Pasiūlymai

Čia rašome viską, kas susiję su forumu: pasiūlymus, pageidavimus, ką ištrinti, ką pridėti ir t.t. Taip pat čia bus skelbiamos forumo naujienos.
Vartotojo avataras
Vasarinis
Patyręs narys
Aviliai: daugiaaukščiai, rėmelis 360x200
Bitininkavimo stažas: 31
Bičių rasė: A. m. carnica

Re: Pasiūlymai

2019 Kov 03 , 19:46

Šiuo viešu laišku kreipiuosi į forumo Admin‘ą Deividą Rušėną!

Šiandien temoje Bitininkavimas 16 ir 22 rėmų dadano aviliuose, Bičių žiemojimas buvo ištrinti 26 mano pranešimai. Juose atsispindėjo sąmoningas forumo narių klaidinimas ir melas, kurį skleidė Virzis. Prašau atstatyti šiuos pranešimus tam tinkamoje Jūsų manymu vietoje. Nes jeigu forumo prioritetu nėra teisingos ir objektyvios informacijos pateikimas, tai mano dalyvavimas jame tuo bus ir baigtas.
„Žiemojimo be pagalvių esmė ir yra ideali ventiliacija.“ Virzis
Vartotojo avataras
Virzis
Patyręs narys
Aviliai: Dadano 24 rėmų ir daugiaukščiai
Bičių šeimų skaičius: 25
Bitininkavimo stažas: 29
Bičių rasė: karnika, buckfast

2019 Kov 03 , 20:28

Kest, sakiau, kad geriausias būdas baigti Bušido imtynes, tai Nelsono sprando laužimo veiksmas. OLE OLE OLE :leaves: :christmas: :beer: ;) :bee :lol:
2018/2019 metų žiemą visos 16 šeimų sėkmingai peržiemojo bedugniuose aviliuose su 3 cm skyle fanerinėse lubose ir be pagalvių. Išsamesnė informacija apie Šaltąjį žiemojimą temoje BIČIŲ ŽIEMOJIMAS.
Vartotojo avataras
Kest
Patyręs narys
Aviliai: Dadano tipo 22 r. aviliai
Bičių šeimų skaičius: 5
Bitininkavimo stažas: 8
Bičių rasė: bakfastas

2019 Kov 03 , 20:47

Virzis rašė:Kest, sakiau, kad geriausias būdas baigti Bušido imtynes, tai Nelsono sprando laužimo veiksmas. OLE OLE OLE :leaves: :christmas: :beer: ;) :bee :lol:
Nemanau,kad turėtum,dėl to taip krykštauti.
Kest
'Daryk tai,kuo tiki,tikėk tuo,ką darai
Vartotojo avataras
Virzis
Patyręs narys

2019 Kov 03 , 20:53

:shame: sutinku. Lažinuosi, kad Vasarinis blefuoja. Jeigu jis išeis iš forumo, taigi aš galėsiu visus jo archyvinius teiginius kritiškai įvertinti. Ir nebus kam apginti jo jautraus autoriteto. Šitaip jis nerizikuos. Nelogiška. ;)
Paskutinį kartą redagavo Virzis 2019 Kov 03 , 20:57, redaguota 1 kartą(us).
2018/2019 metų žiemą visos 16 šeimų sėkmingai peržiemojo bedugniuose aviliuose su 3 cm skyle fanerinėse lubose ir be pagalvių. Išsamesnė informacija apie Šaltąjį žiemojimą temoje BIČIŲ ŽIEMOJIMAS.
Vartotojo avataras
zenonasvez
Patyręs narys
Aviliai: daugiaaukščiai bitidese
Bičių šeimų skaičius: 68
Bitininkavimo stažas: 52
Bičių rasė: Bakfast

2019 Kov 03 , 20:56

Parduodu bilietą i Kazimiero mugę 2019 Kaune kovo 8-9-10 dienomis prekiauti medumi. Kaina 110 eur
Geriau veliau, negu niekada
Vartotojo avataras
Virzis
Patyręs narys

