Pasiūlymai

Čia rašome viską, kas susiję su forumu: pasiūlymus, pageidavimus, ką ištrinti, ką pridėti ir t.t. Taip pat čia bus skelbiamos forumo naujienos.
Vartotojo avataras
Vasarinis
Patyręs narys
Aviliai: daugiaaukščiai, rėmelis 360x200
Bitininkavimo stažas: 32
Bičių rasė: A. m. carnica

Re: Pasiūlymai

2020 Geg 26 , 08:57

Dar kartą priminsiu akivaizdų faktą, kuris matomas čia https://mano-bites.lt/viewtopic.php?f=5 ... 40#p131322 ir kituose mano pateiktuose sugretinimuose: Rikas ir Virzis yra tas pats asmuo!
Jeigu forumo administracija tai toleruoja - tebūnie.
Tačiau, ar čia toleruojamas ir melas?!
Jei TAIP, tai forumas praranda bet kokią prasmę ir nematau jokio tikslo jame dalyvauti.
Jei NE, tuomet melas turi būti sustabdytas! Nes asmuo, kuris pernai buvo Virzis, o šiemet Rikas - MELUOJA.
Jis akivaizdžiai meluoja, kad nežino jokio Viržio, pernai piktybiškai melavo įvairiose diskusijose klastodamas argumentus, šiemet kitu vardu daro tą patį.
Jeigu forumas yra žinių šaltinis ir norima jo nesukompromituoti ir nesužlugdyti, tam turi būti užkirstas kelias. Ir tai yra administracijos valioje.
O mano valioje su SUKČIUMI elgtis taip, kaip jau kurį laiką ir elgiuosi - JOKIOS TOLERANCIJOS IR JOKIŲ KOMPROMISŲ!
O kaip dėl „Bakfasto rasės“, jei „ jis (brolis Adomas) sako, kad tai ir ne linija – tai toks mišrūnas“?! A. Amšiejaus teiginių parafrazė
Vartotojo avataras
rimantas000
Patyręs narys
Aviliai: WBC=T-18 aviliai+ dreve+ seni kelmai
Bičių šeimų skaičius: 35
Bitininkavimo stažas: 15
Bičių rasė: bakfastas+lietuviska

2020 Geg 26 , 11:46

Rikas rašė:
2020 Geg 26 , 08:20

Kest, pabandyk gauti pelną, parduodamas lopšelius po 3 eurus, o apvaisintas motinas po 10 eurų. Ir dar pasidžiaugti juo, kai Rimantas000 grasina, apsistatęs savo apsauginiais. Puikus verslo planas? Kodėl pats nepabandai? Bičiuliai liks patenkinti veislinėmis motinomis užuot bitininkavę su mišrūnėmis.
po ciom opium dla naroda ??.
tik blondine gali pasiulyti toki puiku verslo plana ,
pabandyk Kestai ,priauginsi motinu ,uzversit rinka veislinemis motinomis -dempingu sutriuskinsit konkurentus ir tapsit vienvaldziais rinkos monopolistais ...
Gabija ( Rikas ,Virzis) pades jas stumdyti Pilaites rajono stoteleje Vilniuje( naujas biciu motineliu turgus) ,gal ir as nusipirksiu ....😂
duokit bitems laisve !
nekaitalioju motinu ir bitems ziemoti palieku medu.
Vartotojo avataras
Rikas
Patyręs narys
Aviliai: Visus
Bičių šeimų skaičius: 41
Bitininkavimo stažas: 25
Bičių rasė: Bakfastas, Karnika

2020 Geg 26 , 13:05

rimantas000 rašė:
2020 Geg 26 , 11:46
Rikas rašė:
2020 Geg 26 , 08:20

Kest, pabandyk gauti pelną, parduodamas lopšelius po 3 eurus, o apvaisintas motinas po 10 eurų. Ir dar pasidžiaugti juo, kai Rimantas000 grasina, apsistatęs savo apsauginiais. Puikus verslo planas? Kodėl pats nepabandai? Bičiuliai liks patenkinti veislinėmis motinomis užuot bitininkavę su mišrūnėmis.
po ciom opium dla naroda ??.
tik blondine gali pasiulyti toki puiku verslo plana ,
pabandyk Kestai ,priauginsi motinu ,uzversit rinka veislinemis motinomis -dempingu sutriuskinsit konkurentus ir tapsit vienvaldziais rinkos monopolistais ...
Gabija ( Rikas ,Virzis) pades jas stumdyti Pilaites rajono stoteleje Vilniuje( naujas biciu motineliu turgus) ,gal ir as nusipirksiu ....😂
Rimantai000, kiek žinai atvejų, kad motinėlių augintojas, ar apskritai kokioje nors žemės ūkio šakoje, kur nors būtų tapęs monopolistu? kliedi naujomis temomis.
Bitininkui GEROVĖS VALSTYBĖ prasideda, kai jo bičių šeimoms vadovauja grynaveislės karnikos ar bakfasto karalienės. Bitininkų GEROVĖS PRINCIPAS: bitininkas PRIŽIŪRI bičių šeimų PAGAL GALIMYBES, o jo bičių šeimos GAUNA grynaveislių motinų PAGAL POREIKĮ.
Vartotojo avataras
Rikas
Patyręs narys
Aviliai: Visus
Bičių šeimų skaičius: 41
Bitininkavimo stažas: 25
Bičių rasė: Bakfastas, Karnika

