Kas dainon nesudėta :)

Vartotojo avataras
Vasarinis
Patyręs narys
Aviliai: daugiaaukščiai, rėmelis 360x200
Bitininkavimo stažas: 32
Bičių rasė: A. m. carnica

Re: Kas dainon nesudėta :)

2020 Geg 02 , 21:19

Alvisaz rašė:
2020 Geg 02 , 21:15
Yesss,,, :dance:
Abu užkibo. Kaip ir reikėjo tikėtis ir Vasarinis ir rimantas000 iškart "sužibėjo" savo bendravimo kultūra, forumo taisyklių žinojimu ir jų laikymusi. Sėkmės abiems toliau darant iš forumo beprotnamį ir juodinant BITININKO vardą. Jūs abu to vardo neverti.
P.S. Čia tik mano nuomonė.

O Liuka tam prieštarauja??? :lol: :lol: :lol:
O kaip dėl „Bakfasto rasės“, jei „ jis (brolis Adomas) sako, kad tai ir ne linija – tai toks mišrūnas“?! A. Amšiejaus teiginių parafrazė
Vartotojo avataras
Vasarinis
Patyręs narys

2020 Geg 02 , 21:23

Vasarinis rašė:
2020 Geg 02 , 21:09
Pradžia čia https://mano-bites.lt/viewtopic.php?f=5 ... 39#p131839
O užviršavimui:
TRANAS rašė:
2020 Geg 02 , 16:48
O dabar pasakyk kokius aukštuosius bitininkystės mokslus XI amžiuje esi baigęs pats...
Dabar tai jau prirėmei prie sienos „patriarche“ – NIEKO tuo metu nebaigiau, nes nebuvo nei manęs, nei bitininkystės mokslų: XI-ojo amžiaus pradžioje 1009 metais pirmą kartą rašytiniame istorijos šaltinyje paminėta Lietuva... :lol:

O dabar spėkit iš trijų kartų: ar TRANAS pripažino, kad jo bendravardžiai tranai vystosi ne 23, o 24 paras, ar pripažino, kad erkės peruose deda kiaušinėlius tam tikrais intervalais, o ne vienkartinėmis porcijomis?!

BINGO, jūs atspėjote iš pirmo karto – NEPRIPAŽINO!
:chuckle :chuckle :chuckle

P. S. Bet mes diskutavome, kantriai... :lol:
O kaip dėl „Bakfasto rasės“, jei „ jis (brolis Adomas) sako, kad tai ir ne linija – tai toks mišrūnas“?! A. Amšiejaus teiginių parafrazė
Vartotojo avataras
Vasarinis
Patyręs narys

2020 Geg 02 , 22:05

Taigi, kantriai, kantriai diskutavome, kol pritrūkęs argumentų „patriarchas“ rėžė:

TRANAS rašė:
2019 Sau 10 , 21:15
Realybė yra tokia , kad kiekvienas suprantm pagal savo suvokimo lygį. Jei nesusikalbam, tai, kaip ir minėjau - mudvėjų suvokimo lygis gana skirtingas. Todėl nėra ko aiškintis ar pyktis. Nieks čia nekaltas. :beer:

Su Rimantuooo taip pat grąžuoju išsiskyrėm. ;)

Vuo tep: ir liko visi tranai priešlaikinio „gimdymo“ produktais, o erkės prikrauna kiaušinėlių kiek nori ir kaip nori – pagal savo suvokimo lygį... :lol:

P. S. Tik grąžuoju išsiskirti nepavyko :wasntme:
Vartotojo avataras
Vasarinis
Patyręs narys

2020 Geg 03 , 00:27

Laukite raudonuojančio diplomo istorijos tęsinio... ;)
Vartotojo avataras
rimantas000
Patyręs narys
Aviliai: WBC=T-18 aviliai+ dreve+ seni kelmai
Bičių šeimų skaičius: 35
Bitininkavimo stažas: 15
Bičių rasė: bakfastas+lietuviska

