Be pavadinimo...

Čia rašome viską, kas nesusiję su bitelėmis, bitininkavimu ir pan.
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34
Re: Be pavadinimo...

2017 Rgs 06 , 22:54

greitabite rašė: Alvisazai, mažiau savo bityno nuotraukų ir video kiškite į mūsų forumą, o daugiau mokinkitės iš Zilvasss.
BIČ-as, jei tu mums nepasakosi ką daryti, mes nenurodinėsim, kur tau nueiti... ;)
Vartotojo avataras
greitabite
Patyręs narys
Aviliai:Warrė tipo hibridas (med. daugiaaukštis)
Bičių šeimų skaičius:20
Bitininkavimo stažas:32
Bičių rasė:Bakfasto,Karnikos F1
Pranešimai:2546
Užsiregistravo:2013 Geg 13 , 13:09

Re: Be pavadinimo...

2017 Rgs 07 , 20:20

Sergijus rašė:
greitabite rašė: Alvisazai, mažiau savo bityno nuotraukų ir video kiškite į mūsų forumą, o daugiau mokinkitės iš Zilvasss.
BIČ-as, jei tu mums nepasakosi ką daryti, mes nenurodinėsim, kur tau nueiti... ;)
Jeigu atidžiau forumą skaitytumėte, tai nekiltų klausimas, kas kam pradeda nurodinėti ką ir kaip daryti, pats nemokėdamas moderniai bitininkauti. Alvisazo nuotraukos ir video apie tuos pačius senamadiškus avilius ir niekur nematytus keistus nukleusus tik kitu kampu, dedamos kasmet tuo pačiu sezonu man po keturių metų yra atsibodę. Jose nieko naujo ir nieko vertingo. Ką jūs jose vertingo radot?
Na o pabaigai pradžiuginkite, kur protingai pasiūlysite man nueiti?
Kuria išmintim vadovautis? "tinginiai dirba dukart" ar "tinginiai progreso variklis"? Matyt, tingėti verta tik tada, kai to reikia progresui.
edmundas
Patyręs narys
Pranešimai:304
Užsiregistravo:2009 Bal 18 , 12:42

Re: Be pavadinimo...

2017 Rgs 07 , 20:37

Kiekvienas pasirenka pagal save kokiuose aviliuose laikyti bites
Vartotojo avataras
Liuka
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:dadanai
Bičių šeimų skaičius:150
Bitininkavimo stažas:32
Pranešimai:2579
Užsiregistravo:2009 Vas 08 , 14:20

Re: Be pavadinimo...

2017 Rgs 07 , 23:12

greitabite rašė:
Sergijus rašė:
greitabite rašė: Alvisazai, mažiau savo bityno nuotraukų ir video kiškite į mūsų forumą, o daugiau mokinkitės iš Zilvasss.
BIČ-as, jei tu mums nepasakosi ką daryti, mes nenurodinėsim, kur tau nueiti... ;)
Jeigu atidžiau forumą skaitytumėte, tai nekiltų klausimas, kas kam pradeda nurodinėti ką ir kaip daryti, pats nemokėdamas moderniai bitininkauti. Alvisazo nuotraukos ir video apie tuos pačius senamadiškus avilius ir niekur nematytus keistus nukleusus tik kitu kampu, dedamos kasmet tuo pačiu sezonu man po keturių metų yra atsibodę. Jose nieko naujo ir nieko vertingo. Ką jūs jose vertingo radot?
Na o pabaigai pradžiuginkite, kur protingai pasiūlysite man nueiti?
Nežiūrėk,kad nematai nieko vertingo.Aš nieko vertingo nematau tamstos rašliavoj,o visose temose rašai ir rašai.Lygtai vare avilys būtų modernus ir šiuolaikiškas.Vienetai juose bitininkauja.
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Be pavadinimo...

