LAUKO DIENOS 2011

Čia rašome viską, kas susiję su forumu: pasiūlymus, pageidavimus, ką ištrinti, ką pridėti ir t.t. Taip pat čia bus skelbiamos forumo naujienos.
Vartotojo avataras
Admin
Administracija
Aviliai:Daugiaaukščiai 10 rėmų
Bitininkavimo stažas:12
Pranešimai:690
Užsiregistravo:2008 Bal 28 , 11:30
LAUKO DIENOS 2011

2011 Bal 13 , 21:50

Planas:
Vasarą keletą savaitgalių apsilankyti pas forumo bičiulius, kurie pasidalins savo patirtimi mus dominančiais klausimais (pvz: bičių motinėlių auginimas, priešspietiminės priemonės, medaus ėmimas ir pan.).

Skirsime dvi grupes: bitininkaujančius 16 rėmų dadano aviliuose ir bitininkaujančius daugiaaukščiuose aviliuose.

Klausimas:
Ar daug bus norinčių dalyvauti? Gal mūsų tarpe yra tylių profesionalų, kurie norėtų ir galėtų pasidalinti savo patirtimi.

Nuomones ir pasiūlymus rašykite šioje temoje, AŽ man arba kikebu arba el. paštu lina@mano-bites.lt
--
Linkiu, kad Jums išsipildytų viskas, ko linkite kitiems...
Vartotojo avataras
leo
Patyręs narys
Aviliai:Dadanas
Bičių šeimų skaičius:9
Bitininkavimo stažas:10
Bičių rasė:Buckfast
Pranešimai:635
Užsiregistravo:2009 Bal 27 , 11:41

Re: Lauko dienos 2011

2011 Bal 13 , 23:44

Su didžiausiu malonumu sudalyvaučiau tokiuose apsilankymuose pas patyrusius "ortodoksus" :good: Labai įdomu būtų gyvai pamatyti ir pasiklausyti, kaip bitininkauja patyrę bičiuliai. Forumas - puikus žinių šaltinis, bet pritaikydamas tas žinias praktikoje, kartais, iš tikro, ir nežinai: taip supratai ir darai, ar ne visai taip, teisingai ar tik "į tą pusę" :)
Duok durnam kelią, nes jis vis tiek jo nesuras.
Vartotojo avataras
Martynas95
Patyręs narys
Aviliai:Daugiaaukščiai 10r.
Bičių šeimų skaičius:30
Bitininkavimo stažas:11
Bičių rasė:Bakfasto
Pranešimai:953
Užsiregistravo:2010 Bir 29 , 23:13

Re: Lauko dienos 2011

2011 Bal 14 , 00:06

ir man butu idomu, apsilankyti pas profa :good: tik suneramino mane parašymas "Skirsime dvi grupes: bitininkaujančius 16 rėmų dadano aviliuose ir bitininkaujančius daugiaaukščiuose aviliuose" o tai kas bitininkauja 22 remu dadanuose tai jau praspirti :'( :dontknow:
žinoma galėtume is mano bityne medu imti, bet manau neatsiras norinčiu, po to pora valandu lakstyti po miška :nope: o gal kam tai butu pramoga :dontknow: :chi:
Vartotojo avataras
Konradas
Patyręs narys
Aviliai:Dedano
Bičių šeimų skaičius:14
Bitininkavimo stažas:16
Bičių rasė:prie Karnikos
Pranešimai:372
Užsiregistravo:2010 Sau 01 , 12:29

Re: Lauko dienos 2011

2011 Bal 14 , 10:25

Sutikčiau dalyvauti. Vienas iš pasiūlymų - gal daryti kažkokius regioninius susitikimus, nes ir transportas kainuoja. Beje, sutikčiau sudalyvauti ir talkoje, taip susitikimą skirstant į dvi dalis: praktinė + nauda šeimininkui ir teorinė + nauda dalyviui.
Klysti žmogiška ...
Vartotojo avataras
austeja
Patyręs narys
Aviliai:dadano nuo 2008
Bičių šeimų skaičius:6
Bitininkavimo stažas:6
Pranešimai:312
Užsiregistravo:2009 Vas 11 , 23:05