2020 Geg 03 , 08:46

Alvisaz rašė:
2020 Geg 02 , 21:15
Yesss,,, :dance:
Abu užkibo. Kaip ir reikėjo tikėtis ir Vasarinis ir rimantas000 iškart "sužibėjo" savo bendravimo kultūra, forumo taisyklių žinojimu ir jų laikymusi. Sėkmės abiems toliau darant iš forumo beprotnamį ir juodinant BITININKO vardą. Jūs abu to vardo neverti.
P.S. Čia tik mano nuomonė.
o apsidziauge kaip mazas vaikas 👶 ,kaip ne linksma butu ,bet tu vargseli (auka ?) TIKRAI UZKIBAI 🧐,nepadejo ne padidinimo stiklas ,( kaip tavo avatare ,labai chrakteringas pasirinkimas-tikrai nemazai pasakantis apie zmogu,is bet kurios puses ,kaip beziuretum)....
ir apie apie bendravimo kultura prisimine ...,ka neskaitai forumo ? cia buvo kur kas kietesniu bicu ( biciuliu,BITININKU ) ,bet ,atrodo,savo klastingumu ponuli ,tu juos gali lengvai perspjauti ,vienintelis teisingas teiginys -cia tik tavo sumauta nuomone....O apie bitininko varda ir forumo taisykles galesime kitur pakalbeti ....
p.s.vat tada tikrai reikejo uzsiundyti ant jusu advokata-dobermana ,butu jums Amerika pirtyje ....butu tikrai Yesss 👨🍼
duokit bitems laisve !
nekaitalioju motinu ir bitems ziemoti palieku medu.
Vartotojo avataras
rimantas000
Patyręs narys

2020 Geg 03 , 09:24

TRANAS rašė:
2020 Geg 02 , 22:15
Pšilai, pamąstyk logiškai ir atsakyk į klausimą- kam bitei reikalinga dar trečia priemonė maistui susirasti jei turi jau labai panašias dvi; pirma, labai gerai užuodžia angliavandenius reikalingus maistui ( cukrus) esančius nektare net nuo 15 procentų koncentracijos ir tai daro 100kartų geriau negu šuva.
Antra. Nosovo liaukos išskiriama medžiagą geraniola naudoja išskirtinai orientaciniais tikslais ir uodžia esant net 1:100 000 000 santykio koncentracijai.
Gamta yra labai taupi ir gyvus organizmus apdovanojo tik pačiais reikalingiausiai jų egzistavimui įrankiais. Nejaugi manai, kad turėdama tokias dvi unikalias ir tobulai jautrias priemones dar naudosis kažkokia i kampo skaičiavimo priemone. Ta bitė, būdama šalia šokančios iš džiaugsmo bitės, ja mato iš arti ir dar tamsoje ir jokių kampų jai nėra galimybės matyti. Tik bitininkas žiūrėdamas į šokančią bitę ant korio iš atstumo gali įžiūrėti kažkokius kampus. Bitės tamsiame avilyje irgi orientuojasi pagal kvapus, įmetus svetimo avilio bitę atpažįsta iš kvapo. Ir dar jei yra tekę atidaryti avilį tamsoje, tai turėjai pastebėti, kad bitės tamsoje nemato, nes nekyla gelti, o bitininką susiranda bėgdamos avilio sienomis link jo kvapo.
Spekuliacijų gali būti įvairių ir norintiems kažkuo tikėti, neuždrausi ,o „įrodymų“ jie suras . Tikintiems į Dievą irgi tai vienur tai kitur stebuklai apsireiškia.
Galu gale, gal aš ir klystu, bet mano protas tokių dalykų, nei dieviškų stebuklų , nei bitės protingų šokių nepripažįsta. Kaip tavo galvai visai tai rodo taip ir manyk. Tavo bitėms tas nepakenks.
Psilai nevark,jei Tranas butu Vetmachto gerbejas ,tai zinok ,vokieciai taip ir nezinotu ,kad pralaimejo II WW-antra pasaulini kara ,o musu diedukas atkaklus ,bet greblys ant jo atsistojus vel ir vel i ta vargsejo kakta kala ..... :lol:
Uosle bitems ,beje tikrai joms padeda ,bet bites yra didele seima 10k-80k individu ,todel Tranas pats sau priestaraudamas ( gamta yra is ties taupi ) ,tvirtina ,kad gamta dave bitems tik Nosovo liauka ,todel bites ir laksto ratais ,gaudydamos vejus ,nes vejai gainioja tuos kvapus...
Ir tikrai man neirodysite ,kad bent viena molekule is 1 milijardo molekuliu sugeba skristi pries veja ,ka Tranas bando irodyti....
Aisku Tranas savo teorija pagrysti naudoja gelezini argumenta-bites nesimoke geometrijos ir kampu bei atsumu nemoka skaiciuoti ....
Vargsas Frishas ir tukstanciai nusipelnusiu pasaulio garso bitininku -mokslininku skleidziantys sitokias " erezijas" ,kurios netelpa i Trano galva....
Beje kai yra isrikiuoti greta stovintys aviliai ir dalis biciu pradeda klaidzioti ,neziurint kvapu ,pats geriausias budas yra to isvengti pakreipiant avilius skirtingais kampais ( laku skirtinga orientacija)....
Beje ponas Trane ,kaip paaiskinsit ,kaip is vis bites is vis parskrenda namo vejui puciant ?
Ir bites-zvalges tikrai moka perduoti informacija apie maista ,kad biciu seima be vargo greiciausiu budu rastu ta maista nesvarbu ,kur vejai pucia ,ir ratais nelaksto... isivaizduoju ,jei dar vejas besikeiciancios krypties ,tai turesime debesis lakstanciu pasimetusiu biciu ,
p.s.pagal uosle bites neuzima pirma vieta gyvunu tarpe ,bites gal net i desimtuka nepatenka su Nosovo liauka....
duokit bitems laisve !
Vartotojo avataras
rimantas000
Patyręs narys

