Etiketės medui

Viskas apie įrankius, skirtus dirbti su bitėmis.
Vartotojo avataras
011110
Patyręs narys
Aviliai: Daugiaaukščiai
Bičių šeimų skaičius: 20
Bitininkavimo stažas: 5

Re: Etiketės medui

2012 Spa 04 , 08:40

vidmantask rašė:Nieks nesako, kad negraži. Bet gal norėk parduoti medų, jai vadiniesi bitininku, o ne etiketę. Čia gi ne ant Tauro kalno kolekcionierių klubas.
Iš kur tas tamstos chamiškumas? Gražesnė etiketė, tai ir yra vienas iš būdų parduoti daugiau medaus. Pasidėk ant prekystalio savo plastmasinį ir šalia Zenono stiklinį už tą pačią kainą. Spėk: kurio pirma pritrūks :think:
ArunasS
vinipux
Patyręs narys
Bičių šeimų skaičius: 0
Bitininkavimo stažas: 0

2012 Spa 04 , 09:00

Keista ,kad nuomonės pareiškimas laikomas chamiškumu :think:
kita vertus matau, kad yra dvi pirkėjų grupės- vieni perka produktą- kiti gi etiketę. Veikia šarkos principas- šarka griebia blizgančius daiktus.
Išskirtinis pakavimas ir etiketė dovanoms- meilužei, bosui, biznio partneriui ir tt. :)
Vartotojo avataras
zenonasvez
Patyręs narys
Aviliai: daugiaaukščiai bitidese
Bičių šeimų skaičius: 68
Bitininkavimo stažas: 52
Bičių rasė: Bakfast

2012 Spa 04 , 09:05

Tuom ir idomus forumas, kad kiekvienas ginam savo nuomone. Turiu savaja tad dekoju parasiusiems ir busiu dekingas naujiems pasiulymams kaip galeciau gamintis etiketes likusiems 45 bitinkavimo metams mazesne nei vieno is pasiulytu kainu . Deja paskutineje prekybos dienoje pirkejai rinkosi brangesni ir su grazia etikete, matomai meiluziams :lol:

Spauda bus mažiausiai 500Lt

Spaudos klišių gamyba: 560Lt.

Spaudos peilis: 500Lt

Jei tinka gaminamJ.
Geriau veliau, negu niekada
Vartotojo avataras
Liuka
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai: dadanai
Bičių šeimų skaičius: 150
Bitininkavimo stažas: 32

2012 Spa 04 , 09:22

011110 rašė:
vidmantask rašė:Nieks nesako, kad negraži. Bet gal norėk parduoti medų, jai vadiniesi bitininku, o ne etiketę. Čia gi ne ant Tauro kalno kolekcionierių klubas.
Iš kur tas tamstos chamiškumas? Gražesnė etiketė, tai ir yra vienas iš būdų parduoti daugiau medaus. Pasidėk ant prekystalio savo plastmasinį ir šalia Zenono stiklinį už tą pačią kainą. Spėk: kurio pirma pritrūks :think:
Maxsimoj pridėta daug visokio su labai gražiom etiketėm ir bobelė turgui su visai be etikečių,spėkit kur daugiau žmonių eina pirkt medaus.Žiūrint iš perpadavinėtojo pusės,pasidėjus ir vieno ir kito medaus ta pačia kaina,Zenono tikriausiai parduosit daugiau,bet pelno jum bus po pora litų nuo indelio mažiau.
O jei prie vieno prekystalio stovės Zenonas ir tas kitas su nykiom etiketėm ir tas kitas bus vietinis bitininkas kurį gerai pažįsta žmonės,Zenonas neturės ką veikt.
Jei jie abu pardavinės mugėj ir jų niekas nepažinos,Zenonas parduos daugiau,bet jis pelno gaus mažiau.O jei dar tas kitas nykiom etiketėm pardavinės pigiau tai jam greičiausiai geriau seksis :)
Graži etiketė ir indelis,bet čia daugiau tiem kas perka kaip lauktuvę,kaip dovaną,o tiem kas perka medų po 10-20kg žiemai, ieško didesnių paprastesnių indų.Netgi jei ir daktarui nešt kaip pakišėlę perka litrą arba du :)
Vartotojo avataras
011110
Patyręs narys

2012 Spa 04 , 09:50

Ant stalo estetiškiau ir skanesnis medus atrodo gražesnėje pakuotėje, nepamirškime, kad "valgome" ir akimis.
ArunasS
Vartotojo avataras
kice
Patyręs narys
Aviliai: dadanai, daugiaukščiai 10-rėmiai
Bičių šeimų skaičius: 30
Bitininkavimo stažas: 15
Bičių rasė: Carnica, buckfast

