Re: Ne į temą

R. Bukausko bitininkavimo technologija
Vartotojo avataras
Rimas007
Patyręs narys
Aviliai:daugiaaukščiai.T-18
Bičių šeimų skaičius:120
Bitininkavimo stažas:9
Pranešimai:1038
Užsiregistravo:2009 Lap 09 , 22:36
Re: Ne į temą

2014 Bal 22 , 00:15

baik tu Sergijau ,virgulės tai čia.....su virgulėm tai čia...... smulkmė , fizika ir tt. Bet didžiausias prikolas yra tame ,kad mes esam atsilikę ,kaip kokie lopai ir dar nežinome ,kad jau senai mokslininkai ,net kaimuose tvarkosi su ląstelių kontroliuojamu dauginimusi ,ir jį kaip nori taip KONTROLIUOJA,gali už brendžio butelį bet kur užsisakyti-sukuria be problemų ką nori ,jei nori gali bitę pagal užsakymą -pavyzdžiui šuns dydžio išdauginti ,jokių problemų ,Pakruojyje spėju ,kad ir miauksėtų jau padaro ir visus navarotus ,kokius užsakai padaro - ten išvis senai apie ląstelių,žmogaus protu kontroliuojamą dauginimą jie toli nuėję yra....męs čia tik atsilikėliai , durniai vargstam su varoa erkę ,vaistus perkam ,naikinam ,nieko nežinom senai viskas pasirodo ląstelių lygmenyje kontroliuojama yra. Nebeišsiduokim čia ,kad kaušai esam, matai ,kur čia jau žmonės pažengę, toli yra nuėję :chuckle
Visiems jums-linkiu laimės
Vartotojo avataras
cezis
Patyręs narys
Aviliai:Daugiaaukščiai 10R
Bičių šeimų skaičius:>6
Bitininkavimo stažas:1
Pranešimai:1708
Užsiregistravo:2011 Spa 01 , 00:26

Re: Ne į temą

2014 Bal 22 , 00:17

Kiek pastebėjau forume (ir ne tik) "fizikai" tiki, kad yra kažkas daugiau negu fizika, o "ne fizikai" mano, kad gyvenimas sutelpa į fizikos dėsnius. Keistai čia išeina, ar ne?... :wasntme:
Vartotojo avataras
Jovita
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:daugiaauksciai
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:16
Pranešimai:2126
Užsiregistravo:2008 Bir 13 , 22:58

Re: Ne į temą

2014 Bal 22 , 00:36

Poviliokas rašė:
Va, tokias panasias laidas kas vakara ir ziuriu per tv. Transliuoja pas mus ir transliuoja tai.
Vartotojo avataras
Rimas007
Patyręs narys
Aviliai:daugiaaukščiai.T-18
Bičių šeimų skaičius:120
Bitininkavimo stažas:9
Pranešimai:1038
Užsiregistravo:2009 Lap 09 , 22:36

Re: Ne į temą

2014 Bal 22 , 00:45

Bet vistiek jauciames visagaliai. Tik kuniskos pabaigos vitsiek bijom. O ar nebaisu, Rimai007? Juk vistiek neramu, jei ir tiki, kad po isejimo viskas tesias toliau?

kas liečia ,,didžiojo sprogimas,, -tai aš esu tų mokslininkų barikadų pusėje ,kuriems juoką tik sukelia tas teiginys-turėjo juk surasti kažkokį atspirties tašką ,tolimesniems visą ko paaiškinimams :)
Dėl to baisu ar ne ,gal ne visai čia tinkama vieta tiems atsakymams - nes tie kurie jaučiasi ,,visagaliais ir viską senai kontroliuojančiais.... :chuckle ,, diagnozes pradeda man ,,paišyti,,- gal pakol kas praleiskim tą klausimą :) -nes ir bitininkystės temomis dar pakol kas bendrauju :)
Visiems jums-linkiu laimės
Vartotojo avataras
Jovita
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:daugiaauksciai
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:16
Pranešimai:2126
Užsiregistravo:2008 Bir 13 , 22:58

