NAUJAS FORUMO LOGOTIPAS

Bitininkų profesionalų klubas
Vartotojo avataras
cezis
Patyręs narys
Aviliai: Daugiaaukščiai 10R
Bičių šeimų skaičius: >6
Bitininkavimo stažas: 1

Re: BALSAVIMAS - NAUJAS FORUMO LOGOTIPAS

2015 Kov 22 , 11:42

Žiūriu čia aistros užvirė dėl paviešintos ir taip viešos informacijos :)
Esu šiuos kelius praėjęs, todėl nuoširdžiai siūlau Adminui suprasti, kad jei sprendimus priiminės daugiau negu VIENAS žmogus - logotipo neturėsit niekada. Visų patarimų išklausyti būtina, bet demokratiniai rinkimai čia neįmanomi. Kiek bus pasisakančių tiek nuomonių. Iš anksto žinau, kad logotipas bus blogas ir jis nepatiks ne tik man, bet ir daugumai forumiečių. Tiesiog toks gyvenimas. Visi mes širdyje menininkai... Taip, kad "drąsiau drambly" ;)
Normanas
Patyręs narys
Aviliai: Mylimiausi dadanai
Bičių šeimų skaičius: ~50
Bitininkavimo stažas: 5

2015 Kov 22 , 11:51

Astraja rašė:Gal nesupyksit dėl mano pasiūlymo
Iš matytų Astrajos geriausias
Vartotojo avataras
kice
Patyręs narys
Aviliai: dadanai, daugiaukščiai 10-rėmiai
Bičių šeimų skaičius: 30
Bitininkavimo stažas: 15
Bičių rasė: Carnica, buckfast

2015 Kov 22 , 12:31

Taip, Astrajos geras :)
Balsavime man truksta senojo logotipo :)
Katėms žiurkių nuomonė nerūpi..
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai: Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius: Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas: 30
Bičių rasė: Rotveilerinės

2015 Kov 22 , 14:20

cezis rašė:Žiūriu čia aistros užvirė dėl paviešintos ir taip viešos informacijos :)
Esu šiuos kelius praėjęs, todėl nuoširdžiai siūlau Adminui suprasti, kad jei sprendimus priiminės daugiau negu VIENAS žmogus - logotipo neturėsit niekada. Visų patarimų išklausyti būtina, bet demokratiniai rinkimai čia neįmanomi. Kiek bus pasisakančių tiek nuomonių. Iš anksto žinau, kad logotipas bus blogas ir jis nepatiks ne tik man, bet ir daugumai forumiečių. Tiesiog toks gyvenimas. Visi mes širdyje menininkai... Taip, kad "drąsiau drambly" ;)
Cezi, jeigu skelbimo tekstas, ar nuoroda į svetainę kurioje patalpintas skelbimas, nebuvo paskelbta forume, vanas, tai nesiskaito kaip vieša informacija, o visiškai priešingai - Administracija NENORĖJO, jog forumiečiai dalyvautų kuriant nuosavo forumo, nuosavą logotipą. :dontknow: Juk mes nei šaltkalviai, nei dizaineriai... :wasntme: Ar yra logikos, mano teiginyje? Manau, jog yra. ;)
Cezi, gal radai kurioje nors, forumo taisyklių vietoje, žodį "Demokratija"? :o Jei radai, parodyk ir man - noriu pasidžiaugt! :dance: Tai aišku, jog galutinai nuspręs vienas "subjektas" - Admin-ų kolektyvas, ypač, turint omeny, jog forumo taisyklėse 11-tu punktu, yra apibrėžtos Admin-ų "teisės" ir "pareigos"... ;) :lol:
Cezi, man ir dabartinis logotipas nepatinka, tiesiog, aš prie jo pripratau... :wasntme:
audriusmo
Patyręs narys
Bičių šeimų skaičius: 20

2015 Kov 22 , 20:27

Siūlau šalia bitelės logotipe naudoti uzrašą http://www.mano-bites.lt" onclick="window.open(this.href);return false; . Taip atsiras ryšys su forumu ir bus nurodytas teisingas kelias, besidomintiems bininkyste.
viktoras1215
Patyręs narys
Aviliai: varšuviniai plus keli dadanai
Bičių šeimų skaičius: 10
Bičių rasė: mišrūnės

2015 Kov 22 , 20:38

O as jau savo maziui liepiau nupiesti logo :) o kalbant apie demokratija....as balsuociau uz Astrajos logotipa :)))
Vartotojo avataras
cezis
Patyręs narys

2015 Kov 22 , 21:43

Man tai dar labai knieti paklusti kas "sujungs" logotipą su svetaine? Logo, tai svarbus, bet tik smulkus akcentėlis, o va visą "stilių" kažkas turės kurti. Jei kurs išmanantis, tai net ir blogą logą gerai įkomponuos. Jei kurs mėgėjai, tai sugadins ir pačias geriausias idėjas.
Na, bet čia ne mano reikalas, tikriausiai apie tai seniai pagalvota :)
Vartotojo avataras
Kest
Patyręs narys
Aviliai: Dadano tipo 22 r. aviliai
Bičių šeimų skaičius: 5
Bitininkavimo stažas: 8
Bičių rasė: bakfastas

