FORUMO BIČIULIŲ SUSITIKIMAS 2012

Čia rašome viską, kas susiję su forumu: pasiūlymus, pageidavimus, ką ištrinti, ką pridėti ir t.t. Taip pat čia bus skelbiamos forumo naujienos.
Se
Sergijus
Re: FORUMO BIČIULIŲ SUSITIKIMAS 2012

2012 Bal 15 , 23:04

Ačiū,chebryte,visiems už kompaniją. :) Buvo be galo malonu pasimatyti su senais pažįstamais ir susipažinti su naujais. :dance: :ok: Labai ačiū Jonui,už dovanotą spiečių "semtuvą" (nėra instrukcijos,Jonai! :o ).Taip pat labai dėkoju Žilvui,Šerifui ir dar vienam bičiuliui (vardo neprisimenu :shame: ) už padovanotus tiristorius. :leaves: Nekantriai lauksiu kito susitikimo per bitąšventį... :bee

Pagarbiai - forumo "chuliganas ir akiplėša" - Sergijus.
abrutis
Patyręs narys
Aviliai:dadano , T- 19 - 23 vnt.
Bičių šeimų skaičius:66
Bitininkavimo stažas:15
Pranešimai:342
Užsiregistravo:2009 Sau 27 , 00:15

Re: FORUMO BIČIULIŲ SUSITIKIMAS 2012

2012 Bal 15 , 23:11

kice rašė:vini, sito vyro nebuvau maciusi.. Matai, mano ir Liukos skoniai labai vienodi - tai labai idomu buvo :lol:
Vini, o tamsta kada bus galima isvysti? :think:

maciau tik zuvies likucius.. Zuvis nesusitiko su pakruojietisku alumi.. :beer: deja :lol:
Mano žiniomis jiedu susitiko, puikiai sutarė ir paskyrė pasimatymą Kupiškyje. :rose:
Vartotojo avataras
Konradas
Patyręs narys
Aviliai:Dedano
Bičių šeimų skaičius:14
Bitininkavimo stažas:16
Bičių rasė:prie Karnikos
Pranešimai:372
Užsiregistravo:2010 Sau 01 , 12:29

Re: FORUMO BIČIULIŲ SUSITIKIMAS 2012

2012 Bal 15 , 23:12

Tiristorius lyg ir dovanojo Žilvass. O bet tačiau niekaip nesupratau, kaip buvai toks pasikėlęs ir neprisiartinai prie mano personos. Vienintelis suartėjimas buvo prie šikano durų, kai tuo pat metu čiupome durų rankeną... a SERGIJAU?
Klysti žmogiška ...
Se
Sergijus

Re: FORUMO BIČIULIŲ SUSITIKIMAS 2012

2012 Bal 15 , 23:58

Konradas rašė:Tiristorius lyg ir dovanojo Žilvass. O bet tačiau niekaip nesupratau, kaip buvai toks pasikėlęs ir neprisiartinai prie mano personos. Vienintelis suartėjimas buvo prie šikano durų, kai tuo pat metu čiupome durų rankeną... a SERGIJAU?
Konradai,iš veido aš tavęs nepažįstu,o kas buvo parašyta "cedeliuke" - nebeprižlibinau... :wasntme: Man kyla "kontrklausimas": kodėl tu,žinodams kaip aš atrodau,nepriėjai ir nesusipažinai su manimi,kaa? :think: Labai išdidus...? :think:
Vartotojo avataras
Konradas
Patyręs narys
Aviliai:Dedano
Bičių šeimų skaičius:14
Bitininkavimo stažas:16
Bičių rasė:prie Karnikos
Pranešimai:372
Užsiregistravo:2010 Sau 01 , 12:29