2017 Rgs 08 , 09:18

greitabite rašė:
Jeigu atidžiau forumą skaitytumėte, tai nekiltų klausimas, kas kam pradeda nurodinėti ką ir kaip daryti, pats nemokėdamas moderniai bitininkauti. Alvisazo nuotraukos ir video apie tuos pačius senamadiškus avilius ir niekur nematytus keistus nukleusus tik kitu kampu, dedamos kasmet tuo pačiu sezonu man po keturių metų yra atsibodę. Jose nieko naujo ir nieko vertingo. Ką jūs jose vertingo radot?
Na o pabaigai pradžiuginkite, kur protingai pasiūlysite man nueiti?
Pasiūlysiu atvykti į forumiečių sąšliaužį, kuris, paprastai, vyksta Lapkričio pabaigoj, kur nors Aukštaitijoj. :bee Būtinai su nakvyne, pirtim, kubilu ir masažu. Būtinai pasiimk savo nuomonę ir, jei gali, atsivežk savo patobulintą Varre avilį. Padiskutuosim... ;)
Lengviausia, kai argumentai baigiasi, pasakyti "sam durak" ir nebijoti pasekmių, nes riogsai kažkur toli, prie savo kompo... :wasntme:
Turėjom forume pakankamai chuliganų ir akiplėšų (aš - vienas jų :shame: ), nemokančių bendrauti virtualioj erdvėj, bet atsitysus į sąšliaužį, artimai pabendravus su gyvais žmonėm, nuomonė ir nuostatos pasikeičia, dažniausiai, į gerąją pusę. :ok: Taigi nebebūk užsislaptinęs ir atliuoksėk susipažinti, kollega. :beer:
Vartotojo avataras
greitabite
Patyręs narys
Aviliai:Warrė tipo hibridas (med. daugiaaukštis)
Bičių šeimų skaičius:20
Bitininkavimo stažas:32
Bičių rasė:Bakfasto,Karnikos F1
Pranešimai:2546
Užsiregistravo:2013 Geg 13 , 13:09

Re: Be pavadinimo...

2017 Rgs 08 , 17:54

Sergijus rašė:
greitabite rašė:
Jeigu atidžiau forumą skaitytumėte, tai nekiltų klausimas, kas kam pradeda nurodinėti ką ir kaip daryti, pats nemokėdamas moderniai bitininkauti. Alvisazo nuotraukos ir video apie tuos pačius senamadiškus avilius ir niekur nematytus keistus nukleusus tik kitu kampu, dedamos kasmet tuo pačiu sezonu man po keturių metų yra atsibodę. Jose nieko naujo ir nieko vertingo. Ką jūs jose vertingo radot?
Na o pabaigai pradžiuginkite, kur protingai pasiūlysite man nueiti?
Pasiūlysiu atvykti į forumiečių sąšliaužį, kuris, paprastai, vyksta Lapkričio pabaigoj, kur nors Aukštaitijoj. :bee Būtinai su nakvyne, pirtim, kubilu ir masažu. Būtinai pasiimk savo nuomonę ir, jei gali, atsivežk savo patobulintą Varre avilį. Padiskutuosim... ;)
Lengviausia, kai argumentai baigiasi, pasakyti "sam durak" ir nebijoti pasekmių, nes riogsai kažkur toli, prie savo kompo... :wasntme:
Turėjom forume pakankamai chuliganų ir akiplėšų (aš - vienas jų :shame: ), nemokančių bendrauti virtualioj erdvėj, bet atsitysus į sąšliaužį, artimai pabendravus su gyvais žmonėm, nuomonė ir nuostatos pasikeičia, dažniausiai, į gerąją pusę. :ok: Taigi nebebūk užsislaptinęs ir atliuoksėk susipažinti, kollega. :beer:
Dėkui už grąžų kvietimą. Tikrą tiesą parašėt. Kvietimą GAL priimsiu kitą kartą. :beer:
PC. Jau ketvirti metai skaitau forumą ir nepastebėjau jokio ženklo, kad būtumėt akiplėša. Kažkas jums kompleksą įvarė. :wasntme:
Kuria išmintim vadovautis? "tinginiai dirba dukart" ar "tinginiai progreso variklis"? Matyt, tingėti verta tik tada, kai to reikia progresui.
Vartotojo avataras
greitabite
Patyręs narys
Aviliai:Warrė tipo hibridas (med. daugiaaukštis)
Bičių šeimų skaičius:20
Bitininkavimo stažas:32
Bičių rasė:Bakfasto,Karnikos F1
Pranešimai:2546
Užsiregistravo:2013 Geg 13 , 13:09

Re: Be pavadinimo...

