Diskusijos

Čia rašome viską, kas nesusiję su bitelėmis, bitininkavimu ir pan.
vigintas
Patyręs narys
Aviliai:dadano
Bičių šeimų skaičius:10
Bitininkavimo stažas:20
Bičių rasė:karnika bakfasas pit
Pranešimai:484
Užsiregistravo:2013 Sau 13 , 12:27
Re: Pavasaris 2016

2016 Bal 29 , 07:00

Nekreipkit demesio,geriausias vaistas troliams,neatsakineti,pabos gi viena karta.Galetu adminas kokiai savaitei ir nusiprausti pasiusti
Vartotojo avataras
rennyka
Patyręs narys
Aviliai:Dadanas, daugiaaukštis bedugnis 435X145
Bičių šeimų skaičius:10
Bitininkavimo stažas:20
Bičių rasė:karnika
Pranešimai:2387
Užsiregistravo:2008 Geg 19 , 11:05

Re: Pavasaris 2016

2016 Bal 29 , 12:03

rimantas000 rašė:
rennyka rašė:, kad šiuo metu mano avilyje sėdinčios ir dėl šlapdribos nedirbančios bitės, garindamos tuos 3 litrus vakar parsinešto nektaro, lizdo neatšaldė, o tuo tarpu praėjusį sekmadienį (oras panašus buvo), lizdą atšaldė, nes šeštadienį gavo 3 litrus sirupo.

Hiustone, niestykofka, jomajo.
Geras ,atrodo, jus Renyka, savo reikmem bites laikot,kazkaip abejoju ,kad vakar Viniuje ar Dzukijoje galejo biciu seimos prisinesti 3 kg nektaro ,bent tose apylinkese ,net pacios stipriausios seimos ,kurios sedi pagal atitikmeni (is T-18remu )ant 22-27,5 pilnu dadano remu ,nesugebejo ne + 1 gramo prisinesti ( gerai dar kad nenukrito !),o stai 3 l cukraus sirupo tai tikiu ,kad galima buvo supilti ,beje sitos didziausios seimos ,jau nuo apsiskraidymo pradzios yra atsinesusios netoli korpuso dengto medaus ,( vaizdas ,kaip kad Kestas fotke idejo,beje vakar vienam biciuliui rodziau kaip, tai realiai atrodo mano aviliuose) ,tikiu ,kad galesime sukti pavasarini medu ,bet skirtumas tas ,kad as jau antri metai ,cukraus,kandi ar inverto ne gramo nepilu,o pas jus jo bus tiek ,kiek pavasari jo ipylete .
Suprantu tuos daugiazemius ,kuriems reikia is biciu isgyventi ,bet jus gi savo medu pati vartojate ,tik nereikia tureti iliuziju ,kad butent jusu sirupa bites suvartos pacios ,o jums tik gryna medu sunes.
Rimantai, sia tema jau buvo diskutuota ir as daugiau dėl jūsų gilaus įsitikinimo cukraus sirupo sukimu pavasary pasakyti neturiu ko, tik priminti, kad šitą jūsų versiją laikau asmeniniu įsitikinimu, arba tikėjimu, paremtu nežinojimu kaip bitininkauju aš ir kiti, panašiai bitininkaujantys. Laikykitės savo, sėkmės.
Šiandien rytoj bus vakar, tačiau dar vakar šiandien buvo rytoj...
Vartotojo avataras
rennyka
Patyręs narys
Aviliai:Dadanas, daugiaaukštis bedugnis 435X145
Bičių šeimų skaičius:10
Bitininkavimo stažas:20
Bičių rasė:karnika
Pranešimai:2387
Užsiregistravo:2008 Geg 19 , 11:05