2012 Spa 04 , 09:53

Tikrai taip - skirtingi indeliai, skirtingos etiketes skirtos skirtingiems pirkejams ;) Tokie bjaurus pirkejai, kaip as - nepirks su ta grazia etikete, ypatingame indelyje, nes gailes tu keliu litu etiketei ir indeliui :) Bet norintys kazkam dovanoti, pakistuka nunesti - rinksis grazesni :) Na dar yra kategorija klijentu, kurie galvoja, kad esme ipakavime, o ne turinyje, tie irgi pirks :)
Bitininkas orentuojasi i tam tikros rusies klijenta, pagal tai ir pateikia savo preke :) Cia gi laisvas pasirinkimas :)
Katėms žiurkių nuomonė nerūpi..
Vartotojo avataras
cezis
Patyręs narys
Aviliai: Daugiaaukščiai 10R
Bičių šeimų skaičius: >6
Bitininkavimo stažas: 1

2012 Spa 04 , 10:27

Liuka rašė: Jei jie abu pardavinės mugėj ir jų niekas nepažinos,Zenonas parduos daugiau,bet jis pelno gaus mažiau.
Liuka, beveik viskas teisingai išskyrus pacituotą vietą. Yra dar toks dalykas kaip apyvarta. Jei Zenonas savo toną parduos per vieną mugę, o kaimynas per dvi, tai pliusas bet kokiu atveju pas Zenoną. Pardavimo procesas taip pat kainuoja. :)
Čia tik pas mano uošvį pačio užaugintos bulvės "nieko nekainuoja" :chuckle
Atsiprašau, kad ne toj temoj, bet prisiminiau anekdotą, kuris labai tinka:
Stovi žmogelis Gariūnuose ir pardavinėja litą už 98 centus. Eilė didžiulė nusidriekusi, pluša žmogelis net suprakaitavęs. Čia prieina nustebęs praeivis ir klausia: "Klausyk, ką tu čia darai? Koks gi tau biznis iš to?" O prekeivis nekantriai mosteli ranka į nusidriekusią eilę: "Biznis, biznis... Tu pažiūrėk kokia APYVARTA!!!"
vinipux
Patyręs narys
Bičių šeimų skaičius: 0
Bitininkavimo stažas: 0

2012 Spa 04 , 10:29

O aš kaip itin bjaurus padaras pirkčiau medų, suvyniotą senoviniam sviestiniame popieriuje- medus stambiais kristalais, kietas, atkirstas kaip ledo gabalas...ir jokių blizgančių "pribumbasų" :)
Vartotojo avataras
Liuka
BIČIULIS
BIČIULIS

2012 Spa 04 , 14:26

cezis rašė: Yra dar toks dalykas kaip apyvarta. Jei Zenonas savo toną parduos per vieną mugę, o kaimynas per dvi, tai pliusas bet kokiu atveju pas Zenoną. Pardavimo procesas taip pat kainuoja. :)
Paskaičiuokim išmintingieji kurmiai :) Zenonas per mugę parduos toną po 20 lt,indelis-1lt.+1,5 etiketė.Kadangi indelis tik puskilograminis jų reikės 2000+3000(etiketės).20000-5000=15000
Tas kitas bitininkas parduos 500kg*20=10000-300(indelis kilograminis 0,5+0,1 etiketės)=9700*2(mugės)=19400-400 lt antros mugės išlaidoms.Tada dar lieka 4000 kuriuos gali pragert,pralošt,išleist moterims,paaukot labdarai ar nusipirkt avilių :)
Vartotojo avataras
zenonasvez
Patyręs narys

2012 Spa 04 , 17:12

:lol: Liuka, gal galetumete perskaiciuoti, deka biciuliu padejusiu rasti spaustuve - etikete atpigs 10 kartu
O pasiulymas toks :ok:

Laba diena,

1000vnt etikečių (8x16cm) kainuotų : 380,-Lt

1000vnt etikečių (8x5cm) kainuotų : 120,-Lt

Kainos nurodytos be pvm.
Vartotojo avataras
Kest
Patyręs narys
Aviliai: Dadano tipo 22 r. aviliai
Bičių šeimų skaičius: 5
Bitininkavimo stažas: 8
Bičių rasė: bakfastas