2019 Kov 03 , 21:42

Kest rašė:
Virzis rašė:Kest, sakiau, kad geriausias būdas baigti Bušido imtynes, tai Nelsono sprando laužimo veiksmas. OLE OLE OLE :leaves: :christmas: :beer: ;) :bee :lol:
Nemanau,kad turėtum,dėl to taip krykštauti.
Kest
Jo, Kest, tik dabar supratau, ką turėjai mintyje. Vasarinio redaguojamoje temoje mano argumentus trina pats Vasarinis, o kitose temose mano argumentus kartu su Vasarinio spektakliais trina Administracija. Nemaloniausia, kad Vasarinio spektakliai trinami temose, kurių jis negali redaguoti, bet spektaklių kopijos paliekamos Vasarinio redaguojamose temose. Taip apsiginti savo garbę ir orumą darosi neįmanoma. Akivaizdu, kad Administracija suteikė neįveikiamą pranašumą Vasariniui. Gerai, kad Administracija bent dalį mano argumentų palieka.
Vartotojo avataras
Virzis
Patyręs narys

2019 Kov 03 , 22:01

Forumas pasidarė Vasarinio patyčių lauku. Aš tik pirmoji jo auka. Kai nustosiu rašinėti, jis išsirinks kitą auką. Kaži ar forumiečiams tai ilgai patiks.
Vartotojo avataras
Vasarinis
Patyręs narys

2019 Kov 04 , 12:50

Vasarinis rašė:Šiuo viešu laišku kreipiuosi į forumo Admin‘ą Deividą Rušėną!

Šiandien temoje Bitininkavimas 16 ir 22 rėmų dadano aviliuose, Bičių žiemojimas buvo ištrinti 26 mano pranešimai. Juose atsispindėjo sąmoningas forumo narių klaidinimas ir melas, kurį skleidė Virzis. Prašau atstatyti šiuos pranešimus tam tinkamoje Jūsų manymu vietoje. Nes jeigu forumo prioritetu nėra teisingos ir objektyvios informacijos pateikimas, tai mano dalyvavimas jame tuo bus ir baigtas.
Dar kartą kreipiuosi į forumo administratorių Deividą Rušėną!

Noriu paklausti: ar galima forume sąmoningai meluoti ir taip visus klaidinti?
Jeigu galima, tuomet daugiau klausimų aš neturiu ir tokiame forume nedalyvausiu.

Jeigu forumui, kaip diskusijų erdvei, tai yra nepriimtina ir netoleruojama, tuomet noriu pareikšti:
forumo narys Virzis sąmoningai meluoja!

Pabrėžiu – sąmoningai ir tikslingai meluoja. Todėl dar kartą prašau atstatyti ištrintus mano pranešimus su visu kontekstu nuo 2019-03-02 (viso prie minėtų 26 prisidėjo dar 12), o jų pagrindu aš nuosekliai pagrįsiu aukščiau pateiktus savo teiginius.
Vartotojo avataras
Virzis
Patyręs narys

2019 Kov 04 , 14:48

Gal forume yra Vasarinio draugų, kurie galėtų jam pagelbėti realiam gyvenime. Gaila žmogaus.
Vartotojo avataras
Vasarinis
Patyręs narys

