Medaus kaina

Medus, vaškas, duonelė, pikis.....
laimute5
Patyręs narys

Re: Medaus kaina

2015 Spa 26 , 19:15

Tiksliai negaliu pasakyti koks bitynas. Esu mačiusi, kad imama kartoninė dėžė, joje išklojama plėvelė, statoma ant svarstyklių ir pilamas medus. Nenoriu meluoti 20 ar 30 kg. Man nėra aktualu. Atkreipiau dėmesį į neįprastą pakavimo būdą.
Vartotojo avataras
djukko
Patyręs narys
Susisiekti:
Aviliai: 10 rėmų daugiaauksciai
Bičių šeimų skaičius: 27
Bitininkavimo stažas: 4
Bičių rasė: Bakfast

2015 Spa 26 , 19:57

laimute5 rašė:Tiksliai negaliu pasakyti koks bitynas. Esu mačiusi, kad imama kartoninė dėžė, joje išklojama plėvelė, statoma ant svarstyklių ir pilamas medus. Nenoriu meluoti 20 ar 30 kg. Man nėra aktualu. Atkreipiau dėmesį į neįprastą pakavimo būdą.
http://www.delfi.lt/video/archive/apie- ... d=62664987
Apie 10-ta minute.
facelija2015
Patyręs narys
Bitininkavimo stažas: 0

2015 Spa 27 , 10:42

Aciu už nuorodas
Normanas
Patyręs narys
Aviliai: Mylimiausi dadanai
Bičių šeimų skaičius: ~50
Bitininkavimo stažas: 5

2015 Spa 27 , 13:10

Sveiki bičiuliai
Šiandien užsukau į RIMI prekybos centrą. Buvau šokiruotas prekybininkų gobšumu ir pirkėjų kvailumu. Pamačiau (medų) supilstytą į 300 ml. tarą. Kaina 3.98eurų. Skystas toks pasirodė ir spalva tokia lyg smarkiai skiestos obuolių sultys. Ant pakuotės užrašyta (LIEPŲ MEDUS) Paskaičiau sudėtį : 50% medaus , kita dalis neaišku kas. Ir tai pasirodo yra medus. Užrašo , kad tai gaminys ,nėra. ŠTAI KOKS TURI BŪTI TIKRAS MEDUS.
laimute5
Patyręs narys

2015 Spa 27 , 13:37

Normanas rašė:Sveiki bičiuliai
Šiandien užsukau į RIMI prekybos centrą. Buvau šokiruotas prekybininkų gobšumu ir pirkėjų kvailumu. Pamačiau (medų) supilstytą į 300 ml. tarą. Kaina 3.98eurų. Skystas toks pasirodė ir spalva tokia lyg smarkiai skiestos obuolių sultys. Ant pakuotės užrašyta (LIEPŲ MEDUS) Paskaičiau sudėtį : 50% medaus , kita dalis neaišku kas. Ir tai pasirodo yra medus. Užrašo , kad tai gaminys ,nėra. ŠTAI KOKS TURI BŪTI TIKRAS MEDUS.
To gobšumo yra visur. Labai apmaudu kai toks gamtos produktas yra "sumaitojamas". Man apskritai sunku suvokti žmogiškąjį gobšumą. Prekybininkai daro savo makles, bičių su aviliuose laikytojai - savo.
O pirkėjas, na kvailą ir bažnyčioje muša. Domėtis turi pirkėjas. Tik tiek.
P. S. Tikiuosi tai nesukels senųjų bitininko pykčio. Avilių laikytojais vadinu tuos, kurie pardavę savo medų, perka medų iš kitų ir parduoda, kaip savo. Tai tik vienas pavyzdžių. Matyt manyje gyvas senamadiškas auklėjimas :leaves: ir kitaip neketinu ir nenoriu mąstyti.
Vartotojo avataras
vidmantask
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai: dadano, daugia/bedug. bitidė,platformos.
Bičių šeimų skaičius: 78
Bitininkavimo stažas: 36
Bičių rasė: Karnika

