FORUMO BIČIULIŲ SUSITIKIMAS 2011

Čia rašome viską, kas susiję su forumu: pasiūlymus, pageidavimus, ką ištrinti, ką pridėti ir t.t. Taip pat čia bus skelbiamos forumo naujienos.
Se
Sergijus
Re: Forumo bičiulių susitikimas 2011!

2011 Bal 14 , 22:13

Bičiulis Vaidas,jau,lyg ir aprašė sąšliaužį,ale pamislinau,jog ir man savo versijukę,išdėstyt nepakenktų... ;)

Tai va,neradęs į "Šušvę" vežikų,nuplanavau maršrutėlį autobiesais.Balandžio 9-osios ryte,spėriai nutapsėjau iki autobieso,vešiančio mane Šiauliuosna.1,5 km.,net parūkyt nestabtelėjau... :wasntme: Šiauliuose,susiradęs autobiesą besitysianti Kėdainių link,su vairuotoju suderinau savo "maršrutą",t.y - kur tie Bokštai ir,kur man reiks išsiropšt iš patogaus transporto,minti duobėtą vieškelėlį,nuosavu "peškomobiliu"... :wasntme: :o

Išsliuogiau iš autobieso sutartoj vietoj ir nustebęs,apžvelgiau apylinkes - gi nė vieno bokšto aplinkui! :think: "Bebokščiai",pagalvojau,akurat kaip ir bitininkų šventėj Tiltuose - "betilčiai". ;)

Pasigavęs vieną kaimietį iš "vietinės faunos atstovų",suderinau savo "maršrutizatorių",su jo nurodyta kryptim ir,"pasukau ienas" link Krakių.Pirmąją valandą,pėdinau sparčiai ir vis,rasdavau laiko pasigrožėt gražiomis "bebokščių" apylinkėmis. ;) Antrąją valandą,tempą teko kiek sumažinti nes,pasirodė,jog mano plaučiai,"nesubalansuoti" su "peškomobiliu" ir blogina judėjimo priekin kokybę.Ir vieškelis,lyg ir duobėtesnis pasidarė,ir aplinka,lyg ir labiau nušiurusi... :think: Prasidėjus trečiajai valandai,pūkščiau lyg dūminė kiaurais "plaučiais" ir keikiau duobėtą ir akmenuotą vieškelį,nusususias apylinkes,klaikiai "gagenančius" vieversius ir visą šitą "sumanymą"...! :E

Galu gale,besibaigiant 3-čiajai valandai,atropojau iki kavinės "Pirosmani" Krakių centre,sudribau ant laiptelių ir,mažumėlę atsikvėpęs išsitraukiau pasą.Jo majo,pasirodo,jog man,jau seniai nebe 25-eri! :o Ir,netgi - nebe 35-eri,blyn,o... :o :o Susistabdęs vietinį "aborigeną",pasiteiravau kiek,gi,der iki "Šušvės" liko? :think: 6 kilometrai???!!?? :o Aina na....,juk nuropojęs toookį kelią,aš ne tik,kad "šokėjimui" jėgų neturėsiu - mano alsavimui,specialios aparatūros reikės...!!! :o :knock: :o

Paskambinau bičiuliui Rolandui ir paprašiau,kad atliuoksėtų manęs pasiimt,o pats nurioglinau parduotuvėn "šiobeito",kūnui ir sielai įsigyt... ;)

Tesinys tada,kai nuspręsit,chebryte,jog tęsti verta... :leaves:
Vartotojo avataras
zilvasss
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:daugiaaukščiai, 8 ir 10 rėmų
Bičių šeimų skaičius:100
Bitininkavimo stažas:25
Bičių rasė:bakfastas
Pranešimai:4991
Užsiregistravo:2009 Sau 25 , 16:06

Re: Forumo bičiulių susitikimas 2011!

2011 Bal 14 , 23:21

kol visi valgė ir šnekėjos Sergijus į užrašų knygelę kažką užsirašinėjo, kaip anglų policininkas.Jaučiu turi kompromato... :chi:
tinginiai progreso variklis
Ra1
BIČIULIS
BIČIULIS
Bičių šeimų skaičius:325
Bitininkavimo stažas:19
Bičių rasė:Buckfast
Pranešimai:521
Užsiregistravo:2009 Kov 31 , 20:38

Re: Forumo bičiulių susitikimas 2011!