2020 Geg 03 , 10:13

TRANAS rašė:
2020 Geg 02 , 19:02
Nu tikrai pons Rimantai kalbi "žemiau plintuso" Nei pončiakos, nei stalo kojos nebuvo mano patarime, o ir patį patarimą kodėl tokį paprastą daviau, jau esu atsakęs- kokio prašė, tokį daviau.
Susirado vieną maakslininką iš kuriuo galima šaipytis ir ant jo nurašo visus Rusų mokslininkų pasiekimus -nesąžininga. Bent aš su tokiu nesu susidūręs. Pats tų Rusų irgi nespiauni, dažnai mini.
Suprantu, rašai, kad savo patronui įtikti net ir jo stilių jau pamėgdžioti pradėjai, didelių raidžių ir dar raudonų ir betrūksta.
Jei tvarkingai nenori, tai galėsiu ir su tamsta nebndrauti. Bendrauk su Vasariniu.
Pala, o kas sakė,be tavęs ir Vasarinio, kad klaidų nepripažystu?
Sakyk tiesiai šviesiai, kad čia forume neklystančių tik du- Rimantas ir Vasarinis, visi kiti, mąstantis sava galva , mąsto klaidingai, atsilike iš XX amžiaus , melagiai, sukčiai, tinkantis tik šūdo viralui gaminti.
Kol nevielu tokį savo elgesį gerai apmąstykit ir nusileiskit iš įsivaizduojamų aukštumų, nebent bijote savo karališką nuogumą pademostruoti.
Paneigimas -klydau :shame:
Na bukim biedni,bet teisingi ( ir tikslus )- punciakos jusu patarime vargsui Viki nebuvo ,buvo marles gabalas ,punciaka -tai jau mano hiperbolizuotas varijantas ,bet stalo koja tikrai buvo ,beje ji mane labiausiai prajuokino .....
na dabar man siek tiek nustebino ir jusu Trane citata apie patarima - "jau esu atsakęs- kokio prašė, tokį daviau"tikrai jums pritariu ,kad tokiems sokejams,kaip Viki, tokias kelnes reikia uzmauti ,kad konkolai sokti netrukdytu...
Beje apie klaidas ,taip noretusi suzinoti ,kokias klaidas jus pripazinote padares ,nes kiek klaidu su pirstu buvau nurodes ,buvau apsauktas chamu ,maaakslininku ir durneliu su raudonu diplomu....
duokit bitems laisve !
Vartotojo avataras
Vasarinis
Patyręs narys

2020 Geg 03 , 11:00

TRANAS rašė:
2020 Geg 03 , 10:47
Turbūt ir nebesužinosi. Nes su tamsta pasirodo, kaip ir su Vasariniu neįmanoma normaliai bendrauti.

Atsiprašau, jei nevisai tiksliai pavadinau, mat aš ne gydytojas psichiatras ir tikslios diagnozės negaliu duoti. Bet kad esi užsikrėtęs Vasarinio durnumu, tai visi matome. Nežinojau, kad ir psichinės ligos yra užkrečiamos, maniau , kad įgimtos.
rimantas000 rašė:
2020 Geg 02 , 17:26
Taip ir norisi pasakyti ,privet pridurki !!!!
:lol: :lol: :lol:
Vartotojo avataras
rimantas000
Patyręs narys

2020 Geg 03 , 11:13

TRANAS rašė:
Rimontas rašė:
„ Beje apie klaidas ,taip noretusi suzinoti ,kokias klaidas jus pripazinote padares ,nes i kiek klaidu su pirstu rodziau ,buvau tik apsauktas chamu ,maaakslininku ir durneliu su raudonu diplomu....“

Turbūt ir nebesužinosi. Nes su tamsta pasirodo, kaip ir su Vasariniu neįmanoma normaliai bendrauti.