Re: Lauko dienos 2011

2011 Bal 14 , 13:33

Super idėja :)
Vartotojo avataras
balciunas
Patyręs narys
Aviliai:Daugiaaukščiai
Bičių šeimų skaičius:pastoviai kintantis
Bitininkavimo stažas:6
Pranešimai:344
Užsiregistravo:2009 Rgp 23 , 17:00

Re: Lauko dienos 2011

2011 Bal 14 , 15:55

Aš už :ok:
tomobitesinfo@gmail.com www.tomobites.lt
rimvydas72
Patyręs narys
Aviliai:Dadaniniai
Bičių šeimų skaičius:24
Bitininkavimo stažas:4
Pranešimai:91
Užsiregistravo:2010 Vas 26 , 15:44

Re: Lauko dienos 2011

2011 Bal 14 , 16:53

Konradas rašė:Sutikčiau dalyvauti. Vienas iš pasiūlymų - gal daryti kažkokius regioninius susitikimus, nes ir transportas kainuoja. Beje, sutikčiau sudalyvauti ir talkoje, taip susitikimą skirstant į dvi dalis: praktinė + nauda šeimininkui ir teorinė + nauda dalyviui.
Aš irgi manau, kad geriau butų regionais- Dzūkija, Suvalkija ir t.t. Taip sumažėja transporto kaštai ir svarbiausia kelionės laikas. Manau kiekviename regione yra didelių bitynų kur bičiuliai priimtų. Mums žaliams skirstymas pagal avilius manau irgi naudingas.
Vartotojo avataras
zilvasss
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:daugiaaukščiai, 8 ir 10 rėmų
Bičių šeimų skaičius:100
Bitininkavimo stažas:25
Bičių rasė:bakfastas
Pranešimai:4991
Užsiregistravo:2009 Sau 25 , 16:06

Re: Lauko dienos 2011

2011 Bal 14 , 17:13

nesusireikšminkit ir džiaukitės jeigu kas priims kad ir kitam Lietuvos krašte.
o gal dar raktą nuo buto kur sudėti pinigai ? :devil:
tinginiai progreso variklis
Vartotojo avataras
Admin
Administracija
Aviliai:Daugiaaukščiai 10 rėmų
Bitininkavimo stažas:12
Pranešimai:690
Užsiregistravo:2008 Bal 28 , 11:30

Re: Lauko dienos 2011

2011 Bal 14 , 18:02

zilvasss rašė:nesusireikšminkit ir džiaukitės jeigu kas priims kad ir kitam Lietuvos krašte.
o gal dar raktą nuo buto kur sudėti pinigai ? :devil:
Būtent, nes kolkas tik visi nori pamatyti, bet niekas rodyt nenori...
--
Linkiu, kad Jums išsipildytų viskas, ko linkite kitiems...
Vartotojo avataras
Liuka
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:dadanai
Bičių šeimų skaičius:150
Bitininkavimo stažas:32
Pranešimai:2579
Užsiregistravo:2009 Vas 08 , 14:20

Re: Lauko dienos 2011

2011 Bal 14 , 18:29

Kad parodyt,reikia kažką navatnesnio turėt.Kažin ,kad taip visi zilvassso paprašytum,tai jis ir parodytų ką moka ir ką turi (čia aš apie bites jei ką :chi: )
Satka
Patyręs narys
Aviliai:T-19 daugiaaukščiai
Bičių šeimų skaičius:31
Bitininkavimo stažas:16
Pranešimai:358
Užsiregistravo:2009 Bir 03 , 09:19

