEZTI :lol: ...
taigi gal isrenkam komisija abipusiu konsensusu ,kuriuos deleguosim i teisejus ,o ne vien "pasiszymejusiu" savanoriu "biciuliu" kapela ,kuriems nieko nereiskia griauti visus is eiles fizikos ( Niutono) desnius ( jei jau dejo ant vargso Kareolio desniu,tai kvantu teorijos jiems bus tikrai jau per akis )
duokit bitems laisve !
Vartotojo avataras
rimantas000
Patyręs narys

2020 Geg 02 , 18:36

TRANAS rašė:
2020 Geg 02 , 16:48
Vasarinis rašė;... „su XX amžiuje likusiu savamoksliu man tikrai jau senokai nebėra apie ką diskutuoti“

Kad ir kaip noriu nutraukti diskusijas su tavimi, niekaip neišeina.
Tas „ savamokslis“ yra 1988m baigęs bitininkystės mokyklą Lietuvoje , tai Kauno Mičiurino vardo tarybinį ūkį technikumą su pagyrimu ir raudonu diplomu. Jam dėstė tokie visų Lietuvos bitininkų pripažinti ąsai, kaip praktikas A.Laurenčikas, mokslo daktarai, J. Balžiakas, J. Straigis, praktikas P.Karosas. Palyginus neblogai esu susipažinęs su Rusų bitininkų praktikų ir mokslininkų darbais bitininkystės srityje kurie yra pripažinti visame pasaulyje, kaip N.M. Vitvickio, P.I. Prokopovičiaus, A.M. Butlerovo.,G. P. Kondratjevo, chemijos akademiko I,A. Kablukovo, E.C.Gusievo, N. V. Nosonovo, V.I. Lomakino, A. E. Titovo , aksdemiko N.M. Kulagino, A. S. Butkevičiaus, L.I. Perepelovos , V. V. Alpatovo A.F. Gubino ir kt. Visi jie įnešė kažkokį tai išaiškinimą susieta su bičių biologiniu instinktu ir pateikė praktiškas rekomendacijas bitininkams.
Nekarta dalyvavęs tarptautiniuose bitininkystės seminaruose Rygoje , Maskvoje. Esu pats nekartą organizavęs ir pravedęs seminarus Lietuvos bitininkams žiedadulkių ir nuodų ir vieną tarptautinį nuodų rinkimo klausimais. Be to ir bitininkavimo praktikos turiu jau greit 50m.
Teisybė yra ta, kad tas viskas vyko tikrai XX ir iš dalies XI.
O dabar pasakyk kokius aukštuosius bitininkystės mokslus XI amžiuje esi baigęs pats, kad taip paniekinamai žiūri į senus ir jaunus bitininkus? Vos ne kiekvienu klausimu neturi savo nuomonės, o tuojau puoli verstis po internetą , kad kas nors padėtu atsakyti į paprasčiausia klausymą. Kuris čia iš mudviejų didesnis savamokslis , dar neaišku? O be to žinios yra žinios ir nesvarbu kokiu keliu jos yra įgytos. Gaila, kad pas patį jų mažai ir be kitų pagalbos sunkiai vertiesi.
viskas grazu ,bet cia forume ,bent jau iki manes ir Vasarinio rusu bitininkystes mokslas buvo siunciamas ant triju rusisku raidziu.Pamenu kaip vos ne visas forumas zvenge ir tyciojosi ir vargso rusu akademiko Manapovo ( Rusijos bitininkystes mokslo lyderio)....
Bet kai pasiklausai patarimu ,kad reikia punciakoje duonele apie stalo koja kulti,tai kazkaip prastai nuteikia,o dar nenoras pripazinti klaidu( argi jau labai tai sunku ??) ir jas taisyti ir susilauki kaltinimu forumo uzurpavimu ,tai jau atleiskit -zemiau plintuso..... ,Trinkit musu atsakymus savo skiltyje ,tai geriausias budas apsisaugoti nuo bet kokios kritikos.
Matot Trane ,kad zmonems smegenu nepudrinti ,mes nepratrinam jusu citatu ir is konteksto neisimam,tegu mato visa paveiksla....
duokit bitems laisve !
Vartotojo avataras
Vasarinis
Patyręs narys

2020 Geg 02 , 18:48

TRANAS rašė:
2020 Geg 02 , 13:27
Pasistengsiu, kad šis komentaras būtų paskutinis pabendravimas su Tamsta.
Vasarinis rašė:
2020 Geg 02 , 15:15
O TRANAS tegul bando įgyvendinti savo pažadą „Pasistengsiu, kad šis komentaras būtų paskutinis pabendravimas su Tamsta“, nes su XX amžiuje likusiu savamoksliu man tikrai jau senokai nebėra apie ką diskutuoti.
TRANAS rašė:
Kad ir kaip noriu nutraukti diskusijas su tavimi, niekaip neišeina.

И хочется, и колется, и мама не велит... :lol: :lol: :lol:
Kad ir kaip nori TRANAS – jam neišeina!
:chuckle :chuckle :chuckle

P. S. Tiesą sakant, kodėl jam neišeina – toliau ir neskaičiau... :lol:
Vartotojo avataras
Vasarinis
Patyręs narys

2020 Geg 02 , 18:51

rimantas000 rašė:
2020 Geg 02 , 17:26
Taip ir norisi pasakyti ,privet pridurki !!!!

Šių metų citata! :ok: :ok: :ok: Pasirašau, Rimantai... :lol:

P. S. Nuoširdžiai sakau: žvengiu susiėmęs už pilvo – taikliau pasakyti neįmanoma! :lol: :lol: :lol:
Vartotojo avataras
Vasarinis
Patyręs narys

2020 Geg 02 , 21:09

Pradžia čia https://mano-bites.lt/viewtopic.php?f=5 ... 39#p131839
O užviršavimui:
TRANAS rašė:
O dabar pasakyk kokius aukštuosius bitininkystės mokslus XI amžiuje esi baigęs pats...
Dabar tai jau prirėmei prie sienos „patriarche“ – NIEKO tuo metu nebaigiau, nes nebuvo nei manęs, nei bitininkystės mokslų: XI-ojo amžiaus pradžioje 1009 metais pirmą kartą rašytiniame istorijos šaltinyje paminėta Lietuva... :lol:
Vartotojo avataras
Alvisaz
BIČIULIS
BIČIULIS

2020 Geg 02 , 21:15

Yesss,,, :dance:
Abu užkibo. Kaip ir reikėjo tikėtis ir Vasarinis ir rimantas000 iškart "sužibėjo" savo bendravimo kultūra, forumo taisyklių žinojimu ir jų laikymusi. Sėkmės abiems toliau darant iš forumo beprotnamį ir juodinant BITININKO vardą. Jūs abu to vardo neverti.
P.S. Čia tik mano nuomonė.

Grįžti į

REKLAMOS PLOTAS