Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

Čia rašome viską, kas nesusiję su bitelėmis, bitininkavimu ir pan.
melodija
Aviliai:Gulsčias16 remu
Bičių šeimų skaičius:3
Bitininkavimo stažas:3
Pranešimai:5
Užsiregistravo:2012 Geg 13 , 19:34
Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2013 Gru 23 , 11:24

Ir man cia nieko juokingo.Sakyciau atvirksciai...
kirk
Patyręs narys
Aviliai:Dadano. Pereinu į daugiaaukščius.
Bičių šeimų skaičius:45
Bitininkavimo stažas:25
Pranešimai:571
Užsiregistravo:2008 Gru 29 , 21:36

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2013 Gru 23 , 11:42

Girto peliuko rožiniai sapnai :chuckle . Jei kitų temų neterš - čia tegul reiškiasi :beer:
MindaugasS
Aviliai:Geltoni
Bičių šeimų skaičius:5
Bitininkavimo stažas:1
Pranešimai:4
Užsiregistravo:2013 Gru 22 , 16:23

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2013 Gru 23 , 13:50

Melodija tai su Vasariniu į vieną dūdą pučia:) Kam nejuokinga tas nesijuokia, vieni iš rašinio juokiasi,kiti iš rašytojo. Kitiems labai juokinga " Vedes ir turi vaiku" kur žiūrovams saleje virš pagrindinio ekrano užsidega užrašas " Juoktis" " Ploti" ir tt..... . Matomai čia viskas priklauso nuo " SUVOKIMO SUTRIKIMŲ" ...:)
vinipux
Patyręs narys
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:0
Pranešimai:3130
Užsiregistravo:2009 Vas 17 , 20:19

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2013 Gru 23 , 17:03

[quote="TRANAS"]Nu nesuprantu aš šito " humoro", nors pasiusk. :o
Matot Rimontai, visa bėda -nėra čia uždėta užkadrinio juoko tai ir nebeaišku ar čia juoktis ar verkti...

Senstu, blin. :think:
Abu beviltiškai pasenom... :'(
Reikia pripažinti- tai visgi gerokai geriau už kapstymąsi mėšlo krūvoje (nors šiaip mėšlas geras daiktas, negalima lyginti su tuo kas čia pastaruoju metu vyko).
Beje čia forume turime literatūros apžvalgininką,kritiką, rezenzentą- grb. Kęstą, todėl laukiame jo objektyvios nuomonės :)
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Daugiaaukščiai T-18
Bičių šeimų skaičius:1
Bitininkavimo stažas:50
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:3101
Užsiregistravo:2008 Gru 18 , 15:42

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2013 Gru 23 , 18:36

Aš asmeniškai prieš Sergiju nieko prieš neturiu. Kai gyvas, tai vyras kaip reikiant ir brendžiuko paima gal dvigubai daugiau už mane, nu bet virtualioje erdvėje psichavoja kaip reikiant.
Kartais pamislinu, kas iš ko čia tyčiojasi, ar Sergijus iš tų kurie skaito jo kūrybą ir juokais leipsta, ar tie kurie giria jį.
Kažkas nesuprantama?
Pasenau blin visai, net "Harį Poterį" nedvejuodamas į šiūkšliną išmesčiau. ;)
Vartotojo avataras
Duona
Patyręs narys
Aviliai:Dadano
Bičių šeimų skaičius:200
Bitininkavimo stažas:33
Pranešimai:1015
Užsiregistravo:2009 Spa 08 , 19:40

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2013 Gru 23 , 19:39

Aš irgi pasipiktinau, laiką be reikalo sugaišau skaitydamas.
giedreee
Patyręs narys
Aviliai:Dadano
Bičių šeimų skaičius:2
Bitininkavimo stažas:1
Pranešimai:55
Užsiregistravo:2013 Lie 13 , 21:20

