Nebrendylų sąjūdis

Vartotojo avataras
Svaika
Patyręs narys
Aviliai:Dadano, daugiaukščiai 10 r.
Bičių šeimų skaičius:115
Bitininkavimo stažas:6
Pranešimai:291
Užsiregistravo:2012 Vas 26 , 12:12
Re: Patiems NAUJAUSIEMS IR NEDRĄSIEMS

2014 Rgs 06 , 14:44

Nebūtu Tranas džentelmenas jei nenusileistu moteriai,, :lol: ir dar ne kokiai , o karalienei.
Perku vašką, galiu pakeisti į plokšteles, taip pat perku duonelės nuokulas, atakiukus senus korius , merva, vaško atliekas iš po garinio lydytuvo, Parduodu kandi tešla.
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Daugiaaukščiai T-18
Bičių šeimų skaičius:1
Bitininkavimo stažas:50
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:3101
Užsiregistravo:2008 Gru 18 , 15:42

Re: Patiems NAUJAUSIEMS IR NEDRĄSIEMS

2014 Rgs 06 , 20:06

Svaika rašė:Nebūtu Tranas džentelmenas jei nenusileistu moteriai,, :lol: ir dar ne kokiai , o karalienei.
Blin, buvau ir pamiršęs, kad su jos Švisybe bendrauju- PARDON . :rose:
Nu kaip karalienė manau gali ir visai be sijono atvažiuoti, svarbu kad su vasariniais stringais būtai. Vis vien niekas neišdrys pasakyti, kad karalienė nuoga. O, bet, tačiau, jei kartais kokį sijonuką savo gerdarobe atrasi, kuo labai abejoju, atsivežk- patrumpinsiu. Bus didelė man garbė, pačiai karalienei sijoną trumpinti. ;)
rob3123
Patyręs narys
Aviliai:T-18.
Bičių šeimų skaičius:3
Bitininkavimo stažas:2
Pranešimai:434
Užsiregistravo:2011 Bir 16 , 18:20

Re: Patiems NAUJAUSIEMS IR NEDRĄSIEMS

2014 Rgs 06 , 20:47

TRANAS rašė:
Svaika rašė:Nebūtu Tranas džentelmenas jei nenusileistu moteriai,, :lol: ir dar ne kokiai , o karalienei.
Blin, buvau ir pamiršęs, kad su jos Švisybe bendrauju- PARDON . :rose:
Nu kaip karalienė manau gali ir visai be sijono atvažiuoti, svarbu kad su vasariniais stringais būtai. Vis vien niekas neišdrys pasakyti, kad karalienė nuoga. O, bet, tačiau, jei kartais kokį sijonuką savo gerdarobe atrasi, kuo labai abejoju, atsivežk- patrumpinsiu. Bus didelė man garbė, pačiai karalienei sijoną trumpinti. ;)
Kaip ten Zose?I ausi kartais neuzvaziuos?
saudas
Bičių šeimų skaičius:4
Bitininkavimo stažas:5
Pranešimai:4
Užsiregistravo:2012 Geg 03 , 04:28

Re: Patiems NAUJAUSIEMS IR NEDRĄSIEMS

2014 Rgs 09 , 01:21

Baikit suda malti. Arba keliaukit i kita forumo tema. Nedarykit is forumo piemenu pyzdavoniu.
Vartotojo avataras
greitabite
Patyręs narys
Aviliai:Warrė tipo hibridas (med. daugiaaukštis)
Bičių šeimų skaičius:20
Bitininkavimo stažas:32
Bičių rasė:Bakfasto,Karnikos F1
Pranešimai:2546
Užsiregistravo:2013 Geg 13 , 13:09

Re: Kasdieniniai darbai DADANUOSE

2017 Kov 14 , 00:28

Liuka rašė:Kai pilnai apsiskraido visi avilių stogai taškuoti būna.Maniškės dar tik palandžiojo.
Matyt labai silpnos šeimos. Pas man viena silpna, tai nei šilumos, nei apsiskraidymo. Kiek korių jusiškės aptupė prieš žiemą?
Kuria išmintim vadovautis? "tinginiai dirba dukart" ar "tinginiai progreso variklis"? Matyt, tingėti verta tik tada, kai to reikia progresui.
Vartotojo avataras
Liuka
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:dadanai
Bičių šeimų skaičius:150
Bitininkavimo stažas:32
Pranešimai:2579
Užsiregistravo:2009 Vas 08 , 14:20

Re: Kasdieniniai darbai DADANUOSE

2017 Kov 14 , 20:44

greitabite rašė:
Liuka rašė:Kai pilnai apsiskraido visi avilių stogai taškuoti būna.Maniškės dar tik palandžiojo.
Matyt labai silpnos šeimos. Pas man viena silpna, tai nei šilumos, nei apsiskraidymo. Kiek korių jusiškės aptupė prieš žiemą?
Neatspėjot...Jums liko dar du bandymai :)
Vartotojo avataras
greitabite
Patyręs narys
Aviliai:Warrė tipo hibridas (med. daugiaaukštis)
Bičių šeimų skaičius:20
Bitininkavimo stažas:32
Bičių rasė:Bakfasto,Karnikos F1
Pranešimai:2546
Užsiregistravo:2013 Geg 13 , 13:09

