Forumo dalyvių rangai

Čia rašome viską, kas susiję su forumu: pasiūlymus, pageidavimus, ką ištrinti, ką pridėti ir t.t. Taip pat čia bus skelbiamos forumo naujienos.
Vartotojo avataras
Admin
Administracija
Aviliai:Daugiaaukščiai 10 rėmų
Bitininkavimo stažas:12
Pranešimai:690
Užsiregistravo:2008 Bal 28 , 11:30
Re: Forumo dalyvių rangai

2015 Bir 21 , 19:03

Na nžn ar vipuxas būtų priekyje :)

Tu visai tikėtina taip - bet tai būtų tautos žodis :leaves:
--
Linkiu, kad Jums išsipildytų viskas, ko linkite kitiems...
Vartotojo avataras
kice
Patyręs narys
Aviliai:dadanai, daugiaukščiai 10-rėmiai
Bičių šeimų skaičius:30
Bitininkavimo stažas:15
Bičių rasė:Carnica, buckfast
Pranešimai:3591
Užsiregistravo:2008 Geg 05 , 12:15

Re: Forumo dalyvių rangai

2015 Bir 21 , 19:04

Kam tokias nesamones daryt? :)
Katėms žiurkių nuomonė nerūpi..
Vartotojo avataras
zilvasss
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:daugiaaukščiai, 8 ir 10 rėmų
Bičių šeimų skaičius:100
Bitininkavimo stažas:25
Bičių rasė:bakfastas
Pranešimai:4991
Užsiregistravo:2009 Sau 25 , 16:06

Re: Forumo dalyvių rangai

2015 Bir 21 , 23:25

Žinučių reitingavimas geras dalykas, galintis tapti blogybe. Bus kaip supermamyčių forume. Lia lia lia ;) :) :) :), kaip faina, kaip gražiai savo aviliuką ružava spalva nudažei ir kaip jam tinka tos riestos kojytės iš raudonmedžio. Aš pasakysiu, jog tai debiliška ir atsidursiu reitingo apačioje :wasntme:
tinginiai progreso variklis
Vartotojo avataras
Admin
Administracija
Aviliai:Daugiaaukščiai 10 rėmų
Bitininkavimo stažas:12
Pranešimai:690
Užsiregistravo:2008 Bal 28 , 11:30

Re: Forumo dalyvių rangai

2015 Bir 21 , 23:29

zilvasss rašė:Žinučių reitingavimas geras dalykas, galintis tapti blogybe. Bus kaip supermamyčių forume. Lia lia lia ;) :) :) :), kaip faina, kaip gražiai savo aviliuką ružava spalva nudažei ir kaip jam tinka tos riestos kojytės iš raudonmedžio. Aš pasakysiu, jog tai debiliška ir atsidursiu reitingo apačioje :wasntme:
Dėl tokių priežasčių ir išmečiau buvusią reitingavimo sistemą
Protingos dar nemačiau. :wasntme:

Dar vienas - ačiū palikimas po pranešimu. Kitaip sakant paprastesnis reitingavimas
--
Linkiu, kad Jums išsipildytų viskas, ko linkite kitiems...
Vartotojo avataras
lang
Patyręs narys
Aviliai:Dadano,simtametes skrynios;
Bičių šeimų skaičius:apie 40 seimu
Bitininkavimo stažas:44
Pranešimai:550
Užsiregistravo:2009 Lap 08 , 17:33

Re: Forumo dalyvių rangai

2015 Bir 21 , 23:43

kokio man laipsnio paprasyti, serzanto, leitenanto ar generolo leitenanto, nors Sergijus ,,istyre,, kad as majoras, padekite apsispresti :lol: . Ar draugu, vienminciu kompanijoje renkami jofreiteriai, manau autoritetas uzsitarnaujamas savo ziniomis, sugebejimu tai logiskai perteikti, savo erudicija, charakterio savybemis tai ateina savaime. Nedarykite kolukio su brigadininkais
Pagarbiai
Vilkas
kobe
Bitininkavimo stažas:0
Pranešimai:12
Užsiregistravo:2015 Bir 22 , 01:37

Re: Forumo dalyvių rangai

2015 Bir 22 , 01:56

lang rašė:kokio man laipsnio paprasyti, serzanto, leitenanto ar generolo leitenanto, nors Sergijus ,,istyre,, kad as majoras, padekite apsispresti :lol: . Ar draugu, vienminciu kompanijoje renkami jofreiteriai, manau autoritetas uzsitarnaujamas savo ziniomis, sugebejimu tai logiskai perteikti, savo erudicija, charakterio savybemis tai ateina savaime. Nedarykite kolukio su brigadininkais
Pagarbiai
Vilkas
Atleiskite naujokui, bet manau geriausias rangas ,,BIČIULIS". Nepriklausomai nuo patirties
Vartotojo avataras
zukauskas
Patyręs narys
Bičių šeimų skaičius:15
Bitininkavimo stažas:0
Pranešimai:68
Užsiregistravo:2013 Bal 15 , 19:46