2011 Bal 15 , 02:06

Tikiuosiu, kad dar ne per stipriai veluoju: Aciu forumieciams uz malonu sutikima ir demesi. Labai patiko buti su jumis. Norejosi, dar ir po "oficialios" dalies pabuvoti, tik - deja - neisejo.
Grazu skaityti, kaip smagiai vakara praleidote. Dar truputi atsikvepkime pries darbo, nes jauciu, kad labai (labai!) greit viskas pasikeis.
O gal dar truputi - kol ne pradejome aktyviai bitininkauti - daugiau informacijos is Sergijaus? Noretus isgirsti visa istorija, nes idomiai rasote, Sergijau, tai: teskite toliau.
Let the bees tell you (Br. Adam)
Se
Sergijus

Re: Forumo bičiulių susitikimas 2011!

2011 Bal 15 , 22:37

Tai va,kai bičiulis Rolandass atsitysė manęs parsivežti,Krakių krautuvikėj,pirkčiojau "degalus ir tepalus". ;) Įgriuvo "Mažylis" (jo tokia pravardė,"techase" buvo) pro krautuvikės duris vidun,kaip įprastai - "nusiobliavo" pakaušį į viršutinę staktos siją (kuri,tik 2 metrų aukštyje buvo) ir keiktelėjęs,nušiaušė ieškot manęs.Įsivaizduojat,chebrike,50-ies kv/m plote,sugebėjom prasilenkt net 2 kartus ir nepastebėt,viens kito! :o Rekordas!! :leaves:

Atsimenu,kai bastydavomės Kaune,Laisvės alėjoje,Mažylį galėdavom pastebėt iš bile kurios,alėjos vietos. :chi: Kaip apšvietimo stulpas,iš minios "išsiskirdavo"... :wasntme: Atsimenu tokį bajerį: palakėm,kažkur centre alaus ir betaikydamas pro duris,Mažylis užkliuvo už aukštoko slenksčio ir "prigulė pailsėt". :wasntme: Praėjo nemažai laiko,kol atkėlėm šitokį "gremėzdą"! :o :wasntme: Atrėmėm į sieną,kad nenugriūtų ir pasiūlėm "apsičiupinėt" - ar niekas nedingo? :think: Apsičiupinėjęs,Mažylis pareiškė,jog dingo jo batas ir jis nepajudės iš vietos,kol jo nerasim. :nope: Kadangi užsispyrusį Mažylį,iš vietos galėtų pajudint tik tankas,tučtuojau visi išvertėm kišenes,kad jis įsitikintų,jog bato neturim... :wasntme: Įkalbėjom jį nusiaut ir kitą batą,kad nešlubuotų eidams ir itikinom,jog batas - būūūūtinai atsiras pakeliui... :chi: Keista,bet Mažylis - patikėjo! :leaves: Niu kū,šiaušiam alėja,Mažylis savo "lastais",per grindinio plyteles šlepsi,praeiviai pirmiau į jį,o paskui į jo kojas,žvilgsnį kreipia... :chi: Linksma,blyn - iki ašarų! :lol:

Taip atsitysėm iki CUP-o,o priešais jį,jei kas atsimenat,buvo fontanas.Niu ir ką sau manot? Fontano vidury,gauja pusplikių vaikigalių,Mažylio batą plukdo!! :o "Vaizdzialis" fantastiškas: pacaniukai,tą "batuką",kaip laivelį plukdo ir į jį pūst bando ir stumdo visaip ir nardina,o Mažylis riogso ant fontano krašto ir iš pasipiktinimo - nė žodžio ištart nebegali... :o Galų gale,kažkuris iš mūsų nusimetė sportbačius ir įšokęs į fontaną,"batuką" iš vaikigalių atėmė... :wasntme: Laimingas iki ašarų Mažylis apsiavė batą ir pareiškė,jog "radybas" - reikia "aplaistyt". :beer: Mažyli,sakau,grįšim - "chatoj" ir "aplaistysim",o dabar šiaušiam į "benderį",kol dar "vielabraukiai",po miestą "liuoksinėja"... ;)

Žinot ką aš jum pasakysiu,chebryte,juokingiausia tai,jog Mažylio,52-o dydžio "avalynei",tas fontano baseinėlis,buvo "ryškiai" per mažas... :dance: :lol:

Tai va,atsitysėm męs į "Šušvę" ir aš,tik iššokęs iš mašinos,iliuoksėjau vidun su šūkiu - "labuks,chebryte"! :dance: Hole (ten kur riogsojo televizorius ir židinys) stovėję bičiuliai atsisuko,o aš su visais pasisveikinau.Bespausdams atkišamas "rankenas","prisiyriau" prie registracijos stalelio ir išvydęs Kikebu,džiugiai šūktelėjau: labučkis,Kikebūūūūte,džiaugsmeli mano strazzzzzzz - a kur padėjai strazdanas?!? :o :o Namie palikau,pasakė Kikebutė,stalčiuj voliojasi,pamiršau pasiimt,dadėjo... :wasntme: Registruokis,sako,te cedeliuką - aš,gi,nebe forumietis,sakau,man cedeliukas nepriklauso,priminiau. :( :wasntme: Tokia tvarka,kaip kirviu nukirto Kikebutė,nėra cedeliuko - miegosi lauke! :o Užrašiusi mano abu "pavadinimus","prikalė" cedeliuką man ant krūtinės. ;) :leaves:

Kikebut,sakau,vien tik man pažiūrėjus į tave,darosi graudu ir gėda... :'( :shame: Kikebutės akys,pasidarė diiidelės ir apvalios - kodėl taip,klausia ji manęs?? :o Nugi atrodo jog tu badauji,sakau,todėl ir liūdna,o gėda todėl,kad pažiūrėjęs į save,matau to badavimo "priežastį... :wasntme: :shame: Hole stovėję Žemaičiai,negarsiai susijuokė,o likusios "tautinės mažumos",tik ausimis "pakarpė"... :wasntme: :lol:

Kai holan liuoktelėjo Admin-as,man nuo širdies,sunkumas šiek tiek atlėgo,o kai vidun iropojo dar ir Audrūnas,mano širdis "uždainavo": ne aš vienas esu,Kikebutės badavimo "priežastis"...!!! :dance: :leaves: :dance:
Satka
Patyręs narys
Aviliai:T-19 daugiaaukščiai
Bičių šeimų skaičius:31
Bitininkavimo stažas:16
Pranešimai:358
Užsiregistravo:2009 Bir 03 , 09:19

Re: Forumo bičiulių susitikimas 2011!

2011 Bal 17 , 21:37

Susitikimo norėjom, ir gera, kad jis įvyko. Bičiulių buvo nemažai. Optimali dozė pasirinktom patalpom. Dvi temos – optimalus laiko sunaudojimas. Pakako laiko ir asmeniniam bendravimui, nuomonių apsikeitimui. Mane maloniai nuteikė gausa dalyvaujančių jaunų bitininkų. Jie buvo aktyvūs, žingeidūs.Temos, ypač pirmoji, buvo pateiktos tinkamai, atsižvelgiant į laiko apimtį. Man ypač patiko pirmos temos lektoriaus informacijos pateikimas, kompetencija. Jautėsi, kad dar daug informacijos liko lektoriaus mintyse.Pateisinčiau Jovitą ir jos antrąją pusę, jeigu jie nesutiks, bet prisijungčiau prie bičiulių kurie tikisi, pagal galimybes, sulaukti išsamaus nudienos bičių selekcijos aprašo. Forume arba atskiru leidinėliu.Susitikime apturėjau malonumo apsipažinti su smagiom, žaviom forumo bičiulėm Rennyka ir Liuka. Pajutau, kad Liuka nėra agresyvi patrumpintų ( T- 19) atžvilgiu. Aplamai, susitikimas vyko nuoširdžioje aplinkoje. Esu juo patenkintas. Lieku dėkingas Adminui ir jo Kikebu už organizavimą, o dalyvavusiems bičiuliams už patarimus ir gerą nuotaiką.
Ra1
BIČIULIS
BIČIULIS
Bičių šeimų skaičius:325
Bitininkavimo stažas:19
Bičių rasė:Buckfast
Pranešimai:521
Užsiregistravo:2009 Kov 31 , 20:38

Re: Forumo bičiulių susitikimas 2011!

2011 Bal 18 , 12:08

Sergijau, prateskit
Let the bees tell you (Br. Adam)
Se
Sergijus

Re: Forumo bičiulių susitikimas 2011!

2011 Bal 29 , 22:52

Tai va,kai "užsireginau",nusibrukau į didįjį kambarį,toliau ieškot pažįstamų ir susipažint su nepažystamais.Kai įgriuvęs kambarin šūktelėjau,"labas,chebryte",didžioji dalis "chebrytės" nusišypsojo,o nekatrie,nusisuko ir paslėpė cedeliukus... :wasntme:

Ar yra kernelis,garsiai paklausiau? :think: Kam tau,Sergijau,tas kernelpanicas,paklausė balsas už nugaros? Staigiai atsisukau - ėgi man,maloniai šypsosi "šokėjas-sudžiūvėlis",bičiulis Satka."Dar viena,"bado" auka",pamaniau,bet garsiai šito neištariau.Kaip tai - kam,nesupratau - tuoj aš imsiuosi blogint jo,"gyvenimo kokybę",dadėjau,raitodamasis rankoves. :E Nurimk,pasakė Satka,nėra "kernelio",sako,buktai - jo bitės rujoja, :o ar tai,tranai "sužydrėjo" :o :o - problemos bityne,tai jo,šiandien,su mimis nebus... :wasntme: Jam "nuskilo",pasakiau - bile kokia bėda bebūtų namie,vis tiek saugiau,nei čia,pasakiau... :wasntme:

Besisveikindams su bičiuliais,prisiyriau prie žavios moteriškaitės,su cedeliuku ant "prašmatnios" krūtinės. ;) Nereikėjo net vardo skaityt - aišku iš kart buvo,kas yra "šeimininkė",šios "grožybės"... :shame: Viešpatie ir tu čia,šūktelėjo Liuka! :dance: Niu kam taip oficialiai vadini,paklausiau? :think: Šiuo metu,turiu vardą Sergijus,tai juo ir vadink,pasakiau,o oficialumus,palikim kitai vietai ir laikui... :wasntme: ;) Liukutė paklapsėjo blakstienom ir - prarado žadą... :wasntme: Minutėlę,mąsliai mane "patyrinėjusi",nukreipė savo žvilgsnį į didelį ir sunkų,videokameros štatyvą,o aš,pasekęs jos žvilgsnį ir suvokęs,kuom gali baigtis mano "bajeriai",skubiai įškanopšlinau į kiemą parūkyti,skant.Mąža kas... :o :wasntme: ;)
Vartotojo avataras
Liuka
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:dadanai
Bičių šeimų skaičius:150
Bitininkavimo stažas:32
Pranešimai:2579
Užsiregistravo:2009 Vas 08 , 14:20

Re: Forumo bičiulių susitikimas 2011!

2011 Bal 29 , 23:51

Nu ale ot melagis,taigi visai nepažino :) Pyragu vaišinau,tai net nevalgė.Žadėjo po vaišių lekštutes suplaut,maniau,kad kaip su sloikais,malonumą apturės...Nesuplovė... :nope:
Vartotojo avataras
BitininkasN
Patyręs narys
Aviliai:Dadano ir skrynios
Pranešimai:273
Užsiregistravo:2011 Bal 03 , 11:17

Re: Forumo bičiulių susitikimas 2011!

2011 Bal 30 , 15:41

Sveiki, sakykite - ar aš pražiopsojau ar dar nėra įkeltas video iš susitikimo, jei yra būkit geri nukreipkite kur ieškoti.
Vartotojo avataras
Martynas95
Patyręs narys
Aviliai:Daugiaaukščiai 10r.
Bičių šeimų skaičius:30
Bitininkavimo stažas:11
Bičių rasė:Bakfasto
Pranešimai:953
Užsiregistravo:2010 Bir 29 , 23:13

Re: FORUMO BIČIULIŲ SUSITIKIMAS 2011

2012 Sau 18 , 23:09

A tiksliai kur tas video ? :think:
Vartotojo avataras
Admin
Administracija
Aviliai:Daugiaaukščiai 10 rėmų
Bitininkavimo stažas:12
Pranešimai:690
Užsiregistravo:2008 Bal 28 , 11:30

Re: FORUMO BIČIULIŲ SUSITIKIMAS 2011

2012 Sau 31 , 21:53

[video][/video]
--
Linkiu, kad Jums išsipildytų viskas, ko linkite kitiems...
Vartotojo avataras
Martynas95
Patyręs narys
Aviliai:Daugiaaukščiai 10r.
Bičių šeimų skaičius:30
Bitininkavimo stažas:11
Bičių rasė:Bakfasto
Pranešimai:953
Užsiregistravo:2010 Bir 29 , 23:13

Re: FORUMO BIČIULIŲ SUSITIKIMAS 2011

2012 Sau 31 , 22:01

Ačiū :)
Vartotojo avataras
Admin
Administracija
Aviliai:Daugiaaukščiai 10 rėmų
Bitininkavimo stažas:12
Pranešimai:690
Užsiregistravo:2008 Bal 28 , 11:30

Re: FORUMO BIČIULIŲ SUSITIKIMAS 2011

2012 Sau 31 , 22:02

Reikia ačiū sakyti bičiuliui Skysčiui :leaves:
--
Linkiu, kad Jums išsipildytų viskas, ko linkite kitiems...
valdassmal
Patyręs narys
Aviliai:Savadarbiai T18
Bičių šeimų skaičius:12
Bitininkavimo stažas:8
Bičių rasė:karnika
Pranešimai:388
Užsiregistravo:2010 Rgs 01 , 21:48

