Pavasaris 2021

Bitininko kalendorius.
ZemaitijosMedus
Patyręs narys
Bičių šeimų skaičius:20
Bitininkavimo stažas:5
Bičių rasė:.
Pranešimai:61
Užsiregistravo:2016 Vas 27 , 13:45
Re: Pavasaris 2021

2021 Bal 16 , 20:08

Aš noriu paklausti ar jau apžiurėjot lizdus ?ar valėte avilius ;)
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Daugiaaukščiai T-18
Bičių šeimų skaičius:1
Bitininkavimo stažas:50
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:3101
Užsiregistravo:2008 Gru 18 , 15:42

Re: Pavasaris 2021

2021 Bal 17 , 12:08

Manau, kad jau visi ir avilius apžiūrėjo ir lizdus išvalė , ir kai kas lizdus net praplėtė?
egidukas
Patyręs narys
Aviliai:dadano ir daugiaaukščiai
Bičių šeimų skaičius:70
Bitininkavimo stažas:27
Bičių rasė:3 bičių rasės
Pranešimai:397
Užsiregistravo:2009 Rgp 12 , 14:47

Re: Pavasaris 2021

2021 Bal 18 , 06:54

Gal kas žino kokiu herbicidu tiktų nupurkšti facelijas?
kirk
Patyręs narys
Aviliai:Dadano. Pereinu į daugiaaukščius.
Bičių šeimų skaičius:45
Bitininkavimo stažas:25
Pranešimai:571
Užsiregistravo:2008 Gru 29 , 21:36

Re: Pavasaris 2021

2021 Bal 18 , 08:58

A tai kokiu tikslu purkšit? :think:
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Daugiaaukščiai T-18
Bičių šeimų skaičius:1
Bitininkavimo stažas:50
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:3101
Užsiregistravo:2008 Gru 18 , 15:42

Re: Pavasaris 2021

2021 Bal 18 , 09:25

kirk rašė:
2021 Bal 18 , 08:58
A tai kokiu tikslu purkšit? :think:
Tikriausiai su tikslu, kad medus būtų iššskirtinės kokybės :P
Dededo
Bičių šeimų skaičius:8
Bitininkavimo stažas:40
Bičių rasė:viecines
Pranešimai:10
Užsiregistravo:2018 Rgs 16 , 16:44

Re: Pavasaris 2021

2021 Bal 18 , 14:19

Sveiki , pavasaris įsibegėjas , o aš pasigendu Rimas007 komentarų . Kaži ar jo neįveikė nelemtas Kovidas , kad savo gražių skaičiukų neberašo
egidukas
Patyręs narys
Aviliai:dadano ir daugiaaukščiai
Bičių šeimų skaičius:70
Bitininkavimo stažas:27
Bičių rasė:3 bičių rasės
Pranešimai:397
Užsiregistravo:2009 Rgp 12 , 14:47

Re: Pavasaris 2021

2021 Bal 18 , 17:10

Kad balandų sėklų nebūtų :lol:
Vartotojo avataras
Rikas
Patyręs narys
Aviliai:Visus
Bičių šeimų skaičius:apie 55
Bitininkavimo stažas:31
Bičių rasė:Bakfastas, Karnika
Pranešimai:382
Užsiregistravo:2017 Lie 28 , 11:06

Re: Pavasaris 2021

2021 Bal 21 , 22:26

Dededo rašė:
2021 Bal 18 , 14:19
Sveiki , pavasaris įsibegėjas , o aš pasigendu Rimas007 komentarų . Kaži ar jo neįveikė nelemtas Kovidas , kad savo gražių skaičiukų neberašo
Aš pasigendu Rimanto000 komentarų. Ištisą dešimtmetį girdavosi, kaip balandžio pradžioje magazinus dėjo. Matyt kovidas.
Bitininkui GEROVĖS VALSTYBĖ prasideda, kai jo bičių šeimoms vadovauja grynaveislės karnikos ar bakfasto karalienės. Bitininkų GEROVĖS PRINCIPAS: bitininkas PRIŽIŪRI bičių šeimų PAGAL GALIMYBES, o jo bičių šeimos GAUNA grynaveislių motinų PAGAL POREIKĮ.
kirk
Patyręs narys
Aviliai:Dadano. Pereinu į daugiaaukščius.
Bičių šeimų skaičius:45
Bitininkavimo stažas:25
Pranešimai:571
Užsiregistravo:2008 Gru 29 , 21:36

