Re: Ne į temą

R. Bukausko bitininkavimo technologija
Vartotojo avataras
Jovita
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:daugiaauksciai
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:16
Pranešimai:2126
Užsiregistravo:2008 Bir 13 , 22:58
Re: Ne į temą

2014 Geg 05 , 09:39

Pareina studentas namo. Alkanas. Saldytuve nieko nera. Jis galvoja: " Nueisiu i pirma auksta pas ponia Schmidt ir paprasysiu jos bulviu. Taip, nueisiu ir sakysiu: "Miela ponia Schmidt, esu labai alkanas, prasau, paskolinkit man bulviu". Eina laiptais zemyn ir treciame aukste galvoja: "Ne! Jau kiek metu ji gyvena mano name, niekada su manim nesisveikina! Pasakysiu jai taip: " Ponia Schmidt, esu alkanas, gal galit man paskolinti bulviu?" Eina toliau ir, nusileides i antra auksta, galvoja: "Nesamone. Ji tokia bjauri, mane visada apsneka, kai einu ziuri pro langa, seka. Pasakysiu jai: Ponia Schmidt, duokit greit man bulviu. Noriu valgyti". Nusileido i pirma auksta, paspaude skambuti...Duris atidare miela senyvo amziaus moteris. Studentas pasiziuri i ja ir sako: "Zinot ka? Kakoju ant tu jusu buviu. Nereikia man ju!"
Vartotojo avataras
Jovita
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:daugiaauksciai
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:16
Pranešimai:2126
Užsiregistravo:2008 Bir 13 , 22:58

Re: Ne į temą

2014 Geg 05 , 09:40

vinipux rašė:džiugu kad pavasary moterys linksmėja.... :)
(čia kaip mano senai pasakotame nutikime- "šilta šilta, gera, gera- o paskui tik juokas suėmė" :)
gal Jovita galit paskolinti banko kortelę,ir kodą užrašyti- sutiksiu būti vadinamas ir asilu ir avinu, o jeigu mažybiniais vardais tai ir visai smagu (pvz. asiliukas ar avinukas)
Ant korteles buvo banko darbuotojos tel numeris ;)
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Daugiaaukščiai T-18
Bičių šeimų skaičius:1
Bitininkavimo stažas:50
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:3101
Užsiregistravo:2008 Gru 18 , 15:42

Re: Ne į temą

2014 Geg 05 , 10:25

Na Jūs čia šauniai šauniais išmintingais anekdotais pasimėtėte.
Aš irgi mislinu,kad kalbėti apie dalykus, kurių neišmanai, o tuo labiau nematei ir nečiupinėjai, o tik girdėjai, kad kažkas, kažkur, kažką kalbėjo, tikrai neverta. Tikriausiai išmintingiausiai yra tiek iš dangaus, tiek iš peklos, "nusileisti" ant žemės į kasdieninę realybę ir nesvaičiuoti. Tie kas kalbasi su dievais ar dvasiomis, tegu sau kalbasi. Nuo to visvien niekas nesikeičia. Mums, bitininkams svarbiau yra išmokti prakalbinti bites ir bandyti susikalbėti. To ir linkiu.
Na, o geras , pamokantis anekdotas, nuo kuriuo ir nuotaika pagerėja, visada įdomu paskaityti ir visada laukiamas. ;)
Vartotojo avataras
Rimas007
Patyręs narys
Aviliai:daugiaaukščiai.T-18
Bičių šeimų skaičius:120
Bitininkavimo stažas:9
Pranešimai:1038
Užsiregistravo:2009 Lap 09 , 22:36

Re: Ne į temą

2014 Geg 05 , 10:40

Petriukas nuo mažens labai domėjosi geografija ir norėjo apsigyventi mieste, turinčiame įdomų, iš dviejų žodžių susidedantį pavadinimą, pavyzdžiui, Buenos Aires, Los Andžele , Monte Karle. Ir jo svajonė iš dalies išsipildė...Dabar jis gyvena Kazlų Rūdoje! :)
Visiems jums-linkiu laimės
vinipux
Patyręs narys
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:0
Pranešimai:3130
Užsiregistravo:2009 Vas 17 , 20:19

