Sodinukai internetu

Vartotojo avataras
zilvasss
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai: daugiaaukščiai, 8 ir 10 rėmų
Bičių šeimų skaičius: 100
Bitininkavimo stažas: 25
Bičių rasė: bakfastas

Sodinukai internetu

2016 Geg 06 , 11:44

vyšnia .JPG
susigundęs gražiomis nuotraukomis užsisakiau keletą augalėlių iš "vitafloros".tai buvo balandžio 17d.super aukštos kokybės nesitikėjau(nors pagal kainą privalėtų), bet rezultatas viršijo visus lūkesčius.siuntą gavau tik dabar ir tai teko užklausti kodėl vėluoja.matomai augalus per tą laiką augino ir užaugino.štai rezultatas:
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
tinginiai progreso variklis
Vartotojo avataras
kice
Patyręs narys
Aviliai: dadanai, daugiaukščiai 10-rėmiai
Bičių šeimų skaičius: 30
Bitininkavimo stažas: 15
Bičių rasė: Carnica, buckfast

Re: Sodinukai internetu

2016 Geg 06 , 18:44

OI as irgi turejau ziauru patyrima su vitaflora.. Uzsisakiau geliu svoguneliu, obelaite, sausmedziu- uz kokius 200lt. Laukiu laukiu - nera siuntinio.. Birzelio pradzioje rasau - nu jau siuntiniui pervelu, grazinkit pinigus.. Tai jie ne pinigus grazino, o siuntini siunte.. Tikriausiai is siuksliu deziu iskrapste viska ka turejo ir sudejo - geliu svoguneliai supeleje taip, kad net maiselis melynu pelesiu apsineses, kiti - zaliu pelesiu apauge.. Sausmedziu ir geliu vazoneliuose saknys- ar nupuve nuo dregmes ar nudziuve- visos juodos, bet gaussiai prilaistytos..
Rasiau laiskus su pretenzijom ir nuotraukom savininkui (Eugenijui Popovui) ir i parduotuve - mirtina tyla. Nors uzsakyma Popovas mikliai papildydavo emailu.. Skambinau- tai reksne moteriske apkaltino mane pacia - tipo siuntini gavai penktadieni, o iki pirmadienio laikei neispakuota, tai apaugo viskas storu pelesio sluoksniu :lol:
Kei po metu prie vitafloros reklamo FB papasakojau sita istorija, pridejau nuotrauku - tai grazino apie 10eu i askaita, tipo uz geliu svogunelius :lol:
Tikrai nerekomenduoju ju parduotuves :)
Katėms žiurkių nuomonė nerūpi..
jurgelis311
Patyręs narys
Susisiekti:
Aviliai: Daugiaaukščiai, T - 18
Bičių šeimų skaičius: 200
Bitininkavimo stažas: 7

2016 Geg 06 , 21:06

Nieko sau :o o aš dar planavau, riešutmedį užsisakinėti iš vitafloros, gerai kad pamiršau :chuckle
Žilvai, rudenį primink, aviečių Glen ample, Laška, Bristol, Porana rosa, Tayberry (avietes-gervuoges hibridas) normalių sodinukų duosiu jei norėsi. Arba galėsime mainyti į kokia skanią vynuogę ;) . O paprastos avietes geresnių daigų ir miške galima iššikasti, už dyką, o čia už 1,49eur? Kosmosas kažkoks :devil:
Vartotojo avataras
Kest
Patyręs narys
Aviliai: Dadano tipo 22 r. aviliai
Bičių šeimų skaičius: 5
Bitininkavimo stažas: 8

2016 Geg 06 , 22:24

Jurgelis,gal aviečių sodinukų indeliuose turite?Kažkaip suvėlavau nusipirkti,o lysves pasiruošiau :shame:
Turiu laisvų Sopagos,Soliario ir dar kažkokios,kurios nežinau pavadinimo,bet mėlynai skanios :)
Kest
'Daryk tai,kuo tiki,tikėk tuo,ką darai
Vartotojo avataras
zilvasss
BIČIULIS
BIČIULIS