Re: Pavasaris 2021

2021 Bal 22 , 11:52

Trolinai, trolinai rimantas000, o dabar pasiilgai. Nuostolis forumui, kad jis neberašo. Jis turėjo savo įdomią tecnologiją ir skaičiais paremtus pastebėjimus.
Vartotojo avataras
Rikas
Patyręs narys
Aviliai:Visus
Bičių šeimų skaičius:apie 55
Bitininkavimo stažas:31
Bičių rasė:Bakfastas, Karnika
Pranešimai:382
Užsiregistravo:2017 Lie 28 , 11:06

Re: Pavasaris 2021

2021 Bal 22 , 21:13

Kaip skirtingai žmonės supranta trolinimą! Rimantas000 su savo magazinų uždėjimu balandžio pradžioje, matomai tokį vėlyvą pavasarį užšaldė persu ir neturi, kuo girtis. Dėl to ir nerašo į formumą. Tikras nuostolis, kad forume nesidalina savo nesėkmėmis.
Bitininkui GEROVĖS VALSTYBĖ prasideda, kai jo bičių šeimoms vadovauja grynaveislės karnikos ar bakfasto karalienės. Bitininkų GEROVĖS PRINCIPAS: bitininkas PRIŽIŪRI bičių šeimų PAGAL GALIMYBES, o jo bičių šeimos GAUNA grynaveislių motinų PAGAL POREIKĮ.
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Daugiaaukščiai T-18
Bičių šeimų skaičius:1
Bitininkavimo stažas:50
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:3101
Užsiregistravo:2008 Gru 18 , 15:42

Re: Pavasaris 2021

2021 Bal 23 , 08:55

Jooo.... lietuviams didelis malonumas žinoti kaip kitiems nesiseka, bet Rimantas čia netinka, jam kaip tik , anot jo, viskas sekėsi, net ir medus geriausias buvo ...
Man tai daug ko čia trūksta, o ypač bendravimo, draugiško pasišpilkavimo. Nors su bičiuliais kuriems svetimas humoro jausmas dėl pasišpilkavimų įvykdavo ir aštresnių susidurimų....
Žiūriu, kad šiemet didelė pasiūla bičių pardavimo. Interesna, kame priežastys?
satna
Patyręs narys
Aviliai:dadano, 12-os rėmų
Bičių šeimų skaičius:55
Bitininkavimo stažas:5
Bičių rasė:vietinės, bakfast
Pranešimai:70
Užsiregistravo:2014 Lie 10 , 15:59

Re: Pavasaris 2021

2021 Bal 23 , 10:09

Sveiki,
Nieko nenoriu įžeisti ar nurodyt ką daryt ar nedaryt - tik paviešint savo nuomonę :) :
Tamsta Rikai Jūs nebuvęs Rimantas000 bityne nusprendėte ir parašėte "matomai tokį vėlyvą pavasarį užšaldė persu ir neturi, kuo girtis". O kai yra daromos išvados neturint visiškai jokių faktų ir maniau, kad tai trolinimas :).
Geriausia būtų, kad tokių" išvadų" nebūtų visai.
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Daugiaaukščiai T-18
Bičių šeimų skaičius:1
Bitininkavimo stažas:50
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:3101
Užsiregistravo:2008 Gru 18 , 15:42

Re: Pavasaris 2021

2021 Bal 23 , 14:20

Ponas Rikai, manau ši SATNOS pastaba labai laiku ir vietoje?
Tikiuosi busi ištrintas?
kirk
Patyręs narys
Aviliai:Dadano. Pereinu į daugiaaukščius.
Bičių šeimų skaičius:45
Bitininkavimo stažas:25
Pranešimai:571
Užsiregistravo:2008 Gru 29 , 21:36

Re: Pavasaris 2021

2021 Bal 23 , 15:12

TRANAS o gal neskubėkit trinti. Tegul Bičiuliai pamato kas yra kas.
Dededo
Bičių šeimų skaičius:8
Bitininkavimo stažas:40
Bičių rasė:viecines
Pranešimai:10
Užsiregistravo:2018 Rgs 16 , 16:44