2019 Kov 04 , 14:51

Kest rašė:Sveiki,Visi,
priminsiu tiems,kurie gal pamiršo,ar vėliau prisijungė prie forumo,kad prieš keletą metų buvau paprašytas moderuoti temą Bitininkavimas 16 ir 22 rėmų dadano aviliuose.Į tai žiūrėjau labai atsakingai.Tuo metu bitininkavimas to tipo aviliuose buvo gėdingas ženklas,su pašaipos šleifu, kritika neisigilinus į avilio galimybes.Į šią temą "užsukdavo" ir tokie bitininkai,kurie nesugebėjo susitvarkyti ir su bitininkavimo iššūkiais daugiaaukščiuose,tikslu teoriškai pademonstruoti savo erudiciją.Tokių pasisakymų esu ištrynęs ne vieną ir ne du. Trinti pranešimus,neatitinkančius temos turinio,teisę turiu ir dabar.Tuo pasinaudojau ir naudosiu ateityje,kol šį teisė nebus apribota.Per keletą dienų iš čia išbirbinau lauk kelias dešimtis Viržio,Vasarinio pranešimų,kuriuose nebuvo nė vieno žodžio apie bites,bičių žiemojimą,kaip likutinės vertės neturinčią rašliavą.
Vasarinis ir Viržis savo pranešimus(saugumo sumetimais)persikėlinėjo į "savo" temas,tai siūlau daryti ir ateityje.Tie,kurie turi idėjų,praktikos ir negaili nesavanaudiškų patarimų,visada yra laukiami ČIA.
Kest
Švelniai tariant, tu rašai netiesą. O jei parašyti be jokios diplomatijos –
Kest meluoja taip pat!

Kai tu savo temoje išreiškei susižavėjimą iš pelenų kylančiu sfinksu (taip pavadindamas antpečiais, reitingais ir bušido veiksmais „argumentuojantį“ Viržį, matyt supainiojęs su egiptiečių mitologijoje minimu feniksu) – būtent tavo pranešime nebuvo nei žodžio apie bites ar bičių žiemojimą.

O mano diskusija su Viržiu buvo būtent apie žiemojančias bites ir ventiliaciją. Keletą pranešimų, nepasitikėdamas Kest kaip moderatoriaus objektyvumu, aš nusikopijavau į temą „Bičių biologija“:
http://mano-bites.lt/viewtopic.php?f=25 ... 80#p128158
http://mano-bites.lt/viewtopic.php?f=25 ... 80#p128165
http://mano-bites.lt/viewtopic.php?f=25 ... 00#p128176
http://mano-bites.lt/viewtopic.php?f=25 ... 00#p128180

O tuomet kai Virzis pradėjo atsakinėti į mano konkrečius klausimus tema „patikrinau Dumblio skaičiavimus pats, todėl žinau, kad klaidų nėra“ ir tiesiog elementariai susikompromitavo būdamas online ir parodydamas, kad jis žalio supratimo neturi tuo klausimu – tu sėdėjai taip pat prisijungęs ir sekei diskusiją.
O ji buvo Į TEMĄ! Bet kadangi tavo "sfinksas" visiškai apsijuokė ir melavo – ištrynei visus to vakaro susirašinėjimus, nors aš iškart pamatęs Viržio melą paprašiau:
http://mano-bites.lt/viewtopic.php?f=25 ... 00#p128201
Štai tokia yra tiesa, Kest... :wasntme:
Vartotojo avataras
rimantas000
Patyręs narys
Aviliai: WBC=T-18 aviliai+ dreve+ seni kelmai
Bičių šeimų skaičius: 40
Bitininkavimo stažas: 15
Bičių rasė: bakfastas+lietuviska

