Bičių Šeimų skaičius kvadratiniam kilometre.

Alternatyvios bitininkavimo technologijos
MindaugasKi
Patyręs narys
Aviliai:Dadano
Bičių šeimų skaičius:2
Bitininkavimo stažas:1
Bičių rasė:Vietinės
Pranešimai:68
Užsiregistravo:2017 Kov 16 , 11:34
Re: Bičių Šeimų skaičius kvadratiniam kilometre.

2017 Spa 18 , 09:32

plikas rašė:Bičių šeimų skaičius: 2
Bitininkavimo stažas: 0
-Po keletos metų tą "liga" praeis,pasveiksi"..;-)
Na, netiesioginio stažo turiu daugiau ;) Gal ir praeis, bet kol kas yra nemažai noro pritaikyti savo žinias dirbant su bitėmis, o ir šiaip mėgstu analizuoti.

Rimas007: na, faktas, kad toks vertinimas daugiau savo smalsumo tenkinimui, nors manau, kokiems ypač dideliems bitynams, tai gali būti ir naudinga - nereikia niekur važinėti ir pagal duomenis gali įvertinti ir modeliuoti ar sėti lauką grikių ar kažkur perkelti dalį bičių. Aišku faktas ir tai, kad čia veikia ir daug nenuspėjamų veiksnių, kaip pats sakote - vienais metais toj vietoj šnipštas, o kitais kažkodėl viskas daug geriau, nei šiaip būna.

Pabaigęs, galutiniu variantu vis tiek pasidalinsiu - gal kam bus įdomu, nes man kol kas smalsu bent jau žinoti kiek proc. teritorijos užima bitėms naudingi plotai ir kiek yra nenaudingų. O jei dar pavyktų rasti kitų bitynų lokacijų duomenis, žinočiau kiek grynos teritorijos tenka tik pvz mano bitėms.
bitbalpetras
Patyręs narys
Pranešimai:35
Užsiregistravo:2008 Gru 17 , 14:35

Re: Bičių Šeimų skaičius kvadratiniam kilometre.

2018 Kov 18 , 13:38

Kritikuoti , tai beveik nieko nespręsti.Mindaugai Ki aš tavo paieškas palaikau. Savo ieškojimus nepatingėk paskelbti. Sėkmės tau.

Grįžti į