2017 Rgs 08 , 18:01

Liuka rašė: Nežiūrėk,kad nematai nieko vertingo.Aš nieko vertingo nematau tamstos rašliavoj,o visose temose rašai ir rašai.Lygtai vare avilys būtų modernus ir šiuolaikiškas.Vienetai juose bitininkauja.
Aš skirtingai nuo judviejų Warrė avilio niekam neperšu ir jo nuotraukom forumo neteršiu. Warrė nėra modernus bitininkavimas, tai aš jo ir neperšu. Atvirkščiai laiks nuo laiko parašau apie bitininkavimo jame problemas. Forumo bičiuliai padeda jas spręsti. O jūs tik įkyriai giriatės nebūtais dalykais ir kitus klaidingai auklėjat. Kaip šaukiat, taip atsiliepia. ;) :rose: :rose: :rose:
Kuria išmintim vadovautis? "tinginiai dirba dukart" ar "tinginiai progreso variklis"? Matyt, tingėti verta tik tada, kai to reikia progresui.
Vartotojo avataras
Liuka
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:dadanai
Bičių šeimų skaičius:150
Bitininkavimo stažas:32
Pranešimai:2579
Užsiregistravo:2009 Vas 08 , 14:20

Re: Be pavadinimo...

2017 Rgs 08 , 21:53

greitabite rašė:
Liuka rašė: Nežiūrėk,kad nematai nieko vertingo.Aš nieko vertingo nematau tamstos rašliavoj,o visose temose rašai ir rašai.Lygtai vare avilys būtų modernus ir šiuolaikiškas.Vienetai juose bitininkauja.
Aš skirtingai nuo judviejų Warrė avilio niekam neperšu ir jo nuotraukom forumo neteršiu. Warrė nėra modernus bitininkavimas, tai aš jo ir neperšu. Atvirkščiai laiks nuo laiko parašau apie bitininkavimo jame problemas. Forumo bičiuliai padeda jas spręsti. O jūs tik įkyriai giriatės nebūtais dalykais ir kitus klaidingai auklėjat. Kaip šaukiat, taip atsiliepia. ;) :rose: :rose: :rose:
Pas tamstą amžinos problemos,tai ir neturit kuo girtis.O beje,kuo aš čia pasigyriau ir ką auklėjau?
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Be pavadinimo...

2017 Rgs 08 , 22:33

greitabite rašė:Jau ketvirti metai skaitau forumą ir nepastebėjau jokio ženklo, kad būtumėt akiplėša. Kažkas jums kompleksą įvarė. :wasntme:
Skyriuje "Viskas apie forumą", perskaityk temą "Prasižengimai". Akys atsivers... :lol:
Vartotojo avataras
greitabite
Patyręs narys
Aviliai:Warrė tipo hibridas (med. daugiaaukštis)
Bičių šeimų skaičius:20
Bitininkavimo stažas:32
Bičių rasė:Bakfasto,Karnikos F1
Pranešimai:2546
Užsiregistravo:2013 Geg 13 , 13:09

Re: Be pavadinimo...

2017 Rgs 08 , 22:51

Sergijus rašė:
greitabite rašė:Jau ketvirti metai skaitau forumą ir nepastebėjau jokio ženklo, kad būtumėt akiplėša. Kažkas jums kompleksą įvarė. :wasntme:
Skyriuje "Viskas apie forumą", perskaityk temą "Prasižengimai". Akys atsivers... :lol:
Sako net šventieji nuodėmes darė. Dar niekas neprarasta. :beer:
Kuria išmintim vadovautis? "tinginiai dirba dukart" ar "tinginiai progreso variklis"? Matyt, tingėti verta tik tada, kai to reikia progresui.
Vartotojo avataras
Liuka
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:dadanai
Bičių šeimų skaičius:150
Bitininkavimo stažas:32
Pranešimai:2579
Užsiregistravo:2009 Vas 08 , 14:20

Re: Be pavadinimo...