2019 Kov 04 , 20:05

Virzis rašė:Forumas pasidarė Vasarinio patyčių lauku. Aš tik pirmoji jo auka. Kai nustosiu rašinėti, jis išsirinks kitą auką. Kaži ar forumiečiams tai ilgai patiks.
Netiesa,
pats pirmiausiai isprovokavai Vasarini i tokia jo reakcija ,nereikia vaidinti auka ,tai zema .Man tik keista ,kad cia yra tikrai suprantanciu ir galvotu zmoniu ,kurie nesunkiai butu pastebeje tavo neadekvacius pasisakymus ir pastate i vieta ,diskusija butu pasibaigusi ,bet jie samoningai tylejo ,nes turi antipatiju pries Vasarini.As pats bandziau ta padaryti ,bet sulaukiau is taves kaltinimu ,kad mano bitininkavimo budas bites "kastruoja" ir veda prie koloniju zlugimo sindromo,o cia visiskai neadekvati tavo isvada( as is vis propoguoju kuo naturalesni ir kuo ekologiskesni bitininkavimo buda ,daugeliui cia "intensyviai bitininkaujanciu tai nelabai patinka).
O gale vel neadekvaciai tvirtini ,kad Vasarinis issirinks kita auka ,nebent auka vel rasines nesamones ir specialiai neprovokuos Vasarinio.
Negalvokit ,kad forumas tai tik kazkoks siauras jusu draugu burelis ,jei pazystamas kazkokiu nesamoniu priskies tai jokios kritikos jo atzvilgiu nebus ,kritika pasipila ,jei kazkas ne is draugu burelio kazka pasako ,o tada jau net gamtos desniai ( fizikos ,chemijos ,biologijos eina i siukliu deze).Pats tuo isitikinau .
Zmones cia Lietuvos forumas ,o ne jusu kaimo draugeliu...
Bukit savikritiskesni.
duokit bitems laisve !
nekaitalioju motinu ir bitems ziemoti palieku medu.
Vartotojo avataras
rimantas000
Patyręs narys

2019 Kov 04 , 20:12

Virzis rašė:Gal forume yra Vasarinio draugų, kurie galėtų jam pagelbėti realiam gyvenime. Gaila žmogaus.
Vasarinio as nepazystu ,nepazystu ir taves Virzi ,nerasai savo anketoje net kiek turi metu .
Aisku isizeidei ,kai Vasarinis tave cia iskoliojo ,bet buk vyras ir prisiimk atsakomybe,o ne betkokiomis salygomis gink savo pseudoteisybe.
Kaip as galiu tave pateisinti ,jei isnagrinejes jusu su Vasariniu diskusija matau ,kad Vasarinio argumentai yra teisingi ,o tu klysti ?
Be to yra zemas lygis knistis i asmeniskumus ir siulyti kazkokia pagalba.
Gydytojai -pasigydykit patys.
duokit bitems laisve !
Vartotojo avataras
Vasarinis
Patyręs narys

2019 Kov 04 , 21:06

Ačiū, Rimantai, už palaikymą, bet ne tiek už asmeninį – aš pakankamai storą odą turiu ir per dešimtį metų čia ne tokių puolimų patyriau.
Vis dar turiu vilties, kad sveikas protas forume nugalės. O tai juk mini Lietuva.
Todėl tikiu, kad ir visoje Lietuvoje fizikos dėsnių rėksniai neatšauks. :chuckle Nors rinkimai nėra vienareikšmiški, bet ir ne beviltiški.
O pomidorų Ispanijoje niekada neskyniau ir nesiruošiu... :lol:
Vartotojo avataras
Mortalas
Patyręs narys
Aviliai: Daugiaaukščiai
Bičių šeimų skaičius: 250
Bitininkavimo stažas: 10
Bičių rasė: Buckfast

2019 Kov 04 , 22:29

Rimantai,

Paaiškinsiu, nes matau to paaiškinimo reikia - nelabai čia kam įdomūs tie Jūsų rašinėjimai, kadangi Viržis akivaizdžiai "trolina" ir tai daro sėkmingai. Jeigu nori(te), jog kažkas ateitų iš šalies ginti tokiose situacijose puolamus žmones - tuomet ne iki galo suprantat, kaip dirba internetai....
Vasarinis taip pat paskutiniais žingsniai stengiasi šiek tiek dramos įnešti. Niekas nesinori kištis į 3 - 4 žmonių susirašinėjimus, kurie greitai virto asmeninėmis kovomis. Už mėnesio ar dviejų niekas to jau net neatsimins, kaip ir seniau įvykusiose identiškose situacijose...