Atsiprašau, jei nevisai tiksliai pavadinau, mat aš ne gydytojas psichiatras ir tikslios diagnozės negaliu duoti. Bet kad esi užsikrėtęs Vasarinio durnumu, tai visi matome. Nežinojau, kad ir psichinės ligos yra užkrečiamos, maniau , kad įgimtos.
na taip ir mes zinome ,kas tie "visi"( arabai ,viki ,rikai ,alvyzai,liukos ,kices )tikiuosi egidukas teisingas isvadas padare ir neprisijungs prie tos kapelos....
ju leksikonas retas ,vieni klastunai ,kiti paprasciausi analfabetai ,jiems zeme visada bus plokscia....
o diterambus giedoti jums tikrai nezadu ,rikas tam zymiai geriau tinka ....
duokit bitems laisve !
Vartotojo avataras
rimantas000
Patyręs narys

2020 Geg 03 , 11:34

Rikas rašė:
2020 Geg 02 , 22:28
Vasarinis ir Rimantas000 kaip du nesusitupėję ir neišauklėti paaugliai negerbia labiau išsilavinusių ir patyrusių bitininkų. Gėda, kai šiedu giriasi savo VISI raudonais diplomais, nesusijusiais su bitininkyste. Lyg forume nebūtų daugiau akademinių pasiekimų turinčių kuklių forumiečių. Pas šiuos du jaunuolius akivaizdūs ankstyvos senatvės požymiai. Matyt neturėdami gabumų raudonus diplomus uždirbo zubrindami ir susigadino smegenis. Dabar jų ankstyvoji senatvinė demensija forumiečiams nuotaikas gadina.
na Gabija ( riki -virzi) tu tikrai gabi ant pamokslu ,beje amziumi mes su Vasaraniu tikriausiai tiktume tau i tevus ,( senmerge nepavadinciau ,nes ,atrodo,istekejusi buvai ar esi)..
Beje raudonas diplomas( VISI -VGTU) tikrai nedaug sako ,bet parodo ,kad zmogus kazko pasieke ,tam tikroje srityje ir kad nesunkiai suvokia ,kad zeme yra apvali ,ko nepasakyciau apie mano dabartinius oponentus ,kuriems Niutono desniai, tai visiskos nesamones ,kai kurie metasi i arsias diskusijas apie bites net biciu neturedami...Ar ne keista ?
Apie zmogu pasako jo kalba ,apie tave labai daug ka pasako ,net tavo postas ,kuri cia ispyskinai ,beje manau,tikrai nesuprasi ka norejau pasakyti....
taigi Gabija ir cia ne paranoja ......🦉
duokit bitems laisve !
Vartotojo avataras
Vasarinis
Patyręs narys

2020 Geg 03 , 13:14

TRANAS rašė:
2020 Vas 27 , 21:03
Bėda tame kad kvailas nesupranta kad jis kvailas, bet bendrauti su tokiais kitiems labai nelengva. :devil:
TRANAS rašė:
2020 Vas 27 , 21:34
Nepagalvok. kad Rimantą ir Vasarinį laikau kvailiais, tikrai ne.
TRANAS rašė:

Įdomu, kuris čia nesupranta, kad yra kvailas... :lol: :lol: :lol:
albertasgulbinas
Patyręs narys
Aviliai: Varsuviniai,dadanas,daugiaauksciai,T-23
Bičių šeimų skaičius: 28-40
Bitininkavimo stažas: 20

"Kažkas panašaus vyksta forume"

2020 Geg 04 , 08:59

:ok: :rose: :ok: :shame: :lol:
Vasarinis rašė:
2020 Bal 28 , 20:24
„Ne tas politikas, kuris meluoja, o tas, kuris pagaunamas meluojantis, šiandien gali didžiuotis, kad meta iššūkį status quo. Donaldo Trumpo melus žurnalistai pradėjo skaičiuoti tą pačią akimirką, kai jis tapo Jungtinių Amerikos Valstijų prezidentu.
The Washington Post teigimu, iki 2018 m. vasaros pabaigos jis pamelavo ne mažiau kaip 4229 kartus. Tačiau štai paradoksas – Trumpas yra prezidentas, susikrovęs didžiulį „tiesos kapitalą“! Rinkėjų nuomone, jis yra ne melagis, o žmogus, sakantis tiesą, kurios kiti politikai nedrįsta sakyti. Kaskart, kai Trumpas pagaunamas meluojant, jo „tiesos kapitalas“, užuot nuvertėjęs, tik dar labiau išauga.“

https://www.delfi.lt/plius/pasaulis/mod ... d=84154451

Kaip danguje, taip ir žemėje. Man tai labai primena situaciją forume... :lol:
Vartotojo avataras
Vasarinis
Patyręs narys

2020 Geg 05 , 10:16

Dėl kardinalių koncepcijos skirtumų su forumo administracija – moderatorius Vasarinis temą uždarė.

Grįžti į

REKLAMOS PLOTAS