2016 Geg 06 , 22:44

MIELAI MAINYSIU.
Ačiū už pasiūlymus. Tai labai gera idėja. Kasmet turiu neparduotų vynuogių sodinukų, aviečių atžalų, saldžiavaisių putinų, savašaknių žagarvyšnių, slyvų, dekoratyvinių krūmų, šaknydintų lazdynų ir t. t. Žmona nežino jau kam dovanoti daugiametes gėles. Visos tos gėrybės patikrintų veislių puikiai augančios ir derančios mūsų klimate. Šaknys didžiulės.
Galvoju padaryti forume skyrelį augalų mainam ir dovanoms. Kaip ši idėja?
Vartotojo avataras
Kest
Patyręs narys
Aviliai: Dadano tipo 22 r. aviliai
Bičių šeimų skaičius: 5
Bitininkavimo stažas: 8

2016 Geg 06 , 22:48

zilvasss rašė:Galvoju padaryti forume skyrelį augalų mainam ir dovanoms. Kaip ši idėja?
Aš tai labai UŽ!
'Daryk tai,kuo tiki,tikėk tuo,ką darai
jurgelis311
Patyręs narys
Susisiekti:

2016 Geg 07 , 08:59

Idėja labai puiki :ok: aš taip pat UŽ!!!
jurgelis311
Patyręs narys
Susisiekti:

2016 Geg 07 , 09:02

Kest rašė:Jurgelis,gal aviečių sodinukų indeliuose turite?Kažkaip suvėlavau nusipirkti,o lysves pasiruošiau :shame:
Turiu laisvų Sopagos,Soliario ir dar kažkokios,kurios nežinau pavadinimo,bet mėlynai skanios :)
Kest
Kęstuti, parašykite i AZ kokių norite ir pasodinsiu į vazonėlius, dar ne vėlu... pasiimsite kai laiko turėsite ;)
Vartotojo avataras
greitabite
Patyręs narys
Aviliai: Warrė tipo hibridas (med. daugiaaukštis)
Bičių šeimų skaičius: 20
Bitininkavimo stažas: 32
Bičių rasė: Bakfasto,Karnikos F1

2016 Geg 07 , 09:54

O mano patirtis su Vitaflora tik teigiama. Moteris visai nerėksnė, o mandagi ir trumpai dalykiškai bendraujanti. Jaučiasi, kad turi daug pareigų. Kadangi su ja labai gerai sutarėme, tai man įdėjo tokią šakningą obelį, kad mugėse matytos turėjo tik pusė tiek. Tiesa įpokavimas vyriškas: jokios estetikos, bet vikas kaip reikia. Visi sodinukai buvo šlapi ir galėjau sodinti tą pačią dieną. Kaina labai maža. Likau labai patenkintas. Su žmonėmis reikia mokėti bendrauti jų neįskaudinant. Tada gauni premiją palyginti su akiplėšom.
Kuria išmintim vadovautis? "tinginiai dirba dukart" ar "tinginiai progreso variklis"? Matyt, tingėti verta tik tada, kai to reikia progresui.
Vartotojo avataras
kice
Patyręs narys

2016 Geg 07 , 11:23

greitabite rašė:O mano patirtis su Vitaflora tik teigiama. Moteris visai nerėksnė, o mandagi ir trumpai dalykiškai bendraujanti. Jaučiasi, kad turi daug pareigų. Kadangi su ja labai gerai sutarėme, tai man įdėjo tokią šakningą obelį, kad mugėse matytos turėjo tik pusė tiek. Tiesa įpokavimas vyriškas: jokios estetikos, bet vikas kaip reikia. Visi sodinukai buvo šlapi ir galėjau sodinti tą pačią dieną. Kaina labai maža. Likau labai patenkintas. Su žmonėmis reikia mokėti bendrauti jų neįskaudinant. Tada gauni premiją palyginti su akiplėšom.

Tikra tiesa - va iskaudino Zilvas pardavejus, tai pries siusdami nuraske jam nuo avietes visas saknis ir lapus.. Stagareli atsiunte, kad daugiau neskaudintu :lol: Tikrai puikus pardavejai, puiki parduotuve :lol:
Vartotojo avataras
zilvasss
BIČIULIS
BIČIULIS