P.S. nusimeskit asmeniškumus ir prisiminkit - "troliai" dingsta, kai į juos niekas nekreipia dėmesio. Bandys po to vieną dieną dar užkabint, kitą dieną, o kai ir trečią nesulauks jokio atsako - pradings.

P.S.S. Rimantai, su pačiomis geriausiomis intencijomis - jau ne pirmą kartą matau, jog Jus kažkas vis puola. Vis tie "kiti", kurie prieš Jus susimokę. Tad tikrai be jokių pašaipų noriu paskatinti pažvelgti ir įvertinti tokias situacijas kitais kampais. Galbūt tai visgi slypi ne kituose žmonėse. Tobulėti niekada nėra per vėlu. Sėkmės.
Vartotojo avataras
Virzis
Patyręs narys

2019 Kov 05 , 00:46

rimantas000 rašė:
Virzis rašė:Forumas pasidarė Vasarinio patyčių lauku. Aš tik pirmoji jo auka. Kai nustosiu rašinėti, jis išsirinks kitą auką. Kaži ar forumiečiams tai ilgai patiks.
Netiesa,
pats pirmiausiai isprovokavai Vasarini i tokia jo reakcija ,nereikia vaidinti auka ,tai zema .
Rimantai000, tai, kas pačiam atrodo, kaip provokacija, šiuo konkrečiu atveju, buvo mano klausimai forume apie šalto žiemojimo technologiją ir rėmimasis BIČIULIO Dumblio moksliniais skaičiavimais apie minimalų oro srautą, reikalingą pašalinti per žiemojimą susidariusę drėgmę. Vasarinis tai panaudojo sistemingam ir nuolatiniam mano garbės ir orumo žeminimui....
rimantas000 rašė: Man tik keista ,kad cia yra tikrai suprantanciu ir galvotu zmoniu :leaves: ,kurie nesunkiai butu pastebeje tavo neadekvacius pasisakymus ir pastate i vieta ,diskusija butu pasibaigusi ,bet jie samoningai tylejo ,nes turi antipatiju pries Vasarini.
Kaip čia atsitiko, kad Vasarinis per keliolika metų dalyvavimo forume, sulaukia 'tikrai suprantanciu ir galvotu zmoniu' vienbalsių 'antipatiju pries Vasarini'?
rimantas000 rašė: As pats bandziau ta padaryti ,bet sulaukiau is taves kaltinimu ,kad mano bitininkavimo budas bites "kastruoja" ir veda prie koloniju zlugimo sindromo,o cia visiskai neadekvati tavo isvada( as is vis propoguoju kuo naturalesni ir kuo ekologiskesni bitininkavimo buda ,daugeliui cia "intensyviai bitininkaujanciu tai nelabai patinka).
Niekur nekritikavau pačio bitininkavimo kaip visumos. Tik Išsakiau savo argumentus dėl totalaus 34mm atstumo taikymo minusų. Pliusus atskleidėt judu su Vasariniu. Pasirodo judu absoliučiai netoleruojat, hyper jautriai reaguojat, kai parodomi jūsų tariamai 'perfekcionistiškų' atradimų trūkumai.
rimantas000 rašė: O gale vel neadekvaciai tvirtini ,kad Vasarinis issirinks kita auka ,nebent auka vel rasines nesamones ir specialiai neprovokuos Vasarinio.
Na šiek tiek kelios žinutės aukščiau yra faktai, rodantys, kaip Vasarinis be pagrindo apšmeižė Kest, kad šis meluoja. Roliui irgi kliuvo. Pilnas forumas Vasarinio išpuolių likučių.
rimantas000 rašė: Negalvokit ,kad forumas tai tik kazkoks siauras jusu draugu burelis ,jei pazystamas kazkokiu nesamoniu priskies tai jokios kritikos jo atzvilgiu nebus ,kritika pasipila ,jei kazkas ne is draugu burelio kazka pasako ,o tada jau net gamtos desniai ( fizikos ,chemijos ,biologijos eina i siukliu deze).Pats tuo isitikinau .
Zmones cia Lietuvos forumas ,o ne jusu kaimo draugeliu...
Bukit savikritiskesni.
Na savo patarimus galima taikyti ir Vasariniui. Aš gamtos dėsniais įrodžiau BIČIULIO Dumblio skaičiavimų patikimumą. Vasarinis mano argumentus, atskleidžiančius jo kritikos nepagrįstumą, tiesiog ištrynė. Ar tai nėra žema?
Vartotojo avataras
Vasarinis
Patyręs narys