Re: Ne į temą

2014 Bal 22 , 00:53

Rimai, nieko nepadarysi, yra toks posakis: " Gali stoveti ant galvos ir kiausinius deti, vistiek kai kuriems neitiksi"...Taigi, nuo to jokie desniai nepasikeis, kas kuo tiki. O yra taip kaip yra. Zinau tik, kad mes galim daug ko pasiekti per pasamones galias. Taigi, stebukla savyje turim.Tereikia naudoti ir noreti.
vinipux
Patyręs narys
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:0
Pranešimai:3130
Užsiregistravo:2009 Vas 17 , 20:19

Re: Ne į temą

2014 Bal 22 , 08:52

Jovita rašė:Zinau tik, kad mes galim daug ko pasiekti per pasamones galias. Taigi, stebukla savyje turim.Tereikia naudoti ir noreti.
šventa tiesa- tik visa bėda kad šitos galios silpnėja..."prisimenu lyg vakar" -užtekdavo menkutės minties galvoje -"moteris"- ir virgulė pati bemat rasdavo tiesiausią ir greičiausią kelią, jokio GPs nereikėjo....o dabar :shame: :'( , Tranui manau tai nors link brendžiuko kelią nurodo... :) :beer:
Vartotojo avataras
kice
Patyręs narys
Aviliai:dadanai, daugiaukščiai 10-rėmiai
Bičių šeimų skaičius:30
Bitininkavimo stažas:15
Bičių rasė:Carnica, buckfast
Pranešimai:3591
Užsiregistravo:2008 Geg 05 , 12:15

Re: Ne į temą

2014 Bal 22 , 08:53

vinipux rašė:
Jovita rašė:Zinau tik, kad mes galim daug ko pasiekti per pasamones galias. Taigi, stebukla savyje turim.Tereikia naudoti ir noreti.
šventa tiesa- tik visa bėda kad šitos galios silpnėja..."prisimenu lyg vakar" -užtekdavo menkutės minties galvoje -"moteris"- ir virgulė pati bemat rasdavo tiesiausią ir greičiausią kelią, jokio GPs nereikėjo....o dabar :shame: :'( , Tranui manau tai nors link brendžiuko kelią nurodo... :) :beer:
:lol:
Siaip - tikru stebuklu as bijau. Bet nevyksta jie kazkaip.. Gal baigesi? :chuckle
Katėms žiurkių nuomonė nerūpi..
Vartotojo avataras
kice
Patyręs narys
Aviliai:dadanai, daugiaukščiai 10-rėmiai
Bičių šeimų skaičius:30
Bitininkavimo stažas:15
Bičių rasė:Carnica, buckfast
Pranešimai:3591
Užsiregistravo:2008 Geg 05 , 12:15

Re: Ne į temą

2014 Bal 22 , 09:00

Jovita rašė:
Poviliokas rašė:
Va, tokias panasias laidas kas vakara ir ziuriu per tv. Transliuoja pas mus ir transliuoja tai.
o zinote, kad ziurite multiplikacini mokslo populiarinimo filma? Ar manote, kad cia realiai taip filmuota tose planetose?
Va nesenai teko buti ekskursijoje Tartu AHA mokslo centre, tai ten nuostabi "observatorija" - kitos planetos po kojomis lekia, atrodo, kad nera grindu ir skrendi :)
Katėms žiurkių nuomonė nerūpi..
vinipux
Patyręs narys
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:0
Pranešimai:3130
Užsiregistravo:2009 Vas 17 , 20:19

Re: Ne į temą

2014 Bal 22 , 09:22

ir vis tik teisus Benderis- klausdamas "Kiek kainuoja opiumas liaudžiai?". Priviso tiek mokslavyrių , būrėjų , tyrėjų ,analitikų ir tt. su didžiulėmis kompiuterių galimybėmis ,kur neatskirsi kur realus filmavimas ,kur kūryba. svarbu ,kad būtų pakankamas kiekis tikinčių "mužikų".
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Daugiaaukščiai T-18
Bičių šeimų skaičius:1
Bitininkavimo stažas:50
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:3101
Užsiregistravo:2008 Gru 18 , 15:42

