Kest, turiu kelis klausimus.
Pirma, juk pas tave šalia pagrindinių šeimų žiemodavo atsargines šeimelės. Tai kam tau reikia gegužės pabaigai augintis nepakankamai kokybiškas motinėles?
Antra, juk pavasarį tu darai skatinamąjį maitinimą, kad būtų daugiau perų. Tai gal geriau dvi motinėlės ir jokio skatinimo? Tuo labiau, kad dvi motinėlės labai gerai būtų prieš medunešį ir žiemą?