2019 Kov 05 , 10:15

Gerbiamasis forumo administratoriau Deividai Rušėnai!

Dar kartą noriu atkreipti dėmesį, kad ir toliau šioje erdvėje iš konkretaus asmens melas liejasi laisvai. Dėl kliedesių „Dumblio mokslinių skaičiavimų“ tema aš parašysiu išsamiai tuomet, kai bus atstatyti ištrinti pranešimai ir ši melo dalis matysis akivaizdžiai. Tačiau Jums, kaip forumo administratoriui, nereikia įrodinėti, kad akivaizdus melas yra čia:
Virzis rašė: Na šiek tiek kelios žinutės aukščiau yra faktai, rodantys, kaip Vasarinis be pagrindo apšmeižė Kest, kad šis meluoja. Roliui irgi kliuvo. Pilnas forumas Vasarinio išpuolių likučių.
...
Na savo patarimus galima taikyti ir Vasariniui. Aš gamtos dėsniais įrodžiau BIČIULIO Dumblio skaičiavimų patikimumą. Vasarinis mano argumentus, atskleidžiančius jo kritikos nepagrįstumą, tiesiog ištrynė. Ar tai nėra žema?
Kiek tai gali tęstis?
Vartotojo avataras
Virzis
Patyręs narys

2019 Kov 05 , 18:23

Septinta žinutė į viršų
Vasarinis rašė: ..
Kest meluoja taip pat!

...
:think:
Vartotojo avataras
rimantas000
Patyręs narys

2019 Kov 06 , 11:16

Mortalas rašė:
P.S.S. Rimantai, su pačiomis geriausiomis intencijomis - jau ne pirmą kartą matau, jog Jus kažkas vis puola. Vis tie "kiti", kurie prieš Jus susimokę. Tad tikrai be jokių pašaipų noriu paskatinti pažvelgti ir įvertinti tokias situacijas kitais kampais. Galbūt tai visgi slypi ne kituose žmonėse. Tobulėti niekada nėra per vėlu. Sėkmės.
matyt ,juokauji ,tai sakydamas ,
argumentu kalba skiriasi nuo asmeniniu izeidinejimu ,mane Vasarinis ,Zilvass ,Ramunas yra ne karta sukritikaves ,bet man tai nesukelia pykcio ,pamatau ,kad esu suklyde ,( netikslios zinios ) ,bet erzina,kai pritrukus argumentu bobutei is turgaus, ji pradeda nesamones kliedeti apie mano seima cia bitininkystes forume ,gal man irgi pradeti rasyti ,kas su kuo miega?
Ar tai adekvatu ? o dar islenda pustuzinis pilypu is kanapiu ( vos pilnametystes sulaukusiu), pritardami ir lodami tikrai ne bitininkystes temomis ir mokindami mane gyventi .
Tik vienas turejo po to drasos ir sazines atsiprasyti .
Gal kam nepatinka mano bitininkavimo budas ,gal kam yra pavydu del mano socialines padeties ,bet yra bendravimo remai ,cia yra viesa erdve,todel reikia laikytis ribu...
duokit bitems laisve !
Vartotojo avataras
Vasarinis
Patyręs narys

