Prisiminimai apie mokytojus, mokyklą, darbus

Čia rašome viską, kas nesusiję su bitelėmis, bitininkavimu ir pan.
Vartotojo avataras
rennyka
Patyręs narys
Aviliai:Dadanas, daugiaaukštis bedugnis 435X145
Bičių šeimų skaičius:10
Bitininkavimo stažas:20
Bičių rasė:karnika
Pranešimai:2387
Užsiregistravo:2008 Geg 19 , 11:05
Re: Kasdieniniai darbai DADANUOSE

2014 Lie 16 , 10:09

kice rašė:
rennyka rašė:Kad jus kur galas (mokytojus irgi :)). Visi tik gaut nori.
Aš manau, kad pinigus reikia ne gauti, o uždirbti. Aš pevėzė kiekvieną centą uždirbu :lol:
tai ko ten vargsti?! Eik mokytoja dirbti - dirbti nieko nereiks, alga gausi visai neuzdirbta.. Kaip inkstas taukuose vartysies.. Dar, zek atostogos oho kokios bus.. Nedejuokit, eikit, darykit, keiskit savo gyvenimus i geraja puse ! :lol:
Dabar net nesmagu kazkaip asmeniskai pasidare, kad tavo, renyka, toks sunkus gyvenimas, palyginus su mano.. Jauciuosi net kalta kazkaip..
Biškį neįkirtai mano ironijos, kice. ;)
Prieš metus mečiau valdišką sektorių ir uždirbtas 35 dienas atostogų. Dabar turiu 28 :)
Taip pat mečiau gauti algą ir ją dabar uždirbu.
Mano mintis buvo ta, kad algą reikia uždirbti, o ne gauti ir tai nesusiję nei su viena darbinės veiklos forma. Na, nepatinka man tas išsireiškimas "gaunu algą" nors tu ką. Ir visus skatinu visada sakyti "algą uždirbu". solidžiau skamba.

Tranas sakė, kad pas mus valstybė teisinė yra tik nusikaltėliams, advokatams ir seimūnams. Aš nesu nei advokatė, nei siemūnė. Blin, YA - BANDYTKO :lol:
Šiandien rytoj bus vakar, tačiau dar vakar šiandien buvo rytoj...
Vartotojo avataras
zilvasss
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:daugiaaukščiai, 8 ir 10 rėmų
Bičių šeimų skaičius:100
Bitininkavimo stažas:25
Bičių rasė:bakfastas
Pranešimai:4991
Užsiregistravo:2009 Sau 25 , 16:06

Re: Kasdieniniai darbai DADANUOSE

2014 Lie 16 , 10:20

rennyka rašė: Prieš metus mečiau valdišką sektorių ir uždirbtas 35 dienas atostogų. Dabar turiu 28 :)
Taip pat mečiau gauti algą ir ją dabar uždirbu.
[/quote]
pastebėjau, nes forume rečiau rašai :)
tinginiai progreso variklis
Vartotojo avataras
Vytautasptn
Patyręs narys
Aviliai:T-18, dadanai
Bičių šeimų skaičius:8
Bitininkavimo stažas:15
Bičių rasė:bakfasta
Pranešimai:189
Užsiregistravo:2010 Vas 13 , 14:51

Re: Kasdieniniai darbai DADANUOSE

2014 Lie 16 , 12:44

Zek, eik i mokykl dirbti ka? Pabaik trukstamus mokslus - kursus ir varyk tramdyt svetimu paaugliu uz milziniska atlyginima. Bo net negrazu ziuret, kaip cia taškais pavydu ir tulzimi..
O kodėl kalėjimai vaikams iki šiol vadinami mokykla? Gal todėl ,kad taip gražiau?
Vartotojo avataras
kice
Patyręs narys
Aviliai:dadanai, daugiaukščiai 10-rėmiai
Bičių šeimų skaičius:30
Bitininkavimo stažas:15
Bičių rasė:Carnica, buckfast
Pranešimai:3591
Užsiregistravo:2008 Geg 05 , 12:15