2017 Rgs 09 , 21:47

greitabite rašė: Negražu Liuka kitus šmeišt. Ruošiausi ne du metus, o metus, kiek ir planavau. Apie kokybiškų motinų auginimą ne fantazavau, o skaičiau geriausią pripažintą profesinę literatūra. Ja dalinausi forume. Jokio klijų kibiro neužsimaišiau, o tik tiek kiek miligramų kiek reikėjo ir keliasdešimt kartų pigiau nei kainuoja parduotuviniai. Nei vienos mano motinos nekeitė tyliuoju būdu. O auklės motina žuvo nesėkmingo eksperimento metu. Įgyjau vertingos patirties. Jokių nelaimių nebuvo. Matyt, kai pritrūkstat argumentų, pradedat kitus žemint. Kai vienas jūsų klientas pasiskundė, kad jūsų motinėlės visos išspietė, parašėt, kad taip įvyko dėl juo spuoguoto veido. Kai kitam bitininkui, turinčiam daugiau nei 40 metų profesinės bitininkavimo patirties su 200 bičių šeimų, jūsų dovanota motina išspietė, irgi apkaltinot jį nemokėjimu bitininkauti. Šmeižiat ir žeminant visus iš eilės, kurie savo objektyviais pastebėjimais, kelia grėsmę jūsų trokštamam įvaizdžiui. :think:
Kas ką šmeižia,į save pasižiūrėk,nei matei,nei žinai ką apie mus,o visose temose tas pats per tą patį.
Vienus metus ten kažkokią dar rampą darei tai ir bus du metai.
Įdėmiau skaitykit,ką rašau,arba cituokit,o neišsigalvokit,spuoguotas bernas" buvo ne dėl spietimo,o dėl kitko.Pamanykit vienam išspietė tai jau ir motinos blogos,o kiek neišspietė. Man tos pačios mamos nespiečia ir dar labai nemažai kam nespiečia, reik mokėt bitininkaut.Kas turi mūs mamas žino,kad jos augina dideles šeimas,todėl Trano avilys jom per mažas,tą irgi rašiau dėl Tranui dovanotos ir nieko daugiau nekaltinau,baik išsigalvot.
Vartotojo avataras
rimantas000
Patyręs narys
Aviliai:WBC aviliai+ dreve+ seni kelmai
Bičių šeimų skaičius:35
Bitininkavimo stažas:15
Bičių rasė:bakfastas+lietuviska
Pranešimai:2196
Užsiregistravo:2011 Geg 06 , 22:26

Re: Be pavadinimo...

2017 Rgs 10 , 10:44

Liuka rašė: Kas turi mūs mamas žino,kad jos augina dideles šeimas,todėl Trano avilys jom per mažas,tą irgi rašiau dėl Tranui dovanotos ir nieko daugiau nekaltinau,baik išsigalvot.
na jau Trano avilys bakfastui tikrai ne per mazas ,lizdas galima laikyti ant 3 korpusu ,tai yra 16,5 dadano pilnu remu tai yra uz kolukini dadana net didesnis lizdo plotas ,o i auksti kelis kartus buvau sukroves po 7 aukstus ir ,jei to truksta ,tai bites sekmingai prisiuva koriu dar tarpziedineje ertmeje ,siaip per 4 metus bakfastas ir man buvo viena kart ispietes ,bet del to ,kad laiku neuzmeciau korpuso ( buvo 2 lizdo +2 medui korpusai truko dar vieno,tai buvo pirmi metai su bakfastu).
ar ne keistai atrodo bitininkai be biciu ,dalijantys patarimus i kaire ir desine ...
nors tai tik primena elementaria demagogija ..
gaila ,kad sio forumo moderatoriams demagogija ir nesamones yra labai arti dusios...
Vartotojo avataras
greitabite
Patyręs narys
Aviliai:Warrė tipo hibridas (med. daugiaaukštis)
Bičių šeimų skaičius:20
Bitininkavimo stažas:32
Bičių rasė:Bakfasto,Karnikos F1
Pranešimai:2546
Užsiregistravo:2013 Geg 13 , 13:09

Re: Be pavadinimo...