Re: Forumo dalyvių rangai

2015 Bir 22 , 09:26

Ne rangus o forumo dalyvių grupes grupės sumoderuot reikiai :angel:
Tik Amerikoj nesamonės virsta stebūklais :)
vinipux
Patyręs narys
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:0
Pranešimai:3130
Užsiregistravo:2009 Vas 17 , 20:19

Re: Forumo dalyvių rangai

2015 Bir 22 , 09:47

zilvasss rašė:manau tą patį.
pritariu Karabui ir Žilvinui.
forumas gyvuoja ar ne aštunti metai ir tik dabar prireikė reitingų.
visgi labai įdomu kas tokie įtakingi naujokai, kuriems prireikė reitingų, kurie be tų reitingų nė iš vietos ?
buvo gi pranešimų reitingavimas- kas iš to gavosi, vien tik kažkokia suirutė.
Vartotojo avataras
kice
Patyręs narys
Aviliai:dadanai, daugiaukščiai 10-rėmiai
Bičių šeimų skaičius:30
Bitininkavimo stažas:15
Bičių rasė:Carnica, buckfast
Pranešimai:3591
Užsiregistravo:2008 Geg 05 , 12:15

Re: Forumo dalyvių rangai

2015 Bir 22 , 10:09

Geras tas zinuciu reitingavimas buvo, smagus :) Tik visur gi visokiu idotu pasitaiko.. Bet pradek i juos demesi kreipti - tai gyvenimo neliks :lol:
Katėms žiurkių nuomonė nerūpi..
Vartotojo avataras
zukauskas
Patyręs narys
Bičių šeimų skaičius:15
Bitininkavimo stažas:0
Pranešimai:68
Užsiregistravo:2013 Bal 15 , 19:46

Re: Forumo dalyvių rangai

2015 Bir 22 , 10:46

kice rašė:Geras tas zinuciu reitingavimas buvo, smagus :) Tik visur gi visokiu idotu pasitaiko.. Bet pradek i juos demesi kreipti - tai gyvenimo neliks :lol:
liks, ir bus tik įdomesnis.

grupės reikalingos tik tam, kad iš ,,pilkos minios" jai taip galima pavadinti išskirti patyrusius su aukšta kompetencija bitininkus, manau verta.
žinučių rangavimas beprasmis reikalas ir dažniausia gali būti antipatiškas, nesvarbu kokia mintis būtų gera.
Tik Amerikoj nesamonės virsta stebūklais :)
Vartotojo avataras
Kest
Patyręs narys
Aviliai:Dadano tipo 22 r. aviliai
Bičių šeimų skaičius:5
Bitininkavimo stažas:8
Bičių rasė:bakfastas
Pranešimai:3978
Užsiregistravo:2010 Vas 11 , 19:35

Re: Forumo dalyvių rangai

2015 Bir 22 , 11:22

Perskaitęs pastarųjų dienų pranešimus ir tvyrančią forumo nuotaiką,pasijutau,kaip kaimyno dviratį nušvilpęs.Kaip suprantu ,to priežastis,kodėl prie mano duomenų,atsirado žodis "profas".Pradžioje Sergijui kilo klausimų ir bandė pakelti tautą į tiesos paieškas,po to kitas forumietis tris kartus klonavosi,kad sužinotų tiesą.Adminai,nuimkite tą žodį nuo mano aprašo.Tai visiškai nereikalingas dirgiklis aplinkiniams.Ne dėl jo aš čia forume,ne dėl jo kaškam kažką bandau pasakyti ir patarti.Tikrai manau,kad galima atsirinkti informaciją ir be papildomų nuorodų.
Ir ne "profo"pateiktas komentaras,patarimas gali būti vienodai svarbus,kaip ir pateiktas profesionalo.Tuo forumas ir įdomus.Todėl keiskimės nuomonėmis visi, laisvai ir noriai,be pykčio,pavydo ir pagiežos.Apie mūsų profesionalumą, tegul kalba veiklos rezultatai,o ne vieno, ar kito bičiulio simpatijos,parašytų ir prareitinguotų žinučių skaičius.Tada,gal mažiau bus paliekančių forumą.
Kest
'Daryk tai,kuo tiki,tikėk tuo,ką darai
Vartotojo avataras
jaunasjonas
Patyręs narys
Aviliai:Dadano
Bičių šeimų skaičius:iki 100 :)
Bitininkavimo stažas:0
Pranešimai:494
Užsiregistravo:2008 Geg 22 , 15:00