Re: Ne į temą

2014 Bal 22 , 10:07

Va kaip šaunu kai radom nišą kur protą pamankštinti :ok:
Pastebėjau, kad žmogus galima skirstyti į tris kategorijas;
Tuos kurie žino kad žino kažkiek tai, žino ko dar nežino ir vis siekia daugiau sužinoti.
Tuos kuriems pakanka to ką žino ir nesivargina dėl to kas ten bus ar nebus po mirties ir
tuos, kurie nežino, bet TIKI tuo ko labai norėtų kad taip būtų ir labiausiai už visus stengiasi visiems įrodyti savo tikėjimo prasmingumą ir neklystamumą.
Rimai, niekas čia niekam diagnozių nepaišo. Taip jau buvo ir matoma dar ilgai taip bus. Vieniems žmogus išsivystė iš mažiausios pirminės gyvos lastelės ir tam įrodyti vis randama daugiau įrodymų, kitiems- viską kažkas sukūrė ir net sielą įkvėpė.
Labiausiai pavydžiu tikintiesiems. Jų gyvenymas pilnas stebūklų ir nereika nei brangių prietaisų kurti, kad tą įrodyti, pakanka TIKĖTI. Blogai, kad tų tikėjimų daug ir dėl to, kuris teisingiausias, žemėje daugiausiai kraujo išlieta.
Laimingiausi tur būt antra grupė, kurie dėl nieko nesuka sau galvos, o paprasčiausiai gyveną pagal visuotinį gamtos dėsnį, dauginasi ir miršta.
Daugiausiai vargsta pirmoji grupė ir tik dėl jų triuso šiandiena žinome, kada užtems saulė ar mėnulis, į kokias daleles skaidosi materija, kodėl dalis mūsų genų yra tokie patys, kaip beždžionės, pelės ar paukščio.Tik dėka jų pamažu iš žemės nyksta visokie stebūklai, dievai, šamanai ir šarlatanai.
Turiu ir aš namie vieną tikinti ir su malonomu žiūrinti visas mistines laidas. Kartais pasižiūriu iš šono ir pavydžiu, kokia ji laiminga, net veidas pasikeičia, kai koks "aiškiaregys" ką nors atspėja.
Tokie jau tie žmonės nevienodi esame, vienus dievas sukūrė, kiti iš latelės išsivystė, dar kiti ir po kūno mirties niekur nedingsta, o kai kas pasirodo net velnio išperėtas. Džiaugiuosi, kad mudvieju su Pupinų sielos po mirties po žemę neklaidžios ir vaikų nebaidys, o išbalzamuotos brendžiuke ramiai sau ilsėsi kaimo kapinaitėse. :beer:
Vartotojo avataras
AndriusMasa
Patyręs narys
Aviliai:98 - T18 / 14 - Dadanų
Bičių šeimų skaičius:110
Bitininkavimo stažas:6
Bičių rasė:Bakfasto b
Pranešimai:185
Užsiregistravo:2009 Geg 05 , 15:40

Re: Ne į temą

2014 Bal 22 , 15:11

O jeigu , mes esame ateivių eksperimentas, arba kaip kos terariumas. Paleido mus į visai kitą planetą, be žinių ir tt, pažiūrėti kaip mes vystomės, gal kokią naują technologiją sukursim>?:D

Čia bent logikos yra. :D

Pvz jei sako žmogus išsivystė iš bezdžionės, o tai kodėl dabar neišsivysto?
Bubilas Bitynas
www.bubilas.lt
Vartotojo avataras
gintaras4bar
Patyręs narys
Aviliai:T18, ko gero, geriausi aviliai Lietuvai
Bičių šeimų skaičius:10
Bitininkavimo stažas:10
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:178
Užsiregistravo:2011 Lie 24 , 13:57

Re: Ne į temą

2014 Bal 22 , 16:19

AndriusMasa rašė:Pvz jei sako žmogus išsivystė iš bezdžionės, o tai kodėl dabar neišsivysto?
O kam??? Sėdi ant šakos visą dieną, valgo bananus ar ką iš žioplo turisto nusigvelbia. O jei pradėtų vystytis į žmonės, tuoj prasidėtų - į darbą eiti, vaikų darželiu/mokykla rūpintis, mokesčius mokėti ir t.t. Gal tik vienintelis minusas bezdžionės gyvenime - bitininkauti negali, o daugiau - vieni privalumai :)