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2013 Gru 23 , 20:33

Ir klasika Juozą Erlicka ne visi supranta. :dontknow: juokinga ne juokinga ,bet turi zmogus talenta tiek prirasyt nors ir kita tema, ne apie bitutes,bet biciulius ir apie kopustu poveiki, gerb Tranas apie biteles ar nuotykius su pupinu paporina :)
Vartotojo avataras
kice
Patyręs narys
Aviliai:dadanai, daugiaukščiai 10-rėmiai
Bičių šeimų skaičius:30
Bitininkavimo stažas:15
Bičių rasė:Carnica, buckfast
Pranešimai:3591
Užsiregistravo:2008 Geg 05 , 12:15

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2013 Gru 23 , 21:23

Kartais ir spektaklis nepatinka, uz kuri piniga mokejai.. O jus tokiu atveju kiekvienam aktoriui asmeniskai pasakot, kad nepatiko? Ar tiesiog salej atsistojat ir pareiskiat ?
Forumas tuo ir geras - uz skaityma pinigu moket nereikia, ir gali rinktis ka skaityti..
Katėms žiurkių nuomonė nerūpi..
plikas
Patyręs narys
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:0
Pranešimai:1225
Užsiregistravo:2008 Rgs 14 , 18:40

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2013 Gru 23 , 21:27

Kam labai nepatinka, gali eit bitininkaut- žiemos sezonas prasidėjo :dontknow: :shame:
plikas ir žilas - abu nežino...kurį renkatės?
giedreee
Patyręs narys
Aviliai:Dadano
Bičių šeimų skaičius:2
Bitininkavimo stažas:1
Pranešimai:55
Užsiregistravo:2013 Lie 13 , 21:20

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2013 Gru 23 , 21:27

nu as nesakiau kad man nepatiko :) gerb kice :)
Vartotojo avataras
kice
Patyręs narys
Aviliai:dadanai, daugiaukščiai 10-rėmiai
Bičių šeimų skaičius:30
Bitininkavimo stažas:15
Bičių rasė:Carnica, buckfast
Pranešimai:3591
Užsiregistravo:2008 Geg 05 , 12:15

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2013 Gru 23 , 21:29

giedreee rašė:nu as nesakiau kad man nepatiko :) gerb kice :)
nu as nesakiau, kad cia tamstai skirta :lol:
Katėms žiurkių nuomonė nerūpi..
giedreee
Patyręs narys
Aviliai:Dadano
Bičių šeimų skaičius:2
Bitininkavimo stažas:1
Pranešimai:55
Užsiregistravo:2013 Lie 13 , 21:20

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2013 Gru 23 , 21:30

atsiprasau,:shame:
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2013 Gru 23 , 21:45

Ačiū visiems, išreiškusiems savo nuomonę, bičiuliai. :leaves: Džiugu, jog daugumai patinka, o ka nekiltų bereikalingų ginčų, pasakysiu savo nuomonę: aš šią temą sukūriau, aš joje ir rašysiu. SAU. ;) Tai, mano saviraiškos forma ir dėstau mintis taip, ka ir pats pasijuokčiau. :lol: Rimtuoliai, čia nesilankykit, negadinkit sau nervų ir neeikvokit savo brangaus laiko - pliurpkit geriau su "gerbiamu" Vasariniu, apie milimetrus - kieno "rabarbaras" ilgesnis... :lol:
giedreee
Patyręs narys
Aviliai:Dadano
Bičių šeimų skaičius:2
Bitininkavimo stažas:1
Pranešimai:55
Užsiregistravo:2013 Lie 13 , 21:20

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2013 Gru 23 , 21:49

kai kas prisipliurpe :wasntme:
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2013 Gru 25 , 10:30

24 Vas 2011, 20:42

Nusitysiau keletui dienų Kaunan... Ryte, apie 8.30, pėdinu Laisvės alėja, vaizdais bandau grožėtis, ale prie -23 laipsniukų nelabai išeina - snukis šąla... :wasntme:

