Etiketės medui

Viskas apie įrankius, skirtus dirbti su bitėmis.
Vartotojo avataras
cezis
Patyręs narys
Aviliai: Daugiaaukščiai 10R
Bičių šeimų skaičius: >6
Bitininkavimo stažas: 1

Re: Etiketės medui

2012 Rgp 30 , 14:28

Mortalas rašė:Gal kuris nors biciulis zino kur galima etikeciu pasidaryti nebrangiai? :bee :bee :bee
Manau geriausias būdas - susimaketuoti savo kompiuteryje, o po to, jei neturi spalvoto spausdintuvo, susirasti kas jį turi. Lipnių etikečių įvairiausių dydžių galima nusipirkti beveik bet kurioje biuro reikmenų parduotuvėje. Tai čia pigiausiais variantas. Na,nebent planuoji jas gaminti tūkstančiais. Tada pigiau kreiptis į kokią nors reklamos firmelę.
Vartotojo avataras
Mortalas
Patyręs narys
Aviliai: Daugiaaukščiai
Bičių šeimų skaičius: 250
Bitininkavimo stažas: 10
Bičių rasė: Buckfast

2012 Rgp 30 , 16:31

Lipnių etikečių įvairiausių dydžių galima nusipirkti beveik bet kurioje biuro reikmenų parduotuvėje. Tai čia pigiausiais variantas.
Gal zinai kokia kaina? bet man vis tiek atrodo, kad perkent didesni kieki imonese, uzsiimanciose tokia veikla, turetu buti pigiau :) Man atrodo Liuka minejo, kad pigiai pirko, dar kazkas minejo, kad po kelis centus pavyko nusipirkti :) taigi gal dar kas zinot kur eitu ir kokia kaina?
Vartotojo avataras
Liuka
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai: dadanai
Bičių šeimų skaičius: 150
Bitininkavimo stažas: 32

2012 Rgp 30 , 19:55

Liuka perka http://www.info.lt/imones/Aust" onclick="window.open(this.href);return false;ėja-S-Uselio-įmonė/2142540 Ten jau padaryta lipni etiketė,tik užrašo ko kas pageidauja.
Vartotojo avataras
cezis
Patyręs narys

2012 Rgp 30 , 21:41

Mortalas rašė:Lipnių etikečių įvairiausių dydžių galima nusipirkti beveik bet kurioje biuro reikmenų parduotuvėje. Tai čia pigiausiais variantas.
Gal zinai kokia kaina? bet man vis tiek atrodo, kad perkent didesni kieki imonese, uzsiimanciose tokia veikla, turetu buti pigiau :) Man atrodo Liuka minejo, kad pigiai pirko, dar kazkas minejo, kad po kelis centus pavyko nusipirkti :) taigi gal dar kas zinot kur eitu ir kokia kaina?
A, aš maniau, kad nori originalios etiketės. Žinoma, standartinė bus gerooookai pigesnė.
O lipnios etiketės pvz čia (http://biuropasaulis.lt/products/byhier ... etes_73/52" onclick="window.open(this.href);return false;) A4 formato lapas 76 ct. Kiek ten telpa etikečių priklauso nuo jų dydžio.
Se
Sergijus

2012 Rgp 30 , 21:50

Sergijus,už 1 baltą,etiketėms spausdinti lapą,Telšiuose mokėjo po 60 centukų... ;)
Vartotojo avataras
cezis
Patyręs narys

2012 Rgp 30 , 21:57

Sergijus rašė:Sergijus,už 1 baltą,etiketėms spausdinti lapą,Telšiuose mokėjo po 60 centukų... ;)
Manau, kad ir kitur panašiai rasi. Biuro pasaulis - viena iš brangesnių, todėl 76 ct - tarkim maksimali orientacinė kaina. ;)
Vartotojo avataras
Mortalas
Patyręs narys

2012 Rgp 30 , 22:27

dekoju visiems nepatingejus man parasyti, cezi kazkaip nepagalvojau, jog kitaip gali suprasti, tai del to gavosi biski painiava, nepyk ;)
Vartotojo avataras
cezis
Patyręs narys

2012 Rgp 30 , 22:53

Mortalas rašė:dekoju visiems nepatingejus man parasyti, cezi kazkaip nepagalvojau, jog kitaip gali suprasti, tai del to gavosi biski painiava, nepyk ;)
Ir dabar nieko nesupratau, net dėl ko turėčiau pykti, taigi, miegok ramiai :)
Vartotojo avataras
zenonasvez
Patyręs narys
Aviliai: daugiaaukščiai bitidese
Bičių šeimų skaičius: 68
Bitininkavimo stažas: 52
Bičių rasė: Bakfast

2012 Spa 03 , 10:55

Sveiki, pagamino etiketes ruosini, kas tik spausdina uz prieinama kaina yra daug, o norint kad ir apkarpytu pagal forma - nerandu. Gal zinote spaustuve kuri ne tik spausdintu, bet ir "iskirstu" pagal pateikta forma?
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Geriau veliau, negu niekada
Vartotojo avataras
Mortalas
Patyręs narys

2012 Spa 03 , 21:03

zenonasvez rašė:Sveiki, pagamino etiketes ruosini, kas tik spausdina uz prieinama kaina yra daug, o norint kad ir apkarpytu pagal forma - nerandu. Gal zinote spaustuve kuri ne tik spausdintu, bet ir "iskirstu" pagal pateikta forma?
Bnadyk čia:
pardavimai@estilita.lt , turėtų suteikti čia paslaugą.
Vartotojo avataras
zenonasvez
Patyręs narys