Mano patirtis apie virgules. Na netikiu aš jomis nors tu ką :)

Prireikė šulinį sodyboje iškasti. Atvažiavo meistras, reikšmingą miną nutaisęs, pavaikščiojo po sklypą su virgule ir išrinko vietą ... tiesiai ant tako/pravažiavimo, kur tas šulinys labiausiai po kojomis/ratais maišytųsi. Į mano klausimą: ar negalima būtų šulinio kasimo vietos bent 3 metrus į šoną paslinkti, kategoriškai atsakė NE! O mano pasiūlytą vietą ir visai išpeikė. Sukalė kuoliukus į išrinktą vietą ir išvažiavo. Nieko nelaukęs, kuoliukus perkaliau ten, kur man labiau reikia. Po poros dienų pradėjo kasti. Maždaug 5 metrų gylyje (meistro vietoje virgulės rodė, kad bus giliau), pradėjo veržtis vanduo. Meistras su pasididžiavimu pasidžiaugė, kad jo virgulė nemeluoja, o aš jam pritariau. Žinoma, kad šulinys yra kasamas visai kitur - ne ten, kur virgulės parodė, bet ten, kur aš norėjau - neužsiminiau :)
Vartotojo avataras
AndriusMasa
Patyręs narys
Aviliai:98 - T18 / 14 - Dadanų
Bičių šeimų skaičius:110
Bitininkavimo stažas:6
Bičių rasė:Bakfasto b
Pranešimai:185
Užsiregistravo:2009 Geg 05 , 15:40

Re: Ne į temą

2014 Bal 22 , 18:00

Tai aš sakau... Ateiviai realiausias variantas....
Bubilas Bitynas
www.bubilas.lt
Vartotojo avataras
Jovita
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:daugiaauksciai
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:16
Pranešimai:2126
Užsiregistravo:2008 Bir 13 , 22:58

Re: Ne į temą

2014 Bal 22 , 19:34

kice rašė:
vinipux rašė:
Jovita rašė:Zinau tik, kad mes galim daug ko pasiekti per pasamones galias. Taigi, stebukla savyje turim.Tereikia naudoti ir noreti.
šventa tiesa- tik visa bėda kad šitos galios silpnėja..."prisimenu lyg vakar" -užtekdavo menkutės minties galvoje -"moteris"- ir virgulė pati bemat rasdavo tiesiausią ir greičiausią kelią, jokio GPs nereikėjo....o dabar :shame: :'( , Tranui manau tai nors link brendžiuko kelią nurodo... :) :beer:
:lol:
Siaip - tikru stebuklu as bijau. Bet nevyksta jie kazkaip.. Gal baigesi? :chuckle
Baikit per anksti senti. Kodel jauniems stebuklai nesibaigia? Jiems ir sekasi viskas ,ir ideju pilni.O tik senyn, zubai zemyn. Reikia galva auksciau laikyt :) . Dar viena gera mintis:" Jei nori is pasaulio stebuklo- buk pats stebuklas". Nepamirskim buti gerais...net tada, kai kiti to nesitiki ;)
Vartotojo avataras
Jovita
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:daugiaauksciai
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:16
Pranešimai:2126
Užsiregistravo:2008 Bir 13 , 22:58

Re: Ne į temą

2014 Bal 22 , 19:41

Trane, tai, kad ne apie toki tikejima cia kalbama. Prie ko cia tie karai, prie ko baznycia? Cia tik sabloniski pasakymai. Ir ka musu pasamone turi bendra su baznycia? Nieko. Pasamone yra vartai musu kuriamus stebuklus, musu ginklas ir musu priesas. Tik su tuo "sautuvu" susitvarkyti ne visada lengva, nes nepazistam dar dorai.
As nesiremiu ekstrasensais, remiuosi savo patirtimis. Ir viskas. Tiketi viena, zinoti yra kita.
Poviliokas
Patyręs narys
Bičių šeimų skaičius:12
Bitininkavimo stažas:8
Pranešimai:159
Užsiregistravo:2014 Vas 10 , 22:13

