FORUMO BIČIULIŲ SUSITIKIMAS 2012

Čia rašome viską, kas susiję su forumu: pasiūlymus, pageidavimus, ką ištrinti, ką pridėti ir t.t. Taip pat čia bus skelbiamos forumo naujienos.
Vartotojo avataras
Martynas95
Patyręs narys
Aviliai:Daugiaaukščiai 10r.
Bičių šeimų skaičius:30
Bitininkavimo stažas:11
Bičių rasė:Bakfasto
Pranešimai:953
Užsiregistravo:2010 Bir 29 , 23:13
Re: FORUMO BIČIULIŲ SUSITIKIMAS 2012

2012 Bal 18 , 16:45

Gaila, kad nepavyko sudalivaut. Bet kokią fainą kepurę gavau :dance: didelis AČIŪ už ją. Ir aišku AČIŪ Linui ir Mudžiui, kad parvežė ją man. :)
LinasT
Aviliai:Dadano
Bičių šeimų skaičius:10
Bitininkavimo stažas:20
Pranešimai:11
Užsiregistravo:2011 Bal 21 , 13:00

Re: FORUMO BIČIULIŲ SUSITIKIMAS 2012

2012 Bal 19 , 14:37

Iš ties, smagu, kad Jonavos bitininkų debiutas mano-bites.lt forumo bičiulių susitikime buvo tikrai neprastas. Mano konkursui pateiktas medus, forumo bičiulių, išrinktas pačiu skaniausiu suvažiavimo medumi ! Tikrai šito nesitikėjau. Labai malonu būti įvertintam! dar maloniau, kad mūsų jauno bičiulio Martyno Nenorto nuotraukų konkursui "mano bitynas" nusiųsta fotografija tapo konkurso prizininke! Nuotrauka tikrai įspūdinga. Meniška. Taip kad džiaugiamės pasiekimais, laimėjimais bei galimybe susipažinti gyvai su forumo bičiuliais

p.s.: beje, dar sykį sveikinu skaniausio midaus konkurso laimėtoją, midaus bandinio nr. 7 savininką bei antroje vietoje likusio midaus (nr.12) pateikėjus. Mano skonį, bičiuliai, Jūsų midus atitiko geriausiai ! (Kaip ir maloniai šildantis midus Nr.14) :)

p.p.s: šį bei tą iš susitikimo įkėlėme į Jonavos bitininkų draugijos puslapį facebook'e, adresu: http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 053&type=1" onclick="window.open(this.href);return false;
arba: http://www.facebook.com/pages/Jonavos-B ... 8707748053" onclick="window.open(this.href);return false;
Vartotojo avataras
kice
Patyręs narys
Aviliai:dadanai, daugiaukščiai 10-rėmiai
Bičių šeimų skaičius:30
Bitininkavimo stažas:15
Bičių rasė:Carnica, buckfast
Pranešimai:3591
Užsiregistravo:2008 Geg 05 , 12:15

Re: FORUMO BIČIULIŲ SUSITIKIMAS 2012

2013 Vas 09 , 19:52

Mortalas rašė:
Geras operatorius buvo - zinojo kur filmuot, o kur jau nebefilmuot :) ir neberodyt :lol:
Uztai ir gavo kita diena pilna maksimos maisa medaus - kaip kysi.. :lol:
Katėms žiurkių nuomonė nerūpi..
Vartotojo avataras
balciunas
Patyręs narys
Aviliai:Daugiaaukščiai
Bičių šeimų skaičius:pastoviai kintantis
Bitininkavimo stažas:6
Pranešimai:344
Užsiregistravo:2009 Rgp 23 , 17:00

Re: FORUMO BIČIULIŲ SUSITIKIMAS 2012

2013 Vas 10 , 16:09

O šiais metais bus forumiečių susitikimas ar lauko daienos? ar jau šis projektas išsisėmė?
tomobitesinfo@gmail.com www.tomobites.lt
Vartotojo avataras
skystis
Patyręs narys
Aviliai:nedaugiabuciai
Bičių šeimų skaičius:4
Bitininkavimo stažas:1
Pranešimai:94
Užsiregistravo:2011 Sau 30 , 23:19

Re: FORUMO BIČIULIŲ SUSITIKIMAS 2012

2013 Vas 10 , 23:20

Joooo, jusu visu medutis nerealiai geras ir daug buvo,aciu labai, galejau lygint , bandyt, skanaut, speliot ir t.t. bet kazkodel viena diena sloinikiukai eme ir istustejo :D

Tik norejau pasiteisint kad filmuka jau kita savaite po myto buvau adminuj atidaves, ne taip kaip uzpernai..
bet tame matyt ir yra intriga kad jis ikeltas tik dabar, kad visi smagiai prisimine praeitus metus pradedu laukti ateinancio myto :) ?
Lauksim admino atsakymo... datom, vietom ir kt:)
Vartotojo avataras
Admin
Administracija
Aviliai:Daugiaaukščiai 10 rėmų
Bitininkavimo stažas:12
Pranešimai:690
Užsiregistravo:2008 Bal 28 , 11:30

Re: FORUMO BIČIULIŲ SUSITIKIMAS 2012

2013 Bal 16 , 23:29

[vimeo][/vimeo]
--
Linkiu, kad Jums išsipildytų viskas, ko linkite kitiems...

Grįžti į