Re: Pavasaris 2016

2016 Bal 29 , 12:09

Kest rašė:
greitabite rašė:. Niekaip nesuprantu, kodėl jūs didžiuojatės, kad pavasarį vos ne kasdien po litriuką sirupo sumaitinate savo bitėms, sužymite spalvotomis "knopkėmis" rėmus ir jūsų "dresiruotos" bitės savo perams duoda sirupiuką žymėtuose koriuose, o į magazinus neša blindžių medų. Juk praėjusiais metais savo technologiją aprašėte forume. Jūs, Kest, esate bičių kerėtojas. Pas visus rekordinis atsargų sumažėjimas dėl gausių perų šildymo glaustuose lizduose, o jūsų išplėstuose lizduose su magazinais pilni rėmai "kokybiško blindžių medaus".
Jeigu šiemet atydžiai skaitėte,tai rašiau,kad mažai bites maitinau pavasarį ir su litriuku kasdien nevaikščiojau.Panaudojau efektyvesnį varijantą,bet apie tai vėliau,kai nurims pavasarinės aistros.Bet tai ne jums.Meduvės dedamos,kai baigiasi visi skatinamieji maitinimai,o kur atsiranda koriai su žieminiu maistu ir jo likučiais,esu jau rašęs,nesikartosiu.Pridursiu,kad du mėnesius bitės intensyviai augina perus ir gyvos tikriausiai yra ne šventosios dvasios pagalba.Kartoju,gal du metus,kad pavasarį,principe,lizdų neplečiu horizontaliai.Tai tik vienas,ar du koriai,priklausomai nuo to,ant kiek korių žiemojo.Dešimtrėmė meduvė dedasi ant dešimties rėmų lizdo.Kiek kokybiškas blindžių medus,tikiuosi paragauti ne už ilgo.
Kest
Kestai, gi žmogus esate prie pinigo (čia tyčia taip parašiau, kad dar labiau skaudėtų nekuriems). Imkite vieną kartą ir pasidarykite pilną pavasarinio medaus analizę. Įdėtumėt, paskaitytumėm, rastųsi kas imtų ginčytis, vėl linksma būtų.
Šiandien rytoj bus vakar, tačiau dar vakar šiandien buvo rytoj...
Vartotojo avataras
rennyka
Patyręs narys
Aviliai:Dadanas, daugiaaukštis bedugnis 435X145
Bičių šeimų skaičius:10
Bitininkavimo stažas:20
Bičių rasė:karnika
Pranešimai:2387
Užsiregistravo:2008 Geg 19 , 11:05

Re: Pavasaris 2016

2016 Bal 29 , 12:18

Oppppa, javai, bulvės ir roundapas... :o

Girdėjot visi?, nebalsuokit už Karbauskį. Nes kuo daugiau - tuo padefoltu didesnis svoločius :lol: :lol: :lol:

Made my day ;)
Šiandien rytoj bus vakar, tačiau dar vakar šiandien buvo rytoj...
Vartotojo avataras
greitabite
Patyręs narys
Aviliai:Warrė tipo hibridas (med. daugiaaukštis)
Bičių šeimų skaičius:20
Bitininkavimo stažas:32
Bičių rasė:Bakfasto,Karnikos F1
Pranešimai:2546
Užsiregistravo:2013 Geg 13 , 13:09

Re: Pavasaris 2016

2016 Bal 29 , 12:40

rennyka rašė:
Taigi, jau užtektinai iki absurdo prisidetalizavot, greitabite, gal jau rimtai, nustokit. ;)
;)
Kuria išmintim vadovautis? "tinginiai dirba dukart" ar "tinginiai progreso variklis"? Matyt, tingėti verta tik tada, kai to reikia progresui.
Vartotojo avataras
zilvasss
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:daugiaaukščiai, 8 ir 10 rėmų
Bičių šeimų skaičius:100
Bitininkavimo stažas:25
Bičių rasė:bakfastas
Pranešimai:4991
Užsiregistravo:2009 Sau 25 , 16:06

Re: Prasidėjo/pasibaigė medonešis

2016 Bir 17 , 11:23

rennyka rašė:O aš vakar mačiau pirmą mažalapėje liepoje dirbančią bitę.
o ką ji ten dirbo ?
tinginiai progreso variklis
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Daugiaaukščiai T-18
Bičių šeimų skaičius:1
Bitininkavimo stažas:50
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:3101
Užsiregistravo:2008 Gru 18 , 15:42