Re: Forumo dalyvių rangai

2015 Bir 22 , 12:24

Kaip kažkas protingai (mano galva) yra pasakęs- jei patarimas geras, man visai nerūpi kas jį davė...
vigintas
Patyręs narys
Aviliai:dadano
Bičių šeimų skaičius:10
Bitininkavimo stažas:20
Bičių rasė:karnika bakfasas pit
Pranešimai:484
Užsiregistravo:2013 Sau 13 , 12:27

Re: Forumo dalyvių rangai

2015 Bir 22 , 12:46

Dalyvauju rusu forume apie japoniskus traktorius,ten viskas paprastai isspresta;reitinguoja liaudis,davei gera patarima,gauni LIKE,metu gale vis kas '' na lico''
Vartotojo avataras
cezis
Patyręs narys
Aviliai:Daugiaaukščiai 10R
Bičių šeimų skaičius:>6
Bitininkavimo stažas:1
Pranešimai:1708
Užsiregistravo:2011 Spa 01 , 00:26

Re: Forumo dalyvių rangai

2015 Bir 22 , 13:04

Įdomiai čia išėjo su tais reitingavimais... Idėja tikrai gera - padėti atsirinkti kas yra profas, o kas ne toks. Naujokams to tikrai reikia. Ne naujokai ir taip puikiai žino kas yra kas ir ko galima klausyti, o ko ne. Deja, kaip dažnai išeina, geros idėjos įgyvendinimas, mano galva, visiškai nevykęs. Kaip bevartysi sąrašą, jokios sistemos nesimato. "Sistema" atsirado tik po to, kai jau buvo aiškus profų sąrašas. Sistemą teko "pritempti" prie jau esančių žmonių, ir tas sukėlė dar daugiau bruzdesio, nes panagrinėjus sąrašą visus kriterijus atitinka vos keli žmonės, visi kiti - išimtys.
Dar vienas klausimas kas tas profas? Ar tas, kuris gerai moka avilyje knistis, ar tas, kuris aviliuose diegia monitoringo sistemas, ar tas, kuris neonikotinoidų atominius ryšius kaip riešutus gliaudo? Panašu, kad visi? Tuomet kokia nauda naujokui, kuris nežino su kurios srities profu kalba? Mano akyse "avilio profas" yra Žilvas, bet visai nenorėčiau iš jo gauti patarimų ES paramos įsisavinimo klausimais (:))... Kad duonelę galima sijoti per šaldytuvo radiatoriaus groteles sužinojau iš Sergijaus, bet visai nenorėčiau iš jo gauti patarimų kaip pasiskaičiuoti profesionalaus bityno pinigų srautus ir lūžio tašką. Tokiu klausimu kreipčiusi į Kest, bet kai prisidarysiu skolų ir papulsiu pas tardytoją, Kest man bus nebe profas, tada eisiu pas Rennyką...
Tai va toks tas gyvenimas. Kaip lietuviai sako: "Teoriškai arklys, praktiškai nepasikelia..."
vinipux
Patyręs narys
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:0
Pranešimai:3130
Užsiregistravo:2009 Vas 17 , 20:19

Re: Forumo dalyvių rangai

2015 Bir 22 , 16:19

zukauskas rašė: žinučių rangavimas beprasmis reikalas ir dažniausia gali būti antipatiškas, nesvarbu kokia mintis būtų gera.
butent taip ir buvo, reiškėsi simpatijos ir antipatijos, juo labiau nebuvo paaiškinta ta reitingavimo sistema.
o ką duos ta profų sistema matome iš Kęsto nuoskaudos, nepelnytai Kęstai pergyvenat, nepelnytai- atiduosim geruoju savo dviračius, tik ir toliau geranoriškai dalinkitės patirtimi (nepasitenkinimas kilo dėl profų vardų suteikimo negirdėtiems, neregėtiems dalyviams o ne dėl Jūsų)
na o jeigu reitingavimo sistema dėl smagumo... :think:
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumo dalyvių rangai

2015 Bir 22 , 21:43

Cezi, o kas yra tas, profesionalaus bityno lūžio taškas? :think:
Vartotojo avataras
cezis
Patyręs narys
Aviliai:Daugiaaukščiai 10R
Bičių šeimų skaičius:>6
Bitininkavimo stažas:1
Pranešimai:1708
Užsiregistravo:2011 Spa 01 , 00:26