Re: FORUMO BIČIULIŲ SUSITIKIMAS 2012

2012 Bal 16 , 00:46

atsakymas paprastas kaip marliniai triusikai - ar tarp tavo baubimų "iiiiiiiiiišgeriam" ir lektorių kuklių pastebėjimų tipo "gal paklausom, už ką man sumokėjo" nebuvo nieko, dėl ko buvo verta patylėti? Aš suprantu, kad knarkimas į sintetinę lėkštę taip kokias 2 val. ar savalaikės bičiuolio paslaugos (kėdės patraukimas reikiama kryptimi, kad sąskrydžio ramybė nebūtų sutrikdyta) sunkiai suprantama Gagarino pirmtakui, pramušusiam liniją - "paturbintas gesintuvas - blusom kaput", nu bet sorry, ribas reikia jaust. Kai Žilvinas prie manęs priėjo ir paprašė žiebtuvėlio liepsnos, pirmas mano klausimas buvo (trūkčiojančiu balsu) - ar tu ne sergijus"? Nes į mane buvo atkreipta kažkokia juoda (!!!?????!!!) šaškė. Pripažinkit, klausimas natūralus, ypač po to, kai iki tol pragriaudėjo 3 superiniai ir nei kiek į gesintuvo startą nepanašūs sprogimai. Nu bet reikia tikėt žmonėm - Žilvo kaljanas buvo superinis ir nuoširdus. Ir iš vis prie ko čia Sergijaus marliniai triusikai?
Klysti žmogiška ...
Vartotojo avataras
kice
Patyręs narys
Aviliai:dadanai, daugiaukščiai 10-rėmiai
Bičių šeimų skaičius:30
Bitininkavimo stažas:15
Bičių rasė:Carnica, buckfast
Pranešimai:3591
Užsiregistravo:2008 Geg 05 , 12:15

Re: FORUMO BIČIULIŲ SUSITIKIMAS 2012

2012 Bal 16 , 08:22

abrutis rašė:
kice rašė:vini, sito vyro nebuvau maciusi.. Matai, mano ir Liukos skoniai labai vienodi - tai labai idomu buvo :lol:
Vini, o tamsta kada bus galima isvysti? :think:

maciau tik zuvies likucius.. Zuvis nesusitiko su pakruojietisku alumi.. :beer: deja :lol:
Mano žiniomis jiedu susitiko, puikiai sutarė ir paskyrė pasimatymą Kupiškyje. :rose:

na nebent tamstos skrandyje :lol: I Kupiski vel kelalis ves per Pakruoji? :lol:
Katėms žiurkių nuomonė nerūpi..
Vartotojo avataras
RobertasJurbarkas
Patyręs narys
Aviliai:daugiaaukščiai
Bičių šeimų skaičius:150
Bitininkavimo stažas:12
Pranešimai:143
Užsiregistravo:2011 Lap 24 , 09:06

Re: FORUMO BIČIULIŲ SUSITIKIMAS 2012

2012 Bal 16 , 10:11

O vaško lydytuvę, kurią brangiai nupirkau iš Sergiejaus palikau
Jeigu Bičiulis Bičiuliui būtų Bičiulis, tai ir Bičiulis Bičiuliui būtų Bičiulis
Vartotojo avataras
Nerijus
Patyręs narys
Aviliai:Dadano
Bičių šeimų skaičius:7
Bitininkavimo stažas:4
Pranešimai:158
Užsiregistravo:2009 Lap 09 , 14:08

Re: FORUMO BIČIULIŲ SUSITIKIMAS 2012

2012 Bal 16 , 10:16

Robertai, manau gali kas iš bičiulių nuvažiuoti paimti tą lydytuvę, vėliau proga bus užsukti pas bičiulį :)
lakura
Bičių šeimų skaičius:5
Bitininkavimo stažas:5
Pranešimai:9
Užsiregistravo:2012 Bal 16 , 08:33

Re: FORUMO BIČIULIŲ SUSITIKIMAS 2012

2012 Bal 16 , 10:22

Sveiki visi, esu Živilė. Susitikimas labai patiko, susipažinau su bitininkais, rgavau skanų midų, suradau nuostabius pašnekovus.Labai jau patiko, pasižadu dalyvauti aktyviai mūsų susitikimuose ir forume. Tik va viena beda nežinau kaip įsikelti i forumą savo nuotrauką. Gal kas pasakys kaip tai padaryti?
Vartotojo avataras
RobertasJurbarkas
Patyręs narys
Aviliai:daugiaaukščiai
Bičių šeimų skaičius:150
Bitininkavimo stažas:12
Pranešimai:143
Užsiregistravo:2011 Lap 24 , 09:06