2015 Kov 22 , 22:20

Ant žodžių BIČIULIŲ FORUMAS patupdyčiau natūralią,fotošopu iškirptą bakfasto tigrinę motinėlę.Tai gerai derėtų su dabartiniu fonu ir užrašo spalvomis ir būtų informatyvu.
Žodių Mano Bitės nenaudočiau,nes šiuo atveju jie nieko nepasako.
Kest
'Daryk tai,kuo tiki,tikėk tuo,ką darai
Vartotojo avataras
cezis
Patyręs narys

2015 Kov 22 , 22:56

Šiaip geriausia būtų pradėti nuo idėjos. Pvz., atspindėti mūsų forumo kasdienybę, idant atėjęs naujokėlis žinotų ko laukti. Tam tiktų Hieronimo Boscho stiliumi apipavidalintas puslapėlis, kuriame daug veikėjų ir daug veiksmo. Visi veikėjai, aišku, būtų bitės. Didesnės, mažesnės, sveikesnės, ne tokios sveikos. Kai kurios netgi arti pamišimo ribos. Visas veiksmas koncentruotųsi į kelis centrus. Viename būrelyje bitutės su kaklaraiščiais, visos kultūringos ir diskutuoja tik apie bites. Visi mandagūs, vnž. inteligentija. Šiam būreliui skirti centrinių pozicijų tikrai nereikėtų, kad naujokėliai nepamanytų, jog tai – dauguma. Kita grupelė galėtų diskutuoti apie mokslą. Na, pvz., galėtų pasistatyti kubinės formos gaublį ir pasiraitoję rankoves diskutuoti į kurią pusę jis turėtų suktis. Viename svetainės šone matytųsi simboliniai vartai į forumą, už kurių nedrąsiai trypčioja žalios spalvos bitučių būrelis. Prie vartų nemažas bitinas su akiniais ir kibiriuku žalių dažų nelabai ryškias bites padažo, kad spalva būtų aiški ir tik tada įleidžia. Kai kurios žalios bitės bando perskristi vartus nesustodamos, į jas šaudo kitos ne žalios bitės iš „Grad“ sistemų. Kai kurios išsigandusios grįžta į eilę. Kitos, kurioms pavyksta nutūpti, iš karto prisijungia prie šaudančiųjų, tuo pačiu paslapčiomis bandydamos nusitrinti žalius dažus. Pasidairius galima pamatyti ir kitų grupelių. Kelios pagyvenusios bitės žaidžia domino. Kartais kažką pasiekdamos iš po stalo. Kažkur šmėžuoja bitutė su užrištomis akimis, o vietoje kibirėlių su medumi, besitampanti su svarstyklėmis. Yra bičių ir su karūnomis. Kai kurios su tikromis, kitos su popierinėmis. Ant sienos matosi istorinių įžymybių portretai: pradedant Lizdeika, baigiant tuščiu rėmeliu skirtu kitos kadencijos premjerui. Beje, visi iki vieno jie apspjaudyti skirtingų DNR seilėmis, kai kurie prismaigstyti dartų strėlyčių. Na, o viršuje, iš dangaus išlindusi visagalė ranka, sprigtuojanti „bites-netikėles“, kitas, labiau prasižengusias, už pakarpos tempianti ir sodinanti už grotų...
Na, čia galima plėstis be galo – svetainė didelė, vietos pakaks. :beer:
Vartotojo avataras
evaldasdeveikis
Patyręs narys
Aviliai: dadanai ir 10 r. daugiaaukščiai
Bičių šeimų skaičius: Iki 30
Bitininkavimo stažas: 8
Bičių rasė: Kaukazas, karnika

2015 Kov 22 , 23:12

Ale netrūksta žmonėms fantazijos, čia neišgėrus sunku ir suprasti :lol:
Seni pavydi jauniems energijos, sveikatos, jaunystės, o jauni seniems išminties...
kirk
Patyręs narys
Aviliai: Dadano. Pereinu į daugiaaukščius.
Bičių šeimų skaičius: 45
Bitininkavimo stažas: 25

2015 Kov 22 , 23:37

Labai gera cezio idėja :lol: ir veikėjai atpažįstami. :lol:
Vartotojo avataras
zenonasvez
Patyręs narys
Aviliai: daugiaaukščiai bitidese
Bičių šeimų skaičius: 68
Bitininkavimo stažas: 52
Bičių rasė: Bakfast

2015 Kov 23 , 06:14

kice rašė:Taip, Astrajos geras :)
Balsavime man truksta senojo logotipo :)
O kur galiama pamatyti Astrajos kurini?
Geriau veliau, negu niekada
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai: Daugiaaukščiai T-18
Bitininkavimo stažas: 40