Re: Prasidėjo/pasibaigė medonešis

2016 Bir 17 , 13:58

rennyka rašė:O aš vakar mačiau pirmą mažalapėje liepoje dirbančią bitę.
Jo ir aš pastebėjau - atrodo, kad liepžiedžius arbatai skabė... :P
vinipux
Patyręs narys
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:0
Pranešimai:3130
Užsiregistravo:2009 Vas 17 , 20:19

Re: Prasidėjo/pasibaigė medonešis

2016 Bir 17 , 14:26

mačiau dvi- viena vyžas pynė, kita šaukštą drožė.....
Rimtautasm
Patyręs narys
Aviliai:Klasik. Dadant ir aukstiniai-bedugniai
Bičių šeimų skaičius:16
Bitininkavimo stažas:4
Bičių rasė:buckfast
Pranešimai:108
Užsiregistravo:2012 Geg 24 , 18:18

Re: Prasidėjo/pasibaigė medonešis

2016 Bir 19 , 10:20

rimantas000 rašė:Pries pora dienu ,maciau ciobrelius zydint , nors biciu nesimate gal tai buvusios sausros ir po to sekusiu lietu pasekme ?
Svarstykles visos rode intensyvejanti medunesi .
Susierzinuosieji nuo mano postu gales atsikvepti ,porai savaiciu isvaziavau i Svedija ,kelti Lietuvos sporto aukstumu.
Sveikas,
Kokia sporto šaka ?
Vartotojo avataras
Jovita
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:daugiaauksciai
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:16
Pranešimai:2126
Užsiregistravo:2008 Bir 13 , 22:58

Re: Kiaušinėliai

2016 Bir 26 , 23:38

Trane, iekokim bendrai tiesu, o nenurasinekim vieni kitu ;).
.
Kai Jus nepastebejot, kaip susipainiojot savo klausimuose man, tai as mandagiai nutylejau. Labai net susipainiojot. Gal cia ta pati priezastis, kuri vercia ir savu vaiku vardus supainioti, ir ta pati, kad pamirsot, ka kitas, realiai sutiktas zmogus Jums sake, girdit ne tai, ka sako kitas zmogus, bet tai, ka norit girdeti.
Ir dar, neperskaitot visu pranesimu, tik paskutini, visai neisigilinat i juos, tik prabegat akimis. Ir tik rasot apie tai, kas paciam aktualu.

Ir dar, Jus net nezinojot, kaip apvaisinamas kiausinelis. Manet, kad motinos viduje. Ir kai kurie kiti taip mane...tie, kurie neva masto. What a f ...?
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Daugiaaukščiai T-18
Bičių šeimų skaičius:1
Bitininkavimo stažas:50
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:3101
Užsiregistravo:2008 Gru 18 , 15:42

Re: Kiaušinėliai

2016 Bir 27 , 10:13

Na ir sudirbai mane visai....ir dauguma nekaltai...
Kad dar visų atsakymų neperskaičiau tai taip, nes ten atsakymai į kitus klausymus, todėl ir nesigilinau...
O dėl susimaišimo kaltas tų pačių klausymų komentavimas dvejuose temose...
Kur apvaisinamas kiaušinėlis žinau jau trisdešimt metų, bet esu kitokios nuomonės tuo klausymu....pagal mane pagrindinis procesas įvyksta kiaušinėiui praslenkant pro spermoteka, o kas jau vyksta kiaušinėlį padėjus - tik tolimesnis proceso reikalas... jei teip mąstyti, tai ir žmogiškas apvaisinimas įvyksta, kai partneris jau senai per langą išokęs ir blynus valgo namie.
O bendrai, gal tikrai aš jau persenas su jaunais bendrauti ir tik maišausi su savo "sumaišytais" klausymais.
Atsiprašau, :rose: nevarginsiu daugiau... laikas susiprasti būti savo vietoje...
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Daugiaaukščiai T-18
Bičių šeimų skaičius:1
Bitininkavimo stažas:50
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:3101
Užsiregistravo:2008 Gru 18 , 15:42

