Ar kas laikot bites mieste?

Bitininko kalendorius.
Gedas12
Patyręs narys
Bitininkavimo stažas:0
Pranešimai:27
Užsiregistravo:2010 Vas 14 , 11:18
Ar kas laikot bites mieste?

2010 Bal 17 , 21:18

Sveiki noriu paklausti ar kas bites laiko mieste prie namu? Ar nepyksta kaimynai? Ir kokie vaikai nesumano nuversti aviliu ar jos aplaidyti akmenimis?
Atsiprasau kad sukuriau nauja tema.
Vartotojo avataras
SG13
Patyręs narys
Aviliai:Dadano
Bičių šeimų skaičius:20
Bitininkavimo stažas:13
Pranešimai:56
Užsiregistravo:2008 Geg 19 , 22:37

Re: Ar kas laikot bites mieste?

2010 Bal 18 , 14:27

Gedas12 rašė:Sveiki noriu paklausti ar kas bites laiko mieste prie namu? Ar nepyksta kaimynai? Ir kokie vaikai nesumano nuversti aviliu ar jos aplaidyti akmenimis?
Na kažkas tai laiko.
Esu Vilniuje du spiečius susėmęs, trečias atskrido į ketvirtą aukštą, į spietinę su koriais.
Esu matęs avilių prie privačių namų.
Gedas12
Patyręs narys
Bitininkavimo stažas:0
Pranešimai:27
Užsiregistravo:2010 Vas 14 , 11:18

Re: Ar kas laikot bites mieste?

2010 Bal 18 , 17:57

Tai pas mane gatvėje laiko 3 avilius. Už kokiu 500m. laiko kokius 10 avilius. O jo kaimynas dar koki 15 avilių su bitėmis. Tai man irgi teks laikyti mieste kitą meta. Šiemet galejau laikyti tik daugiabučiai 3 už nugaros tai baisu ,kad vaikai su akmenukais neamėtitų avilių ir poto dar sukas ot bėdų tuurėčiau.
Bet seis metais puse daržo užsėsime dobilais tai aviliam po slyvom bus gerai.
Vartotojo avataras
zenonasvez
Patyręs narys
Aviliai:daugiaaukščiai bitidese
Bičių šeimų skaičius:68
Bitininkavimo stažas:52
Bičių rasė:Bakfast
Pranešimai:1052
Užsiregistravo:2010 Sau 03 , 18:15

Re: Ar kas laikot bites mieste?

2010 Bal 18 , 19:40

Gedas12 rašė:Tai pas mane gatvėje laiko 3 avilius. Už kokiu 500m. laiko kokius 10 avilius. O jo kaimynas dar koki 15 avilių su bitėmis. Tai man irgi teks laikyti mieste kitą meta. Šiemet galejau laikyti tik daugiabučiai 3 už nugaros tai baisu ,kad vaikai su akmenukais neamėtitų avilių ir poto dar sukas ot bėdų tuurėčiau.
Bet seis metais puse daržo užsėsime dobilais tai aviliam po slyvom bus gerai.
:lol: gera ideja keliu policijai. Isivaizduoju prie Akropoliu ir Maximu LT didmiesciuose neigaliuju stovejimo vietose. Bet neuzteks bituciu, net jei igeltu kas 50-am per diena.
Geriau veliau, negu niekada
Vartotojo avataras
Gintautas7
Patyręs narys
Pranešimai:233
Užsiregistravo:2010 Sau 07 , 23:17

Re: Ar kas laikot bites mieste?

2010 Bal 18 , 22:26

Laikau mieste bites gal jau koks 20 m . jos reikalingos man kad korius , kuriuose biciu duona , islaizytu , ir sausam medui daryti. Kas liecia kaimynus - tai jeigu vienai senis nebutu pabeges , tai viskas tvarkoje , ir policija ir seniunija kviete , bet ne ant to uzsirove , nepriverte per tvoros tarpa santikiauti.
Vartotojo avataras
Vaidas
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Daugiaaukščiai 10-rėmiai
Bičių šeimų skaičius:80-90
Bitininkavimo stažas:17
Bičių rasė:Karniko, bakfasto
Pranešimai:296
Užsiregistravo:2008 Geg 14 , 21:42

Re: Ar kas laikot bites mieste?