2016 Geg 07 , 12:12

Tai švogerių firma“ vitaflora“ ? Neužtenka užsiskyti prekę ir apmokėti? Reikia ilgai įsiteikinėti, pastoviai skambinti, komplimentus sakyti. Tuomet, jeigu pirkėjas įtiks, siunta bus pristatyta laiku ir su šaknimis.
Tegul užsi... Xxx.
Yra pas mus puikių medelynų, pas Latvius, Lenkus. Tegul uždirba žmonės kurie to verti.
Vartotojo avataras
Arturask
Patyręs narys
Aviliai: Dadanas, daugiaauksciai
Bitininkavimo stažas: 23
Bičių rasė: Karnika-bakfastas

2016 Geg 09 , 14:27

greitabite rašė:O mano patirtis su Vitaflora tik teigiama. Moteris visai nerėksnė, o mandagi ir trumpai dalykiškai bendraujanti. Jaučiasi, kad turi daug pareigų. Kadangi su ja labai gerai sutarėme, tai man įdėjo tokią šakningą obelį, kad mugėse matytos turėjo tik pusė tiek. Tiesa įpokavimas vyriškas: jokios estetikos, bet vikas kaip reikia. Visi sodinukai buvo šlapi ir galėjau sodinti tą pačią dieną. Kaina labai maža. Likau labai patenkintas. Su žmonėmis reikia mokėti bendrauti jų neįskaudinant. Tada gauni premiją palyginti su akiplėšom.
Kaip ir nieko nuostabaus :lol: Nepritampi prie forumo, tai pritampi prie Vitafloros.
Mano bitės mėgsta grikius
Vartotojo avataras
greitabite
Patyręs narys

2016 Geg 18 , 07:37

zilvasss rašė:Tai švogerių firma“ vitaflora“ ? Neužtenka užsiskyti prekę ir apmokėti? Reikia ilgai įsiteikinėti, pastoviai skambinti, komplimentus sakyti. Tuomet, jeigu pirkėjas įtiks, siunta bus pristatyta laiku ir su šaknimis.
Tegul užsi... Xxx.
Yra pas mus puikių medelynų, pas Latvius, Lenkus. Tegul uždirba žmonės kurie to verti.
Na mano patirtis su jais priešinga. Kuo mažiau skambinėji ir kuo pardavėją mažiau gaišini tuo geresnis rezultatas. Skambinau tris kartus. Pirmą kartą su klausimu, ar galima papildyti jau pateiktą užsakymą. Antrą kartą, ar gavo papildomą apmokėjimą ir trečia kartą, ar nežada nukelti prekių pateikimo dienos. Visais kartais kalbėjau mažiau nei minutę ir apsikeitėme gal tik 10 žodžių. Moteris labai dalykiška ir girdisi iš intonacijų ir jaučiasi iš kalbėjimo būdo, kad labai turinti daug darbo. Įtariu, jai patiko, kad gerbiu jos laiką ir jinai man parinko išskirtinai kokybiškus sodinukus. Visi prigijo be mirkymo, o obelis jau žydi. Žmonės yra žmonės. Labiausiai nudžiugino kaina, nes ketvirtadaliu pigiau nei kitoje pigiausioje vietoje. Nėra viskas idealu pas juos: įpakavimas mano žmoną papiktino. Man viskas tvarkoje, kai tokia žema kaina.
Paskutinį kartą redagavo greitabite 2016 Geg 18 , 07:46, redaguota 1 kartą(us).
Kuria išmintim vadovautis? "tinginiai dirba dukart" ar "tinginiai progreso variklis"? Matyt, tingėti verta tik tada, kai to reikia progresui.
Vartotojo avataras
greitabite
Patyręs narys

2016 Geg 18 , 07:40

kice rašė: Tikra tiesa - va iskaudino Zilvas pardavejus, tai pries siusdami nuraske jam nuo avietes visas saknis ir lapus.. Stagareli atsiunte, kad daugiau neskaudintu :lol: Tikrai puikus pardavejai, puiki parduotuve :lol:
Viskas gerai su tos avietės šaknimis nuotraukoje. Ne grožio konkursas. Tikrai prigis. Aviečių šaknys nėra kamieninės, jos šliaužiančios ir gajos.
Vartotojo avataras
greitabite
Patyręs narys