2015 Spa 27 , 14:15

laimute5 rašė:
To gobšumo yra visur. Labai apmaudu kai toks gamtos produktas yra "sumaitojamas". Man apskritai sunku suvokti žmogiškąjį gobšumą. Prekybininkai daro savo makles, bičių su aviliuose laikytojai - savo.
P. S. Tikiuosi tai nesukels senųjų bitininko pykčio. Avilių laikytojais vadinu tuos, kurie pardavę savo medų, perka medų iš kitų ir parduoda, kaip savo. Tai tik vienas pavyzdžių. Matyt manyje gyvas senamadiškas auklėjimas :leaves: ir kitaip neketinu ir nenoriu mąstyti.
O kokio velnio Jūs perkat parduotuvėje medų. Turėkit savo bitininką, kaip ir šeimos daktarą.
Laimute, jei bitininkas pardavė savo medų ir nori išlaikyti dar būsimus pirkėjus, jis ieško pas draugą medaus. Man buvo šiemet atvejis. Mano mokinys bitininkas išsipardavė net ir sau nepasiliko, o pirkėjai dar paprašė. Apsiskelbus bitininku sarmata sakyti, kad nebeturiu medaus. Tai pas mane užsipirko be etikečių.... (kaip savam su nuolaida)
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai: Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius: Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas: 30
Bičių rasė: Rotveilerinės

2015 Spa 27 , 15:29

Pilsto, gi, ne prekybininkai, pilsto pristatantys prekybininkams, o prekybininkai tik užsideda antkainį 10-30 procentų nuo pasiūlytos "statytojų" kainos... :wasntme: Šiandien, prekybcentryje "Norfa", skaičiau spontanišką, nesankcionuotą paskaitą apie medaus pirkimo vietas ir pakartojau gerbiamo Vidmanto K. mintis... ;)
Vartotojo avataras
rennyka
Patyręs narys
Aviliai: Dadanas, daugiaaukštis bedugnis 435X145
Bičių šeimų skaičius: 10
Bitininkavimo stažas: 20
Bičių rasė: karnika

2015 Spa 27 , 17:17

laimute5 rašė:
Laikote bites ir nesuvokiate gobšumo. Juk bitės - vieno gobšiausių padarų pasaulyje.
Labai geras yra amerikoniškas posakis "jei jūs neturite poreikių, mes jums juos suformuosime". Iš esmės - tai yra paklausos formavimas ir pasiūlos tai suformuotai paklausai suorganizavimas. Visas kapitalizmas tame ir slypi.
Dabar - piktintis tuo, kad prekybcentrio lentynose atsirado eilinis šamarliakas? Hm... Pasakysiu paprastai. Buvo kadaise tik obuolių sidras. Paskuj atsirado kirušių. Paskuj... Ko tik paskuj neatsirado, ir braškių, ir mėlynių, ir aviečių ir daug visokio kitokio šamarliako. Tai klausimas, kas godus, šamarliaką pilstantis pilstytojas (pvz. Alita), šamarliaką pardavinėjantis Rimi ar jį perkantis Petras Adomas Jonaitis? Aš sakyčiau, kad tarp visų šių subjektų yra nusistovėję elementarųs kapitalistiniai santykiai ir jei Petras Adomas Jonaitis Rimi prekybcentryje nepirks Alitos išpilstyto gervuogių sidro, jo Alita nepilstys ir Rimi nepardavinės.

Taip ir su surogatiniu pseudoproduktu, pavadintu Liepų medus, kuris turi 50 proc. EB ir ne EB medaus mišinio ir 50 proc. velnias žino ko. Jei jį perka, vadinasi tas, kas šitą šamarliaką sukūrė ir įtikino pirkėją jį pirkti, yra geras verslininkas, užčiuopęs, ko reikia pirkėjui ir sugebėjęs pasiūlyti produktą. Čia kaip daktariška šlapianka - iš esmės - visiškas briedas, produktas iškrypimas (prisipažinsiu, retkarčiais ir aš šitą nesąmonę valgau su balta bulka ir pomidoru iš mamos šiltnamio), bet jo rūšių yra keliolika ir tik todėl, kad jas tokie jonaičiai perka. Taigi, aš čia ne gobšumą įžiūriu. Pardon, bet kiekvienas vartotojas turi teisę būti savaip kvailas pasirinkdamas tai, ką jis nori vartoti. Ir jei jis tai vartoja, jokiu būdu tai nėra kokia nors tą produktą kuriančio ir siūlančio verslininko nuodėmė.