2017 Rgs 10 , 20:43

Liuka rašė:...
Vienus metus ten kažkokią dar rampą darei tai ir bus du metai...
Liuka :think: .Nedariau jokios rampos. Neturiu jokios rampos. Kaip rampa gali būti susijusi su motinų auginimu? Vėl trolinat? :rose:
Kuria išmintim vadovautis? "tinginiai dirba dukart" ar "tinginiai progreso variklis"? Matyt, tingėti verta tik tada, kai to reikia progresui.
Vartotojo avataras
Liuka
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:dadanai
Bičių šeimų skaičius:150
Bitininkavimo stažas:32
Pranešimai:2579
Užsiregistravo:2009 Vas 08 , 14:20

Re: Be pavadinimo...

2017 Rgs 11 , 23:22

rimantas000 rašė:
Liuka rašė: Kas turi mūs mamas žino,kad jos augina dideles šeimas,todėl Trano avilys jom per mažas,tą irgi rašiau dėl Tranui dovanotos ir nieko daugiau nekaltinau,baik išsigalvot.
na jau Trano avilys bakfastui tikrai ne per mazas ,lizdas galima laikyti ant 3 korpusu ,tai yra 16,5 dadano pilnu remu tai yra uz kolukini dadana net didesnis lizdo plotas ,o i auksti kelis kartus buvau sukroves po 7 aukstus ir ,jei to truksta ,tai bites sekmingai prisiuva koriu dar tarpziedineje ertmeje ,siaip per 4 metus bakfastas ir man buvo viena kart ispietes ,bet del to ,kad laiku neuzmeciau korpuso ( buvo 2 lizdo +2 medui korpusai truko dar vieno,tai buvo pirmi metai su bakfastu).
Galima laikyt ir ant 3 korpusų,bet jei nelaikė...Bakfastas nėra kažkokia konkreti veislė,kad visos šeimos bus vienodos, o bitės šviesiai rudos.Turėjom tokią lėtapėdžių,flegmų liniją ,baisiai ramios,galėdavai po korį išdėstyt ir eit pietų,sugrįžus viską rasi kaip buvo.Mama neis kiaušint ant kito korio ,kol pilnai neprikiaušino vieno.Pavasariais lėčiau stiprėja,pavasarinio medaus biski,bet užtai rudeniop kalnai bičių,vos telpa aviliuose.Va tokių niekaip nepriversi išspiest.Nelabai tokios patiko,mum labiau greitesnės su geru startu pavasarį ir pilnais aviliais bičių visą vasarą.Jos ir pavasarinio medaus prineša,pas jas visada gausi dengtų perų korį nuo medžio iki medžio,šeimelę pasidarysi ir nesuprasi,kad kažką paėmei.Sako gausios šeimos ir medaus daugiau suvalgo,ale neskaičiuojam jų kasnių,nemažai medaus atlieka ir mum. Tai va tokių nelabai sukiši į du aukštukus,o trečią reikia laiku uždėt.
Vartotojo avataras
Liuka
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:dadanai
Bičių šeimų skaičius:150
Bitininkavimo stažas:32
Pranešimai:2579
Užsiregistravo:2009 Vas 08 , 14:20

Re: Be pavadinimo...

2017 Rgs 11 , 23:25

greitabite rašė:
Liuka rašė:...
Vienus metus ten kažkokią dar rampą darei tai ir bus du metai...
Liuka :think: .Nedariau jokios rampos. Neturiu jokios rampos. Kaip rampa gali būti susijusi su motinų auginimu? Vėl trolinat? :rose:
Kas ty žino ką darėt,bet forume tai rašėt.
Vartotojo avataras
greitabite
Patyręs narys
Aviliai:Warrė tipo hibridas (med. daugiaaukštis)
Bičių šeimų skaičius:20
Bitininkavimo stažas:32
Bičių rasė:Bakfasto,Karnikos F1
Pranešimai:2546
Užsiregistravo:2013 Geg 13 , 13:09

Re: Be pavadinimo...

2017 Rgs 11 , 23:36

Liuka anekdotus rašo? 25 metus su mišrūnėmis kolūkiniuose 16-karėmiuose prabitininkavau. Nebuvo nei vieno atvejo, kad šeimos tilptų tik ant 16 rėmų. Rašo, kad į du- tris korpusus jos bakfastas telpa; juk tai 16,5 dadano rėmų. :dontknow:
Kuria išmintim vadovautis? "tinginiai dirba dukart" ar "tinginiai progreso variklis"? Matyt, tingėti verta tik tada, kai to reikia progresui.
Vartotojo avataras
greitabite
Patyręs narys
Aviliai:Warrė tipo hibridas (med. daugiaaukštis)
Bičių šeimų skaičius:20
Bitininkavimo stažas:32
Bičių rasė:Bakfasto,Karnikos F1
Pranešimai:2546
Užsiregistravo:2013 Geg 13 , 13:09

Re: Be pavadinimo...