Re: Kasdieniniai darbai DADANUOSE

2014 Lie 16 , 13:02

Vytautasptn rašė:
Zek, eik i mokykl dirbti ka? Pabaik trukstamus mokslus - kursus ir varyk tramdyt svetimu paaugliu uz milziniska atlyginima. Bo net negrazu ziuret, kaip cia taškais pavydu ir tulzimi..
O kodėl kalėjimai vaikams iki šiol vadinami mokykla? Gal todėl ,kad taip gražiau?
muset i psichologus reiktu kreiptis del vaikystes traumu.. Ne i bitininkus :lol:
Katėms žiurkių nuomonė nerūpi..
Vartotojo avataras
rennyka
Patyręs narys
Aviliai:Dadanas, daugiaaukštis bedugnis 435X145
Bičių šeimų skaičius:10
Bitininkavimo stažas:20
Bičių rasė:karnika
Pranešimai:2387
Užsiregistravo:2008 Geg 19 , 11:05

Re: Kasdieniniai darbai DADANUOSE

2014 Lie 16 , 13:40

Tam, kam mokykla buvo kalėjimas, visas likęs gyvenimas tampa pataisos darbų kolonija.
Šiandien rytoj bus vakar, tačiau dar vakar šiandien buvo rytoj...
Vartotojo avataras
rennyka
Patyręs narys
Aviliai:Dadanas, daugiaaukštis bedugnis 435X145
Bičių šeimų skaičius:10
Bitininkavimo stažas:20
Bičių rasė:karnika
Pranešimai:2387
Užsiregistravo:2008 Geg 19 , 11:05

Re: Kasdieniniai darbai DADANUOSE

2014 Lie 16 , 13:42

Nu o čia net labai į temą :lol:
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Šiandien rytoj bus vakar, tačiau dar vakar šiandien buvo rytoj...
Vartotojo avataras
Vytautasptn
Patyręs narys
Aviliai:T-18, dadanai
Bičių šeimų skaičius:8
Bitininkavimo stažas:15
Bičių rasė:bakfasta
Pranešimai:189
Užsiregistravo:2010 Vas 13 , 14:51

Re: Kasdieniniai darbai DADANUOSE

2014 Lie 16 , 17:27

Tam, kam mokykla buvo kalėjimas, visas likęs gyvenimas tampa pataisos darbų kolonija.
Tirai taip jei dirbi valdišką arba samdomą darbą.
Dramblys19
Patyręs narys
Bičių šeimų skaičius:20
Bitininkavimo stažas:1
Pranešimai:489
Užsiregistravo:2013 Bir 09 , 19:42

Re: Kasdieniniai darbai DADANUOSE

2014 Lie 16 , 18:31

Vytautasptn rašė:
Tam, kam mokykla buvo kalėjimas, visas likęs gyvenimas tampa pataisos darbų kolonija.
Tirai taip jei dirbi valdišką arba samdomą darbą.
Na na Vytautai, manai kad jei esi imones savininkas tai pasaka ne gyvenimas :lol: manau kad daugelis verslininku pagalvoja" eiciau i valdiska darba, tai nors ramu butu"..
Vartotojo avataras
vidmantask
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:dadano, daugia/bedug. bitidė,platformos.
Bičių šeimų skaičius:78
Bitininkavimo stažas:36
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:2621
Užsiregistravo:2009 Sau 06 , 14:47

Re: Kasdieniniai darbai DADANUOSE

2014 Lie 16 , 20:59

rennyka rašė:Kad jus kur galas (mokytojus irgi :)). Visi tik gaut nori.
Aš manau, kad pinigus reikia ne gauti, o uždirbti. Aš pevėzė kiekvieną centą uždirbu :lol:
Mieloji, aš nelinkęs su Jumis ginčytis, nes Jūs teisinės valstybės šulai visada paimsite viršų, įvaldę žodžių meną. Aš skaityk visą amžių pradirbęs mokyklos vadovu ir daug ką žinau. Jūs manote, kad mes, mokytojai, pinigus tik gauname, o Jūs jau uždirbate! Man vienas giminaitis verslininkas sako, tau gerai, tau gamta duoda, o man reikia užsidirbti... Mąstymas panašus... Mes gal galėtumėm uždirbti daugiau, negu Jums atrodo... bet mums TIEK DUODA, toks yra atlygis, daug kur nepaspurdėsim. O reikalavimai šiuolaikiniai ir viską turi atlikti be priekaištų ir netgi daugiau...atlyginimas tas pats. Tai ar mes, mokytojai, neužsidirbam? Ar tik gaunam? Be to dar duoda ir nuima, o apie grąžinimą ir kalbos nebėra... netgi ir profsąjungos šulai mokytojo sumažintą koeficientą yra pamiršę. Naktinės reformos pasekmes žada grąžinti tik pensininkams... o mokytoją užmiršo...
Poviliokas
Patyręs narys
Bičių šeimų skaičius:12
Bitininkavimo stažas:8
Pranešimai:159
Užsiregistravo:2014 Vas 10 , 22:13

