Vaško presas

Viskas apie įrankius, skirtus dirbti su bitėmis.
Vartotojo avataras
Liuka
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai: dadanai
Bičių šeimų skaičius: 150
Bitininkavimo stažas: 32

Re: Vaško presas

2016 Sau 14 , 17:28

vigintas rašė:Kiek reikia prigaminti ploksteliu,kad masina atsipirktu? Lietuva per maza
Panašu,kad europa duos tų pinigų :)
Facelija2015 , ar jau turit bičių,ar dar tik planuose?
Vartotojo avataras
Romas3
Patyręs narys
Bitininkavimo stažas: 25

2016 Sau 14 , 18:03

domas71 rašė: Vien iš savo mervos (o kiek dar jos esu išmetęs į konteinerį :o ) prilydžiau - 5kg vaško
Neskaitot Sergijaus patarimų. Susmulkinta merva nuostabi trąša daržovėms įterpus ją į dirvą. Aš tai jau išbandžiau - česnakai kaip obuoliai.
Vartotojo avataras
Romas3
Patyręs narys
Bitininkavimo stažas: 25

2016 Sau 14 , 18:11

Liuka rašė:
Panašu,kad europa duos tų pinigų :)
[/quote]
EUROPA... Kai duoda tai gera. O bendrai tai koneveikiam. Reikėtų kartą atsibusti nuo rusiško letargo miego.
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai: Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius: Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas: 30
Bičių rasė: Rotveilerinės

2016 Sau 14 , 20:52

Romas3 rašė:
domas71 rašė: Vien iš savo mervos (o kiek dar jos esu išmetęs į konteinerį :o ) prilydžiau - 5kg vaško
Neskaitot Sergijaus patarimų. Susmulkinta merva nuostabi trąša daržovėms įterpus ją į dirvą. Aš tai jau išbandžiau - česnakai kaip obuoliai.
Šis patarimas ne mano, Tamsta Romai. Galėjo ir Vidmantask patart, ir Žilvinas, ir dar keletas Asų, kurie daržininkyste-sodininkyste užsiima. Aš, mervą naudoju sliekams privilioti, kad sliekais, galėtų privilioti kurmius... ;)
audriusmo
Patyręs narys
Aviliai: Daugiaaukščiai 10R
Bičių šeimų skaičius: 20
Bitininkavimo stažas: 5

2016 Sau 14 , 22:23

facelija2015 rašė:

Dabar duosiu peno del kalbų, pavasari perku šia masina ANB-50 vaško plokštelėms gaminti, noriu jūsų diskusijų.
Mažas pastebėjimas:
Užpernai žiemą buvo - Vasarinis,
Pernai - klonas, kuris kas naktį vis nauju niku atgimdavo,
Šiemet - bitininkystės įrangos magnatai ant bangos...
:wasntme:
laimute5
Patyręs narys

2016 Sau 15 , 08:06

Gerbiama Facelija, jei Jums tinka šis aparatas visomis prasmėmis - pirkitės. Aš negaliu nieko patarti, bet vena bitininkė buvo sakiusi kad užsakinėja plokšteles storesnes nei įprastai. Šis aparatas turi daryti tai, ko nori Jūsų potencialūs klientai.
Toliau- vaško apdirbimas, kad neplistų ligos. Turite nusiteikti, kad jei vašką ir super tinkamai apdirbsite, atsiras tokių, kurie dėl savo nesėkmių kaltins Jus. (Turku omeny įvairias pernešamas ligas)
Galimi ir kiti niuansai. Gal profai pasakytų daugiau.
vinipux
Patyręs narys
Bičių šeimų skaičius: 0
Bitininkavimo stažas: 0

2016 Sau 15 , 09:13

Be jokios abejonės reikia pirkti. Aš turiu- tai visoms septynioms šeimoms pasidarau pakankamai vaškuolių ir vargo nematau.
Dabar klausimas- ar "ant Lietuvos" vaškuolių trūkumas ar perteklius?
vinipux
Patyręs narys

2016 Sau 15 , 09:16

Romas3 rašė: EUROPA... Kai duoda tai gera. O bendrai tai koneveikiam. Reikėtų kartą atsibusti nuo rusiško letargo miego.