2012 Spa 03 , 21:12

[quote="Mortalaspardavimai@estilita.lt , turėtų suteikti čia paslaugą.[/quote]

Bandziau, padeti gali, bet pas juos 1 etikete kainuos 1,5 Lt, nors tokiai etiketei ir iskirtimo iranga turi
Vartotojo avataras
cezis
Patyręs narys

2012 Spa 03 , 22:29

zenonasvez rašė:
Bandziau, padeti gali, bet pas juos 1 etikete kainuos 1,5 Lt, nors tokiai etiketei ir iskirtimo iranga turi
Matai, tokia forma ji visur kainuos. Be įrangos neiškirsi, o jei turi įrangą, tai norisi, kad ji atidirbtų. Tokius darbus daro praktiškai visos reklamos firmos. Pabandyk paieškoti. Bet stebuklų ko gero nerasi.
Yra dar primityvus kiniškas variantas: atsispausdini ant ištisinio etiketinio popieriaus, o po to sodini penkis kinus, kurie rankutėmis karpo. Tiesa, po to antros pusės nuplėšimas sudarys problemų net ir kinams...
Vartotojo avataras
vidmantask
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai: dadano, daugia/bedug. bitidė,platformos.
Bičių šeimų skaičius: 78
Bitininkavimo stažas: 36
Bičių rasė: Karnika

2012 Spa 03 , 23:10

Kodėl Jūs taip stengiatės brangiai investuoti į etiketę. Medaus kaina nuo to tirai nepakils. Sutinku, gražu, tai gražu. Pirkėjas nori visada pigesnio medaus, o į etiketę žvilgteli tik kartą.Gražus stiklainis irgi yra gražu, bet velniam tiek investuoti, kai medų parduodi už centus.... Be to dar etikėtėje mažoka ir informacijos.
Vartotojo avataras
Liuka
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai: dadanai
Bičių šeimų skaičius: 150
Bitininkavimo stažas: 32

2012 Spa 03 , 23:29

Nu keista ta etiketės forma.An puslitriuko stiklainiuko geriau būtų paguldyta.Stačia geriau tiktų an puslitriuko tik ne stiklainiuko :)
Vartotojo avataras
011110
Patyręs narys
Bičių šeimų skaičius: 20
Bitininkavimo stažas: 5

2012 Spa 03 , 23:55

O man ši etiketė labai graži. Investuoti į tarą ir etiketę manau vertą. Visa tai žymiai rimčiau atrodo, nei plastmasinis indas ir geltona vos perskaitoma etiketė.
ArunasS
Vartotojo avataras
vidmantask
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai: dadano, daugia/bedug. bitidė,platformos.
Bičių šeimų skaičius: 78
Bitininkavimo stažas: 36
Bičių rasė: Karnika

2012 Spa 04 , 00:00

Nieks nesako, kad negraži. Bet gal norėk parduoti medų, jai vadiniesi bitininku, o ne etiketę. Čia gi ne ant Tauro kalno kolekcionierių klubas.
Vartotojo avataras
zenonasvez
Patyręs narys

2012 Spa 04 , 07:59

cezis rašė:
zenonasvez rašė: sudarys problemų net ir kinams...
Susidures su karpymo bei priklijavimo darbais ir prasiau informacijos. Kiek biciuliu tiek nuomoniu. Dekoju biciuliams uz konkrecia iinformacija ir kritikams kur ja reklamuoti. Etikete turi savo tara ir yra universali mano mano naudojamiems indams. Lauksiu pasiulymu didesnei etikeciu gamintoju auditorijai.
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Paskutinį kartą redagavo zenonasvez 2012 Spa 04 , 08:04, redaguota 2 kartą(us).
Vartotojo avataras
cezis
Patyręs narys

2012 Spa 04 , 08:02

Aš tai vis tik palaikyčiau tuos, kurie mano, kad etiketė svarbu. Jei bandai parduoti kažką tokio, ko visur pilna (duoną, cukrų, perlines kruopas, miltus, ... medų), tai pasirinkimą nulems tik išvaizda ir kaina. Kainos praktiškai vienodos, belieka išvaizda. Tiesą pasakius net ir 1,5 Lt už etiketę nemanau, kad daug, jei tai padės parduoti dvigubai daugiau medaus, negu kaimynui, kuris neinvestavo į etiketes.
Čia, deja, nepakanka siūlyti gerą produktą. Dar svarbu ir kaip jis pateikiamas.
Vartotojo avataras
cezis
Patyręs narys

2012 Spa 04 , 08:06

zenonasvez rašė:
Susidures su karpymo bei priklijavimo darbais ir prasiau informacijos. Kiek biciuliu tiek nuomoniu. Dekoju biciuliams uz konkrecia iinformacija ir kritikams kur ja reklamuoti. Etikete turi savo tara ir yra universali mano mano naudojamiems indams. Lauksiu pasiulymu didesnei etikeciu gamintoju auditorijai.
Mano akimis žiūrint atrodo labai estetiškai ir profesionaliai. Galima ginčytis dėl kai kurių smulkmenų, bet tai jau daugiau skonio reikalas. Šaunu! :ok:
Vartotojo avataras
Rimas007
Patyręs narys
Aviliai: daugiaaukščiai.T-18
Bičių šeimų skaičius: 120
Bitininkavimo stažas: 9

2012 Spa 04 , 08:27

Gal kas žinote kur Lietuvoje galima isigyti (ar kokia nuoroda,kur galima uzsisakyti) netradiciniu slovikeliu tarai,be wilaros? Dekui.
Visiems jums-linkiu laimės

Grįžti į

REKLAMOS PLOTAS