2020 Geg 26 , 13:07

Kest rašė:
2020 Geg 25 , 11:25
Gaila,kad Forumas tavo Vasarinio ir Riko motinėlių pardavimo Verslo Projekto dalis,o tiksliau skelbimų lenta.
Gaila,kad Adminas nesustabdo šito proto pudrinimo akcijos.Nėra amžinų dalykų,tai atrodo ir Forumas priartėjo prie egzistavimo pabaigos.Bet kuriuo atveju buvo geras laikas ir neišsenkantis žinių šaltinis.
Prisijungsiu rudenį,gal bus peržiūrėtos vertybės.
Gero medunešio,Bičiuliai :beer:
Kest
Kest, nestebina, kai Vasarinis su Rimantu000 kliedi apie Viržius, Viržienes, Gabijas ir visokias kitokias prisigalvotas nesąmones. Tačiau, kai pats pradedi skleisti nesąmonę, kad aš susimokiau su Vasariniu ir Rimantu000 vykdyti kažkokį verslo planą, tai mane įvaro į aklavietę. Iš vienos pusės tiedu forumo juokdariai šmeižia ir juodina, o iš kitos pusės Kest kaltina, kad aš su jais susimokiau vykdyti kažkokį verslo planą. Tokiomis aplinkybėmis nematau galimybių apskritai dalyvauti forumo diskusijose, nes net negaliu apsiginti savo gero vardo. Viso gero iki rudenio, kai atauš aistros. :devil:

Rolandas30 aiškiai ir tiksliai įvertino situaciją. Jeigu net Kest bičiuliška savitarpio pagalba susigražinant dalį reprodukcinių motinų kainos atrodo, kaip verslo planas, tai forume tikrai neliko bičiulystės kaip vertybės.
Rolandas30 rašė:
2020 Geg 22 , 22:37

Gal įtartinai nebrangiai atrodo, nes geri dalykai nebūna pigūs. Nebent čia pusiau labdara užsiimi? Nors šiemet jaučiasi paklausa mažesnė, bet irgi gerai, netenka persidirbti, daugiau laiko lieka kūrybiniam darbui- bičių auginimui, selekcijai ;)
Savo motyvus išdėsčiau dar gruodžio mėnesio 2019 Gru 26 , 15:17 žinutėje: https://mano-bites.lt/viewtopic.php?f=3 ... &start=420. Bet panašu "bičiuliams" labai pavydu, kad kažkas galėtų gauti nebrangių veislinių motinų.
Bitininkui GEROVĖS VALSTYBĖ prasideda, kai jo bičių šeimoms vadovauja grynaveislės karnikos ar bakfasto karalienės. Bitininkų GEROVĖS PRINCIPAS: bitininkas PRIŽIŪRI bičių šeimų PAGAL GALIMYBES, o jo bičių šeimos GAUNA grynaveislių motinų PAGAL POREIKĮ.
Vartotojo avataras
Vasarinis
Patyręs narys
Aviliai: daugiaaukščiai, rėmelis 360x200
Bitininkavimo stažas: 32
Bičių rasė: A. m. carnica

2020 Geg 26 , 13:49

Dar kartą priminsiu akivaizdų faktą, kuris matomas čia https://mano-bites.lt/viewtopic.php?f=5 ... 40#p131322 ir kituose mano pateiktuose sugretinimuose: Rikas ir Virzis yra tas pats asmuo!
Jeigu forumo administracija tai toleruoja - tebūnie.
Tačiau, ar čia toleruojamas ir melas?!
Jei TAIP, tai forumas praranda bet kokią prasmę ir nematau jokio tikslo jame dalyvauti.
Jei NE, tuomet melas turi būti sustabdytas! Nes asmuo, kuris pernai buvo Virzis, o šiemet Rikas - MELUOJA.
Jis akivaizdžiai meluoja, kad nežino jokio Viržio, pernai piktybiškai melavo įvairiose diskusijose klastodamas argumentus, šiemet kitu vardu daro tą patį.
Jeigu forumas yra žinių šaltinis ir norima jo nesukompromituoti ir nesužlugdyti, tam turi būti užkirstas kelias. Ir tai yra administracijos valioje.
O mano valioje su SUKČIUMI elgtis taip, kaip jau kurį laiką ir elgiuosi - JOKIOS TOLERANCIJOS IR JOKIŲ KOMPROMISŲ!
O kaip dėl „Bakfasto rasės“, jei „ jis (brolis Adomas) sako, kad tai ir ne linija – tai toks mišrūnas“?! A. Amšiejaus teiginių parafrazė
Vartotojo avataras
rimantas000
Patyręs narys
Aviliai: WBC=T-18 aviliai+ dreve+ seni kelmai
Bičių šeimų skaičius: 35
Bitininkavimo stažas: 15
Bičių rasė: bakfastas+lietuviska

2020 Bir 03 , 22:05

Rikas rašė:
2020 Geg 26 , 13:07
Kest, nestebina, kai Vasarinis su Rimantu000 kliedi apie Viržius, Viržienes, Gabijas ir visokias kitokias prisigalvotas nesąmones. Tačiau, kai pats pradedi skleisti nesąmonę, kad aš susimokiau su Vasariniu ir Rimantu000 vykdyti kažkokį verslo planą, tai mane įvaro į aklavietę. Iš vienos pusės tiedu forumo juokdariai šmeižia ir juodina, o iš kitos pusės Kest kaltina, kad aš su jais susimokiau vykdyti kažkokį verslo planą. Tokiomis aplinkybėmis nematau galimybių apskritai dalyvauti forumo diskusijose, nes net negaliu apsiginti savo gero vardo. Viso gero iki rudenio, kai atauš aistros. :devil:
tai kodel tu neatsakei ,kodel naudojiesi Gabijos vicienes el pastu ?
be to specifines rasybos klaidos i parodo tiesiogini tavo rysi su virziu,ka Vasarinis ir irode...
o savo reputacija reiketu kitaip saugoti ,o ne kitus juodinti..
duokit bitems laisve !
nekaitalioju motinu ir bitems ziemoti palieku medu.

Grįžti į

Reklamos plotas