Absoliučiai nesuprasta ką Liuka norėjo pasakyti :)
facelija2015
Patyręs narys

2016 Sau 15 , 10:46

Sveiki norėjau atsakyti ši aparatui negausiu jokių paramų, manau imti kreditą nes galvoju gal atpiks vaško plokštelės nei dabar yra parduotuvėse ar pas privačius žmones jo kaina nemaža 13,tukstanciu euru jeigu sektųsi viskas gerai laikui bėgant ieškočiau žmogaus kuris galėtu tęsti ši darbą, kas dėl ligų tai neimanoma nes paruošiamasis vaškas tirpdomas 180 laipsniu beto yra ir spausto oro kamera kuri plokštelių juosta sulydo o nesuspaudžia čia naujas aparatas net vilara neturi tokio, dėlto man labai svarbi žmonių nuomonė
facelija2015
Patyręs narys

2016 Sau 15 , 10:59

Aišku galima del saves ir toki isigyti
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
vinipux
Patyręs narys

2016 Sau 15 , 11:29

jeigu rimtai- pirmas dalykas ir sunkiausias, apskaičiuoti kiek pigiau ir geriau pagaminsit -parduosit, negu dabar esančios kainos.
facelija2015
Patyręs narys

2016 Sau 15 , 15:15

Dar noriu paprašyti jūsų paskaičiavimu aparatas kainuotu 13 tuk. patalpos nekainuotu vanduo nekainuotu,
Kainuotu vienai valandai darbui elektra 30 klv vieno žmogaus darbas 3val.na ir vaškas, jūsų nuokone kiek galetu kainuoti.
vigintas
Patyręs narys
Aviliai: dadano
Bičių šeimų skaičius: 10
Bitininkavimo stažas: 20
Bičių rasė: karnika bakfasas pit

2016 Sau 15 , 16:16

facelija2015 rašė:Dar noriu paprašyti jūsų paskaičiavimu aparatas kainuotu 13 tuk. patalpos nekainuotu vanduo nekainuotu,
Kainuotu vienai valandai darbui elektra 30 klv vieno žmogaus darbas 3val.na ir vaškas, jūsų nuokone kiek galetu kainuoti.
Kas kiek kainuotu?
facelija2015
Patyręs narys

2016 Sau 15 , 17:35

vigintas rašė:
facelija2015 rašė:Dar noriu paprašyti jūsų paskaičiavimu aparatas kainuotu 13 tuk. patalpos nekainuotu vanduo nekainuotu,
Kas kiek kainuotu?
vaska po kiek zmones parduoda nes nesu pirkusi
egidukas
Patyręs narys
Aviliai: dadano ir daugiaaukščiai
Bičių šeimų skaičius: 40
Bitininkavimo stažas: 27
Bičių rasė: 3 bičių rasės

2016 Sau 15 , 20:18

Konkurencija sveikintinas dalykas, sėkmės, tik Lietuvoj bus rinka per maža. Teks daug padirbėt su reklama ir ne tik Lietuvoj.
laimute5
Patyręs narys

2016 Sau 15 , 21:37

Vaško kaina skiriasi. Esu mačiusi, kad vaškas parduodamas nuo 6 iki 8 eurų už kilogramą. Kaina matyt priklauso nuo vaško kiekio ir kokybės.
Kaimynas bitininkas veža vašką ir keičia į vaško plokšteles. Kai keičiamas vaškas į plokšteles tuomet vaško plokštelių vieno kilogramo kaina du eurai. Tai čia praeitų metų kaina. Jums reiktų žiūrėti to aparato našumą - kiek plokštelių jis pagamina per valandą. Tada valandos darbo kaina, nusidevėjimas aparato, el energijos sunaudojimas. Aparatai turi tendenciją gesti. Kas remontuos, remonto kaina.
Yra dar klausimas - kur ir kaip realizuosite plokšteles.
Čia tik mano pviršutiniai pamąstymai.

Tarkim plokštelių vieno kilogramo kaina 10 eurų. Tuomet už 13000 eurų galima nusipirkti 1300 kg plokštelių.