2012 Spa 04 , 21:57

Zenonai,
kadangi jus labai gerbiu,tai turėčiau keleta tiesmukiškų pastabų.
Jūsų etiketė manęs visiškaikai neveža,kaip pirkėjo.Į šią etiketę jūs bandėte sudėti visą savo šeimos istoriją.Fone matosi jūsų žmonelės rankdarbiai.Arčiau matosi jūsų,kaip drožėjo darbai,tai labai gražu,bet tai niekaip nesusiję su medaus pardavimu.Tai gali klaidinti pirkėją.Tiesiog peržiūrėčiau etiketės konsepciją.
Kest
'Daryk tai,kuo tiki,tikėk tuo,ką darai
Se
Sergijus

2012 Spa 05 , 01:03

Zenonai,etiketė - LIUKS! :ok: Ir neklausyk kritikų,kurie,dažniausiai - pavyduoliai,atgrubnagiai ir vėplos be fantazijos,nesugebantys sukurti kažką savo,išskirtinio... :wasntme: :lol:
Vartotojo avataras
zenonasvez
Patyręs narys

2012 Spa 05 , 09:48

vidmantask rašė: Bet gal norėk parduoti medų, jai vadiniesi bitininku, o ne etiketę. Čia gi ne ant Tauro kalno kolekcionierių klubas.
Pirmiausia dėkoju biciuliams už suteiktą informaciją apie etikečių spausdinimą, procesas jau vyksta. Vertingos pastabos ir kitų bičiulių, nes iš šono visada geriau matosi. Išsivystė idomi diskusija, kur nuomonės ir išsiskyrė.
Kest - etikėtė ir turėjo buti individuali, atspindinti šeimos hobi. Tik Jūs ir kiti bičiuliai žino etikėtėje atspindinčius simbolius - eiliniams medaus pirkėjams mistika.
Liuka,- ne piniguose laimė, bet jų kiekyje. Vieniems 1000 daug - kitiems ir milijonas mažai. Bitininkystė - mano hobi, kuriame aš dalyvauju pusė amžiaus.
Vidmantask,- nereikalauk to - ko gali paprašyti. Dėl mano prekybos medumi nei JŪs, nei kiti bičiuliai nuostolių nepatirs, o Tauro kalno klubas apsidžiaugs nauju egzemplioriumi.Nebutų tokių vadinamų bitininkų kaip aš, parduodančių etiketes, o ne medų - nesublizgėtumėte ir Jūs.
Skelbimo tikslas pasiektas , dar kartą dėkoju diskusijos dalyviams.
Vartotojo avataras
Liuka
BIČIULIS
BIČIULIS

2012 Spa 05 , 10:54

Sergijau,kritikuoja tie kas kažkiek mąsto ir čia buvo ne kritika ,o daugiau diskusija.Pritariu Kęstui,kad ta etiketė labiau tiktų šeimos herbui,o ne medaus stiklainiukui,tuo labiau,kad pirkėjui tai išvis mistika,neaišku ką visa tai reiškia.Viena turėt fantazijos sukurt ,kita turėt fantazijos kur ją naudot.
Apie fantazijas ,toks vaizdelis vis atsikartoja....Lazdijai,rudenėlio šventė,viskas senoviškai(beje jau treti metai tas pats)vienam kioskely šaučius siuva tapkes,kitam kioskely moteriškės minko tešlą,pridėta pyragų,kitam kioskely moteriškė mezga prisikabinus kojinių,šalia kita verpia,dar kokį septintadalį teritorijos užėmis kalvis kūju baladojasi,kitam kioskely sūriai,kitam....Eini įsijauti,gražu,bet tik šast kioskelis su sąrašo numeris 15(gal 16,ar 18,nepamenu),krūva spalvotų lankstinukų,sūris,medaus ir storas kostiumuotas ponas,kitas kioskelis tuščias tik pintam bliūdely krūva degtukų dėžučių su irgi sąrašo nr.Nu turi fantazijos tie su sarašao nr., ar ne ? :)
Zenonasvez,nejaugi tik hobis :) Kažin forume ar ne jūsų daugiausia skelbimų apie parduodamą medų ir motinėles.Aš hobį kažkaip kitaip įsivaizduoju,pvz mano hobis gėlės,aš perku,mainaus,paskui dar perku,vien išlaidos,ale malonios :) Nu parduodu biskelį atliekamų krizantemų,bet tas pelnas vazoniukam išeina.Hobis žvejyba tikrai niekada neatsiperka,meškerės ,pašarai,o kiek šaldytos,iš maxsimos galėtų prisipirkt už tuos pinigus,o kur dar laikas.Bitininkystė kaip hobis tai tiem kas prižiūri iki 10 šeimų,o paskui jau prasideda prisidyrinėjimai prie gyvenimo.
Vartotojo avataras
rennyka
Patyręs narys
Aviliai: Dadanas, daugiaaukštis bedugnis 435X145
Bičių šeimų skaičius: 10
Bitininkavimo stažas: 20
Bičių rasė: karnika