Re: Pavasaris 2021

2021 Bal 25 , 12:04

(TRANAS o gal neskubėkit trinti. Tegul Bičiuliai pamato kas yra kas.)
Na mano menka nuomone , nereikia skubėti trinti , nes laikas ir taip ištrins viską , net ir tai ko dar nespėjom pasakyti :) . O Bičiuliai ,kai žiūri vienas į kitą tegu ir mato bičiulius. Aš asmeniškai iš tikrųjų pasiilagau Rimas007 komentarų nes jie išskirtiniai , taip pat kaip ir Trano ir daugelio kitų , Nors as čia pasirašęs , kad bitininkauju 40 metų ,bet teisybės dėliai reikia pasakyti , kad tai laikas nuo kada su jomis pirmą kartą rimčiau susipažinau (tiesiog įkando ) Kadangi save laikau mokinių mokinių mokiniu bitininkystėje ,o pavasaris nenuspėjamas , ką tik taipbgražiai iš blindžių žiedadulkes nešė , o jau greit bus visa savaitė kaip tai sninga tai lyja ir 6-7laipsniai , tai ir įdomu ar joms ko nepritruks . Man Jūsų pastebėjimai gera mokykla , o Rimas 007 pastebėjimai dar paremti ir šių dienų technologijomis, kuriomis aš priverstas tikėti :)
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Daugiaaukščiai T-18
Bičių šeimų skaičius:1
Bitininkavimo stažas:50
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:3101
Užsiregistravo:2008 Gru 18 , 15:42

Re: Pavasaris 2021

2021 Bal 25 , 12:59

Kokiose aviliuose bitininkauji DEDEDO, kad esi priverstas šių dienų technologijomis tikėti?
Man su tikyba, visomis prasmėmis, blogai einasi. Visą laiką stengiausi bitininkauti pagal gamtos vystymosi, bičių biologijos ir lietuviškos gamtos dėsnius ir neblogai sekėsi. Bedugniai ir plistiroliniai aviliai, bakfasto bitės, plastmasiniai lizdo apdangalai į mano prktikuojamą bičių priežiūros technologija, neieina.
Iš naujų išradimų, mano technologijai labai tiko tik kandi tešla nes apsaugo bites, ir nuo bado, ir užtikrina tolygų vystymasi lietuviško permainingo pavasarinio klimato salygomis,
kirk
Patyręs narys
Aviliai:Dadano. Pereinu į daugiaaukščius.
Bičių šeimų skaičius:45
Bitininkavimo stažas:25
Pranešimai:571
Užsiregistravo:2008 Gru 29 , 21:36

Re: Pavasaris 2021

2021 Bal 25 , 13:45

Iš blindžių ne tik žiedadulkes nešė. Nektaro stipri šeima 10 kg atsinešė. Silpnesnės irgi kažkiek. Bet orų prognozė visai nedžiugina. Manoji rodo, kad savaitę orai nesikeis. Motinos, per šiltas dienas, kiaušinių tūkstančius pasėjo. Dabar jie išsirito - niam niam nori. Kaži 0,3 - 0,4 kg parai ar užtenka?
Dededo
Bičių šeimų skaičius:8
Bitininkavimo stažas:40
Bičių rasė:viecines
Pranešimai:10
Užsiregistravo:2018 Rgs 16 , 16:44