2019 Kov 06 , 13:15

rimantas000 rašė: o dar islenda pustuzinis pilypu is kanapiu ( vos pilnametystes sulaukusiu), pritardami ir lodami tikrai ne bitininkystes temomis ir mokindami mane gyventi .
Taip, Rimantai, „pilypai iš kanapių“ vėl pradeda lįsti, tik kiek mažesniais kiekiais nei prieš penketą ar dešimtį metų, bet bitininkystės temos jiems rūpi mažiausiai.
O mokymai gyventi ypatingai vertingi... :chuckle
Išlindę iš kanapių ankstėliau - nuo niekų tauzijimo pereina prie akivaizdaus melavimo.
Virzis rašė: Vasarinis mano argumentus, atskleidžiančius jo kritikos nepagrįstumą, tiesiog ištrynė. Ar tai nėra žema?
Juk akivaizdu, kad NIEKTAUZA meluoja, nes aš neturiu jokių moderatoriaus teisių. Adminas tai galėtų patvirtinti viešai. Meluoja ir jo apologetas, ištrynęs pranešimus, kuriuose Virzis susikompromitavo, nes negalėjo savo paties pateiktoje lentelėje rasti skaičiaus 15, kurį skaičiavimuose nurodė Dumblys. Tuo parodydamas, kad jis žalio supratimo neturi apie tai.
Juolab, kad Dumbys tais skaičiavimais ne NIEKTAUZOS genialiąją ventiliaciją norėjo pagrįsti, o palyginamuoju būdu parodyti, kad anglies dioksidui pašalinti reikia 3 kartus mažiau oro nei vandens garams. Apie anglies dioksido šalinimą buvo kalbama. Pasiskaitykit visi sveiko proto forumo nariai:
dumblys rašė: Tarkim, kad iš aplinkos imamas oras yra pakankamai sausas. Tada su 1 m3 oro bus pašalnta 15-18g vandens. Tam, kad pilnai pašalinti 153g vandens iš minėto kiekio suvartoto medaus, reiks "prasukti" beveik 10 m3 oro.
Taigi, vandens pašalinimui reikia maždaug 3 kartus daugiau oro, nei anglies dioksidui.
Išvada, jei avilyje yra pakankamai sausa - bitės neturės problemų su anglies dioksidu. Jei jau bitėms yra problema su anglies dioksido koncentracija, tai tada avilyje yra tikrai "šlapia".
O Viržiui taip norėjosi rasti bent kažkokių savo sparnuotosios frazės „Žiemojimo be pagalvių esmė ir yra ideali ventiliacija“ pateisinimų, kad griebėsi kaip skęstantis šiaudo šių Dumblio palyginamųjų skaičiavimų dėl anglies dioksido pašalinimo iš lizdo, paversdamas juos net „moksliniais“:
Virzis rašė: „Perskaičiavus Dumblio rezultatus į srautą per sekundę, jeigu bitės žiemoja idealiai be problemų, drėgmės pašalinimui per lizdą turi eiti skersvėjukas 17 kb cm per sekunde greičiu. Čia ir yra šalto žiemojimo teorinis pagrindimas. O juk būna, kad bitės supleškina per žiemos mėnesį ir daugiau kaip kilogramą maisto, o ne kuklius '225g medaus bitės suvartotų per savaitę,
Tai, baigusiam bent vidurinę mokyklą ir nesusipykusiam su sveiku protu, sukelia nebent garsų žvengimą... :lol: :lol: :lol:
Vartotojo avataras
Admin
Administracija
Susisiekti:
Aviliai: Daugiaaukščiai 10 rėmų
Bitininkavimo stažas: 12

2019 Kov 06 , 13:41

Sveiki,

Siūlau Vasariniam atskirą temą kur jis būtų moderatorius. Tik panašu, kad asmeninės žinutės šitos nematė.
--
Linkiu, kad Jums išsipildytų viskas, ko linkite kitiems...

Grįžti į

REKLAMOS PLOTAS