Re: Kasdieniniai darbai DADANUOSE

2014 Lie 16 , 22:50

visi nori ,kad mokytojas vaika ismokintu, viska apie ji zinotu (nes teveliai teiraujasi, kaip ju vaikas elgiasi) , mokytojas negali ateit i darba pagiriotas ir su suglamzytais drabuziais, turi buti visa laika pasitempes. nesibaigia jo darbas po skambucio... ir siais laikais vaikas gali iskoliot mokytoja ir bus teisus! nes mokytojai sedi be teisiu... , ne duok die ausi uzsuks ... Teisiu pazeidimas! dabar visi zino tik savo teises ,bet pamirsta pareigas....
Gal del to sese su 3 aukstaisiais anglijoj ramia galva , salotas pakuoja ir su seima ramiai gyvena...
NEBELIKO pagarbos mokytojams.....
Vartotojo avataras
rennyka
Patyręs narys
Aviliai:Dadanas, daugiaaukštis bedugnis 435X145
Bičių šeimų skaičius:10
Bitininkavimo stažas:20
Bičių rasė:karnika
Pranešimai:2387
Užsiregistravo:2008 Geg 19 , 11:05

Re: Kasdieniniai darbai DADANUOSE

2014 Lie 17 , 09:11

vidmantask rašė:
rennyka rašė:Kad jus kur galas (mokytojus irgi :)). Visi tik gaut nori.
Aš manau, kad pinigus reikia ne gauti, o uždirbti. Aš pevėzė kiekvieną centą uždirbu :lol:
Mieloji, aš nelinkęs su Jumis ginčytis, nes Jūs teisinės valstybės šulai visada paimsite viršų, įvaldę žodžių meną. Aš skaityk visą amžių pradirbęs mokyklos vadovu ir daug ką žinau. Jūs manote, kad mes, mokytojai, pinigus tik gauname, o Jūs jau uždirbate! Man vienas giminaitis verslininkas sako, tau gerai, tau gamta duoda, o man reikia užsidirbti... Mąstymas panašus... Mes gal galėtumėm uždirbti daugiau, negu Jums atrodo... bet mums TIEK DUODA, toks yra atlygis, daug kur nepaspurdėsim. O reikalavimai šiuolaikiniai ir viską turi atlikti be priekaištų ir netgi daugiau...atlyginimas tas pats. Tai ar mes, mokytojai, neužsidirbam? Ar tik gaunam? Be to dar duoda ir nuima, o apie grąžinimą ir kalbos nebėra... netgi ir profsąjungos šulai mokytojo sumažintą koeficientą yra pamiršę. Naktinės reformos pasekmes žada grąžinti tik pensininkams... o mokytoją užmiršo...
Kad gi jūs, mokytojai, ir įsiaudrinę, kaip bitės rapsų lauke po purškimo.
Aš gi niekur nesakiau, kad mokytojai nedirba, o tik gauna. Aš sakiau, kad frazę "gaunu algą" kasdieniame vartojime pakeistumėme fraze "uždirbu algą".
Nežinau... Sekančiame poste aš tikrai didžiosiomis raidėmis boldu parašysiu, kad aš nemanau, kad mokytojai dykaduoniai. Po galais, kaip greitai per savo prizmę galima visai netinkamą prasmę pašnekovo minčiai suteikti.
Vidmantai, mano gyvenime buvo mokytojų, bet buvo ir amatininkų chaltūrščikų. Mažiausiai kokie 5 mokytojai man yra padarę milžinišką įtaką. Todėl negalvokite, kad aš bandau kvestionuoti mokytojo profesiją, ji garbinga ir sudėtinga, ypač šiais laikais, kai mokinio teisės - pareigos balansas yra išbalansuotas mokytojo nenaudai.
Šiandien rytoj bus vakar, tačiau dar vakar šiandien buvo rytoj...
Vartotojo avataras
kice
Patyręs narys
Aviliai:dadanai, daugiaukščiai 10-rėmiai
Bičių šeimų skaičius:30
Bitininkavimo stažas:15
Bičių rasė:Carnica, buckfast
Pranešimai:3591
Užsiregistravo:2008 Geg 05 , 12:15