Re: Pavasaris 2021

2021 Bal 25 , 21:20

TRANAS rašė:
2021 Bal 25 , 12:59
Kokiose aviliuose bitininkauji DEDEDO, kad esi priverstas šių dienų technologijomis tikėti?
Man su tikyba, visomis prasmėmis, blogai einasi. Visą laiką stengiausi bitininkauti pagal gamtos vystymosi, bičių biologijos ir lietuviškos gamtos dėsnius ir neblogai sekėsi. Bedugniai ir plistiroliniai aviliai, bakfasto bitės, plastmasiniai lizdo apdangalai į mano prktikuojamą bičių priežiūros technologija, neieina.
Iš naujų išradimų, mano technologijai labai tiko tik kandi tešla nes apsaugo bites, ir nuo bado, ir užtikrina tolygų vystymasi lietuviško permainingo pavasarinio klimato salygomis,
Turiu paveldą iš tėvuko 6 dadanus. Kai juos man paliko , pagalvojau kad jei jau senelis mano bitininkavo , tėvukas tai reik tęst ir tęst šiuolaikiškai , tai susimeistravau dugiaaukščių korpusėlių per kelias žiemeles ir dabar va turiu tokį ūkelį . Nelabai man jis patinka atvirai sakant . Daug skrtingo inventoriaus , bet va palikimo nenoriu atsisakyti - sentimentai neleidžia nes ant stogų dar ir senelio raštas likęs . Taigi dėl tų naujų- man patiko čia čiate Rimas007 pastebėjimai kaip jis jomis operuoja. Turiu omeny svarstykles ir pn. Be to jis sakosi , jei atmintis man nemeluoja , kad ir tešlos visai nenaudoja kandi . Kas liečia dugną , tai pas mane kaip tik tokie - bedugniai Nors dabar pradedu įtarti kad JŪS TRANAI teisus dėl tos kiaurymės. Nors peržiemojo pas mane visos , bet dadanai stipriau iš pavasario atrodo . O kai JŪS dėl tų svarstyklių galvojat , juk patogu pagal svorį spręsti ir stebėti aviliukus. O jei dar ir SMSgauni ar kažką panašaus va tau ir šiuolaikiniai patobulinimai . Jie rankų ir galvos nepakeis , bet laiko sutupyti gali , taip bent dabar mąstau .
P.S. O Tikėti ne tai kad verta , Būtina :) . Sako apkasuose , kai nebežinai ar vakarinio srėbalo begausi , ateistų nėra :)
Vartotojo avataras
Rikas
Patyręs narys
Aviliai:Visus
Bičių šeimų skaičius:apie 55
Bitininkavimo stažas:31
Bičių rasė:Bakfastas, Karnika
Pranešimai:382
Užsiregistravo:2017 Lie 28 , 11:06

Re: Pavasaris 2021

2021 Bal 25 , 22:34

Šeštadienį buvau viename iš skyrių. Sodinau, sėjau. Buvo šalta, krito kruša. Nustojus krušai ir atšilus iki kokių 5 laipsnių, bitės pradėjo skraidžiot, kaip per gerą medunešį. Nustebau. Juk niekas nežydėjo. Atidžiau pažiūrėjau, ką jos neša. Pasirodo ištirpusį krušos vandenį nuo žolės paskubom tempė. Kol saulutė švietė. Seniai žinomas ir tyrimais patviritntas tirpsmo vandens poveikis sveikatai. Pasirodo žino bitės, koks vanduo vertingas ir paskubom rizikuodamos jį renka.
Bitininkui GEROVĖS VALSTYBĖ prasideda, kai jo bičių šeimoms vadovauja grynaveislės karnikos ar bakfasto karalienės. Bitininkų GEROVĖS PRINCIPAS: bitininkas PRIŽIŪRI bičių šeimų PAGAL GALIMYBES, o jo bičių šeimos GAUNA grynaveislių motinų PAGAL POREIKĮ.
Vartotojo avataras
Rikas
Patyręs narys
Aviliai:Visus
Bičių šeimų skaičius:apie 55
Bitininkavimo stažas:31
Bičių rasė:Bakfastas, Karnika
Pranešimai:382
Užsiregistravo:2017 Lie 28 , 11:06

Re: Pavasaris 2021

2021 Bal 25 , 22:42

TRANAS rašė:
2021 Bal 23 , 08:55
Jooo.... lietuviams didelis malonumas žinoti kaip kitiems nesiseka, bet Rimantas čia netinka, jam kaip tik , anot jo, viskas sekėsi, net ir medus geriausias buvo ...
Man tai daug ko čia trūksta, o ypač bendravimo, draugiško pasišpilkavimo. Nors su bičiuliais kuriems svetimas humoro jausmas dėl pasišpilkavimų įvykdavo ir aštresnių susidurimų....
Žiūriu, kad šiemet didelė pasiūla bičių pardavimo. Interesna, kame priežastys?
Ukrainiečiai ir Baltarusai išmoko bitininkauti su bakfastu ir užvežė pigaus medaus. Lietuvoje daug kam nebepelninga bitininkauti.
Bitininkui GEROVĖS VALSTYBĖ prasideda, kai jo bičių šeimoms vadovauja grynaveislės karnikos ar bakfasto karalienės. Bitininkų GEROVĖS PRINCIPAS: bitininkas PRIŽIŪRI bičių šeimų PAGAL GALIMYBES, o jo bičių šeimos GAUNA grynaveislių motinų PAGAL POREIKĮ.

Grįžti į