Re: Kiaušinėliai

2016 Bir 27 , 22:22

Sergijus rašė:Vos tik atsirado oponentų, tai neri į krūmus, Tamsta Trani? :chuckle Ant Frau Jovitos, "važiuoti" buvo paprasčiau, a ne...? :lol:
Kai tik vyksta koks konstruktyvesnis apsikeitimas nuomonėmis, tai pats Sergijau, kaip koks šakalas, sėdi krūmosi ir lauki ar nebus aukų...pritarimą kito pasakytai nuomonei vadini bėgimu į krūmus, nesutikimą su kito nuomone vadini "važiavimu" ant jo....nori kraujo?..nelauk...nebus. Jei neturi ko pasakyti...o tikriausiai taip ir yra... tai geriau patylėk ir nesistenk sukiršinti tarpusavyje nebijančių viešai pamąstyti...arba sukurpk kokią blevyzgą,.... :chuckle kai kam patinka,.... apie rabarbarą ir nusičiurškimą ant pirties sienos... ;)
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Kiaušinėliai

2016 Bir 28 , 04:01

TRANAS rašė:
Sergijus rašė:Vos tik atsirado oponentų, tai neri į krūmus, Tamsta Trani? :chuckle Ant Frau Jovitos, "važiuoti" buvo paprasčiau, a ne...? :lol:
Kai tik vyksta koks konstruktyvesnis apsikeitimas nuomonėmis, tai pats Sergijau, kaip koks šakalas, sėdi krūmosi ir lauki ar nebus aukų...pritarimą kito pasakytai nuomonei vadini bėgimu į krūmus, nesutikimą su kito nuomone vadini "važiavimu" ant jo....nori kraujo?..nelauk...nebus. Jei neturi ko pasakyti...o tikriausiai taip ir yra... tai geriau patylėk ir nesistenk sukiršinti tarpusavyje nebijančių viešai pamąstyti...arba sukurpk kokią blevyzgą,.... :chuckle kai kam patinka,.... apie rabarbarą ir nusičiurškimą ant pirties sienos... ;)
Tai, kad, nevyksta čia joks "konstruktyvus apsikeitimas nuomonėmis", Tamsta Trane. :wasntme: Tai vadinama "šaudymu į ryškiai apibrėžtą taikinį", stengiantis kuo labiau pažeminti oponentę, naudojantis jos jaunumu ir, galimai, patirties stoka. Kol, Frau Jovita, argumentuotai bei logiškai, naudodamasi jai prieinamais šaltiniais (kuriuos nurodo) ir vaizdine medžiaga (kurią įkelia) bando Tamstai įrodyti visuotinai pripažintas tiesas, Tamsta, gi, naudodamasi vien "Aš žinau", "Aš mačiau", "Aš tyriau", "Aš patyriau", bandai prabrukti savo teoriją... :wasntme: Bet tai - ne argumentacija, Tamsta Trane, tai - pirsčiojimas pavėjui... ;) Įkelk bent vieną, musių nutriestą fotkikę, kad pagrįsti savo teorijas, nors kokį tai uždokumentuotą faktą, nes priešingu atveju tai ir liks Tamstos asmenine, subjektyvia nuomone... :wasntme:
...apie rabarbarą ir nusičiurškimą ant pirties sienos... Skaitei, vis dėl to... :lol: Męs, klasikai, nemirtingi... ;)
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Daugiaaukščiai T-18
Bičių šeimų skaičius:1
Bitininkavimo stažas:50
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:3101
Užsiregistravo:2008 Gru 18 , 15:42