Re: Ne į temą

2014 Geg 05 , 12:47

chmmm.. kaip supratau antros dalies pokalbio tema "Kaip aš skambinau varpais ir tampiau velnią už uodegos nebus" :'( , Tranas sudėjo ginklus....
Oponuoju Tranui dėl nepačiupinėtų dalykų- apie panas įdomu ir malonu buvo kalbėti, nors ir nevisos pačiupinėtos, tiesa visos matomos. :)
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Daugiaaukščiai T-18
Bičių šeimų skaičius:1
Bitininkavimo stažas:50
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:3101
Užsiregistravo:2008 Gru 18 , 15:42

Re: Ne į temą

2014 Geg 05 , 14:24

"Tranas sudėjo ginklus" niuuu nevisai teeeip. Sakyčiau, kad oponentų trūksta :chuckle Va jei Med , Rimas ir kiti tikintis į dievą ar į velnią prisijungtu, tada būtų kita kalba..Vasarinio trūksta, tas tai iškastu neginčijamų įrodymų ar paneigimų. Čia mes visi aktyviausi diskutuotojai maždaug sutariame, tik Rimas vienas kiek spiriuojasi, mat Budos išminties yra prisiskaitęs. ;) Būtent, Budos išmintis, kurią Rimas parašė, ir mane paprotino, kad apie dalykus, kurių negalima pačiupinėti , pamatyti ar kaip nors palaižyti, neverta ir diskutuoti, nes išeina vieniems kalba apie nieka, o kitam, kuris tiki, atrodo gana rimtas reikalas. O bet tačiau ir Rygos Ragana sakė, kad su tikinčiais ne tik kad negalima ginčytis, bet taip darydamas gali jiems net stipriai pakenti, o tuo pačiu ir pats sau. :shame: ;) :devil:
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Daugiaaukščiai T-18
Bičių šeimų skaičius:1
Bitininkavimo stažas:50
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:3101
Užsiregistravo:2008 Gru 18 , 15:42

Re: Ne į temą

2014 Geg 05 , 16:06

Ačiū Vinį, už protinga patarimą. ;)
Matai, Rygos Raganos nepaklausiau ir kitatikius kritikuoti buvau pradėjęs, bet "liaudies balsas" iš tavo lūpų, pasiekė ir mano sustabarėjusį protą, todėl ištryniau
Nuo" ligos", patarinėti " žaliems" ne savo temose, jau išsigydžiau, Ačiū "derekui", bet įgelti konservatoriams, vis dar turiu šį bjaurų įprotį. :shame:
Aš tiek jų nemėgstu, kad net jaučiu savotišką malonumą, kada jie mane užsipuola ir nemėgsta manęs, kaip ir aš jų. Tikiuosi, kad su tavo pagalba gal pasveiksiu ir nuo tos blogybės. :devil:
arunass
Patyręs narys
Aviliai:10 rėmų daugiaaukščiai + dadano
Bičių šeimų skaičius:50+
Bitininkavimo stažas:5
Bičių rasė:bakfast
Pranešimai:208
Užsiregistravo:2010 Rgp 18 , 20:50

Re: Ne į temą

2014 Geg 05 , 19:54

TRANAS rašė:"Tranas sudėjo ginklus" niuuu nevisai teeeip. Sakyčiau, kad oponentų trūksta :chuckle Va jei Med , Rimas ir kiti tikintis į dievą ar į velnią prisijungtu, tada būtų kita kalba..Vasarinio trūksta, tas tai iškastu neginčijamų įrodymų ar paneigimų. Čia mes visi aktyviausi diskutuotojai maždaug sutariame, tik Rimas vienas kiek spiriuojasi, mat Budos išminties yra prisiskaitęs. ;) Būtent, Budos išmintis, kurią Rimas parašė, ir mane paprotino, kad apie dalykus, kurių negalima pačiupinėti , pamatyti ar kaip nors palaižyti, neverta ir diskutuoti, nes išeina vieniems kalba apie nieka, o kitam, kuris tiki, atrodo gana rimtas reikalas. O bet tačiau ir Rygos Ragana sakė, kad su tikinčiais ne tik kad negalima ginčytis, bet taip darydamas gali jiems net stipriai pakenti, o tuo pačiu ir pats sau. :shame: ;) :devil:

Na tie dalykai tikrai nera tokie neapcioupiami,todel pasaulyje manau didesne dalis tikinciuju.Dievas tintiems duoda zinojima kuris neleidzia abejoti,o ateistams leidzia gyventi kaip jie nori.
Gal kas bandet " onclick="window.open(this.href);return false; butu malonu kad pasidalintumet.
Vartotojo avataras
kice
Patyręs narys
Aviliai:dadanai, daugiaukščiai 10-rėmiai
Bičių šeimų skaičius:30
Bitininkavimo stažas:15
Bičių rasė:Carnica, buckfast
Pranešimai:3591
Užsiregistravo:2008 Geg 05 , 12:15

Re: Ne į temą

2014 Geg 05 , 20:05

Kad viskas atvirksciai - tikejimas leidzia gyventi kaip nori, nes dievas viska atleidzia.. O va netikintis turi gyventi grieztai pagal savo sazine - nes niekas tau neatleis, jei pats negalesi sau atleisti..
Katėms žiurkių nuomonė nerūpi..
Vartotojo avataras
Jovita
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:daugiaauksciai
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:16
Pranešimai:2126
Užsiregistravo:2008 Bir 13 , 22:58

Re: Ne į temą

2014 Geg 05 , 21:07

Nu, jau, Kice, "suvartei". Tikintiesiems Dievas viska atleis, bet jie neturi sazines, o va, netikientieji tai tik jie turi sazine... o kai moka sau atleisti, tai gali daryti bet ka.
Tas jusu kalbejimas apie tikejima Dievu toks i remus ispraustas, kad jus net neisivaizduojate, ka mes sakom ar bandom pasakyti. Jus tik paveiksliska, baznytiska tikejima isivaizduot mokat. Nezinau, as tai seniai is tokios sampratos isaugus. Bet, kai zmones netiki, tai jie kitaip ir nesuvokia- tik paveiksliukais. Arba juokingiausia kai pasako: kosmonautai skraido, o Dievo ant debesies nemate... :lol: . Ir cia "relistiskas" mastymas?
Vartotojo avataras
kice
Patyręs narys
Aviliai:dadanai, daugiaukščiai 10-rėmiai
Bičių šeimų skaičius:30
Bitininkavimo stažas:15
Bičių rasė:Carnica, buckfast
Pranešimai:3591
Užsiregistravo:2008 Geg 05 , 12:15

Re: Ne į temą

2014 Geg 05 , 21:31

i kokius dar remus? Gi Lietuvoj gyvenu, katalikiskas krastas.. O kiek tu kataliku nemeluoja, nevagia, nepavydi, nesvetimauja ir t.t.? Baznytele aplanko, issispaviedoja ir toliau griekus daro.. Ir paveiksliukais visi tiki.. Pradedant popieziais, baigiant bobutem - sakytum stalbmeldziai, ale gi kaip isizeis :lol:
Klausimas, kas cia remuose ir kas kuo tiki..
Katėms žiurkių nuomonė nerūpi..
Vartotojo avataras
Jovita
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:daugiaauksciai
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:16
Pranešimai:2126
Užsiregistravo:2008 Bir 13 , 22:58