2012 Spa 05 , 13:44

Oj, nesakykit. Senos grycios, patresusiu aukstu slenksciu, baltomis mazomis langinemis, skiedriniu stogu, lininiu verpiniu prikrautais kuparais, taigi tokios grycios dvasios pardavimas gali buti geras marketinginis sprendimas. Nes dabar tai labai populiaru ir miescionis itin traukia. O etikete, kur ant bijuno sedi isdidinta bite ir uzrasyta "biciu medus" - nu ar mugeje stipriai aki patrauktu tokia etikete, jei jus esate lasiniuotas miescionis ir atejote i muge pasisklaidyti pinigais ir nusipirkti ka nors kaimieciu is kaimo atvezta?
as rimtai, va desra per Hanzos dienas pirkau, tai kol radau tokia senovine mociutes kimsta, neis siaip nei taip atrodancia, alia is palepes istraukta. Pirkau butent tokia.
Todel etikete su drozineta meska, ranksluosciais, droziniais ir tt - gan geras marketinginis sprendimas. svarbu viena - neperkrauti. Ir plius, jei dar ant etiketes uzrasytumet kazka panasaus i "ketvirtos kartos bitininkas toks ir toks parduoda", na, zodziu, jei sugebetumet padaryti ispudi, kad tai senovinis tevo sunui ar motinos dukrai perduodamas uzsiemimas, tai butu didelis pliusas. Pagarboj dabar tokie visokie uzrasai, nors su realybe nebutinai yra stipriai susije (nepamirskit, klientas teisus, ir jei jam faina manyti, kad jau simtmeti artele medu gamina, tai jis bus laimingas).
Šiandien rytoj bus vakar, tačiau dar vakar šiandien buvo rytoj...
Vartotojo avataras
vidmantask
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai: dadano, daugia/bedug. bitidė,platformos.
Bičių šeimų skaičius: 78
Bitininkavimo stažas: 36
Bičių rasė: Karnika

2012 Spa 06 , 20:22

Atleiskit, kad netyčia užvedžiau šią diskusiją. Bet jau taip išėjo. Aš nieko prieš neturiu Zenonui ir jo etiketei.Juk sakiau – gražu... Perskaičiau forume viską ką tik atvažiavęs iš Vilniaus. Tikslas buvo išvežioti užsakytą medų ir duonelę. Galiu patikslinti, ne stiklainiukais, puslitriukais ar kitaip – o kibirais. Be to ir nereikia kaboti turguje. Ant viedro viena ir aiški etiketė – kg., tel., kaimas, miškas ir iš kur, iš ko surinktas. Kaip visada visur ir Amen. Mano pirkėjai žino „na izust“, metų metais. Po išsukimo pirko ir nemažais kiekiais.Užsinorėjo vėl. Dabar visus perspėjau, kad bus bepradedąs kristalizuotis. Bet gi geriau nei skystas visus metus...
Ačiū Vini, kad pirmas mano pareikštą nuomonę apgynėte. Aš niekada nepykstu ant jaunimo, gal ir nelabai jauno, bet su vaikišku avataru, bet tiek jau to. Gražiau būtų po visa to išgirsti „stebuklingą“ žodį...Nereikia jau taip tiesmukai sakyti, kad tu toks ir toks. Jei sakote vienam, tai neužmirškite ir kitų pareiškusių nuomonę. Kęstas pareiškė savąją, gražiai parašė Liuka, Kicė ir ypač patiko Rennykos komentaras.
Zenonai, tikrai parduodamas medų aš nuostolių neturėsiu. Jūsų graži etiketė man tikrai nesukliudys. Kas dėl kolekcionavimo, čia jau kitas klausimas. Mano hobi – numizmatika ir filumenija.
Ačiū visiems (ypač Sergijus paminėjo), kurie sveikino su Mokytojo diena. Kad jau ir ne mokykloje esu, bet tiek metų jai atiduota....Penktadienį užbėgo pasveikinti keli buvę mokinukai, deja jau pražilę ir su ūsais..., gaila, kad buvau išvažiavęs. Žmona juos pavaišino arbata su medumi....
Se
Sergijus