Re: Ne į temą

2014 Bal 22 , 21:35

gintaras4bar rašė:
AndriusMasa rašė:Pvz jei sako žmogus išsivystė iš bezdžionės, o tai kodėl dabar neišsivysto?
O kam??? Sėdi ant šakos visą dieną, valgo bananus ar ką iš žioplo turisto nusigvelbia. O jei pradėtų vystytis į žmonės, tuoj prasidėtų - į darbą eiti, vaikų darželiu/mokykla rūpintis, mokesčius mokėti ir t.t. Gal tik vienintelis minusas bezdžionės gyvenime - bitininkauti negali, o daugiau - vieni privalumai :)


Mano patirtis apie virgules. Na netikiu aš jomis nors tu ką :)

Prireikė šulinį sodyboje iškasti. Atvažiavo meistras, reikšmingą miną nutaisęs, pavaikščiojo po sklypą su virgule ir išrinko vietą ... tiesiai ant tako/pravažiavimo, kur tas šulinys labiausiai po kojomis/ratais maišytųsi. Į mano klausimą: ar negalima būtų šulinio kasimo vietos bent 3 metrus į šoną paslinkti, kategoriškai atsakė NE! O mano pasiūlytą vietą ir visai išpeikė. Sukalė kuoliukus į išrinktą vietą ir išvažiavo. Nieko nelaukęs, kuoliukus perkaliau ten, kur man labiau reikia. Po poros dienų pradėjo kasti. Maždaug 5 metrų gylyje (meistro vietoje virgulės rodė, kad bus giliau), pradėjo veržtis vanduo. Meistras su pasididžiavimu pasidžiaugė, kad jo virgulė nemeluoja, o aš jam pritariau. Žinoma, kad šulinys yra kasamas visai kitur - ne ten, kur virgulės parodė, bet ten, kur aš norėjau - neužsiminiau :)
jei tavo sulinyje vanduo jau is 5 metru sunkiasi, tai gerk is balos, o siaip kaip daromi greziniai tai 1 ir antras vandeningi sluoksniai praleidziami, jei nori svaraus vandens
Vartotojo avataras
Med
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Dugiaauksciai
Bičių šeimų skaičius:250
Bitininkavimo stažas:20
Pranešimai:1455
Užsiregistravo:2009 Sau 17 , 19:26

Re: Ne į temą

2014 Bal 22 , 21:55

AndriusMasa rašė: Pvz jei sako žmogus išsivystė iš bezdžionės, o tai kodėl dabar neišsivysto?
Nea, bezdziones issivyste is zmogaus. Ievai ir Adomui buvo liepta neliest rojaus vaisiaus, bet kai jie neiskente ir paragavo jiems taip patiko smagintis, kad ir sekancios kartos nesustojo tai daryt ir del giminingo kryzminimosi i Pasauly pradejo ateit ne tik normalus individai, bet ir genetiskai sudarkyti asmenys, kurie veliau atskilo nuo zmoniu rases, jiems uzaugo plaukai ir bendravimui teliko : "-Uhu, uhu", bet jiems to uzteko, kad islikt iki siu dienu. Va tokia istorija.
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Daugiaaukščiai T-18
Bičių šeimų skaičius:1
Bitininkavimo stažas:50
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:3101
Užsiregistravo:2008 Gru 18 , 15:42