Kilogramo plokštelių gamyba tarkim 2 eurai. Tai neskaičiuojant darbo, energijos, nusidėvėjimo ir t.t. kaštų taip išeina, kad mažiausiai reikia išlieti 6500 kg plokštelių. Čia tuo atveju, kai plokštelės keičiamos į vašką. Tai čia mažiausiai. Tai sezoninė prekė. Ilgą laiką aparatas stovės be darbo.
Su skaičiavimu man nelabai sekasi, gal kažkur paskaičiuota ne taip.
Vyresnio amžiaus žmonės perka pastoviai pas tuos pačius plokštelių gamintojus. Ten perka ne tik plokšteles, bet perka plokšteles su emocija. Pigiau kažin ar įmanoma pasiūlyti. Siūlyti parduotuvei - žmonių godumas beribis, nes parduotuvė norės gauti pelną, na tokį solidų. Čia Lietuva ir prekybos su 1% pelno niekas nepradeda.
Tai tokie mano vieši samprotavimai :leaves:
Vartotojo avataras
cezis
Patyręs narys
Aviliai: Daugiaaukščiai 10R
Bičių šeimų skaičius: >6
Bitininkavimo stažas: 1

2016 Sau 15 , 21:54

Įdomiai čia verslas gimsta :)
Pradžiai sprendimas, po to verslo planas, o pabaigai ekonomikos pagrindai :)
Būsiu nepopuliarus, bet sakyčiau kol kas nepirkit to aparato... :dontknow:
laimute5
Patyręs narys

2016 Sau 15 , 22:01

Puikiai suprantu gerb. Faceliją. Kai moteris nori - tai ji nori nuoširdžiai ir besalygškai. Išdėstyti samprotavimai labai paviršutiniški. Be to aš neturiu patirties.
TODĖL PRAŠAU VERTINTI KRITIŠKAI. GALI BŪTI KLAIDŲ, TAM tikrų NIUANSŲ IR T.T.
Vartotojo avataras
Liuka
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai: dadanai
Bičių šeimų skaičius: 150
Bitininkavimo stažas: 32

2016 Sau 15 , 22:39

Aš tai nesuprantu Facelijos,kodėl tokį aparatą ,kai nelabai ką apie tai išmano ir dar už kreditus.Gal čia šiuolaikiško žmogaus požymiai. :) Kodėl minit vaškuolių kainą,o ne pagaminimo,pvz. Wilara kilogramą vaškuolių,iš bitininko vaško,jei didesnis kiekis,pagamina už 0,96€ .Man svarbu ir vaškuolių kokybė,tai nežinau kiek dar galima sumažint tą gamybos kainą,kad mane suviliot :) Gal supirkinėsit vašką,gaminsit vaškuoles ir jas pardavinėsi,tada kitos bėdos,girdėjau ir akmenų netyčia į vaško luitus įkritę būna,ir parafino pamaišyta,arba perlydžius, krūva brudo lieka.
Tas aparatas rusiškas,kaip įprasta tos tautybės žmonių gaminiai kažko būna nedadaryti,stiprūs,bet nepatogūs, aišku auksarankis pasitvarkytų ,bet...Facelija,neimkit kredito :)
facelija2015
Patyręs narys

2016 Sau 16 , 09:30

Liuka rašė:Aš tai nesuprantu Facelijos,kodėl tokį aparatą ,kai nelabai ką apie tai išmano ir dar už kreditus.Gal čia šiuolaikiško žmogaus požymiai. :) Kodėl minit vaškuolių kainą,o ne pagaminimo,pvz. Wilara kilogramą vaškuolių,iš bitininko vaško,jei didesnis kiekis,pagamina už 0,96€ .Man svarbu ir vaškuolių kokybė,tai nežinau kiek dar galima sumažint tą gamybos kainą,kad mane suviliot :) Gal supirkinėsit vašką,gaminsit vaškuoles ir jas pardavinėsi,tada kitos bėdos,girdėjau ir akmenų netyčia į vaško luitus įkritę būna,ir parafino pamaišyta,arba perlydžius, krūva brudo lieka.
Tas aparatas rusiškas,kaip įprasta tos tautybės žmonių gaminiai kažko būna nedadaryti,stiprūs,bet nepatogūs, aišku auksarankis pasitvarkytų ,bet...Facelija,neimkit kredito :)
ačiū visiems už pasidalijimą savo mintimis, man labai patiko, sąžiningai pasakysiu jus man padėjote apsispręsti, dar mane stabdo ta mintis kad nebus kam perimti ši darbą nes neturiu nieko kas norėtu iš giminiu o vaiku neturiu tai ir tas stabdo. Na kagi noriu dar patarimo dėl antrojo aparato dėl saves gal kas naudoja jo kaina 680 euru.

Grįžti į

REKLAMOS PLOTAS