Re: Ne į temą

2014 Geg 05 , 21:47

kice rašė:i kokius dar remus? Gi Lietuvoj gyvenu, katalikiskas krastas.. O kiek tu kataliku nemeluoja, nevagia, nepavydi, nesvetimauja ir t.t.? Baznytele aplanko, issispaviedoja ir toliau griekus daro.. Ir paveiksliukais visi tiki.. Pradedant popieziais, baigiant bobutem - sakytum stalbmeldziai, ale gi kaip isizeis :lol:
Klausimas, kas cia remuose ir kas kuo tiki..
Tai pagal Tave tikintieji nedori, o ateistai saziningi? Idomi klasifikacija.
O as tikiu, kad mes gyvenam tukstancius gyvenimu. Mirsim, vel i kazka reinkarnuosimes. Ir tikrai ne tas pats kaip va, dabar gyvenam, kai tai samoningai suvokiam.Gyventi reikia kuo teisingiau. Europoje zmones dziaugiasi tikedami, kad bus gyvenimas po gyvenimo(reinkarnacija).O Indijoje jiems liudna del to.Jie stengiasi, noretu, kad nebereiketu atgimti. Nes gyvenimas yra ne tik dziaugsmas, bet ir sunki mokykla.
Vartotojo avataras
kice
Patyręs narys
Aviliai:dadanai, daugiaukščiai 10-rėmiai
Bičių šeimų skaičius:30
Bitininkavimo stažas:15
Bičių rasė:Carnica, buckfast
Pranešimai:3591
Užsiregistravo:2008 Geg 05 , 12:15

Re: Ne į temą

2014 Geg 05 , 21:53

O as zmones skirstau i gerus ir blogus - man dzin, ka jie tiki, ko ne :)
Gera mintis daineleje:
"Psichologo patarimas:" sypsokites ir kitiems atrodys, kad jus laimingi ""
https://www.youtube.com/watch?feature=p ... PzT7Ja5Lis
Katėms žiurkių nuomonė nerūpi..
Vartotojo avataras
Jovita
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:daugiaauksciai
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:16
Pranešimai:2126
Užsiregistravo:2008 Bir 13 , 22:58

Re: Ne į temą

2014 Geg 05 , 23:10

Visdelto, sabloniskas Lietuvoje tikejimas. Ir visiems taip atrodo, kad kiti taip tiki... ;)
Trane, budistai tiki, kad zverimi atgims arba zmogum, krisnaitai tiki, kad tik zmogum atgims. As manau, kad jau bite neatgimsim mes... ;) .O tik zmogum jau. Bet kas cia zino...
Vartotojo avataras
Jovita
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:daugiaauksciai
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:16
Pranešimai:2126
Užsiregistravo:2008 Bir 13 , 22:58

Re: Ne į temą

2014 Geg 07 , 09:14

TRANAS rašė:Man Būdos gyvenimiška išmintis patinka, o į ką kas po mirties atgims - tuo visiškai netikiu. Atgimimą pripažystu tik per genų paveldimumą ir dar gyvam individui esant, išmąstytų ir užrašytų idėjų atgimimą. Sumąstytas reikalas ir tinkamai užrašytas, neprapuola. Per knygas, mokymasi, mokslo pasiekimus, vis iš kartos į kartą yra atkartojamas ir papildomas naujais atradimais ar išmąstymais. Va čia tikra ir suprantama, o atgimimą per kažkokią tai dvasią - net įsivaizduoti nepajėgiu. Stebūklų NĖRA ir būti negali.
Pykit nepykit, bet laisvamanis ir nuogas realistas - AŠ. Apie tai ko nepripažystu net diskutuoti tingiu, kam kalbėti apie NIEKĄ. Man tikinčiųjų apeigos ir visokios šventės ar skelbiami vis nauji ŠVENTIEJI, tai lyg mažų vaikų prasimanyti žaidimai.
Geriau po :beer: padarom, ponai tikintieji. Čia nors tikras reikalas. ;)
Zodziu, tik ateistas.
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Daugiaaukščiai T-18
Bičių šeimų skaičius:1
Bitininkavimo stažas:50
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:3101
Užsiregistravo:2008 Gru 18 , 15:42