2012 Spa 09 , 10:09

Liuka rašė:Sergijau,kritikuoja tie kas kažkiek mąsto
Vanas,jei man patinka Zenono sukurta etiketė,tai aš - stuobrys nemąstantis?? :o Turiu aš,"Tavo" etiketę,Liukut - eilinis "širpotrebas",nieko įsimintino... :wasntme: "Korys" ir "Wilara",tokias štampuoja tūkstančiais...Sutinku,jog Zenono etiketė sudėtinga ir,jei reiktų iškirpinėt kožną su žirklutėmis,tai stogas "nučiuožtų"... :o :wasntme: Bet Vezbergas,žmogus užsispyręs,bei nuoseklus,todėl savo tikslą pasiekė ir sumanymą įgyvendino! :beer:

O Tave,musiek,"užkabino" žodžiai "atgrubnagis vėpla be fantazijos",todėl minusiuką ir "ipaišei",a ne...? :think: :chuckle
Vartotojo avataras
Mortalas
Patyręs narys
Bičių šeimų skaičius: 250
Bitininkavimo stažas: 10
Bičių rasė: Buckfast

2012 Spa 09 , 10:26

Manau, jog per daug visi asmeniškai sureagavo. Jog koks skirtumas, kokias etiketes kas gamina, jog jeigu ji padeda parduoti daugiau medaus- valio, jei ne, tai galima kažką keisti ar galvoti kažką naujo. Atsirado žmonių, kurie pasijautė truputį "žeminami" ,jeigu taip galima sakyti, jog čia tokia " šustra" etiketė, o pas juos etiketė paprasta arba iš viso praktiškai nėra, bet tikrai negalima kritikuoti kitą vien dėl to.
P.S. kažkas minėjo ( pirštais nerodysiu), jog geras bitininkas ir savo medų turi mokėti parduoti gerai. Su tuo nesutinku, nes vis gi čia reikia kitokių savybių (aišku yra sutampančių), negu bitininkaujant, o jeigu kažkas turi savybių, tinkančiu ir bitininkauti ir prekiauti- tuo tik geriau. Tai tiek :lol:
Vartotojo avataras
Liuka
BIČIULIS
BIČIULIS

2012 Spa 09 , 16:02

Sergijus rašė:
Liuka rašė:Sergijau,kritikuoja tie kas kažkiek mąsto
Vanas,jei man patinka Zenono sukurta etiketė,tai aš - stuobrys nemąstantis?? :o Turiu aš,"Tavo" etiketę,Liukut - eilinis "širpotrebas",nieko įsimintino... :wasntme: "Korys" ir "Wilara",tokias štampuoja tūkstančiais...Sutinku,jog Zenono etiketė sudėtinga ir,jei reiktų iškirpinėt kožną su žirklutėmis,tai stogas "nučiuožtų"... :o :wasntme: Bet Vezbergas,žmogus užsispyręs,bei nuoseklus,todėl savo tikslą pasiekė ir sumanymą įgyvendino! :beer:

O Tave,musiek,"užkabino" žodžiai "atgrubnagis vėpla be fantazijos",todėl minusiuką ir "ipaišei",a ne...? :think: :chuckle
O kas sakė,kad man nepatiko.Aš tik pritariau Kęstui,o ir pats Zenonas rašė,kad pirkėjui tai mistika,ten su medum nelabai susiję.Patinka ir man kaip koks logotipas,ar šeimos herbas,bet ne kaip etiketė medui.Ir jei tau,Sergijau atrodo,kad aplink vieni stuobriai,vėplos ir be fantazijos tai jau čia tavo bėdos.
Kas dėl mano medaus etiketės,ne etiketę,o medų įsimint reikia.Etiketė spalvinga,patogi ir pigi ir man to užtenka,mano pirkėjams irgi,nes dauguma net nesigilina kas ten parašyta,iš etiketės formos ,iš spalvos atpažįsta kieno tai medus ir perka.
Būtum parašęs ,Liuka atgrubnagė vėpla be fantazijos,bučiau nedėjus minuso,o kad stumi an visų tai ir gavai :)
Vartotojo avataras
011110
Patyręs narys

2012 Spa 09 , 17:17

Liuka, o kaip bus kai tavo klientai išvyks silkėm galvas sukinėt arba "išmirs". Kuo suviliosi naujų klientų? Ne tavo klientas, paragavęs medaus iš stiklainio su etikete, kurioje bitė raudona (čia kaip išskirtinumo simbolis). Jis turguje, nebudamas tavo klientu, ieškos būtent raudonos bites...
ArunasS

Grįžti į

REKLAMOS PLOTAS