Re: Lauko dienos 2011

2011 Bal 14 , 21:58

Regioninis variantas patrauklus. Juk bitininkystė yra kiekvieno regiono savitumo požymis. O norinčių
priimti atsiras tik paješkokime ir neskubėkime su išvadom, kad niekas nenori rodyti. Mintis tikrai puiki.
Mielai po šalį pakeliaučiau.
Vartotojo avataras
zilvasss
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:daugiaaukščiai, 8 ir 10 rėmų
Bičių šeimų skaičius:100
Bitininkavimo stažas:25
Bičių rasė:bakfastas
Pranešimai:4991
Užsiregistravo:2009 Sau 25 , 16:06

Re: Lauko dienos 2011

2011 Bal 14 , 23:02

Satka rašė:Regioninis variantas patrauklus. Juk bitininkystė yra kiekvieno regiono savitumo požymis. O norinčių
priimti atsiras tik paješkokime ir neskubėkime su išvadom, kad niekas nenori rodyti. Mintis tikrai puiki.
Mielai po šalį pakeliaučiau.
tai jau tikrai, Italijos ir Norvegijos bitininkystė skiriasi.Ar čia žemaitijos ir aukštaitijos skirtumus turėjot galvoj ?
tinginiai progreso variklis
rimvydas72
Patyręs narys
Aviliai:Dadaniniai
Bičių šeimų skaičius:24
Bitininkavimo stažas:4
Pranešimai:91
Užsiregistravo:2010 Vas 26 , 15:44

Re: Lauko dienos 2011

2011 Bal 15 , 14:58

Liuka rašė:Kad parodyt,reikia kažką navatnesnio turėt.Kažin ,kad taip visi zilvassso paprašytum,tai jis ir parodytų ką moka ir ką turi (čia aš apie bites jei ką :chi: )
Prašom zilvassso (visada jaučiau simpatijas Šakių kraštui, ir giminių yra ir dalis avilių iš Floyd tėviškės parvažiavę)
Vartotojo avataras
vidmantask
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:dadano, daugia/bedug. bitidė,platformos.
Bičių šeimų skaičius:78
Bitininkavimo stažas:36
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:2621
Užsiregistravo:2009 Sau 06 , 14:47

Re: Lauko dienos 2011

2011 Bal 16 , 22:46

Admin rašė:
zilvasss rašė:nesusireikšminkit ir džiaukitės jeigu kas priims kad ir kitam Lietuvos krašte.
o gal dar raktą nuo buto kur sudėti pinigai ? :devil:
Būtent, nes kolkas tik visi nori pamatyti, bet niekas rodyt nenori...
Parodyt, ekskursijai - galima, sugaišti valandą, kitą. Bet procese, kad pašalinis dalyvautų, aš atvirai sakau - nenorėčiau. Trukdo mąstymui, o prie bičių to neišvengsi. Aš turiu tokią taisyklę: į parduotuvę, grybaut, prie bičių ir iš dalies prie televizoriaus - žiūrėti kino - tik vienam (kiti komentuoja). Esi tada kaip katinas Leopoldas.... kur nori ten eini....nesi nuo nieko priklausomas.
Vartotojo avataras
Floyd
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:daugiaaukščiai bitidėse
Bičių šeimų skaičius:300
Bitininkavimo stažas:20
Pranešimai:270
Užsiregistravo:2008 Spa 04 , 21:36

Re: Lauko dienos 2011

2011 Bal 17 , 21:59

Su Adminu kaip ir sutarę, kad vienas iš rodytojų būsiu aš. Kol kas nežinau kiek tam reiks skirt laiko. Jei daug, negalėsiu tik šnekėt ir rodyt vieną avilį pusę dienos, gali būt kad darbo tempas bus nemažas. Nors tai manyčiau būtų netgi privalumas pamatyti kaip realiai viskas vyksta. Nuo gegužės vidurio sudarinėsiu šeimeles, čia ir yra svarbiausia mano darbų dalis. Nuo birželio į lizdus beveik nelendu, taip kad ir žiūrėti nelabai yra ką, nebent avilius skaičiuoti :lol:
Vartotojo avataras
zilvasss
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:daugiaaukščiai, 8 ir 10 rėmų
Bičių šeimų skaičius:100
Bitininkavimo stažas:25
Bičių rasė:bakfastas
Pranešimai:4991
Užsiregistravo:2009 Sau 25 , 16:06