Re: Kasdieniniai darbai DADANUOSE

2014 Lie 17 , 11:00

rennyka rašė:
vidmantask rašė:
rennyka rašė:Kad jus kur galas (mokytojus irgi :)). Visi tik gaut nori.
Aš manau, kad pinigus reikia ne gauti, o uždirbti. Aš pevėzė kiekvieną centą uždirbu :lol:
Mieloji, aš nelinkęs su Jumis ginčytis, nes Jūs teisinės valstybės šulai visada paimsite viršų, įvaldę žodžių meną. Aš skaityk visą amžių pradirbęs mokyklos vadovu ir daug ką žinau. Jūs manote, kad mes, mokytojai, pinigus tik gauname, o Jūs jau uždirbate! Man vienas giminaitis verslininkas sako, tau gerai, tau gamta duoda, o man reikia užsidirbti... Mąstymas panašus... Mes gal galėtumėm uždirbti daugiau, negu Jums atrodo... bet mums TIEK DUODA, toks yra atlygis, daug kur nepaspurdėsim. O reikalavimai šiuolaikiniai ir viską turi atlikti be priekaištų ir netgi daugiau...atlyginimas tas pats. Tai ar mes, mokytojai, neužsidirbam? Ar tik gaunam? Be to dar duoda ir nuima, o apie grąžinimą ir kalbos nebėra... netgi ir profsąjungos šulai mokytojo sumažintą koeficientą yra pamiršę. Naktinės reformos pasekmes žada grąžinti tik pensininkams... o mokytoją užmiršo...
Kad gi jūs, mokytojai, ir įsiaudrinę, kaip bitės rapsų lauke po purškimo.
Aš gi niekur nesakiau, kad mokytojai nedirba, o tik gauna. Aš sakiau, kad frazę "gaunu algą" kasdieniame vartojime pakeistumėme fraze "uždirbu algą".
Nežinau... Sekančiame poste aš tikrai didžiosiomis raidėmis boldu parašysiu, kad aš nemanau, kad mokytojai dykaduoniai. Po galais, kaip greitai per savo prizmę galima visai netinkamą prasmę pašnekovo minčiai suteikti.
Vidmantai, mano gyvenime buvo mokytojų, bet buvo ir amatininkų chaltūrščikų. Mažiausiai kokie 5 mokytojai man yra padarę milžinišką įtaką. Todėl negalvokite, kad aš bandau kvestionuoti mokytojo profesiją, ji garbinga ir sudėtinga, ypač šiais laikais, kai mokinio teisės - pareigos balansas yra išbalansuotas mokytojo nenaudai.
tai, kaip suratau, i mokykla dirbti vistiek neisi? Neziurint i visus privalumus, kuriuos cia isdeste kai kurio personos.. Neikalbinsiu nei itin aukstais atlyginimais, nei nieko neveikimu, nei laisva vasara, nei pusmilijoniniais atostoginiais? :lol: :dance:
Katėms žiurkių nuomonė nerūpi..
Vartotojo avataras
Gintautas7
Patyręs narys
Pranešimai:233
Užsiregistravo:2010 Sau 07 , 23:17

Re: Kasdieniniai darbai DADANUOSE

2014 Lie 17 , 11:21

Trumpa pastabele , dirbant mokytoju per metus susidaro 4 men. atostogu , labai patogu uzsiimti bitnikavimu .
Vartotojo avataras
kice
Patyręs narys
Aviliai:dadanai, daugiaukščiai 10-rėmiai
Bičių šeimų skaičius:30
Bitininkavimo stažas:15
Bičių rasė:Carnica, buckfast
Pranešimai:3591
Užsiregistravo:2008 Geg 05 , 12:15

Re: Kasdieniniai darbai DADANUOSE

2014 Lie 17 , 11:54

Gintautas7 rašė:Trumpa pastabele , dirbant mokytoju per metus susidaro 4 men. atostogu , labai patogu uzsiimti bitnikavimu .

nu nesvaikit :lol: Kiek fantaziju jus turite apie mokytoju algas, atstogas :lol:
Katėms žiurkių nuomonė nerūpi..
Vartotojo avataras
rennyka
Patyręs narys
Aviliai:Dadanas, daugiaaukštis bedugnis 435X145
Bičių šeimų skaičius:10
Bitininkavimo stažas:20
Bičių rasė:karnika
Pranešimai:2387
Užsiregistravo:2008 Geg 19 , 11:05