Re: Ne į temą

2014 Geg 07 , 11:22

Jovita rašė:[Zodziu, tik ateistas.
Ne.
Ateistas irgi svotiškas tikėjimas. Aš aklai nieko neatmetu, o stengiuosi suprasti ir visur ieškau racionalaus grūdo. Taip suprantu, kad viskuo mirtingas žmogus negali žinoti, kažkuo tenka ir patikėti, bet tam turi būti kažkoks logiškas paaiškinimas.
Nors esu ir užsispyręs žemaitis, bet svariais argumentais man galima įrodyti, kad yra ir Dievas , ir Velnias, bet kol kas niekas tokių nepateikė.
Taip, kad manęs visiškai nenurašykit, nesu jau toks beviltiškas ;) Jei tik brendžio yra pakankamai, mėgstu ir pamąstyti, o kai pasiekiu tam tikrą kondiciją galiu ir su pačiu Dievu ar Velniu pabendrauti. :beer: :devil:
Vartotojo avataras
kice
Patyręs narys
Aviliai:dadanai, daugiaukščiai 10-rėmiai
Bičių šeimų skaičius:30
Bitininkavimo stažas:15
Bičių rasė:Carnica, buckfast
Pranešimai:3591
Užsiregistravo:2008 Geg 05 , 12:15

Re: Ne į temą

2014 Geg 07 , 12:13

Nu jau Trane.. Kaip cia dabar atgimimu netiketi? Visi gi atgimsta, nes kai numirsta - tampa trąša augalams, juos sueda gyvuliukai, juos - kiti gyvuliukai :) ir taip tesiasi atgimimas iki begalybes :lol:
Katėms žiurkių nuomonė nerūpi..
Vartotojo avataras
Liuka
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:dadanai
Bičių šeimų skaičius:150
Bitininkavimo stažas:32
Pranešimai:2579
Užsiregistravo:2009 Vas 08 , 14:20

Re: Ne į temą

2014 Geg 08 , 13:44

TRANAS rašė:Liuka mane visai pamiršo ;) Nebežinau ką ir bemislinti :think: Ar čia prieš blogą, ar prieš gerą? ;)
Linkėjimai iš Žemaitijos Tau ir tavo Diedui :rose: :beer:
Nu ačiū :) ,kad ne,nepamiršau,susapnuoju bent kartą į mėnesį.Dar dažnokai pagalvoju,kad vietoj brendžiuko samagonas būtų geriau ir sveikiau ,ir pigiau.Užsukit kadu pasibandyt :)
Vartotojo avataras
vidmantask
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:dadano, daugia/bedug. bitidė,platformos.
Bičių šeimų skaičius:78
Bitininkavimo stažas:36
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:2621
Užsiregistravo:2009 Sau 06 , 14:47

Re: Ne į temą

2014 Geg 08 , 15:13

Va, kad samogoną virtų ir laikytų, kaip mes medų, naudodami tik maistinę tarą ir neržaveikos indus, tai dar galima būtų ir gerti. Kai pažiūri telike, kai išdrasko pareigūnai tuos primityvius fabrikėlius , nors produkcijos apimtis didelė, bet įranga... statinės nuo saliarkos, metaliniai kibirai, šlangos velnežin kokios. Tai tokio gėralo laikant stopkę negali draugui sakyti „Į Sveikatą“
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Daugiaaukščiai T-18
Bičių šeimų skaičius:1
Bitininkavimo stažas:50
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:3101
Užsiregistravo:2008 Gru 18 , 15:42

Re: Ne į temą

2014 Geg 08 , 15:39

Ačiū Liuka už pakvietimą.
Kada nors, kartu su Pupinu, grįždami iš Varšavos turgaus, užsuksim, to gero ekologiško produkto paragaut ir įvertint. :rose:

Vidmantai, Liukos Diedas yra Žemaitis, tvarkingas ir geras meistras, sprendžiant kaip avilius gamina, tai tikiuosi, kad ir naminukę gerą padaro. Liuka bet kokio š... tokiems garbingiems svečiams, kaip mudu su Pupinu, nedrystu siūlyti. :chuckle :beer:

Grįžti į