Re: Kiaušinėliai

2016 Lie 09 , 10:43

Jovita rašė:[Kodel Jums visur nesaziningi tik vaidenas?
;) Kad aplink visur tik tokie ir sukiuojasi, pradedant prekybininkais,...... baigiant mokslininkais. Kai kelis kartus , esi išdurtas, tai sunku kom nors bepasitikėti ;)
O, bet, tačiau, dar neaaišku kam daugiau vaidenas :chuckle
Aš savo ruoštu galiu tvirtinti, kad jums, kurie viskuo tikite, irgi nemažiau vaidenas, nors akyvaizdu, kad šlamštą jums nori įbrukt, ar eilinį mitą apie bites paskleist. Aš stengiuosi savas "haliusinacijas" paaiškint argumentais, kurie mano manymu yra svarus ir paimti iš gamtos, bet su tikinčiais, kuriems mokslininkų vaidmenyje vaidenas vos ne dievai, neimanoma :chuckle :P
Vartotojo avataras
Jovita
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:daugiaauksciai
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:16
Pranešimai:2126
Užsiregistravo:2008 Bir 13 , 22:58

Re: Kiaušinėliai

2016 Lie 09 , 10:59

Nu, Trane, as irgi viskuo tikiu, ka paciupineju. Nes kasdien vien bites lieciu, tai daugelis dalyku ir isirodo patys moksliskai. O kai kuriuos dalykus net specialiai paekspermentuoju. Bet kai kuriems dalykams visgi laiko nelieka arba yra per daug miniatiuriniai, kad plika akim nustatyti.
Jus teisus- melagiu daug... Bet vistiek yra dar ir doru zmoniu.
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Daugiaaukščiai T-18
Bičių šeimų skaičius:1
Bitininkavimo stažas:50
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:3101
Užsiregistravo:2008 Gru 18 , 15:42

Re: Kiaušinėliai

2016 Lie 09 , 14:23

Jovita rašė:Nu, Trane, as irgi viskuo tikiu, ka paciupineju. Nes kasdien vien bites lieciu, tai daugelis dalyku ir isirodo patys moksliskai. O kai kuriuos dalykus net specialiai paekspermentuoju. Bet kai kuriems dalykams visgi laiko nelieka arba yra per daug miniatiuriniai, kad plika akim nustatyti.
Jus teisus- melagiu daug... Bet vistiek yra dar ir doru zmoniu.
Nu teip, yra...kaip sakoma ir čigonų tarpe vagių pasitaiko. :chuckle
Man atgaiva, kai nuvažiuoju į Latvija. Ten aptarnavimo sfera, maitinimu, smulkiais verslininkais dar galima pasitikieti...žmogus vėl pasijauti žmogumi tarp žmonių, o ne tarp apgavikų ir vagių su reklamos pagalba.
Gerai kad turiu didelę galvą ir joje kritiškai mąstančių smegenų, o tai nieko daugiau nelieka, kaip važiuoti kuo toliau iš to apgavikų pasaulio... :devil: ;)
Pvydžiu Tau, kad gali didžiają laiko dalį Vokietijoje praleisti, nors smulkus verslininkai vokietukai irgi Lituvuje prisišiūkšlina. Matyt tokia ta Lietuva, :devil: kad nuo valdžios vyrų iki eilinių piliečių niekas neranda reikalo dorai gyventi ;)
Vartotojo avataras
Jovita
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:daugiaauksciai
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:16
Pranešimai:2126
Užsiregistravo:2008 Bir 13 , 22:58

Re: Kiaušinėliai

2016 Lie 09 , 14:53

Cia Jus teisus. Man tokie dalykai irgi ramybes neduoda. Ir tikrai lengviau kvepuoju, kai galiu kitais pasitiketi. Lietuvoje gera ir grazu, kol gamta geriesi. Kai tik reikiá kokius reikalus atlikti, su popierizmu susijusius ar kazka su verslu susijusi, tuoj prasideda nervacija.
Vartotojo avataras
Kest
Patyręs narys
Aviliai:Dadano tipo 22 r. aviliai
Bičių šeimų skaičius:5
Bitininkavimo stažas:8
Bičių rasė:bakfastas
Pranešimai:3978
Užsiregistravo:2010 Vas 11 , 19:35