2016 Geg 18 , 07:44

Arturask rašė:
Kaip ir nieko nuostabaus :lol: Nepritampi prie forumo, tai pritampi prie Vitafloros.
Tai, kad pritampu tiek prie Vitafloros, tiek prie forumo. Labai bičiuliškas forumas. Visados padeda išspręsti man kilusias problemas. Net kai ginčijasi ar traukia per dantį sukelia naujų minčių ir praktiškų idėjų. KAs ketvirtį sužinau kažką ypatingai naujo ir vertingo. Na kiekvienam žinoma neketinau įtikti.
Vartotojo avataras
zilvasss
BIČIULIS
BIČIULIS

2016 Geg 18 , 09:54

greitabite rašė:
kice rašė: Tikra tiesa - va iskaudino Zilvas pardavejus, tai pries siusdami nuraske jam nuo avietes visas saknis ir lapus.. Stagareli atsiunte, kad daugiau neskaudintu :lol: Tikrai puikus pardavejai, puiki parduotuve :lol:
Viskas gerai su tos avietės šaknimis nuotraukoje. Ne grožio konkursas. Tikrai prigis. Aviečių šaknys nėra kamieninės, jos šliaužiančios ir gajos.
aš ir pieštuką sugebu prigaivinti, lapus išleidžia :)
esmė sodinuko kokybėje/kainoje.geras sodinukas puikiai auga ir greit duoda derlių.vertinu RS medelyną.Jeigu kas asmeniškai pažįstate Rimantą , perduokite padėką ir geriausius palinkėjimus nuo patenkinto pirkėjo.
Vartotojo avataras
greitabite
Patyręs narys

2016 Geg 18 , 12:34

zilvasss rašė: aš ir pieštuką sugebu prigaivinti, lapus išleidžia :)
esmė sodinuko kokybėje/kainoje.geras sodinukas puikiai auga ir greit duoda derlių.vertinu RS medelyną.Jeigu kas asmeniškai pažįstate Rimantą , perduokite padėką ir geriausius palinkėjimus nuo patenkinto pirkėjo.
RS medelyno tinklapis prastas: nėra kainų, užsakymų mechanizmas nėra intuityvus, pasirinkimo gausos nėra. Pamanyk greito derliaus norisi. Nekantrumas gi žmonių. Nekeista, kad Vitaflorai tris savaites vykdant užsakymą, skambinama vos ne kasdien. Man tai geriau sutaupytas euras kišenėje dabar nei keli šimtai gramų pirmojo derliaus rudenį ar kitąmet. Aš sudžiūvusią slyvą iš maksimos likučių birželio mėnesį už 3 litus nusipirkau; nieko prigijo, penkti metai auga, dera kaip visos. Visos mano rožės iš maksimos likučių birželį- liepą kainavo litą ar pusantro 2009 metais, kai žmonės pinigų neturėjo. Visos gerų veislių, bet vos gyvos buvo. Svarbu ligų nenusipirkti.
arunass
Patyręs narys
Aviliai: 10 rėmų daugiaaukščiai + dadano
Bičių šeimų skaičius: 50+
Bitininkavimo stažas: 5
Bičių rasė: bakfast

2016 Geg 19 , 22:35

paziurejau vitafloros tinklapi visos kainos 2-3 eurai brangiau nei turguj kur tie sutaupyti eurai :dontknow:
Vartotojo avataras
greitabite
Patyręs narys

2016 Geg 20 , 08:02

arunass rašė:paziurejau vitafloros tinklapi visos kainos 2-3 eurai brangiau nei turguj kur tie sutaupyti eurai :dontknow:
Nevisos kainos. Reikia rinktis. Aktinidijos, avietmedžiai, obelys, sausmedžiai, medlievos 2-3 eurais pigesni . Vilniuje turgus brangus.
Vartotojo avataras
kice
Patyręs narys

2016 Geg 20 , 11:15

Vitaflora pati nieko neaugina - ji perpardavineja kitu ukininku uzaugintus sodinukus. Net lenkiskus - buna etikeciu. Gali buti, kad prisiperka daug, greitai neisparduoda ir nukankina savo tamsiuose sandeliuose tuos sodinukus..
Pirkti is ju apsimoketu tik tada, kai nera galimybes i turgu ar medelyna vaziuoti, del patogumo. Bet beda, kad jie uz kokybe negarantuoja. Turgui Zilvas tikrai nebutu pirkes tokios avietes, normalus medelynas tokios ir nepraduotu.. O cia - uz didele kaina gauni didelele kaka.. :lol:

Grįžti į

REKLAMOS PLOTAS