Re: Ne į temą

2014 Bal 22 , 22:53

Jovita rašė:As nesiremiu ekstrasensais, remiuosi savo patirtimis. Ir viskas. Tiketi viena, zinoti yra kita.
Va, va apie tą patį ir aš kalbu, kad tikėjimas ir žinojimas nėra tas pats.
Jums, gerai, kad turite kokios tai nevisiems suprantamos patirties, bet reikėtu ir paaiškinti konkrečiau, kaip tai Jums pasireiškia ar apsireiškia.
Gaila, kad man neduota su dievais pabendrauti, gal ir aš tada nebūčiau toks skeptikas. Paksas irgi per Džiugašvilį su anuo pasauliu bendravo, bet visvien blogai baigėsi.
Aš esu juodas realistas ir dar kol kas niekur neaptikau jokios dievybės, dvasių ar velnių apsireiškimų.Vaikystėje augau pas labai religingus senelius. Buvau prisiklausęs visokių pasakojimu. Bijodavau visko, melsdavausi bet kokiu atveju, ėjau išpažinties, džiaugiausi religinėmis šventėmis ir t.t.
Karta, kai stiprei apsirgau, papuoliau pas daktarus, tai jie atlikę kraujo tyrimus, nustatė, kad labai silpnas mano kraujas ir suleido man kažkokių vitaminų. Po to mano pasaulis apsivertė aukštyn kojomis, dingo iš mano gyvenimo visi velniai ir šventos dvasios. Pasidariau labai drąsus. Jei tik kas nors kur pasivaidendavo ar šiaip kas neaišku pasidarydavo, drąsiai eidavau ir išsiaiškindavau kodėl, iš kur kyla koks garsas, ar tamsoje kokie šešėliai iš ko susidaro. Kaip taisyklė visada rasdavau priežąstys. Taip pamažu, ištirinėdamas viską, kas mane norėjo baidyti, ar buvo kas neaišku, įsitikinau, kad jokių nei baidyklių, nei velnių nėra, viskas turi paprasčiausias priežastys. Pamažu mano gyvenymas pasidarė šviesus ir be fobijų.
Dar skaičiau daug knygų apie religijų kilmę, ivairių dievų garbinimus ir visur suradau, kad viską išmislino pats žmogus. Jokių dievybės, dvasių, angelų ar velnių apraiškų mano gyvenime daugiau nėra ir tikrai nuoširdžiai užjaučiu žmonęs, kurie tiki dievais, dvasiomis ir kunigais.
Apie pasamonę yra visai kita kalba, čia jau paties žmogaus smegenų veiklos produktas ir jokio ryšio neturintys su dvasiomis ar dievais. Čia kita kalba iš psihiatrijos, psihoanalizės, buvusios patirties įtakos mąstymui ir t.t. Apie tai nepradėsiu... ;)
Vartotojo avataras
Jovita
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:daugiaauksciai
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:16
Pranešimai:2126
Užsiregistravo:2008 Bir 13 , 22:58

Re: Ne į temą

2014 Bal 22 , 22:58

Bet, kad niekas cia apie kunigus ir nesneka. Ir as esu realiste. Jei kur subilda, einu, issiaiskinu, paciupineju. Visada randu , ieskau priezasties. Bet vistik: yra fiziku, kurie teigia Dieva esa, o kiti teigia, kad Jo nera...
As negaliu atsisakyti savo sugebejimu, kuriuos man dave gamta, o kitiems galbut ju nedave. Kam cia dalintis? Kad skeptikai pasijuoktu? Turiu ka turiu, ko Universitetuose neismoksi.
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Daugiaaukščiai T-18
Bičių šeimų skaičius:1
Bitininkavimo stažas:50
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:3101
Užsiregistravo:2008 Gru 18 , 15:42

Re: Ne į temą

2014 Bal 22 , 23:10

Jovita rašė:Bet, kad niekas cia apie kunigus ir nesneka. Ir as esu realiste. Jei kur subilda, einu, issiaiskinu, paciupineju. Visada randu , ieskau priezasties. Bet vistik: yra fiziku, kurie teigia Dieva esa, o kiti teigia, kad Jo nera...
As negaliu atsisakyti savo sugebejimu, kuriuos man dave gamta, o kitiems galbut ju nedave. Kam cia dalintis? Kad skeptikai pasijuoktu? Turiu ka turiu, ko Universitetuose neismoksi.
Na yra fizikų kurie mano, kad dievas yra, bet turbut yra daugiau kunigų kurie mano, kad jo nėra. Nežinojimas visada gimdo baimę ir dievybe, o kunigai aiškia žino, kad kalba apie dalykus kurių nei matė nei girdėjo, todėl ir skeptikai.
Niekas tavęs neverčia atsisakyti sugebėjimų kuriuos manai kad turi, bet pasidalinti tuom reikėtų ir su kitais.Gal ir kiti turime, tik to nežinome? "Juokiasi tas, kas juokiasi paskutinis", yra toks posakis ir nereikia to bijoti.

Grįžti į