mano-bites.lt kelionė į Gruziją

Bitininkų pasaulio naujienos ir aktualijos.
Vartotojo avataras
Admin
Administracija
Susisiekti:
Aviliai: Daugiaaukščiai 10 rėmų
Bitininkavimo stažas: 12

mano-bites.lt kelionė į Gruziją

2017 Lap 27 , 10:24

Trumpas video kaip mum sekėsi Gruzijoje

https://youtu.be/pqNMHXvqfDs
--
Linkiu, kad Jums išsipildytų viskas, ko linkite kitiems...
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai: Daugiaaukščiai T-18
Bičių šeimų skaičius: 20
Bitininkavimo stažas: 40

Re: mano-bites.lt kelionė į Gruziją

2017 Gru 17 , 11:14

Kad ši linksma grupelė "CHA-CHA" šiais metais pabuvojo Gruzijoje, matome, bet ką jie matė idomesnio iš bitininkystės sryties- nei bu, nei me. Ir papulk taip, kad visi kurčianebiliai :chuckle
Vartotojo avataras
Liuka
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai: dadanai
Bičių šeimų skaičius: 150
Bitininkavimo stažas: 32

2017 Gru 17 , 14:40

TRANAS rašė:Kad ši linksma grupelė "CHA-CHA" šiais metais pabuvojo Gruzijoje, matome, bet ką jie matė idomesnio iš bitininkystės sryties- nei bu, nei me. Ir papulk taip, kad visi kurčianebiliai :chuckle
Įdomesnio gal gruzinai pas lietuvaičius daugiau pamatytų :) Mėgsta gruzinai-bitininkai korius avily išsklaidyt,paskui džiaugiasi liežuviais kurie laaabai tinka kremų gamybai :) Bitės tik vietinės,jokio bakfasto nėra,šeimos ne itin stiprios,sakė pavasarinio medaus nebūna,nors vaismedžių igivaliai. Matėm pilną šaldytuvą bičių pienelio,pasirodo galima jo ir neužšaldyt,taip geriau jį naudot paprastam pirkėjui.Gražių gruzinų matėm,vaišingi žmonės,vyno daug ir girtų nei vieno. :)
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai: Daugiaaukščiai T-18
Bičių šeimų skaičius: 20
Bitininkavimo stažas: 40

2017 Gru 17 , 14:58

Ačiū Liuka :rose: ..vis šis tas. Bet, kaip vienas internautas pastebėjo ir savų "gruzinų" iš suvalkijos buvot nusivežę :chuckle, ar kalba panaši? Ar susikalbėjo tarpusavyje? :P
Sakai, kad aplink buvo gražių diedų iš ten vietinių, o ir vynas geras, tai gal į tuos avilius kaip reikiant žvilgtelt ir pritrūko laiko :chuckle
P.S. Dar norėjau paklaust, ar avilių T-18 nepastebėjot.... :chuckle sakau, gal jau bitininkauja, o patento tai neisigyjo :devil:
Geros žiemos Tau ir tavo Žemaičiui Diedui. :beer:

Grįžti į

REKLAMOS PLOTAS