Pastebėjau dėsningumą: tysiantis link Soboro, po dešine įšsirikiavę visi 3 knygynai, prabangių rūbų ir batų salonai ir kazino, o grįžtant atgal (vėlgi - po dešine ;) ) - vien bankai ir picerijos... :think: :wasntme:

Tai va: pėdinu aš, apšarmojes visas iki pat "ragų" galiukų (įtariu, jog "Marytė" neištikima man tuo metu buvo :wasntme: :o ) ir matau, jog prie netoliese riogsančio bankelio sustojo šarvuotis su inkasatoriais. Išlipo dviese, ginkluoti automatais "berniukai" ir sugužėjo vidun. Vairuotojas liko riogsot savo "darbo vietoje" ir net variklio neišjungė. :wasntme: Priėjęs artėliau pastebėjau, jog iš po variklio varva rausvas skystis. :o Nieko negalvodams, priėjau prie vairuotojo durelių ir pabeldžiau stiklan. Vairuotojas, kažką žiūrinėjęs nusisukęs į kitą pusę, net pašoko! :chi: Žaibišku judesiu išsitraukė "piškalietą", bet atsisukdamas mano pusėn kažką užkliudė ir "pabūklą" išmetė... :wasntme: Bandė jo ieškot žiūrėdams į mane, ale neradęs nusisuko ( :knock: ) ir, mažne, palindo po "suolu" kur nusirito jo "ragatkė"... :chi: Suradęs, nusitaikė į mane ne per šaudymo angą, bet - tiesiai per stiklą... :knock: :knock: Praradau žadą... :wasntme:

Tuo metu iš banko išgriuvę "bachūriukai", vienu balsu užbaubė: rankas aukštyn, rankas už nugaros!! :o Tai susitarkit, chebryte, sakau - aukštyn, tas rankas ar už nugaros? :think: Nes vienu metu - niekaip neišeina atlikt, abiejų veiksmų iš karto... :wasntme: :wasntme:Chebrikė susižvalgė ir vėl, vienu balsu pasakė: laikyk taip,kad matytume. ;) Ką čia veiki, paklausė, negi nežinai, jog prie mašinos artintis draudžiama?
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2013 Gru 25 , 10:38

Vairuotojas turi teisę šaut be įspėjimo, dadėjo. Jeigu, sakau, vairuotojas dabar iššautų, nusižudytų pats, nė nespėjęs suprast kas įvyko... :wasntme: Vienas "sakalėlis" privėžlino arčiau ir pamatęs kaip vairuotojas į mane "taikosi", su pašvilpavimu pasukiojęs pirštu prie smilkinio, "vodilai" "švelniai" pareiškė: kišk tą "daiktą" į subinę, žąsine! Grįžim į bazę, aš tave bl.., nach.. pamokysiu kaip su ginklu elgiamasi, tu - pypt, pypt, pypt, šuns pypt, kalės pypt!!! :think:

Išreiškęs savo "nuomonę", bachūriuks atsisuko į mane ir paklausė: tai - kokiu reikalu, pilieti? Ar vien tam, jog tą pypt, pypt - priverstum skausmingai nusižudyt? Ne, sakau, priėjau pasakyti, jog iš mašinos lyg ir "tormozucha" varva. :wasntme: Juk jei tai "tormozucha", tai prireikus staigiai stabdyti, jūsiškis "tankas" "nuskins" bet kokią mašiną, neatsižvelgdams nė į spalvą, nė į dydį... :wasntme: :o "Kareivėlis" pasilenkęs pažiūrėjo po mašina ir pirštu pamojęs, išsivadino vairuotoją iš mašinos. "Vodila" atsidusęs patvirtino, jog tai - iš tiesu "tormozucha" varva ir pareiškė, jog teks keist mašiną... :wasntme: "Balandėlis" užsimetė automatą, patapšnojo man per petį ir paspaudęs ranką, garsiai pasakė: Dėkoju už tarnybą! :) Tarnauju Tėvynei, pasitempęs atsakiau ir nuvėžlinau savais keliais...