2015 Kov 23 , 09:44

Šioje temoje pradžioje tupi tą grąžuolė Astrikės bitę.
Beet...mąstau, kad KGB įdėja yra logotipą padaryti žaisminga, nuotaikinga, o ir bitės ar bitė turėtu būti stilizuota t.y. labai mažai kuom panaši į tikrą. Tokiai įdėjai pritarančių yra daug (manau) . Išeitu, kad ir Astrikės bitė nelabai tinkama.
Grįžtu vėl prie antro KGB varianto ten ir stilizuota ir neatrodo kaip pelėda.
O tų eurų tam prizui, nematau reikalo mėtyti ;) . Visuomeniniais pagrindais pasidarys tik KGB reikialabiau užsukti tą "mašiną" kurią jau ir pradėjo. Užrašas tėtų būti madumi apipiltas ir nuvarvėjęs. Pavadinimą keist nereikėtu.
Čia traniški pamąstymai.
Vartotojo avataras
Astraja
Patyręs narys

2015 Kov 23 , 10:38

Cezi, pas tave vaizduotė puikiai išvystyta :lol: prajuokinai :lol:

Adminam siūlau išgirstos kritikos nepriimti asmeniškai. Taip jau visada yra, kad naujovės sunkiai priimamos. Be to, neabejoju, kad visa tai išeis į gerą ir turėsim gražų logo ;)

P.s. Mano pasiūlytas logo neatitinka reikalavimų, nes tiesiog tada jų dar nežinojau ir dariau jį nesitikėdama jokio atlygio :wasntme:

P.p.s. Tranai, turėjai omeny kažką tokio (į tekstą nekreipk dėmesio):
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Žmogus ne aukso moneta, kad visiems patiktų.
Vartotojo avataras
cezis
Patyręs narys

2015 Kov 23 , 10:50

TRANAS rašė: Grįžtu vėl prie antro KGB varianto ten ir stilizuota ir neatrodo kaip pelėda.
Ot, tai uoslę turi Tranas. Būtent "sukarintų bičių" tematikai šis logotipas ir kurtas :chuckle
https://dribbble.com/shots/38925-Army-of-Bees-1" onclick="window.open(this.href);return false;
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS

2015 Kov 23 , 10:57

Nee, čia medus susikristalizavęs.... :lol: reika, kad nuvarvėjęs būtu, kaip tame faile, kur ant kūno užpiltas.
Bitutė turi būti žaisminga, besišypsanti, o ne kaip pelėda akis išsproginusi...ir aviliukas gali būti (aišku T-18) :chuckle ir bitutė su medaus kibirėliais, na... žodžiu kas "prie meno' yra kur pasireikšti...... Bet Tu Astrike į mano klėdesius nekreipk dėmesio, geriau su KGB pasikonsultuok... čia Ji VADAS ir užsakovas. ;)
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS

2015 Kov 23 , 11:04

cezis rašė:
TRANAS rašė: Grįžtu vėl prie antro KGB varianto ten ir stilizuota ir neatrodo kaip pelėda.
Ot, tai uoslę turi Tranas. Būtent "sukarintų bičių" tematikai šis logotipas ir kurtas :chuckle
https://dribbble.com/shots/38925-Army-of-Bees-1" onclick="window.open(this.href);return false;
;) na man irgi pasirodė, kad tas antras variantas pats tinkamiausias, universalus, tinka ir ant stiklainio ir ant kepurės ir ant marškinėlių ir stilizuotas ir. ir... na o dabar ir ant tanko T-18 galima uždėti...militarizuotą bitininkystę pradėsime ... :lol:
vinipux
Patyręs narys
Bičių šeimų skaičius: 0
Bitininkavimo stažas: 0

2015 Kov 23 , 12:43

labai senai Austėjukė buvo pasiūliusi puikius logotipus,(bet buvo kaip buvo- matyt ponams neįtiko) iš dabartinių vienintėlis Astrajos nagrinėtinas.
Vartotojo avataras
kikebu
Patyręs narys
Bitininkavimo stažas: 0

2015 Kov 23 , 13:01

Taip taip, visas forumas yra gryna konspiracija :devil:
Vartotojo avataras
likido
Patyręs narys
Susisiekti:
Aviliai: 12R Dadano + T18 +
Bičių šeimų skaičius: iki 50
Bitininkavimo stažas: 3
Bičių rasė: Karnika+Buckfast

2015 Kov 23 , 18:38

TRANAS rašė:
cezis rašė:
;) na man irgi pasirodė, kad tas antras variantas pats tinkamiausias, universalus, tinka ir ant stiklainio ir ant kepurės ir ant marškinėlių ir stilizuotas ir. ir... na o dabar ir ant tanko T-18 galima uždėti...militarizuotą bitininkystę pradėsime ... :lol:
Ir sitas plagiatas dalyvauja konkurse uz 100Eu :lol: (bent jau kol kas :chuckle )

Grįžti į

REKLAMOS PLOTAS