Apie avilių laikytojus jūsų nuomonė yra perdėm radikali. Sakyčiau, bitininkas, išsipardavęs savo medų ir turintis daug laisvo laiko, yra visiškas avingalvis, jeigu turėdamas galimybes pasidaryti lyčną kapeika, jos neišnaudoja. Čia etikos klausimas, ar bitininkas "kaip savo" pardavinėjamo medaus kokybę užtikrina ir patvirtina irgi "kaip savo", bet jei taip - kur problemos? Aš jų nematau.
Šiandien rytoj bus vakar, tačiau dar vakar šiandien buvo rytoj...
laimute5
Patyręs narys

2015 Spa 27 , 20:00

Nesiplėsiu. Trumpai. Jūs teisingai pastebėjote -BITININKO ETIKOS KLAUSIMAS.
BŪTENT - BITININKO ETIKA.
Vartotojo avataras
greitabite
Patyręs narys
Aviliai: Warrė tipo hibridas (med. daugiaaukštis)
Bičių šeimų skaičius: 20
Bitininkavimo stažas: 32
Bičių rasė: Bakfasto,Karnikos F1

2015 Spa 28 , 07:43

Manau, jeigu tai tiesa, tai yra įstatymų pažeidimas. Reikėtų pranešti vartotojų teisių gynimo institucijai. Negali 50 procentų medaus mišinys vadintis medumi. Tai medaus mišinys. abejoju, ar diastazės skaičius tokiame mišinyje atitinka minimalius medaus reikalavimus. Pažiūrėsiu RIMI. Gal tai dirbtinis medus, bet kodėl tokia pasiutusi kaina? Manau iš gudraus verslo, tai labai greitai taps kvailyste.
Kuria išmintim vadovautis? "tinginiai dirba dukart" ar "tinginiai progreso variklis"? Matyt, tingėti verta tik tada, kai to reikia progresui.
Vartotojo avataras
poligrafas
Patyręs narys
Aviliai: Daugiaaukščiai ir dadanai
Bičių šeimų skaičius: 12
Bitininkavimo stažas: 6
Bičių rasė: Noname ir bakfastas

2015 Spa 28 , 09:52

Laimute, problema ta, kad jei bitininkas išparduos visą savo medų, o klientas ateis pirkti ir jo negaus išeis pas kitą bitininką ir taip pirmasis praras klientą su visam. Gerai pastebėta: "koks bitininkas be medaus". Taip galvoja 95% perkančiųjų. Jei nueitumėte į parduotuvę šokolado nusipirkti, o ten nei vienos plytelės nėrą, juk eitumėte į kitą parduotuvę, o pirmosios įvaizdis jau būtų sugadintas. :)
Robertas
Vartotojo avataras
greitabite
Patyręs narys

2015 Spa 28 , 12:53

Pagalvojus kilo versija, kad viskas ten gerai su tuo medumi. Gali būti, kad nemažiau 50 procentų to medaus sudaro liepų medus. Matyt jo sudėtis yra ištirta laboratorijoje nustatant liepų žiedadulkių kiekį, o šita procedūra labai brangi. Todėl ir medaus kaina didelė. Be to produktas unikalus, nekonkurencinis, tai ir subrandinimas prastesnės kokybės.
Kuria išmintim vadovautis? "tinginiai dirba dukart" ar "tinginiai progreso variklis"? Matyt, tingėti verta tik tada, kai to reikia progresui.
Vartotojo avataras
Arvydas3
Patyręs narys
Aviliai: Dadano -> daugiaaukščiai
Bitininkavimo stažas: 5