Re: Forumo dalyvių rangai

2015 Bir 22 , 22:36

Sergijus rašė:Cezi, o kas yra tas, profesionalaus bityno lūžio taškas? :think:
Manau taškas bityne, kuriame paprastai nulūžti, kai kojos nebelaiko :think:
Nors gal geriau Kest paklausk, jis geriau žino :)
kobe
Bitininkavimo stažas:0
Pranešimai:12
Užsiregistravo:2015 Bir 22 , 01:37

Re: Forumo dalyvių rangai

2015 Bir 27 , 03:49

zilvasss rašė:Žinučių reitingavimas geras dalykas, galintis tapti blogybe. Bus kaip supermamyčių forume. Lia lia lia ;) :) :) :), kaip faina, kaip gražiai savo aviliuką ružava spalva nudažei ir kaip jam tinka tos riestos kojytės iš raudonmedžio. Aš pasakysiu, jog tai debiliška ir atsidursiu reitingo apačioje :wasntme:
Nemanau , kad reikia būti dideliu bitininku ar išminčiumi, kad pastebėtum, kad kai kurie dalyviai tik veltui rašo žinutes, o pasidomėjau tokie rašytojei, nei stažo, bitukių šeimų kieko neįvardina.. Nežinau koks tikslas, bet matomai jiems pasisakymų reitingavimas, jiems reikalingas :)

Manau forumas yra aptarti bitininkystės- džiaugsmus, problemas, neaiškumus ir visa kita:)
kobe
Bitininkavimo stažas:0
Pranešimai:12
Užsiregistravo:2015 Bir 22 , 01:37

Re: Forumo dalyvių rangai

2015 Lie 01 , 05:29

Galit mane adminai mesti iš forumo, bet kur tiesa, nerraguoti į naujokus ar šaipytis į jų klausimus, kaip p. vinupux bet ką komentuoja? Čia tik paskutinia jo top 20 :)
Atleiskite man aš jo gal 200-300 komentarų perskaičiau, bet neradau nei patarimo, nei kažko panašaus, o is gi apie 3000 žinučių, o stažas nulis ???

1. Standartinė vinipux 2015 Bir 21 , 19:00

o kada buvo daug diskutuojančių ?
Greitos Bitės žmona pagirta, jos buvimas įrodytas- tema kaip ir išsemta ir uždaroma
vinipux

2.o dar vienas mano draugas atsirado- prisimenu iš senų laikų...
jeigu yra tikslas- galima ir į savaitės senumo žinutes atsakyti...

3.o būtų mano valia- sudeginčiau tonas įstatymų, poįstatyminių aktų ir viso kito jovalo, kuriame jau niekas nebegali susigaudyti ir kodeksą sudaryčiau iš 10 Dievo įsakymų....
vinipux

4.chmmm.. grb. Trane- nenusiriskit iki išgamų ramanausko ir augucevičiaus lygio (čia apie paskutinį anekdotą), :beer: (geriau apie "lopomas" Marytes)

5.[quote="Jovita"]
Baikit per anksti senti. Kodel jauniems stebuklai nesibaigia? Jiems ir sekasi viskas ,ir ideju pilni.O tik senyn, zubai zemyn. Reikia galva auksciau laikyt :)

6.Kaip puiku, kad artėja senatvė. Juk kuo senesni -tuo turtingesni: sidabras plaukuose, auksas dantyse,akmenys inkstuose,cukrus kraujyje, švinas sąnariuose, geležis arterijose ir neišnaudojamos atsargos dujų. Mes niekada nesvajojome apie tokius turtus.
vinipux

(Na negaliu nepakomentuoti, viską vinupux tvarkingai pasakė, bet gal kalbėkite kažkur kitur, gi čia bitininkystės forumas :) )

Tik top 6 p. Trano temoje, pratęsiu iš kitų ypač aktualių : ,,Naujokams, patarkite ir pan" .
Atleiskite , sunkus rytas varau žvejoti :)
Vartotojo avataras
Kest
Patyręs narys
Aviliai:Dadano tipo 22 r. aviliai
Bičių šeimų skaičius:5
Bitininkavimo stažas:8
Bičių rasė:bakfastas
Pranešimai:3978
Užsiregistravo:2010 Vas 11 , 19:35

Re: Forumo dalyvių rangai

2015 Lie 01 , 08:45

Vini,
džiaugiuosi,kad ir tavo pripažinimas atėjo.Žmonės tave,net naktimis cituoja,tavo frazių dvidešimtukus sudarinėja.Netolima ateitis,kai ir knygutę išleis.Džiaugiuosi už tave :beer:
Kest
'Daryk tai,kuo tiki,tikėk tuo,ką darai

Grįžti į