Re: FORUMO BIČIULIŲ SUSITIKIMAS 2012

2012 Bal 16 , 10:43

Nerijus rašė:Robertai, manau gali kas iš bičiulių nuvažiuoti paimti tą lydytuvę, vėliau proga bus užsukti pas bičiulį :)
Pasiūlymas priimtas
Jeigu Bičiulis Bičiuliui būtų Bičiulis, tai ir Bičiulis Bičiuliui būtų Bičiulis
Vartotojo avataras
RobertasJurbarkas
Patyręs narys
Aviliai:daugiaaukščiai
Bičių šeimų skaičius:150
Bitininkavimo stažas:12
Pranešimai:143
Užsiregistravo:2011 Lap 24 , 09:06

Re: FORUMO BIČIULIŲ SUSITIKIMAS 2012

2012 Bal 16 , 10:49

Adminui jau sakiau, Zilvasss pas mane buvęs, sekanti susibėgimą kviečiu pas save, turiu pusę bėdos kaimo turizmo sodybą, ir neprivalom laukti kitų metų :shame: :dance:
Jeigu Bičiulis Bičiuliui būtų Bičiulis, tai ir Bičiulis Bičiuliui būtų Bičiulis
Vartotojo avataras
grikis
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:daugiaaukščiai-bedugniai, dadano pusrėm.
Bičių šeimų skaičius:270
Bitininkavimo stažas:22
Pranešimai:371
Užsiregistravo:2008 Spa 24 , 16:39

Re: FORUMO BIČIULIŲ SUSITIKIMAS 2012

2012 Bal 16 , 11:55

Nerijus rašė:Įkėliau nuotraukas iš susitikimo. Malonaus žiūrėjimo.
http://foto.delfi.lt/my_album/65079/" onclick="window.open(this.href);return false;
Dėkui už nuotraukas :ok: Kaip ir galvojau taip ir buvo - liksmai pasibuvote. Baltas pavydas :) :) :)
Vartotojo avataras
skystis
Patyręs narys
Aviliai:nedaugiabuciai
Bičių šeimų skaičius:4
Bitininkavimo stažas:1
Pranešimai:94
Užsiregistravo:2011 Sau 30 , 23:19

Re: FORUMO BIČIULIŲ SUSITIKIMAS 2012

2012 Bal 16 , 13:46

Aciu visiems uz smagu myta,grazu bendravima, gera pirtele ir patarimus, ir uz visokiu rusiu medu:)
Zmona sako: tai kada mes ji visa suvalgysim :) jega.
Se
Sergijus

Re: FORUMO BIČIULIŲ SUSITIKIMAS 2012

2012 Bal 16 , 14:08

Konradas rašė:atsakymas paprastas kaip marliniai triusikai - ar tarp tavo baubimų "iiiiiiiiiišgeriam" ir lektorių kuklių pastebėjimų tipo "gal paklausom, už ką man sumokėjo" nebuvo nieko, dėl ko buvo verta patylėti? Aš suprantu, kad knarkimas į sintetinę lėkštę taip kokias 2 val. ar savalaikės bičiuolio paslaugos (kėdės patraukimas reikiama kryptimi, kad sąskrydžio ramybė nebūtų sutrikdyta) sunkiai suprantama Gagarino pirmtakui, pramušusiam liniją - "paturbintas gesintuvas - blusom kaput", nu bet sorry, ribas reikia jaust. Kai Žilvinas prie manęs priėjo ir paprašė žiebtuvėlio liepsnos, pirmas mano klausimas buvo (trūkčiojančiu balsu) - ar tu ne sergijus"? Nes į mane buvo atkreipta kažkokia juoda (!!!?????!!!) šaškė. Pripažinkit, klausimas natūralus, ypač po to, kai iki tol pragriaudėjo 3 superiniai ir nei kiek į gesintuvo startą nepanašūs sprogimai. Nu bet reikia tikėt žmonėm - Žilvo kaljanas buvo superinis ir nuoširdus. Ir iš vis prie ko čia Sergijaus marliniai triusikai?
Nieko nesupratau... :dontknow: :think: Ar galėtum pakartoti tekstą,ne "Ezopo kalba"? :think:
Vartotojo avataras
leo
Patyręs narys
Aviliai:Dadanas
Bičių šeimų skaičius:9
Bitininkavimo stažas:10
Bičių rasė:Buckfast
Pranešimai:635
Užsiregistravo:2009 Bal 27 , 11:41