2017 Rgs 11 , 23:42

Liuka rašė:
greitabite rašė:
Liuka rašė:...
Vienus metus ten kažkokią dar rampą darei tai ir bus du metai...
Liuka :think: .Nedariau jokios rampos. Neturiu jokios rampos. Kaip rampa gali būti susijusi su motinų auginimu? Vėl trolinat? :rose:
Kas ty žino ką darėt,bet forume tai rašėt.
Matyt supainiojot su Taranovo spiečiaus darymo įnagiu. Jis nieko bendro su motinų auginimu neturi. Reikia žinoti apie klasikinius bitininkystės įnagius. :(
Kuria išmintim vadovautis? "tinginiai dirba dukart" ar "tinginiai progreso variklis"? Matyt, tingėti verta tik tada, kai to reikia progresui.
Vartotojo avataras
Liuka
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:dadanai
Bičių šeimų skaičius:150
Bitininkavimo stažas:32
Pranešimai:2579
Užsiregistravo:2009 Vas 08 , 14:20

Re: Be pavadinimo...

2017 Rgs 11 , 23:58

greitabite rašė:
Liuka rašė:
greitabite rašė: Liuka :think: .Nedariau jokios rampos. Neturiu jokios rampos. Kaip rampa gali būti susijusi su motinų auginimu? Vėl trolinat? :rose:
Kas ty žino ką darėt,bet forume tai rašėt.
Matyt supainiojot su Taranovo spiečiaus darymo įnagiu. Jis nieko bendro su motinų auginimu neturi. Reikia žinoti apie klasikinius bitininkystės įnagius. :(
Klasikinis ? :lol:
Vartotojo avataras
Liuka
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:dadanai
Bičių šeimų skaičius:150
Bitininkavimo stažas:32
Pranešimai:2579
Užsiregistravo:2009 Vas 08 , 14:20

Re: Be pavadinimo...

2017 Rgs 12 , 00:03

greitabite rašė:Liuka anekdotus rašo? 25 metus su mišrūnėmis kolūkiniuose 16-karėmiuose prabitininkavau. Nebuvo nei vieno atvejo, kad šeimos tilptų tik ant 16 rėmų. Rašo, kad į du- tris korpusus jos bakfastas telpa; juk tai 16,5 dadano rėmų. :dontknow:
Apie lizdus kalba eina.Negi per 25 metus nesužinojot,kad dadanuose dar ir magazinai dedasi :lol:
Vartotojo avataras
greitabite
Patyręs narys
Aviliai:Warrė tipo hibridas (med. daugiaaukštis)
Bičių šeimų skaičius:20
Bitininkavimo stažas:32
Bičių rasė:Bakfasto,Karnikos F1
Pranešimai:2546
Užsiregistravo:2013 Geg 13 , 13:09

Re: Be pavadinimo...

2017 Rgs 12 , 18:41

Liuka rašė:
greitabite rašė:Liuka anekdotus rašo? 25 metus su mišrūnėmis kolūkiniuose 16-karėmiuose prabitininkavau. Nebuvo nei vieno atvejo, kad šeimos tilptų tik ant 16 rėmų. Rašo, kad į du- tris korpusus jos bakfastas telpa; juk tai 16,5 dadano rėmų. :dontknow:
Apie lizdus kalba eina.Negi per 25 metus nesužinojot,kad dadanuose dar ir magazinai dedasi :lol:
Dabar žinosiu, kad kolūkinio 16-arėmio magazinai vadinasi Dadano korpusais. J.E. Rennyka išaiškino, kad turiu gydytis nuo smulkmeniškumo. Taigi reikės pastangų. :rose:
Kuria išmintim vadovautis? "tinginiai dirba dukart" ar "tinginiai progreso variklis"? Matyt, tingėti verta tik tada, kai to reikia progresui.

Grįžti į