Re: Kiaušinėliai

2016 Lie 09 , 21:43

TRANAS rašė:...Gerai kad turiu didelę galvą ir joje kritiškai mąstančių smegenų, o tai nieko daugiau nelieka, kaip važiuoti kuo toliau iš to apgavikų pasaulio... :devil: ;)
...
Daugumoje temų,nemažai negatyvių minčių.Gal tie kritiškai mąstantys smegenys ne pliusas,o minusas šiuo atveju.Verčia matyti negatyvą ten,kur jo visai nėra.O gal tik koncentruojasi ties dalykais,kurie neteikia džiaugsmo ir nemato aplink pozityvių dalykų.O gal tai tik požiūrio klausimas?
Neabejotina,esate susidūręs su apgavikais.Esate susidurę ir su neteisybe akademinėje plotmėje(drįstu taip spėti).Užbraukite brūkšnį,gyvenkite ir džiaukitės šia diena.Aplink tiek gražių dalykų Lietuvoje!!!
Rygoje gyvenau beveik du metus.Nemačiau tenai nei išskirtinės verslo kultūros,nei žmonių,su išskirtinai teigiamomis savybėmis,būdingomis tik latviams.Kaip ir visur,yra visokių.Šiaip jie,kaip ir mes,mieli žmonės.
Nieko asmeniško:beer:
Kest
'Daryk tai,kuo tiki,tikėk tuo,ką darai
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Daugiaaukščiai T-18
Bičių šeimų skaičius:1
Bitininkavimo stažas:50
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:3101
Užsiregistravo:2008 Gru 18 , 15:42

Re: Kiaušinėliai

2016 Lie 09 , 22:53

[quote="KestRygoje gyvenau beveik du metus.Nemačiau tenai nei išskirtinės verslo kultūros,nei žmonių,su išskirtinai teigiamomis savybėmis,būdingomis tik latviams.Kaip ir visur,yra visokių.Šiaip jie,kaip ir mes,mieli žmonės.
Kest[/quote]
Tai čia, kaip vaikystėje , kai kaimynės kepti blynai visada skanesni.
Turiu giminių ir latvių tarpe, kurie su tavimi Kęstai tikrai sutiktu. Kai nuvažiuoju, tai jie vis primena, kaip pas mus Lirtuvoje ir tas gerai ir anas, o pas juos blogai.
Vietiniams blogybės geriau matosi,o svetur atvažiavę tik pro paradines duris vaikštom, tai ir tų smulkių buities "šiūkšlių" nepastebim.
Mat pats kadangi esi gyvenęs Latvijoje, tai pamatei viską be užuolaidų, tai ir nuomonė tokia. Bet aš įžiūriu, pas Latvius, Vokiečių kultūros palikimą dėl ko ten valdininkai mžiau sukčiauja, nėra tokios korupcijos, kaip pas mus, tai vis senos tradicijos.
Gerai, nesiginčysiu, pasiliekam kiekvienas prie savo supratimo. :devil:
Vartotojo avataras
Jovita
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:daugiaauksciai
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:16
Pranešimai:2126
Užsiregistravo:2008 Bir 13 , 22:58

Re: Kiaušinėliai

2016 Lie 09 , 22:58

Taciau as galiu palyginti su kita salimi. Cia nereikia nieko duoti niekam, kad reikalai butu sutvarkyti. Ir ramu. Yra tvarka.
O Lietuvoje kitaip: pazintys, cia pinigeliai, ten pazintis, pvz.: numeti "petdisoka" ir statai masina ne ten, kur visi stato, nusiperki viska, ko kiti neiperka ir gyveni pozityviai ir t.t Tada gyvenimas prasmingas ir grazus. O jei neturi kuo papirkti, tai ir gyveni girdamas grazia gamta, skanias savo paties isaugintas uogas tampi kietu nacionalistu, gero krepsinio gerbeju ... Ir cia nera jokio pesimizmo.

Grįžti į