Re: FORUMO BIČIULIŲ SUSITIKIMAS 2011

2012 Sau 31 , 22:40

Malonus bendravimas :ok: Žavu
Gal galima ir Lang paskaitą pripliusuoti :bee
Vartotojo avataras
vaidis
Patyręs narys
Aviliai:dadano ir ruto
Bičių šeimų skaičius:13
Bitininkavimo stažas:8
Bičių rasė:karnika
Pranešimai:105
Užsiregistravo:2009 Bir 09 , 19:58

Re: FORUMO BIČIULIŲ SUSITIKIMAS 2011

2012 Sau 31 , 22:50

Didelis dėkui bičiuliui Skysčiui. Ar yra kokia nors galimybė pamatyti ir paskaitas.
Vartotojo avataras
Admin
Administracija
Aviliai:Daugiaaukščiai 10 rėmų
Bitininkavimo stažas:12
Pranešimai:690
Užsiregistravo:2008 Bal 28 , 11:30

Re: FORUMO BIČIULIŲ SUSITIKIMAS 2011

2012 Vas 10 , 16:45

Ramūno Lange paskaita, I dalis

[video][/video]
--
Linkiu, kad Jums išsipildytų viskas, ko linkite kitiems...
Se
Sergijus

Re: Forumo bičiulių susitikimas 2011!

2012 Kov 08 , 20:01

Sergijus rašė: įškanopšlinau į kiemą parūkyti,skant.Mąža kas... :o :wasntme: ;)
Tai va,kai pakvėpavau "vitaminais",parsitysiau atgal ieškot pažystamų. :) įsliūkinęs didžiojon salėn,atkreipiau dėmesį į apvalainą,tamsiai ryžą mergičką,atsirėmusią į sieną ir išgąstingai besidairančią aplinkui. :o Mačiau ir cedeliuką,prikabintą ant ispūdingos krūtinės,bet neprižlibinau,kas ant jo užrašyta. :wasntme: Patampiau už rankovės bičiulį Satką: klausyk,kas ta "pončkutė",palei sieną riogsanti? :think: Nugi - Rennyka,atsakė Satka.Argi nepažysti,juk taip gražiai apie ją rašei... :chuckle RENNYKA?? - abstulbau - aš ją,visiškai kitaip įsivaizdavau,pasakiau,tik nepatikslinau - kaip. :bee Atsigręžęs,vėl įvertinau "amazonės" figūrikę - jei išpurtyti ją,iš tų,klaikių džinsų ir sumurdyti į miniaiką,tai ne man vienam,seilė iki grindų,nutystų... :wasntme: :shame:

P.S. Visi,kas nori "atgaivint" atmintį,ar pamatyt kaip atrodo mūsų Amazonė,paveizėkit pirmą dalį filmikės apie forumiečių sąšliaužį - 7-os minutės pradžioj,Admin-as jai įteikia oranžavą maikutę su "tarakonu"... ;)
Vartotojo avataras
Konradas
Patyręs narys
Aviliai:Dedano
Bičių šeimų skaičius:14
Bitininkavimo stažas:16
Bičių rasė:prie Karnikos
Pranešimai:372
Užsiregistravo:2010 Sau 01 , 12:29

Re: FORUMO BIČIULIŲ SUSITIKIMAS 2011

2012 Kov 08 , 21:43

Puiki Lange paskaita. Gal egzistuoja tęsinys?
Klysti žmogiška ...
Vartotojo avataras
laimutis
Patyręs narys
Aviliai:bedugniai daugiaaukščiai
Bičių šeimų skaičius:80
Bitininkavimo stažas:30
Pranešimai:236
Užsiregistravo:2009 Geg 01 , 23:57

Re: FORUMO BIČIULIŲ SUSITIKIMAS 2011

2012 Kov 08 , 23:12

Konradas rašė:Puiki Lange paskaita. Gal egzistuoja tęsinys?
Norėčiau Jums pritarti, kad ne tik puiki Lange paskaita tačiau ir pats Ramūnas nuostabus. Jis be galo nuoširdus, taktiškas, sąžiningas ir pasiryžęs suteikti visą dominančią informaciją bičiuliams.
taip pat tariu nuoširdų ačiū adminams už įkeltą video. :bee
Psilas
Patyręs narys
Aviliai:daugiaauksciai
Bičių šeimų skaičius:2
Bitininkavimo stažas:2
Pranešimai:1209
Užsiregistravo:2010 Kov 18 , 22:17

Re: FORUMO BIČIULIŲ SUSITIKIMAS 2011

2012 Kov 09 , 07:50

Labai jau raginasi su tuo video...

Grįžti į