Re: FORUMO BIČIULIŲ SUSITIKIMAS 2012

2012 Bal 16 , 14:12

Tik va viena beda nežinau kaip įsikelti i forumą savo nuotrauką. Gal kas pasakys kaip tai padaryti?
Gal pabandykit užmesti akį į šiuos pamokymus :)
Jeigu norite įsikelti savo nuotrauką kaip avatarą, tai einate į: "Vartotojo valdymo punktas/Aprašymas, na ir ten jau surasite žodį "Avataras" (Keisti ar įkelti).
Duok durnam kelią, nes jis vis tiek jo nesuras.
vinipux
Patyręs narys
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:0
Pranešimai:3130
Užsiregistravo:2009 Vas 17 , 20:19

Re: FORUMO BIČIULIŲ SUSITIKIMAS 2012

2012 Bal 16 , 14:35

RobertasJurbarkas rašė:O vaško lydytuvę, kurią brangiai nupirkau iš Sergiejaus palikau
taip ir iškilo prieš akis garsauss filmo herojus, šokinėjantis snieguotu šaligatviu plonais "tupliukais" ir ritmingai kartojantis "надо менше пить, надо менше пить" :)
ps. tikiuosiu grb. Robertas turi jumoro jausmą :beer:
edmundas
Patyręs narys
Pranešimai:304
Užsiregistravo:2009 Bal 18 , 12:42

Re: FORUMO BIČIULIŲ SUSITIKIMAS 2012

2012 Bal 16 , 19:55

Del vasko lidituvo paskambink 861151496
Vartotojo avataras
kikebu
Patyręs narys
Bitininkavimo stažas:0
Pranešimai:298
Užsiregistravo:2008 Geg 15 , 21:19

Re: FORUMO BIČIULIŲ SUSITIKIMAS 2012

2012 Bal 17 , 09:20

Admin ir kikebu dėkoja visiems dalyvavusiems susitikime.
Mes labai džiaugiamės, kad turime tokį gausų būrį bičiulių, su kuriais taip smagu kiekvienais metais susitikti.
Ačių Jums, mielieji!

Deividas, Lina ir Pauliukas

P.S. Aš asmeniškai noriu padėkoti serfui ir jo žmonai už gimtadienio dovanėlę :rose:
Vartotojo avataras
serifas
Patyręs narys
Aviliai:Dadano
Bičių šeimų skaičius:15
Bitininkavimo stažas:7
Bičių rasė:mišrūnės
Pranešimai:153
Užsiregistravo:2008 Rgs 29 , 22:12

Re: FORUMO BIČIULIŲ SUSITIKIMAS 2012

2012 Bal 17 , 14:27

Lina, auginkite mūsų anūkei gaspadorių. Smagu, kad Jums patiko saldus sveikinimas :)
lakura
Bičių šeimų skaičius:5
Bitininkavimo stažas:5
Pranešimai:9
Užsiregistravo:2012 Bal 16 , 08:33

Re: FORUMO BIČIULIŲ SUSITIKIMAS 2012

2012 Bal 17 , 20:51

RobertasJurbarkas rašė:Adminui jau sakiau, Zilvasss pas mane buvęs, sekanti susibėgimą kviečiu pas save, turiu pusę bėdos kaimo turizmo sodybą, ir neprivalom laukti kitų metų :shame: :dance:
butu smagu suorganizuokite susitikima, atvyksim :leaves:

Grįžti į