Nė dienos be nuotykių, blyn... :wasntme: :)
Vartotojo avataras
kice
Patyręs narys
Aviliai:dadanai, daugiaukščiai 10-rėmiai
Bičių šeimų skaičius:30
Bitininkavimo stažas:15
Bičių rasė:Carnica, buckfast
Pranešimai:3591
Užsiregistravo:2008 Geg 05 , 12:15

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2013 Gru 25 , 12:07

o tai nespejai ne vieno maisiuko priglausti, kol jie po ta masina landziojo? gaila.. :chuckle
Katėms žiurkių nuomonė nerūpi..
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2013 Gru 25 , 12:36

07 Bir 2011, 23:04

Tai va, atsitysė pas mane, kurią tai dieną, Kazokas. Išminties "pasisemt" ir profesijos pasimokyt... :wasntme: Gerrrrai, nutęsiau, jį atidžiai apžiūrėjęs, pabandysiu padaryt tave žmogumi, kėdainiški, bet: mano bityne, žaliems naujokams galioja taisyklės. Jei pažadi jų laikytis, pradėsim "apmokymus". ;)

Pirmiausia, po bityną tik bėgte, arba - rikiuotės žingsniu, būtinai ką nors nešant rankose. Kazoko akutės suapvalėjo :o ir jis išsižiojo klaust - antriausia, skubiai pasakiau, kalbėsi tik tada, kai aš tau leisiu. Supratai, paklausiau? :think: Kazokas tankiai palinksėjo galva - gerai, sakau, tada eime... B)

Pirmiausia, sakau, užkurk dūminę, žalias. Kazokas pamakalavo galva ir iš savo mašinos bagažnyko, išsitraukė dujinę mini-lietlempę. :o Niu čia dabar, išsižiojau! :o :o Ar esi girdėjęs apie tokį žmonijos išradimą, vadinamą degtukais? :think: Kazokas palinksėjo. Niu tai ir naudokis tuo "išradimu", o šitą - susikišk į... :wasntme: Kazokas iš 5-to karto "užbrėžė" dūminę ir užsivertęs ant kupros visą reikiamą įrangą, patraukė paskui mane link pirmojo, numatyto apžiūrėt,avilio... ;)

Apžiūra prasidėjo "linksmybėmis": pasirodo, jog Kazokas, ne tik kad nemoka įkurt dūminės degtukais, bet ir žiūri į tą "įrankį" kaip "žydras" į moterį: pagarbiai, bet be veiksmo... :knock: :wasntme: Pvz.: pukšt, pukšt - 20 sekundžių, po to vėl - pukšt, pukšt... :wasntme: Mano "rainosios" greit pajuto, jog dūminė - ne šeimininko rankose ir suskato ropštis viršun pasiciekavyt, koks kelmas ten "pukšnoja"... :wasntme: Kadangi prie dūminę laikančių rankų pabijojo artintis, tai suskato "šventint" rankas, laikančias kaltą ir po 5 "paskiepijymo" užbaubiau - DŪŪŪMYK, BL.....,BO AŠ TUOJ TAVE PATĮ "APŠVENTINSIU"!!!! Ka man bitukių gaila, pralemeno Kazokas. :wasntme:
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2013 Gru 25 , 12:45

AR LEIDAU KALBĖT, riktelėjau ir užmečiau akį į jo rankas... JO MAJO, Kazokiuks, pasirodo,kada tai, spėjo apsimaut odines, bitininkams skirtas pirštines su antrankoviais! :o Vos neuždusau iš pasipiktinimo - KAS TAU LEIDO, NAUDOT PAPILDOMĄ APRANGĄ, ŽALIAS, užbaubiau??? :devil: Tai, kad, pradėjo lement Kazokas - TYLĖT!! Ar leidau kalbėt, paklausiau? Kazokas greitai pakratė "sėtinį".TAI IR LAIKYK SAVO "STALČIŲ" PO UŽRAKTU, baubtelėjau, o dabar - duok šen pirštines. Kazokas pakratė "sėtinį" į šalis ir greit subruko savo "rankenas" už nugaros (žinoma - kartu su dūmine, blyn :wasntme: )... DŪMINĘ VIRŠ LIZDO LAIKAI IR DŪMYK, GALŲ GALE, suurzgiau. Kai Kazokas ištiesė dūminę virš lizdo "darbui", ji buvo iš jo atimta, o pats Kazokas - "išpurtytas" ir iš pirštinių... :wasntme: ;)