2010 Bal 27 , 20:00

As mieste jau keleta metu laikau bites. kaimynai nieko nesako (bent jau kolkas), bites ramios, nepuola. Tik kai tevukas zole pjauna, tai pora kartu buvo dzinkteleje i nosi :lol:
Na kaimynams duodu medaus, tai jiems netrugdo, kad jos skraido :good:
Aplinkui nuosavi namukai, su sodais, kuriuose pavasari daug ziedu, vasara nuskrenda i miesto parka (apie 1 km), tai ir meducio prinesa man, ir grazu paziuret, kai prie namu, ir kaip biciulis minejo, kartais kazkokia papildoma nauda gaunu. Tokia kaip koriu su duona islaizymas, po fasavimo duodu kibirus islaizyti. Kartais motineles uzsiauginu.
8-674 84149 vaidasbki@gmail.com
Vartotojo avataras
Med
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Dugiaauksciai
Bičių šeimų skaičius:250
Bitininkavimo stažas:20
Pranešimai:1455
Užsiregistravo:2009 Sau 17 , 19:26

Re: Ar kas laikot bites mieste?

2010 Geg 17 , 23:03

Gal kas gali pasakyt ar nukleusas yra seima ar ne? Pagal biciu laikymo taisykles 1 are galima laikyt 1 biciu seima. Neuzilgo isstatinesiu i lauka nukleusus tai suabejojau... kaimynas kreivai ziuri tai norisi zinot.
Vartotojo avataras
jonas
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Daugiaaukšciai
Bitininkavimo stažas:21
Bičių rasė:Karnika 5 linijos
Pranešimai:1286
Užsiregistravo:2008 Geg 14 , 23:17

Re: Ar kas laikot bites mieste?

2010 Geg 17 , 23:12

Nukleusas tai šeima .Tie ,kas skaičiuoja bičių labai bijo dėže tai avilys ,nors nedidelis .Sudėk nukleusus ,kad nekristų į akis ir bus OK. Aš nukleusus nudažiau žaliai .Kieme 6 a sklype stovi 8 aviliai ir 15-20 nukleusų
Vartotojo avataras
vidmantask
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:dadano, daugia/bedug. bitidė,platformos.
Bičių šeimų skaičius:78
Bitininkavimo stažas:36
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:2621
Užsiregistravo:2009 Sau 06 , 14:47

Re: Ar kas laikot bites mieste?

2010 Geg 18 , 00:18

Med rašė:Gal kas gali pasakyt ar nukleusas yra seima ar ne? Pagal biciu laikymo taisykles 1 are galima laikyt 1 biciu seima. Neuzilgo isstatinesiu i lauka nukleusus tai suabejojau... kaimynas kreivai ziuri tai norisi zinot.
Nukleusas tai mini šeima. Kai statysite sode, tai apie nukleusus nėra parašyta. Pagal jų standartus, šeima tai konkretus avilys, o jei jau didelis, tai jau "šakės". Kai kurios savivaldybės priėmusios savas taisykles - sode, tipo 6 aruose - 5 šeimos. Pas mane nukleusai dvišeimiai, tai kaip skaityti. Esu nusipirkęs dar gretimą sodą. Laikau tada 10 šeimų. Bet niekas nekontroliavo kiek laikau. Nes čia - medaus sukimo patalpos, sandėliai. Nukleusų stovi serija. Kažkada publikavau nuotrauką. Gal rasite, nebežinau kurioje temoje...
22004_0828_111459AA.JPG
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Vartotojo avataras
Peacemaker
Patyręs narys
Aviliai:Dadano
Bičių šeimų skaičius:5
Bitininkavimo stažas:4
Pranešimai:50
Užsiregistravo:2009 Gru 10 , 14:27

Re: Ar kas laikot bites mieste?