Re: Kasdieniniai darbai DADANUOSE

2014 Lie 17 , 13:11

kice rašė:
tai, kaip suratau, i mokykla dirbti vistiek neisi? Neziurint i visus privalumus, kuriuos cia isdeste kai kurio personos.. Neikalbinsiu nei itin aukstais atlyginimais, nei nieko neveikimu, nei laisva vasara, nei pusmilijoniniais atostoginiais? :lol: :dance:
Iš manęs būtų itin prasta mokytoja :o
Šiandien rytoj bus vakar, tačiau dar vakar šiandien buvo rytoj...
Aukstelkai
Patyręs narys
Aviliai:Dadano
Bičių šeimų skaičius:4
Bitininkavimo stažas:4
Pranešimai:46
Užsiregistravo:2013 Geg 01 , 21:36

Re: Kasdieniniai darbai DADANUOSE

2014 Lie 17 , 13:23

Yra forume "paplepejimai" skyrelis sukurtas arba aiskinkites i AZ.
Vartotojo avataras
Vytautasptn
Patyręs narys
Aviliai:T-18, dadanai
Bičių šeimų skaičius:8
Bitininkavimo stažas:15
Bičių rasė:bakfasta
Pranešimai:189
Užsiregistravo:2010 Vas 13 , 14:51

Re: Kasdieniniai darbai DADANUOSE

2014 Lie 17 , 15:28

manau kad daugelis verslininku pagalvoja" eiciau i valdiska darba, tai nors ramu butu"..
Tai tegul negalvoja ,o greičiau eina dirbi į valdišką darbą... Lai ramūs sąžiningai dirba ir neverkšlena ,kad mažai moka.
Vartotojo avataras
cezis
Patyręs narys
Aviliai:Daugiaaukščiai 10R
Bičių šeimų skaičius:>6
Bitininkavimo stažas:1
Pranešimai:1708
Užsiregistravo:2011 Spa 01 , 00:26

Re: Kasdieniniai darbai DADANUOSE

2014 Lie 17 , 15:59

Įdomu kiek čia išsakiusių nuomones yra pabandę tai, apie ką kalba... :)
Su vienoda sėkme esu išbandęs ir biurokratinį, ir samdomą privatų darbą ir asmeninį verslą. Nei viename darbe nėra jokių stebuklų. Nėra ko nei pavydėti nei keikti. Norint dirbti ir kurti dirva yra visur. Pykit, nepykit, bet galimybių užsidirbti irgi yra VISUR. Tiesa, norint paverkšlenti taip pat galima rasti dėl ko bet kurioje srityje. Tik už verkšlenimus kažkaip mažai moka. ;)
(Suprantu, kad čia ne vieta šioms diskusijoms, bet kai jau kels visas tai ir mano žinutę kartu. Dabar nėra kaip pereiti į teisingą temą - konteksto nebeliks :))
herkus
Patyręs narys
Bitininkavimo stažas:0
Pranešimai:264
Užsiregistravo:2011 Geg 31 , 11:27

Re: Kasdieniniai darbai DADANUOSE

2014 Lie 17 , 16:04

Kęst,gal gali baigt šį rašinėjimą niekaip nesusijusį su tema.
Vartotojo avataras
Kest
Patyręs narys
Aviliai:Dadano tipo 22 r. aviliai
Bičių šeimų skaičius:5
Bitininkavimo stažas:8
Bičių rasė:bakfastas
Pranešimai:3978
Užsiregistravo:2010 Vas 11 , 19:35

Re: Kasdieniniai darbai DADANUOSE

2014 Lie 17 , 16:42

Bičiuliai,
dėkui,kurie diskutavote šioje temoje apie mokytojo darbo specifiką,atlygimus,atostoginius.Jūsų dėka šios temos reitingai stipriai pakilo ir jeigu manote,kad čia yra vertingų minčių,turinčių išliekamąją vertę,prašau jas išsisaugoti,nes ryt darysime apsivalymą.Nieko asmeniško,tik šventas moderatoriaus pareigų vykdymas.
Kest
'Daryk tai,kuo tiki,tikėk tuo,ką darai

Grįžti į