Tuoj aš jas suplėšysiu, pareiškiau. B) Kazoko akys sudrėko... :'( Gerai jau, atlėgau,"nesiparink" žalias, po darbo grąžinsiu, a kol kas dūmyk be pirštinių ir - kad nereikėtų ragint, supratai, paklausiau? :think: Kazokas šniurkštelėjo, tankiai palinksėjo "sėtiniu" ir atgalia ranka, nusibraukė akis... ;)

Chebryte, ka jūs žinotumėt, kaip greitai ir kokybiškai Kazokas išmoko "vartot" dūminę, kai be pirštinių - tai nė nupasakot negaliu! :nope: "Progresas" "nastupil" bematant, tą pačią akimirką, o aš atsipalaidavęs ir net pašvilpaudams, visą dieną "dirbčiojau" pirštinėtas... :ok:

Kazoke, žinau, ka skaitysi šį pranešimą tai, gal kitąsyk prieš atvažiuodams į mano bityną "mokytis", pagalvok apie švelnesnį ir ne tokį skausmingą savižudybės būdą...? :think: ;) :lol:

P.S. Renkami naujokai apmokymams,į mano bityną.Jei "išgyvensit" per vasarą,išmokysiu ne tik užkurt dūminę,bet ir dirbti,su ja... ;) :leaves:
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2013 Gru 25 , 13:05

13 Bir 2011, 22:31

Tai va, nusipirkčiojau aš tą, saule kraunamą "liktarną" ir atsidžiaugt negaliu: nuteški saulėkaitoje, o vakare, išrovęs iš žemės tysi į tą vietą, kurią nori apšviest. Nė tau laidų valkiot, nė "srovės šaltinio" ieškot... :nope: Šviečia ji silpnokai, ale vis tiek matai kur kanopą "guldyt"... :wasntme:

Ateinu aš anavakar, raut liktarnos iš žemės, čiupt už stovo - ėgi jis šlapias! :o Niu čia dabar, nustebau, bene - "suprakaitavo", pamislinau? :think: Čia mane pašaukė kaimynas ir aš, palikęs liktarną riogsot, nuliuoksėjau išsiaiškint ko anas nori. :Secret: Parsitysiu atgalios ir žiūriu, kaip kažkoks "kiemšikis", su didžiausia palaima snukyje, "nugręžinėja" savo "rabarbarą", tiesiai ant mano "stebuklingojo" šviestuvo!!! :o :o :E

ACH, TU, SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSUSKI BLUSĖTAS!! :devil: Ar aš tą stulpėką, čia įkasiau tam, jog tau nusimyžt būtų kur??? :devil: :E :E Niu palauk, atpratinsiu aš jūsų visą "blusėtąją armiją", myžčiot kur pakliuvo! :devil: Ir tuoj "sumečiau" klastingą planą... ;)

Buvau kažkada prašęs draugo, kad sukonstruotų impulsinį generatorių. Niu, tokį prietaisą, panašų į elektrinį "piemenį" galvijams aptvare laikyti, tik srovės stiprumas ten buvo kur kas menkesnis, o "aparotas" maitinamas 2 laikrodinėm batareikom. Žodžiu, sudrėkinus pirštus ir suspaudus kontaktus, tą "impulsą" jausti galėjai... ;) "Aparotas" nepasiteisino, ale aš jo neišmečiau, o dabar, pamaniau, pritaikysiu keršto "aktui"... :wasntme: :leaves:

Grįžti į