2015 Spa 28 , 13:00

greitabite rašė:
Pagalvojus kilo versija, kad viskas ten gerai su tuo medumi. Gali būti, kad nemažiau 50 procentų to medaus sudaro liepų medus. Matyt jo sudėtis yra ištirta laboratorijoje nustatant liepų žiedadulkių kiekį, o šita procedūra labai brangi. Todėl ir medaus kaina didelė. Be to produktas unikalus, nekonkurencinis, tai ir subrandinimas prastesnės kokybės.
Tai jau tikrai. Brangiai ištiri gerą medų, kad sužinotum iki kokio lygio jį gali gadint :)
https://www.facebook.com/rudziumedus
Vartotojo avataras
greitabite
Patyręs narys

2015 Spa 28 , 13:11

Nu negali būti medus skystesnis, nei leistinos normos, o jos pakankamai griežtos.
Vartotojo avataras
cezis
Patyręs narys
Aviliai: Daugiaaukščiai 10R
Bičių šeimų skaičius: >6
Bitininkavimo stažas: 1

2015 Spa 29 , 12:00

Paprastai būna užrašyta, kad 50% ES ir 50% ne ES medaus mišinys. Tokiu atveju tai medus. Esu daugiau negu tikras, kad tai būtent tas atvejis. Didieji prekybos centrai tikrai nepriims gaminių, su reikalavimų neatitinkančiomis etiketėmis.
O kas ta "ne ES" tai galima spėlioti. Nebūtinai tai Kinija. Gal Baltarusija, gal Ukraina, o gal tai iš Baškirijos atvežtas medus ir praskiestas lietuviškuoju ;)...
okeanas
Bičių šeimų skaičius: 0

2015 Spa 31 , 15:18

Kiesas
Bičių šeimų skaičius: 25
Bitininkavimo stažas: 4

2015 Lap 22 , 14:01

Sveiki noriu paklaust kaip reiketu fasuoti ir kur geriausia priduoti medų?
Vartotojo avataras
Kest
Patyręs narys
Aviliai: Dadano tipo 22 r. aviliai
Bičių šeimų skaičius: 5
Bitininkavimo stažas: 8
Bičių rasė: bakfastas

2015 Lap 22 , 16:40

Kiesas rašė:Sveiki noriu paklaust kaip reiketu fasuoti ir kur geriausia priduoti medų?
Jeigu tik priduoti,tai gali ir man.Fasuok bet kaip.
Kest
'Daryk tai,kuo tiki,tikėk tuo,ką darai
Vartotojo avataras
Duona
Patyręs narys
Aviliai: Dadano
Bičių šeimų skaičius: 200
Bitininkavimo stažas: 33

2015 Lap 22 , 17:02

Kiesas rašė:Sveiki noriu paklaust kaip reiketu fasuoti ir kur geriausia priduoti medų?
Kai neturėjau fasavimo aparato tai fasuodavau taip:
1. Prisipildavau medaus į fasavimo baką apie 50kg
2 Su mini keltuvu (vežimėlis -keltuvas iki100kg.) pakeldavau pumpuojant rankeną iki fasavimo stalo ir užstumdavau baką ant stalo.
3.Ant paaukštinimo, po baku, uždėdavau elektronines svarstykles ant jų stiklainį ir atidarius sklendę pilstai reikiamą svorį.
Parduodi medų ten kur geriau moka :bee
Įsigijus fasavimo aparatą - keltuvą parduočiau.
Vartotojo avataras
Trugdis
Patyręs narys
Aviliai: Dadano
Bičių šeimų skaičius: 1
Bičių rasė: Ta kuri atskrido

2016 Kov 30 , 19:14

Medaus kainos šiandien Baltstogės Biedronkoje.
rsz_20160330_104047.jpg
rsz_20160330_104038.jpg
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.

Grįžti į

REKLAMOS PLOTAS