Re: Lauko dienos 2011

2011 Bal 17 , 23:36

Na gerai, prisipažinsiu :Secret: .Apie lauko dienas jau prieš metus su admin planavom.Pas mane - motinėlių auginimas.Gegužės vidurys.Lankytojų skaičius bus nedidelis, griežtai ribotas.Tiems kam aktualu.Rašykit, kreipkitės.Nemėgstu jei kas tuščiai smalsauja, kaip pas mus sako "navynininkų".
tinginiai progreso variklis
Vartotojo avataras
kernelpanic
Pranešimai:10
Užsiregistravo:2010 Vas 05 , 10:31

Re: Lauko dienos 2011

2011 Bal 17 , 23:38

Tema skirta forumo dalyviams, kuriems aktualios lauko dienos. Tie, kam tai nėra įdomu, savo mintis gali reikšti pliurpalų skiltyje.
Vartotojo avataras
Konradas
Patyręs narys
Aviliai:Dedano
Bičių šeimų skaičius:14
Bitininkavimo stažas:16
Bičių rasė:prie Karnikos
Pranešimai:372
Užsiregistravo:2010 Sau 01 , 12:29

Re: Lauko dienos 2011

2011 Bal 18 , 21:34

vidmantask rašė: Parodyt, ekskursijai - galima, sugaišti valandą, kitą. Bet procese, kad pašalinis dalyvautų, aš atvirai sakau - nenorėčiau. Trukdo mąstymui, o prie bičių to neišvengsi. Aš turiu tokią taisyklę: į parduotuvę, grybaut, prie bičių ir iš dalies prie televizoriaus - žiūrėti kino - tik vienam (kiti komentuoja). Esi tada kaip katinas Leopoldas.... kur nori ten eini....nesi nuo nieko priklausomas.
Tokią poziciją puikiai suprantu, nes niekam nesinori, kad kas nors reikštų savo nuomonę ten, kur pats esi tikrai tvirtai nusistatęs. O bitininkavimo mokyklų yra tikrai daug ir kai kas labai nuožmiai gina savo pozicijas. Net nežinau prie kokių temų dėti savo prašymą, bet turiu tikrai seną idėją - norėčiau sudalyvauti pas ką nors iš pakaunės bitininkų kaip pagalbinis darbininkas. Su ta mintimi, kad tai ką pamatysiu, forume neatsidurs :). Rašykite į mano dėžutę. O dėl lauko dienų - laukiame pasiūlymų, liuks idėja.
Klysti žmogiška ...
Vartotojo avataras
jonas
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Daugiaaukšciai
Bitininkavimo stažas:21
Bičių rasė:Karnika 5 linijos
Pranešimai:1286
Užsiregistravo:2008 Geg 14 , 23:17

Re: Lauko dienos 2011

2011 Bal 18 , 22:54

Lauko dienos įvyks ir Kaune . Laiką suderinsime su adminu
rimvydas72
Patyręs narys
Aviliai:Dadaniniai
Bičių šeimų skaičius:24
Bitininkavimo stažas:4
Pranešimai:91
Užsiregistravo:2010 Vas 26 , 15:44

Re: Lauko dienos 2011

2011 Bal 19 , 11:35

jonas rašė:Lauko dienos įvyks ir Kaune . Laiką suderinsime su adminu
Manau bus paskelbta detali informacija apie lauko dienas -vieta, data, registracijos ir t.t.

Grįžti į