2010 Geg 26 , 09:06

Bites laikau mieste. Kaimynams atrakcija, patenkinti del ju naudos soduose. Mane informuoja :lol: , kada spiecius link spietiniu patraukia, kurias satatau gale sklypo. Zinoma avilius esu pasatates pagal normatyvinius reikalavimus.
When J die, bury me upside down, So the world can kiss my ass.
Vartotojo avataras
Med
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Dugiaauksciai
Bičių šeimų skaičius:250
Bitininkavimo stažas:20
Pranešimai:1455
Užsiregistravo:2009 Sau 17 , 19:26

Re: Ar kas laikot bites mieste?

2010 Bir 15 , 19:53

Vilniaus Vet tarnybos inspektorius paaiskino del tu nukleusu: " jei seimele nenesa medaus arba kitaip sakant, is jos negaunam produkcijos (medaus), tai tokia seimele nesiskaito seima ir todel i skaiciuojamu seimu skaiciu nepatenka. Todel nukleusu galima statyt nors simta ... vot istatymai :think:
Vartotojo avataras
vizu
Pranešimai:12
Užsiregistravo:2008 Geg 17 , 10:57

Re: Ar kas laikot bites mieste?

2011 Sau 27 , 16:02

Mano kieme,o tas kiemas mieste,taip pat gyvena bitės.O jeigu 1arui -1šeima,tai dabar vynioju kasą aplink pirštą ir galvoju,kad galėčiau neblogai prasiplėsti-turiu minty bičių šeimas :think:
Vartotojo avataras
Jovita
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:daugiaauksciai
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:16
Pranešimai:2126
Užsiregistravo:2008 Bir 13 , 22:58

Re: Ar kas laikot bites mieste?

2011 Sau 27 , 16:14

Bakfasto nors dvidesimt laikyk, nieko nenutiks ;)
albertasgulbinas
Patyręs narys
Aviliai:Varsuviniai,dadanas,daugiaauksciai,T-23
Bičių šeimų skaičius:28-40
Bitininkavimo stažas:20
Pranešimai:125
Užsiregistravo:2009 Lap 05 , 21:10

Re: Ar kas laikot bites mieste?

2011 Sau 27 , 20:12

O, tai kas bites saugos?Nepiktos jos :dontknow: Tai nors šuns pikto reiktu :think: Jei rimtai namo ar ūkinio pastato palėpėje bityną galima įkurt,niekam nemaišys
Vartotojo avataras
Jovita
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:daugiaauksciai
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:16
Pranešimai:2126
Užsiregistravo:2008 Bir 13 , 22:58

Re: Ar kas laikot bites mieste?

2011 Sau 27 , 21:34

Juk ne visiems vagia...be to, kai vogs desinej, kaire nematys :)
Vartotojo avataras
vizu
Pranešimai:12
Užsiregistravo:2008 Geg 17 , 10:57

Re: Ar kas laikot bites mieste?

2011 Vas 01 , 20:12

Jovita rašė:Bakfasto nors dvidesimt laikyk, nieko nenutiks ;)
Tokias ir laikau(bent jau motinėlė tokia,su vietiniu vaikinu susiėjusi :lol: ) O avilių lakas taip pat nereikėtų kaimynams į užpakalius atsukti....
Vartotojo avataras
Jovita
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:daugiaauksciai
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:16
Pranešimai:2126
Užsiregistravo:2008 Bir 13 , 22:58

Re: Ar kas laikot bites mieste?

2011 Vas 03 , 22:57

Niekas del tu laku nepyks, jei motineles geros, tai ir ju dukros geros.O jei Jusu motinele su gerais vaikinais susiejusi, tai dar nereiskia, kad cia bet kokie. Turbut kaimyniniai biciuliai gerus "vaikinus" ir geras motinas turi, kad rezultatai tokie :angel:

Grįžti į