Re: Kasdieniniai darbai DADANUOSE

2017 Kov 15 , 14:37

Liuka rašė:
greitabite rašė:
Liuka rašė:Kai pilnai apsiskraido visi avilių stogai taškuoti būna.Maniškės dar tik palandžiojo.
Matyt labai silpnos šeimos. Pas man viena silpna, tai nei šilumos, nei apsiskraidymo. Kiek korių jusiškės aptupė prieš žiemą?
Neatspėjot...Jums liko dar du bandymai :)
Liuka, aš uždaviau klausimą, o ne spėliojau. Ką judu su Alvizu gerai atšventėt? vienam atmintis sutriko, o kita uždavus klausimą, atsako 'neatspėjot'. :beer:
Kuria išmintim vadovautis? "tinginiai dirba dukart" ar "tinginiai progreso variklis"? Matyt, tingėti verta tik tada, kai to reikia progresui.
Vartotojo avataras
greitabite
Patyręs narys
Aviliai:Warrė tipo hibridas (med. daugiaaukštis)
Bičių šeimų skaičius:20
Bitininkavimo stažas:32
Bičių rasė:Bakfasto,Karnikos F1
Pranešimai:2546
Užsiregistravo:2013 Geg 13 , 13:09

Re: Kasdieniniai darbai DADANUOSE

2017 Kov 15 , 18:32

rennyka rašė:Bitės pilnai apsiskraidė kovo 5 dieną. Pavėsyje buvo +14.
Liuka, ar nebus bėda jūsų bitučių ištikusi. Visų apsiskradė jau seniai, o jūsiškės 'ramios'. Pikto man linkėjot ir va dabar pamoka jums?
Kuria išmintim vadovautis? "tinginiai dirba dukart" ar "tinginiai progreso variklis"? Matyt, tingėti verta tik tada, kai to reikia progresui.
Vartotojo avataras
greitabite
Patyręs narys
Aviliai:Warrė tipo hibridas (med. daugiaaukštis)
Bičių šeimų skaičius:20
Bitininkavimo stažas:32
Bičių rasė:Bakfasto,Karnikos F1
Pranešimai:2546
Užsiregistravo:2013 Geg 13 , 13:09

Re: Kasdieniniai darbai DADANUOSE

2017 Kov 15 , 22:37

Liuka rašė:
greitabite rašė:
rennyka rašė:Bitės pilnai apsiskraidė kovo 5 dieną. Pavėsyje buvo +14.
Liuka, ar nebus bėda jūsų bitučių ištikusi. Visų apsiskradė jau seniai, o jūsiškės 'ramios'. Pikto man linkėjot ir va dabar pamoka jums?
Vėl neatspėjot,liko dar vienas bandymas.Aš apsiskraidymu laikau tokį kakojimą kai avilių stogai lieka taškuoti.Palandžioja saulei pašildžius,bet daugiau 9 šilumos pavėsy dar nebuvo.Viskam savo laikas,ateis tas pavasaris,visiškai rami dėl savo bičių.
Jeigu būtumėt rami, tai būtumėt atsakiusi, kiek rėmų aptupia šeimos. Sprendžiant iš paslaptingumo nėr kuo girtis, o kadangi esat dora katalikė, tai negalit sakyt netiesos. Todėl daugiau nespausiu atsakyti į klausimą. Dar sugundysiu nuodėmę padaryt. :rose:
Kuria išmintim vadovautis? "tinginiai dirba dukart" ar "tinginiai progreso variklis"? Matyt, tingėti verta tik tada, kai to reikia progresui.
Vartotojo avataras
Liuka
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:dadanai
Bičių šeimų skaičius:150
Bitininkavimo stažas:32
Pranešimai:2579
Užsiregistravo:2009 Vas 08 , 14:20

Re: Kasdieniniai darbai DADANUOSE

2017 Kov 16 , 00:06

greitabite rašė:
Liuka rašė: Vėl neatspėjot,liko dar vienas bandymas.Aš apsiskraidymu laikau tokį kakojimą kai avilių stogai lieka taškuoti.Palandžioja saulei pašildžius,bet daugiau 9 šilumos pavėsy dar nebuvo.Viskam savo laikas,ateis tas pavasaris,visiškai rami dėl savo bičių.
Jeigu būtumėt rami, tai būtumėt atsakiusi, kiek rėmų aptupia šeimos. Sprendžiant iš paslaptingumo nėr kuo girtis, o kadangi esat dora katalikė, tai negalit sakyt netiesos. Todėl daugiau nespausiu atsakyti į klausimą. Dar sugundysiu nuodėmę padaryt. :rose:
O kodėl turėčiau sakyt,gi iškart nustatėt,kad silpnos,tai ir toliau spėliokit,nesigirsiu :) Nuodėminga aš ...

Grįžti į